1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. Tabulka a střelci

FC Balbín - Senioři Praha "A"

0

3

po delší době se představuje opět Milan:
Proti obávanému Balbínu, na který jsme neměli zrovna příjemné vzpomínky z posledního měření sil, jsme se sešli v celkem dobrém počtu i kvalitě. Ještě před zápasem jsme se dozvěděli jednu naprosto zdrcující zprávu - Roman je nemocný, což znamenalo, že vidina slíbených 50 piv se rozplývala. Když jsme se psychicky vyrovnali s touto skutečností a převlékli se, tak jsme si uvědomili, že to znamená i to, že nemáme gólmana. Rukavic se tedy nakonec chopil ten nejpovolanější (nebo aspoň nejvyšší), tedy Vašek.
Samotný průběh zápasu byl poměrně vyrovnaný, až na to, že my jsme si, narozdíl od soupeře, vytvářeli šance. Soupež se za celý zápas nedostal do žádné vyložené šance, což bylo způsobeno jednak bezmocností jejich útočníků, také téměř bezchybnou prací naší obrany a v neposlední řadě i skvělým výkonem Vaška v bráně, který s přehledem chytal a rozehrával všechny pokusy soupeře. (Zde následovala jedna věta, kterou se však díky chybám přenosu nepodařilo správně formulovat ;-))
První gól přišel po nakrátko rozehraném rohovém kopu, kdy si před branku naběhl Petr a přesnou přihrávku umístil nekompromisně k tyči. Za druhý gól jsme vlastně ani nemohli. Petr nakopnul z vlastní poloviny dlouhý balón, který se po špatném zpracování obráncem soupeře pomalu kutálel do brány a k úžasu všech se kutálel dále i poté, co prošel mezi nohama gólmana. Ješte těsne před poločasem jsem dostal na polovině balón, utekl obránci (... hmm) a podél gólmana pohodlně zavěsil (... bravo). Druhý poločas už vypadal tak, že naše obrana bez problémů pochytavála všechny útoky a my jsme něproměňovali šance, do kterých jsme se dostávali celkem snadno. Obzvláště trio Džony, Bagr mladší a Radek vynikalo v této činnosti. Takže skóre se až do konce nezměnilo. Výsledek byl celkem spravedlivý a myslím, že průběh hry mu naprosto odpovídal.
Za zmínku ješte stojí to, že za nás nastoupila nová posila Tomáš a určitě svým výkonem nezklamal. Na závěr musím pochválit všechny zúčastněné, za nejlepší výkon tohoto roku.
Poločas: 0:3.
Sestava: Vašek - Bagr, Bagr mladší, Konda, Radek, Milan, Petr, Džony, Tomáš
Branky: Petr (0:1), Petr (0:2), Milan (0:3)

2.kolo (So 21.4. 11:15 Pražačka 1)

Senioři Praha "A" - Bez názvu

4

5

Tak do komentáře se mi absolutně nechce. Bylo to prostě všechno na h....!
No, tak přecejenom něco málo napíši. Tak zaprvé: Tomáš dal premiérový gól v našem dresu, čímž jsme se ujali vedení. Dále: Milan se trefil krásnou dalekonosnou střelou z půlky hřiště. A nakonec: V 54. minutě jsme ještě vedli 4:3. Obrana stála za prd, hrála strašně. Já se v brance málem přetrhl (naprosto zbytečně;-(( )
No a po utkání se v té bandě "debilů" strhla hlasovací mánie. Zde jsou nějaké výsledky:
1. Za prohru se bude vybírat 40,- Kč.
2. Soused již nemá chytat. (Bagr to nepochopil, a tak hlasoval pro mé chytání. Vašek se bál, že by chytal on, tak také hlasoval pro! ;-))
3. Soused již nebude hrát vůbec, ale zůstávají mu všechny funkce ve vedení týmu!
No prostě banda debilů ;-)))
Poločas: 2:2.
Sestava: Soused - Bagr, Aleš, Bulmen, Konda, Milan, Vašek, Radek, Tomáš
Branky: Tomáš (1:0), Milan (2:2), Vašek (3:2), Konda (4:3)

3.kolo (So 28.4. 11:15 Karlín 4)

Debakl - Senioři Praha "A"

3

5

Tak jsme se zase po delší době podívali na Karlín. K naší potěše to byla návštěva vítězná. Nastoupili jsme proti zjevně mladšímu, zato však běhavějšímu, soupeři. V útoku jsme byli jednoznačně lepší, a tak jsme postupně vedli 2:0, 4:1 a 5:2. V obraně jsme naopak byli jednoznačně horší. To co předvádíme poslední 2 utkání ve hře směrem dozadu, se snad ani obranou nazvat nedá. Jen si zrekapitulujme 3 obdržené branky tohoto utkání.
1. Džony nahrává při bránění Kondovi do našeho vápna a zde se tak soupeř snadno zmocňuje míče.
2. Milan rozehrává výkop druhého poločasu Džonymu, ten míč posílá směrem k naší brance, kde se objevil pouze útočník Debaklu.
3. Konda přihrává (snad nechtěně) soupeři míč na hranici vápna a ten neváhá.
Bohužel, takovýchto kiksů se za poslední dvě utkání objevilo mnoho. Budeme s tím muset něco udělat. Navíc představa, že Milan nepřijde na další utkání, nás děsí již teď. Kdo (jim) proboha bude dávat góly???
Poločas: 1:2.
Sestava: Soused - Konda, Tomáš, Radek, Milan, Vašek, Džony
Branky: Milan 4x, Džony 1x (buď pivním mozolem nebo koulema, to nevím :-))

4.kolo (So 5.5. 10:00 Karlín 4)

Senioři Praha "A" - Démoni

0

1

I když jsme určitě hráli tak, jak jsme v této sestavě uměli, na Démony to nestačilo. Bohužel se ukazuje, že pokud na hrotu neběhá Milan, tak nejsme schopni pořádně vystřelit na branku. Přitom soupeř vůbec nic světoborného nepředváděl. Většinou se omezoval na střely z dálky a s těmi nebyl problém si poradit. I když v jeden moment musel Konda zachraňovat na brankové čáře.
Když jsme s přibývajícím časem viděli, že gól asi nedáme, začali jsme hrát na bezbrankovou remízu. Bohužel, jako poslední dobou často, se od nás odvrátilo štěstí a asi 10 min před koncem se míč po rohu odražil k útočníkovi soupeře a ten střelou pod břevno, přes clonící hráče, vstřelil jedinou branku utkání. Je to škoda, protože jinak Démoni nic zvláštního v útoku nepředváděli. A to nemluvím o jejich chaotické obraně. Jenže v takovéto sestavě nejsme schopni předvést nijak útočný fotbal. No, uvidí se již příští týden v utkání proti Gillettkám, kde je očekáváno hned duo Lávičků.
Poločas: 0:0.
P.S. Radek přivedl na utkání i Majku s Matyášem!!!
Sestava: Soused - Bagr, Konda, Bulmen, Bagr mladší, Tomáš, Radek, Džony
Branky:

5.kolo (So 12.5. 10:00 Karlín 5)

Gillettky - Senioři Praha "A"

3

1

Tak už jsem si říkal, že tuhle sezónu mne již nedokáže v našem týmu nic překvapit, ale bohužel jsem se mýlil. Dnešní zápas vůbec několik minulých, nám trochu bere vítr z plachet. Naše hra směrem dozadu je stále naprosto tragická a dá se říct, že průměr 3 branky na zápas je ještě milosrdný. Dovolím si citovat Milana Lávičku, který to vystihl naprosto přesně
"Bráníme stylem, že si 3 lidi hlídají jednoho hráče a na brankáře pak zbydou ti ostatní. To by se tam Soused v té brance mohl klidně posrat, ale nic s tím neudělá!"
Tak asi tak nějak. Dnešní zápas nezačal vůbec dobře. Sice se do týmu vrátil Milan Plánička, ale hned jeden z jeho prvních kontaktů s míčem skončil špatně. Jako poslední chtěl udělat parádičku a ta mu nevyšla. Za několik dalších minut Gillettky opět skórovali, když se všichni naši obránci vrhli na jednoho útočníka, Tomáš se na ně jen díval a kolem něj proběhl další hráč, který neomylně zavěsil. Po změně stran se obraz hry nezměnil a my inkasovali po třetí , zatímco sami jsme nebyli schopni trefit branku. Prosadit se přes dobrou obranu soupeře měl i Milan. Přesto nakonec zaznamenal alespoň čestný úspěch.
Tým se nám začíná trochu demoralizovat, ale snad to dlouho nebude trvat. Navíc mne všichni neskutečně serou tím, že nechtějí platit a o peníze je doslova musím prosit! Fakt se jim na to vyseru!!!
Poločas: 2:0.
Sestava:
Soused - Bagr, Bagr mladší, Aleš, Konda, Bulmen, Milan, Milan Plánička, Tomáš, Vašek
Branky: Milan (3:1)

6.kolo (So 19.15. 10:00 Karlín 4)

Senioři Praha "A" - Hustec

4

2

Tak dnes se přecejenom výkon našeho týmu zlepšil. Je sice fakt, že Hustec zase tak dobře nehrál, ale přesto můžeme být se svou hrou spokojenější. Hlavně jsme se chtěli vytáhnout, neboť na utkání se přišla podívat jedna z našich bývalých opor - Láďa Vitásek.
Na hřišti plném kaluží jsme partii rozehráli dobře. Hned v úvodu Milan zahrával roh a nikým nepokrytý Konda zavěsil hlavou do vinglu. Poté jsme stále soupeře přehrávali, ten se naopak neúspěšně snažil o brejky. Dvakrát krásně vystřelil Radek, dokonce trefil branku, ale brankář bohužel vždy jeho pokusy zmařil. (Škoda, tak snad zase za rok, Radku!:-))) Do přestávky ještě zvýšil po individuální akci Milan, aby vedení potvrdil ještě jednou brankou ve 30. minutě.
Po změně stran zůstal průběh hry stejný, i když my jsme se trochu nechali ukolébat vedením a opět byli nedůrazní při hře dozadu. Čistý hattrick si toto utkání připsal Milan, když mu nejdříve gól nebyl uznán a poté si ho tam musel přistrčit rukou. No, jak řekl rozhodčí, prostě kompenzace. Soupeři se na konci utkání podařilo snížit, když v obraně chybovali Radek a Bagr. Nicméně, výhra je a to se počítá. Hurá!
Poločas:3:0.
Sestava: Soused - Bagr, Konda, Bulmen, Radek, Milan, Aleš
Branky: Konda (1:0), Milan (2:0, 3:0, 4:0)

7.kolo (So 26.5. 10:00 Karlín 5)

1.FC Krušovická - Senioři Praha "A"

2

1

Zatím se mi nic psát nechce. Přečtěte si nějaké informace v úvodu stránek "Týden na h...!
Jinak naše hra je stále horší a horší a Milan Lávička to už fakt těžce nese. Prosím, začněte už něco hrát!!!
Poločas: 1:0.
Sestava: Soused - Bagr, Bulmen, Konda, Tomáš, Milan, Aleš, Milan P.
Branky: Bulmen (2:1)

8.kolo (So 2.6. 11:15 Pražačka 1)

Senioři Praha "A" - MTPCH

0

3

Psát komentáře na takováto utkání mne fakt již nebaví. Obraz hry z naší strany je poslední dobou stále stejný. Nedůsledná obrana, slabý střed a minimum šancí v útoku. A snad i trocha smůly.
Toto utkání chytal nejprve Radek, který si však sáhl na míč pouze v momentě, kdy ho tahal ze sítě. První střela totiž vymetla šibenici a s tím opravdu nic dělat nemohl. Po změně stran soupeř skóroval ještě dvakrát, přičemž při posledním zásahu stál již v brance Bagr.
Jak se soupeř po utkání sám vyjadřoval, tak horší jsme nebyli a první poločas snad byli i lepší. Jenže nic neproměníme (Džonyho tyč) a pak se trápíme, i když máme většínou míč pod kontrolou. Navíc došlo k menšímu rozkolu ohledně nestřídání některých hráčů. Snad se to do příště spraví a v té "sedmičce" se zachráníme!
Sestava: Radek - Bagr, Soused, Konda, Vašek, Aleš, Milan P., Milan, Džony, Tomáš
Branky:

9.kolo (So 9.6. 10:00 Karlín 5)

1. FC Pneu Vulkán - Senioři Praha "A"

1

1

Na asi nejhorší hřiště v letošní sezóně jsme nastoupili s vědomím, že pokud prohrajeme, je cesta do osmé ligy asi zpečetěná. Unaveni z náročného turnaje na Hagiboru jsme začali proti Vulkánu ofenzivně a ujali se dokonce i vedení. To když přímý kop proměnil Radek a snad po roce tak poprvé skóroval. Zanedlouho ovšem soupeř vyrovnal, když jsme se opět dopustili fatální chyby v obraně.
Po změně stran byla hra i nadále vyrovnaná. Naši největší šanci zhatil brankář rukou mimo vápno, když zabránil Alešově střele v cestě do sítě. Bohužel jen vyfasoval "žlutou". V posledních minutách soupeř zle tlačil. Naštěstí se nakonec remízu podařilo udržet a naději na záchranu tak posílit. Jinak celé utkání velmi dobře odehrál vzadu Milan Plánička!
Poločas: 1:1.
P.S.: Abych nezapomněl. Tomuto utkání přihlíželo celé trio našich fanynek a to v různém stavu: šťastná maminka (Majka), budoucí maminka (Katka), bez závazků v dohlednu (Lucka) :-)) Sestava: Soused - Bagr, Tomáš, Konda, Vašek, Aleš, Milan P.
Branky: Radek (0:1)

10.kolo (So 16.6. 10:00 Pražačka 1)

Studenti Praha - Senioři Praha "A"

1

2

První branku jsme vsítili již v 5. minutě, když letos poprvé uspěl Aleš. Od té doby jsme se však již jenom bránili a nechávali soupeři prakticky k dispozici celé hřiště. Po třičtvrtěhodině jsme již nápor nevydrželi a inkasovali vyrovnávací branku. Ani to nás však z letargie nedostalo. Studenti ale gól nedali a naopak dvě minuty před koncem rozhodl o naší výhře střelou k tyči Tomáš. Studenti prohru neunesli , a tak v posledních dvou minutách inkasovali žlutou a červenou kartu.

3

Sešli jsme se přesně v šesti a i přes předchozí deštivé dny bylo hřiště celkem obstojné. V tomto posledním utkání o nic nikomu nešlo, a tak jsme se dočkali opravdu minima faulů. Vedení jsme se ujali již asi po deseti minutách, když Milan nastřelil jednoho ze soupeřových obránců a Džony pohodlně dorazil míč do branky. Bohužel za pár minut bylo vyrovnáno. Milan chtěl odkopnout míč na hranici vápna a místo toho patičkou přihrál přímo protihráči, který neomylně skóroval. Athletico stihlo do poločasu nakonec výsledek otočit, když několikrát tečovaná střela nakonev po projití houštinou těl skončila u tyče.
Po změněně stran naši snahu o vyrovnání hned v úvodu pohřbila trochu přísně nařízená penalta, když míč trefil Bulmena do ruky přitom, když při střele z rohu bránil tyč. Mnou vyraženou penaltu bohužel nikdo nekryl, a tak soupeři pohodlně zvýšili na 3:1. Poté jsme, jak to bývá obvyklé, předvedli festival zahozených šancí. Zejména Džony a Radek by si měli co vyčítat. Deset minut před koncem nakonec přecejenom snížil Radek. No a když Džony o několik minut později přestřelil prázdnou branku a rozhodčí ubral zápasu 4 minuty, rozloučili jsme se s letošní sezónou tak typickou prohrou o gól.
Za předvedený výkon v ofenzivně laděném utkání jsme se ale stydět nemuseli.
Sestava: Soused - Milan P., Bulmen, Radek, Tomáš, Džony
Branky: Džony (1:0), Radek (2:3)