Jarní liga 2003
Jaro 2003


1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. Tabulka a střelci 

1.kolo (So 5.4. 10:00 Karlín 2)


Dynamit Vršovice - FC Spirit Bar

0

 

0

K tomuto utkání jsme se bohužel sešli pouze v šesti lidech a prakticky bez útočníka. Zcela průměrný soupeř tak s námi pohodlně uhrál bod, kdy jsme se nakonec ještě o remízu museli strachovat.
Obraz hry byl velmi jednoduchý. Vše se odehrávalo tak nějak uprostřed. Dynamit si občas vytvořil gólovou šanci, my si za celý zápas nevytvořili nic. Ke konci utkání soupeř tlačil, co to šlo, ale čisté konto jsem nakonec uhájil. V téhle sestavě prostě bez útočníka skórovat nemůžeme. Ztracený bod!!
Poločas: 0:0.
Sestava: Soused - Konda, Honza V., Petr F., Bagr, Bagr ml.
Branky a asistence: 

2.kolo (So 12.4. 10:00 Karlín 2)


FC Spirit Bar - Guatemalské ještěrky

1

 

2

Nebudeme si nic nalhávat. Se současným kádrem, respektive jeho úrovní, jsme neměli šanci. Ještěrky sice hráli dobře, ale dovoluji si tvrdit, že kdybychom se s nimi potkali před rokem, dostanou náklep. Jenže teď je teď a my hrajeme jak hrajeme. (Ještě klika, že to jde aspoň mě :-))
Během deseti minut první půle jsme několikrát hrozně propadli vzadu a Guatemalci vedli rázem 2:0. Propady v obraně pak ale byly bohužel specifické pro celé utkání. Mnohokrát docházelo k přečíslení a opravdu můžeme být rádi jen za dvě branky v naší síti.
Po změně stran jsme hráli přecejenom lépe. Nicméně gólové šance nepřicházeli. A když už, sami jsme je zazdili - Džony přestřelil, Radkovi se zamotal míč, ...! Tři minuty před koncem jsme však zcela nečekaně snížili. Mnou vykopnutý balon padal do vápna a Džony ho lehce tečoval hlavou a dal brankáři jesle. Ty tři minuty jsme opravdu konečně dřeli a soupeř se obával o výsledek. Bohužel takhle jsme hráli fakt jen tři minuty :-(.
Poločas: 0:2.
Sestava: Soused - Bagr, Konda, Džony, Bulmen, Radek, Petr F., Honza V.
Branky a asistence: Džony (Soused) 1:2 

3.kolo (So 19.4. 10:00 Karlín 2)


Junior Motol - FC Spirit Bar

4

 

0

Zcela určitě náš nejhorší letošní výkon. Tedy zejména v prvním poločase. Soupeř vytěžil z minima šancí hned v prvním poločase tři branky a o zápase bylo téměř rozhodnuto!
Šance jsme si nevypracovávali, obrana nestíhala, no prostě klasika. Po změně stran jsme sice začali hrát vyrovnanou partii, ale gólovou příležitost jsme prakticky neměli. Náš zmar podtrhl čtvrtý gól, kdy v obraně nezůstal nikdo a tři útočící hráči tak mohli pohodlně skórovat.
Snad už takhle hrát nebudeme!!!
Poločas: 3:0.
Sestava: Soused - Konda, Bagr, Bulmen, Honza V., Džony, Petr F.
Branky a asistence: 

4.kolo (So 26.4. 10:00 Karlín 2)


FC Spirit Bar - JB Miramare 1807 "B"

4

 

0

Konečně taky Soused pustil k psaní někoho jinýho než sebe, a tak se může projevit i moje pisatelský střevo. Co se týče zápasu, tak můžeme s hrdostí prohlásit:"to zas byla mizérie!" Po pravdě řečeno, nemít Johnyho(2 góly a 2 nahrávky), bylo to zase stejný. Hromada šancí, z kterejch sme neskórovali a pár okének v obraně(převážně mojí zásluhou), který kupodivu nebyly potrestaný. Za zmínku ještě stojí jedna věc. Pro tenhle zápas sme si našli novýho brankaře, páč Soused měl nějakej zkaženej bachor. Stal se jím Bulmen. Byl tak dobrej, že si říkám, že spíš než Bulmen bysme mu měli říkat Bulsed.

Zahraniční dopisovatel Vlček neboli Lupus Lupus.

Poločas: ?.
Sestava: Bulmen - Konda, Honza V., Džony, Bagr ml., Radek, Fanda
Branky a asistence: Džony (Konda) 0:1, Džony (Radek) 0:2, Radek (Džony) 0:3, Bagr ml. (Džony) 0:4 

5.kolo (So 10.5. 10:00 Karlín 2)


MTPCH - FC Spirit Bar

3

 

0

Už jste někdy viděli jak si malí kluci (max. 5 let) hrajou na hřišti a honí se za míčem? Tak já to viděl u nás na hřišti.. Když si soupeř posílá balóny a my jim koukáme na záda, tak se prostě hrát nedá. Jen prvních pár minut, než jsme inkasovali tak jsme jim byli alespoň trochu rovnocenným soupeřem. Soupeř byl poté jednoznačně lepší a můj dojem je takový, že by se neztratil ani ve čtvrté lize. Soused v tomto případě nemohl nic dělat (Ale to neznamená, že ho chválím!). Velký důvod neúspěchu je taky naše fyzička, která jde od piva k dalšímu pivu stále dolu..:-) Ale s tím asi nic neuděláme. Holt chlastat se musí! Jediné plus v tomto zápase znamená příchod nového člena Mongola (Na takový tý kartičce co sebou každej nosí má jméno Lukáš), který hrál po dlouhé době a bylo to znát. Střídal každé dvě minuty..:-)) Tak proto se Bagr starší nasral a chtěl ho kopnout, aby hrál déle. Bohužel se ale, jak je jeho dobrým zvykem i do míče, netrefil a sestřelil Džonyho přímo do dutiny ústní! Konečně vypadal jak Teploušek..:-))
Poločas: 1:0.
Sestava: Soused - Konda, Bulmen, Bagr, Bagr ml., Honza V., Mongol, Džony
Branky a asistence: 

6.kolo (So 17.5. 10:00 Karlín 3)


FC Spirit Bar - Petrovice

1

 

1

Na tomhle zápase bylo od začátku něco divnýho. Nepřišel Soused (asi zase zkaženej bachor), nepřišel Johny, Bagr přišel relativně střízlivej a Konda nezvracel. No jak říkám, bylo něco shnilého ve statě dánském (rozuměj - úryvek z Hamleta :-). Co se týče našeho výkonu na hřišti, tak ten jenom podtrhoval to co je již psáno. Oproti loňské sezóně jsme zvolili jinou taktiku a tak jsme si gól nenechali dát až pět minut před koncem, ale už pět minut po začátku. To se nakonec ukázalo jako vcelku fajn nápad, protože po tý hrůze co sme dostali, sme měli ještě hromadu času na vyrovnání. Od toho fíkuse sme dokonce i trošku hráli fotbal. Skoro. Ale co se taktitky našeho boje týče, tak jsme si z minulý sezóny přece jen střípky nechali. No vlastně hlavně jeden střípek. A to: celou dobu tlačíme jak blbí a zase nic. Vlastně něco jo. Bagr tak tlačil, až zhruba minutu před koncem, to v době, kdy mu Radeček kopal roh, vzal jednoho z obránců a jen tak trochu s ním donesl balón do soupeřovic branky. No prostě, byla to zase povedená taškařice (zase citace - tuším, že Prodaná nevěsta).

Pozdravuje Lupus minibus - boli Vlček já.

Poločas:
Sestava: Bulmen - Radek, Vašek, Bagr, Bagr ml., Mongol, Konda, Honza V., Petr F.
Branky a asistence: Bagr ml.. (Radek) 1:1 

7.kolo (So 24.5. 10:00 Karlín 2)


1.FC Pneu Vulkán - FC Spirit bar

1

 

2

Utkání, které se nám konečně povedlo. S Pneu jsme nehráli poprvé a opět se hlavně bránilo. V první půli žádná branka nepadla, i když více šancí jsme si asi vypracovali my. Jenže ani jedna vlastně nebyla gólová.
Po změně stran se do nás "gumy" pustili a měli jsme co dělat se ubránit. Dokonce se mi roztrhl tepláky a jak hlásil pan Vlček byl vidět "garfield" :-). Co čert nechtěl, dali jsme najednou góla. Bagr II. vystřelil ze střední vzdálenosti klasickou Bulmenovkou a gólman míč neudržel. Bohužel za pět min. bylo vyrovnáno, přesná trefa o tyč znamenala stav 1:1.
Z výhry jsme se ale nakonec radovali my. Brankář Vulkánu při přízemní střele křičel "mám", jenže Džony byl rychlejší a obhodil ho.
Po zápase jsme se sice snažili, ale Bagr zatím panáky nepřijal. Tak ho ožereme příště :-).
Poločas: 0:0.
Sestava: Soused - Bagr, Bulmen, Džony, Radek, Bagr ml., Mongol, Vašek
Branky a asistence: Bagr ml. (Džony) 0:1, Džony (Bulmen) 1:2 

8.kolo (So 31.5. 10:00 Karlín 3)


FC Spirit Bar - FC Reds

0

 

1

Kdybych měl napsat, že jsme opět hráli jako břídilové nebyla by to pravda i když jsme prohráli. Bez lidí na střídání jsme dřeli jako koně a moc nám nepomohlo ani to, že Konda s naraženými žebry nemohl moc dýchat, bratr s náběhem na SARS který se při zápasu málem udusil a já s pokurveným kolenem jsme nebyli moc ideální sestava moc tak se mi ten fotbal co jsme předvedli líbil ačkoliv mi pak výsledek byl líto. Jediný za co by nás všichni mohli nakopat do míst kde slunce nesvítí je naše koncovka. Kdyby Reds odešel se třemi góly vůbec by se nemohl divit i když je možná vše zkreslené tím, že Reds také neměli nikoho na střídání, ale já jsem spálil dvě tutovky Bagr spálil dvě tutovky a minimálně jednu i Johny a tudíž přišel trest. V 41. minutě se útočník obtočil kolem obránce a řekl bych, že to byla třetí a jejich poslední střela na bránu nicméně skončila v síti. Jestli by jsme takhle hráli celou sezónu prdelili bychom se kolem čtvrtého místa, ale dosti skuhrání ještě máme tři utkání a my nesestoupíme!!!!!
Bagr mladší

Poločas: 0:0.
Sestava: Soused - Bagr, Konda, Bagr ml., Mongol, Džony
Branky a asistence: 

9.kolo (So 7.6. 10:00 Karlín 2)


FC Řezník - FC Spirit bar

0

 

4

Zcela nečekaný výsledek. Řezník nám vůbec nestačil a my ho roznesli. A navíc s nulou a mohlo se zase chlastat :-).
O výsledku utkání jsme rozhodli již v úvodu. Po delší odmlce se nečekaně trefil Radek a to z přímého kopu, když obstřelil stojící hráče a soupeřův brankář dostal krásné jesle. Za dvě minuty Petr házel aut a jelikož se tato činnost stává naší nejúčinnější zbraní (viz. poslední duel s Callidou), pro Bagra mladšího nebylo problémem se trefit. U tyčky stál prostě sám.
Po změně stran se pod padajícího brankáře trefil nejprve Radek a konečnou podobu výsledku dal stejnou brankou Bagr ml. Řezník byl pokořen a my mohli slavit důležitý bod pro záchranu.
Poločas: 0:2.
Sestava: Soused - Bagr, Bagr ml., Džony, Konda, Honza V., Petr F., Radek
Branky a asistence: Radek 0:1, Bagr ml. (Petr F.) 0:2, Radek (Soused) 0:3, Bagr ml. (Džony) 0:410.kolo (So 14.6. 10:00 Karlín 2)


Torpedo Praclub - FC Spirit bar

0

 

1

Krásného sobotního rána jsme se opět setkali, abychom sehráli další fotbalový zápas. My jsme se dostavili v celkem hojném počtu, ale jelikož byl soupeř v tabulce poslední čekalo nás velmi těžké tradičně utkání. Naštěstí se Džonymu podařilo jednou z prvních střel na soupeřovu bránu otevřít skóre.Bohužel jsme už další branku nepřidali. Naštěstí soupeř nehrál příliš dobře a tak pro nás největší nebezpečí představoval soupeřům brankář, který několikrát nebezpečně zaútočil přes celé hřiště a dokázal i vystřelit na naši bránu. Závěr zápasu jsem již neviděl, ale prý probíhal jako obvykle. My odkopávali a soupeř střílel mimo.
Zápas měl dohru u nás na chatě, kde jsme příjemně strávili sobotu a neděli. Grilovalo se maso, pilo pivo (kromě Souseda ten pil radegast klasik). Na závěr chci poděkovat Kondovi, že nám hnojil křen a Džonymu, že posekal zahradu.
Komentář zapsal Bagr.

Poločas: 0:1.
Sestava: Soused - Konda, Džony, Bagr, Bagr ml., Bulmen, Honza V., Vašek, Mongol
Branky a asistence: Džony (Honza V.) 0:111.kolo (So 21.6. 10:00 Karlín 1)


FC Spirit bar - CS Callida

3

 

3

Poslední utkání jara jsme snad jako již skoro tradičně pojali jen tak zlehka. Tomu odpovídá i celkem šest branek v utkání, když jsme přitom s Callidou patřili k nejlépe bránícím týmům.
Prvních dvacet minut byl na frontě klid. Nic výrazného se nedělo. Pak ale Džony napřáhl asi od půlky a stá branka byla na světě!!! Ještě jednou mistrovi gratulujeme.
Za chvilku jsme vedli již o dvě branky. Konda házel aut a míč skočil mezi překvapeného brankáře a obránce. Ti nevěděli co s tím, tak nechali Bagra, aby vystrčil pupek a dal letos tak svoji první branku. Callida však stihla ještě do poločasu snížit.
Za deset minut druhého poločasu bylo srovnáno. Podcenil jsem hození autu a soupeř pohodlně zavěsil. Ještě že ale máme ty auty. Bulmen nám hodil vedení 3:2! Holt, brankář tam nějak nechal nožičku. Nakonec vše skončilo remízou 3:3, kdy vyrovnávací střelu tečoval Bagr.
Poločas: 2:1.
Sestava: Soused - Bulmen, Konda, Bagr, Džony, Radek, Mongol
Branky a asistence: Džony 1:0, Bagr (Konda) 2:0, Bulmen 3:2 

Konečná tabulka

1. FC Řezník 11 8-1-2 36:17 17
2. Guatemalské ještěrky 11 8-0-3 31:12 16
3. FC Reds 11 8-0-3 37:14 16
4. MTPCH 11 6-3-2 18:9 15
5. Junior Motol 11 5-1-5 23:29 11
6. FC Spirit Bar "A" 11 4-3-4 16:15 11
7. CS Callida 11 5-1-5 14:18 11
8. JB Mirmare 1807 "B" 11 4-1-6 19:26 9
9. Dynamit Vršovice 11 3-2-6 15:24 8
10. Petrovice 11 2-3-6 9:20 7
11. 1.FC Pneu Vulkán 11 3-0-8 11:27 6
12. Torpedo Praclub 11 1-3-7 10:28 5Odečtené body:


Střelci


6 Džony
4 Bagr ml.
3 Radek
1 Petr F., Bagr, Bulmen