Jarní liga 2004
Jaro 2004


1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. Tabulka a střelci 

1.kolo (So 3.4. 10:00 Karlín 3)


Senioři Praha "A" - AC Bozi Terron "B"

2

 

0

Na první zápas sezóny sem přišel vožralej, občas se to stává. Tím pádem si ani moc nepamatuju začátek zápasu. Jenom vim, že sme začali hrát na Karlíně 3 od 10 hodin. První poločas byl extrémě náročný a to z toho důvodu, že si tak nějak všichni zvykali na svý tělo po prochlastaný zimě, třeba takovej Djedek se dostavil bez plic a měl to kurva těžký. Do poločasu se nikdo z nás nikam nehrnul, tím pádem sme se ani nesnažili střílet na soupeřovu bránu, poáč by to šlo stejně do prdele nebo spíš by mohla hrozit zlomenina kotníku v podobě krtka. Soupeř vypadal, že je na tom stejně, takže 0:0 v půli nikoho nepřekvapilo.
Druhá půle byla o poznání zajímavější, hlavně tím, že začali padat góly. Po tom, co sem si zvyknul na svoje nohy a nový kopačky sem dostal balón vod Djedka a běžel sem s tim dopředu. Tam na mě čekal obránce, kterýmu bych stejně neutek, tak sem ho zkusil obstřelit. Vono když obstřelíte obránce, tak to nic neni, ale když se pak kouknete, jak letí šourák po zemi doprostřed brány a brankář se válí u tyče, tak to potěší - 1:0. To bylo zhruba 20 minut před koncem a nám bylo jasný, že můžeme eště v klidu dostat několik branek - to my umíme dobře. Občas k tomu napomáhá Soused, kterej si vzal na novou sezónu nový tepláky a bylo vidět, že i takový tepláky pomůžou k lepšímu výkonu. Nene, Soused zachytal výborně a byla to především jeho zásluha, že sme vyhráli. (mimochodem mu vypadla slepice - pozn. autora). Závěr zápasu byl ve znamení slabomyslného Mongola, který byl nádherně vysunutej Vlčákem. Mongol se teda rozeběh přímo proti brankáři tváří v tvář. Tak sme jenom koukali co se teda stane, že jako zakopne vo balón nebo něco podobnýho, ále Lukášek to zkusil zcela načekaně a překopnul brankáře a bylo to 2:0. Pak se mu teda šel omluvit, že mu vlastně góla dát nechtěl. To bylo asi v poslední minutě, takže 2:0 super!

Mistr Legát. A ke komentáři jsou ifotografie z utkání.
Komentář rozhodčího: Vyrovnané utkání. Senioři těžili z rychlých brejků. Díky nim se měnilo skóre. Hráč Holubec rozhodl utkání svou pěknou individuální akcí.

Poločas: 0:0.
Sestava: Soused - Konda, Honza V., Bagr, Bagr ml., Soused ml., Radek, Bulmen, Mongol, Džony.
Branky a asistence: 1:0 Džony (Konda), 2:0 Mongol (Honza V.) 

2.kolo (So 17.4. 10:00 Karlín 3)


Ukradený širáci - Senioři Praha "A"

4

 

2

Bylo krásné sobotní dopoledne a sešli jsme se v plném počtu. Takže už to cosi naznačovalo, že to asi nebude ono. Moje maličkost se rozhodla, že hrát nebude (bolavé koleno) a tak jsme přišli o základní kámen obrany a bylo to znát. Co vám mám povídat. Soused neměl svůj den, jako při prvním zápase a tak už nás neměl gdo podržet. Začali jsme svižně a vypadalo to, že to bude hodně vyrovnaný boj s minimem branek. Jenže po patnácti minutách jsme přestali běhat a začali chodit a to už tak bývá, že pak přijde trest.. Ze zbytečného autu, který nemusel být, viď Sousede, jsme poprvé inkasovali. Balón obránce (už nevím kdo, asi Bagr) neodhlavičkoval a ten spadl přesně před nohu soupeře a ten zblízka dorazil k tyči. Když řeknu, že ve vápně jsme měli přesilu čtyři na dva, tak se dá říci, že měli kliku.. No ale jak už to bývá, tak jsme se snažili zvrátit výsledek, ale jediné co to přineslo byla zvrácená hra soupeře, který přišel ke druhému gólu jak slepý k houslím. Když Bulman měl balón skoro pod kontrolou a vypadalo to, že udělá kličku jejich útočníkovi, tak ten se s tím nepáral, a vzal Bulmana přes obě nohy i když věděl že je od něj metr rozhodčí. No ale rozhodčí na hanspaulce prostě nepískají a tak šel prakticky sám na bránu. Sice ho tam další obránce dobře křižoval, ale zrovna přes jeho nohu se střela stečovala přesně pod víko.. Teď měl přijít náš zoufalý nápor, ale nepřišel naopak jsme inkasovali potřetí, když dával gól nikým nehlídaný soupeř.. A aby toho nebylo málo, tak Džony hned po rozehrání zadrbal, ztratil, ale naštěstí se míč dostal k Vlčákovi, ale tomu to asi bylo líto, tak si ho nechal vzít a soupeř dokonal naši bezmoc. A dal nám čtvrtý gól, když šel jejich hráč sám na Pana příliš Smutného. Po slovech "Seru na vás už s váma nebudu hrát" odešel asi patnáct minut před koncem ze hřiště Džony. Předtím už se o pauze odporoučel zraněný Peki a tak nás bylo akorát (dva na střídání). A co čert nechtěl tak během pěti minut jsme ještě vykřesali náznak zvratu a to když oba bagři zavěsili. Rypadla se nezapřou. Ale bohužel už nezbýval čas a tak soupeř v poklidu dohrál utkání a zaslouženě si odnesl dva body. Nemám k tomu co bych dodal, jen to, že jsem se snažil tenhle výkon fotit, takže fotky si můžete prohlédnout zde.

Djedek (Konda). I tentokrát jsme měli fotografa - fotky.
Komentář rozhodčího: Jednoznačné utkání velmi nízké úrovně. Plné bojovnosti a nasazení.

Poločas: 2:0.
Sestava: Soused - Petr F., Honza V., Bagr, Bagr ml., Soused ml., Radek, Bulmen, Mongol, Džony.
Branky a asistence: 4:1 Bagr (Radek), 4:2 Bagr ml. (Radek) 

3.kolo (So 24.4. 10:00 Karlín 3)


Senioři Praha "A" - UNI - Lužiny

0

 

1

Moc si toho nepamatuji. Jenom že nás bylo sedm, tj. jeden na střídání, a přestože dostalo tělo zabrat, tak málo lidí na střídání je užitečné, neboť je rychlejší souhra. No první poločas byl takový docela nijaký. Vyložené šance nebyli, nicméně soupeř dokázal dovézt jednu akci do konce, tj. za Sousedova chlupatá záda, a to my moc neumíme, takže jsme prohráli 0:1. Ke konci poločasu se začalo hrát více do těla, a tak to vypadalo, že druhý poločas bude tuhý boj, a byl. Do toho jsme vlítli i s podporou diváků ( přijelo pingpongové duo Amur & Sribi ). Vytvořili jsme tlak a pak to začal být opravdu fotbal. Ke gólu bylo blízko, například při rozích, ale přes absolutní snahu to tam nepadlo, takže druhá prohra. Víc si toho nepamuji, fakt, ale zkusím ještě - individuální ohodnocení:
Soused: chytá dobře obzápas, takže byl celkem slušný v bráně, ale neslušný na rozhodčí - žlutá karta ( neprávem, měla mít barvu červenou ). Příště zachytá určitě hůř. Konda: precizní v obraně, pak se přesunul dopředu, kde tak dlouho střílel až ho sestřelil soupeř. Bulmen: klasicky odvedl tu tzv. černou práci, myslím že nejlépe se prosazuje v záloze, akorát musí běhat co nejrychleji a on radši pije než běhá. Bagr: v zádu dobrý, vepředu nebezpečný, asi nejlepší hráč, po jeho akci padlo břevno. Bagr ml.: vím že jednou vystřelil blbě a taky vím že lepší byl v obraně protože na něj si soupeř nic nedovolí. Džony: předvedl jeho standart, takže dobrý, tentokrát neutekl ze hřiště jako minule. Mongol: nejlepší hráč na Karlíně v sobotu 24.4.2004. za všechnu krásu vyjmenuji jen nádhernou střelu do šibenice, kterou vyškrábl gólman jentaktak. Amur: fotil. Sribi:stále se řídí pravidlem spěch je špatný rádce. Všichni: bojovali, bojovali, bojovali, bojovali. Jo a nezlobte se že se chválím, ale nikdo to za mě neudělá šmejdi.

Mongol.
Komentář rozhodčího:

Poločas: 0:1.
Sestava: Soused - Bagr, Bagr ml., Bulmen, Mongol, Džony, Konda.
Branky a asistence: 

4.kolo (So 1.5. 10:00 Karlín 3)


Blue flame - Senioři Praha "A"

1

 

1

Jak se bohužel stává dobrou tradicí, první poločas se nám moc nevyvedl, za to ten druhý byl super. A tomu také odpovídaly naše dohady na hřišti. Mimo to, že jsme se hádali se soupeřem (tedy jedním volem, co furt prosazoval do hry basketbalovej míč), jsme se dohadovali i mezi sebou. Naštěstí po přestávce naše bravurní byť neplodná hra směrem vpřed utnula všem remcalům tipec.
Jak jsem již předestlal, hra v úvodu stála zaprd a Oriflame nás obtěžoval víc než mi jeho. Takže je zcela jasné, že po dvaceti minutách jsem lovil míč ze sítě. Fausťák neuhlídal útočníka a ten to trefil přesně pod víko. Nicméně dá se říct, že nečekaně, jsme vyrovnali. Mongol se řítí s míčem na bránu, nahrává Džonymu na levo patičkou, Džony centruje kousek před brankovou čáru a Mongol zasunuje.
O přestávce nám kouč Amur vysvětlil co a jak a pustili jsme se do to toho s vervou. Prakticky celý poločas jsme si vytvářeli gólové šance. Asi největší spálil malej Bagr, kterej netrefil prázdnou klec a Džony, jemuž to vychytl gólman. Výsledkem naší snahy tedy ve finále byla dvě břevna. Jeden Džonyho padáček po rohu a jedna krásná rána tak z 12 metrů, která skoro zlomila spojnici :-). To je vše přátelé.

Soused.
Komentář rozhodčího: Spravedlivý výsledek.

Poločas: 0:1.
Sestava: Soused - Bagr ml., Mongol, Džony, Konda, Soused ml., Petr F., Honza V.
Branky a asistence: Mongol (Džony) 1:1 

5.kolo (So 8.5. 10:00 Karlín 3)


Senioři Praha "A" - FC 1869

1

 

0

Sobotní utkání bylo ve znamení velkých návratů. Po dlouhých letech jsme přivítali do týmu ztracené syny. Svůj velký comeback měl Amur, který se přišel podívat na několik našich posledních zápasů a rozhodl se, že ještě na velký fotbal stačí. A již podruhé se pokouší o návrat Milan Plánička.
V první půlce jsem nehráli nijak zvlášť dobře. Na naší hře bylo vidět, že jsme se sešli v hojném počtu a nemohli se dostat do pořádného zápasového tempa. Soupeř taky nehrál nijak zvlášť dobře a tak jediným zajímavým momentem první půle byla snaha soupeřů propašovat do hry černocha, čemuž ovšem zabránil náš fotbalový funkcionář Roman Pekárek.
Po poločase jsme přece jenom začali hrát lepší fotbal, začaly se nám docela dařit přihrávky ve středu pole, bohužel jsme si ale nedokázali přihrát tak abychom mohli vystřelit směrem na branku. To se povedlo až Fausťákovi s ml. Bagrem, kterému se podařilo prostřelit brankáře a dáti gól. Tlaku soupeře v závěrečných minutách zabránil Mongol, který si dvě minuty před koncem zápasu vzal míč odběh s ním k rohovému praporku a až do konce ho nikomu nepučil a jelikož Soused všechny střely chytil vyhráli jsme zaslouženě 1:0.

Bagr.
Komentář rozhodčího: Vyrovnané utkání rozhodla jedna chyba.

Poločas: 0:0.
Sestava: Soused - Bagr ml., Mongol, Džony, Konda, Soused ml., Petr F., Bagr, Amur, Milan Pl., Radek
Branky a asistence: Bagr ml. (Petr F.) 1:0 

6.kolo (So 15.5. 10:00 Karlín 3)


Hoptajch team - Senioři Praha "A"

0

 

3

Nevim jakej to má důvod, ale vždycky když se po fotbale jede k Bagrům na chatu grilovat, tak potom mám zrovna já napsat komentář k zápasu. Je sice pravda, že letos sem dopad mnohem líp než loni… a to předevšim proto, že tam letos nebyl Džony, nicméně ze zápasu si stejně pamutuju tak půlku. Každopádně s chutí do toho:
Naprosto jasně si pamatuju, že se nás sešlo jako sraček… a když píšu jako sraček, tak tim nemyslim poměrně dost…, ale myslim tim jako sraček. Je ale taky dost možný, že to bylo stejnejma dresama… Tyhle naše mimikry nám taky pomohli při našem prvnim gólu. Snažil sem se vykopnout balón na někoho z našich… v půlce letu vidim, že to de na nějakýho pitomu v červenym triku, řikám si:“to je fprdeli, zase vedle“, ale v tom mi došlo, že pitoma v červenym je Džony, a že sem si ho splet. Nakulil to kolenem do brány hnedka z první a mi se ujali vedení. Potom prej mam zmínit ešte to, že na další gól nahrával Dědek, nicméně si to vůbec nepamatuju. Celej zápas byl vcelku vo hovně. Nic se nedělo, soupeř byl marnej, mi jako obvykle…. sqvjele připravený fyzicky, v báječný psychický formě, nicméně to tam nepadalo. Kdyby byla vječí klika, mohli sme jim pěkně natrhnout prdele, nicméně už sme přidali jenom jeden gól z penalty. Tu zařídil starej Bagr, do kterýho se nějak špatně opřel vítr z kapsy a porazil ho tak nešikovně, že si rozhodčí myslel, že byl faul. K popravě nastoupil Radeček a jejich brankář se ho tak lek, že se položil k tyči eště dřív, než rozhodčí vůbec fouknul do píšťaly. Toho Ráďa využil a na počest přítomnosti svojí ratolesti vyjímečně trefil bránu a dal náš třetí gól. No a pak už to skončilo a jelo se k těm Bagrům, vo kterejch sem psal na začátku.

Z toho, čo si pametám:
Džony - běhavec útočný, kterej se v nouzi vrací a hasí i v zadu
Bullmen - běhavec zpátečný, kterej se spíš drží vzadu, ale umí kurva dobře vystřelit
Dědek - běhavec výhradně zpátečný, kterej umí občas i nahrát
Mongol - běhavec výhradně útočný, kterej neumí patičky, ale když má den, tak docela zatápí
Bl. Soused - běhavec Mongolovi do tandemu
Radeček - další běhavec útočný, kterej i trefí bránu
Bagr ml. - pásovec, co dává snad nejvíc gólů
Bagr st. - pásovec, co umí zabránit mnoha gólům… občas bohužel i v soupeřových sítích
Milan - tzv. běhavec brousek - takovýho zadníka sme potřebovali!!!
Soused - neběhavec - zaklekávač

S pozdravem Váš

Lupus.
P.S.: jestli má někdo připomínky ku komentářu…. k si vyližte prdel.

Komentář rozhodčího: Bojovné utkání. Rozhodly dva rychlé góly po hrubkách v obraně.

Poločas: 0:0.
Sestava: Soused - Bagr ml., Mongol, Džony, Konda, Soused ml., Bagr, Amur, Milan Pl., Radek, Bulmen, Honza V.
Branky a asistence: Džony (Honza V.) 0:1, Radek (Konda) 0:2, Radek p.k. 0:3 

7.kolo (So 22.5. 10:00 Karlín 3)


Senioři Praha "A" - Viktoria Veleslavín

2

 

0

Legát je buzna! Legát je buzna! Legát je buzna!
V sobotu sme hráli fotbal, bylo krásně a bylo zima, bylo jaro a dá se říct, že bylo hezké počasí. Trochu teplo, trochu zima, takže si moch každej sám vybrat. Já sem si třeba vybral teplo, ale Mongol vsadil na zimu, potom jako byse to otočilo, mě byla zima a Mongolovi teplo, jo, vlastně Mongol tam vůbec nebyl, takže já sem si vybral zimu, teda teplo a Bulman si vybral tak akorát. Mimochodem zejtra má bejt teplo nebo zima? Je teplejší baloňák nebo huberus? Během prvního poločasu na mě káplo, ale ve druhym už ne. V 43. minutě hráč soupeře, který zrovna střídal vzal oblázek z lajny a odhodil ho za plot, aby si nikdo neublížil, jinak vypadal, že mu je celkem teplo. Vyhráli sme 2:0

Džony

Komentář rozhodčího: V prvním poločase bylo tempo velmi slušné s převahou Seniorů, jejichž poločasové vítězství bylo zasloužené. Ve 2. půli Veleslavín hru vyrovnal - Senioři neudrželi vysoké tempo z 1. půle, ale o to více vyráželi do brejků. Z jednoho vstřelili 2. gól a když Veleslavín nesnížil z následné penalty, bylo rozhodnuto.

Poločas: 1:0.
Sestava: Soused - Bagr ml., Džony, Soused ml., Bagr, Amur, Milan Pl., Bulmen
Branky a asistence: Bagr ml. (?) 1:0, Milan Pl. (?) 2:0 

8.kolo (So 29.5. 10:00 Karlín 3)


Senioři Praha "A" - Horno Porno

3

 

0

Hvězdné zápasy IV. Sága pokračuje
Kladní hrdinové: My Senioři Praha
Záporní hrdinové (chlápci v černém co se nechal zaíýt kladnými hrdiny): Horno Porno
Nezlomeni osudem dál pokračujem v našem odvážném boji za záchranu světa (nechal sem se trochu unést jde jen o záchranu nás samotných). Dalším soupeřem v na naší cestě byl tým hráčů Porna. Předcházela je pověst tvrdých a neúprosných hráčů a tak se řada z nás vybavila novými chrániči. Zápas začal tradičně územní převahou soupeře, ale protože poslední dobou hrajeme vzadu vážně dobře soupeř naší branku neohrozil. Ke konci se Konda rozpomněl na svá mladá léta a poprvé se zapsal do historie utkání. Poté co si po autu narazil míč s Milanem propálil vše co mu stálo v cestě a vsítil náš první gól. (Milan si obětavě zachránil život skokem mimo dráhu střeli). V dalších dvou zajímavých momentech hrál opět hlavní roly Konda. Na konci poločasu a na začátku druhého dvakrát poslal do brejku soupeře, což se k k jeho stavu, ve kterém se dostavil k utkání bylo ještě omluvitelné. Od začátků druhé půle jsme čekali soupeřův tlak, který se však nedostavil a když se Sousedovi podařilo sundat jejich nejlepšího hráče v souboji koleno na koleno bylo rozhodnuto. Nám se podařilo ještě dvakrát vstřelit branku. První dal Milan, kterému se podařilo prostřelit nepříliš jistého soupeřova brankaře (nemůžu popsat jak vypadal, protože jsem ho za celý zápas neviděl z blízka). Náš třetí gól pak chvíli před konce dal Peki, který se obětavě vrhnul po míči a dostihnuvší ho na brankové čáře zabránil Džonymu skórovat. Toho nejvíc litoval Amur, který tak přišel o asistenci. Zápas měl dohru v místní nálevně kde Soused slavil svou alkohol Trophy. Ze začátku se snažil chovat jako slušněj člověk, ale poté co vychlastal všechny panáky na které měl nárok začal po hospodě somrovat další a vožral se jak prase!
Toť vše
P.S. Soused jednou chytal míč mimo vápno, říkal mu to i rozhodčí.

Bagr

Komentář rozhodčího: Slušné utkání hrané bez karet a téměř bez faulů. Senioři fotbalovější, Horno téměř neohrozilo branku. U vítězů byl nejlepší Vlček (neprohrál jedinou hlavičku), v ofenzivě nejlepší Plánička. Poražení bez výraznějších individualit.

Poločas: 1:0.
Sestava: Soused - Amur, Mongol, Džony, Soused ml., Bagr, Honza V., Milan Pl., Radek, Konda
Branky a asistence: Konda (Milan Pl.) 1:0, Milan Pl. (Džony) 2:0, Soused ml. (Džony) 3:0 

9.kolo (So 5.6. 10:00 Karlín 3)


Jabadabadoo Prosek - Senioři Praha "A"

1

 

3


Protože se všichni ožrali v sobotu jako dobytci a já byl jediný střízlivý, tak musím psát komentář. Takže jsme vyhráli. To je asi vše.
Nebo ne, ještě pár detailů. Třeba teď se mi chce spát.
Hřiště bylo mokrý a kalužovitý a dědek ožralej. To jsou tři důvody první branky v naší síti :-). Prostě jsme rozehráli, zapomněli za sebou míč a soupeř pohodlně skŕoval. Sen o 300 minutách bez gólu vzal rychle za své.
Zápas tedy začal za stavu 1:0 pro Jabadaboo.

Hráli jsme nejlepší fotbal v této sezoně!
První náznak toho, že by nemuselo být utkání straceno (i když jsme si to někteří mysleli) přišel asi po patnácti minutách, kdy Radek po Mongolově přihrávce trefil tyč. Je fakt, že tohle byla asi naše jediná šance do poločasu. To soupeř nás prověřil asi třemi střelami z větší vzdálenosti.
Po změně stran se hra i nadále odbývala více méně ve středu hřiště. Fredové a Barnyové se snažili vytvořit si nějaký soustavnější tlak, ale naše obrana nepovolila. Naopak z čistajasna udeřilo. Radek se po pravé straně probil a sobecky nepřihrál, což tentokrát udělal dobře, a tak jeho střela, kterou mířil do středu branky, skončila u pravé tyče a my vyrovnali. Za pár minut se nestačil soupeř divit. Radek zatáhl míč po lajně a přihrál před branku Džonymu, který nedal gólmanovi šanci. Poté Jabadabadoo vyvinuli jakýs takýs tlak s třešničkou na dortu (Peckou na hrotu), ale ten byl výborně kryt Vlčkem, takže se k ničemu nedostal.
Výhru jsme ubránili a pár vteřin před koncem ještě Džony zarazil hřebík do rakve. Hráli jsme super, všichni dřeli a makali a dobíhali míče a souboje a tímto všem děkuji!!
Dohra po zápase:
Než se pan Legát vrátil z hřiště, už na něj čekal barevný tácek s rozličnými likéry. Veselo bylo za chvíli, ale to ještě nikdo netušil, že se za hodinu a něco staneme svědky historického okamžiku na Karlíně. Nebudu to rozepisovat, všichni víte, co to bylo. Až bude fotka dám ji sem :-).

Soused

Komentář rozhodčího:

Poločas: 1:0.
Sestava: Soused - Mongol, Džony, Honza V., Radek, Konda, Bulmen
Branky a asistence: Radek (Mongol) 1:1, Džony (Radek) 1:2, Džony 1:3 

10.kolo (So 12.4. 10:00 Karlín 3)


Senioři Praha "A" - K.F.C. Praha

3

 

0


Zkouška, 1,2,3, zkouška, pfff, pfff, nefunguje to, zkus to zesílit, jo aha, pan Příliš Smutný neaktualizoval, aha, tak pak to má fungovat. Mno nic, snad to nikdo neposlouchal... Mno měl bych vám popsat jak jsme hráli v sobotu, na Karlíně, na trojce a zase v deset fotbal. Mimochodem jsme tam v deset hráli naposled, protože příště kvůli Yes Madam! "A" budeme hrát skoro ještě na cestě z hospody, tedy v osmpětačtyřicet. No, abych se vrátil k tomu fotbalu co jsme hráli.. Mno, jak začít. Jo, už vim. Soupeř se sešel jen v pěti lidech a to byla pro nás veliká klika, protože první poločas jsme hráli jak teplý buzny! Soupeř nás přehrával i ve čtyřech lidech v poli a tak jsme měli co dělat aby jsme neinkasovali. A to se s vypětím všech sil a s dobrým výkonem obránců podařilo. Ale stejně hráli jak buzny s mojí velkou buznou v čele. To bylo shrnutí prvního poločasu, který stál za hovno a tak jsme na něj radši rychle zapomněli, aby jsme se věnovali druhému poločasu. O přestávce jsme si na kovovou tabuli nakreslili standardní situace a rozebrali kudy procházet do zabezpečené obrany a jakým systémem bránit a přesunuli jsme Milánka do útoky a k nám buznám přišla buzna Bulman. A to pomohlo! Začali jsme běhat. Cvilku po písknutí druhé půle geniálně Džony načasoval pas na naběhnuvšího Milana a ten těsně před brankářem zasáhl kolenem balón a zavěsil! Celý druhý poločas od nás vypadal lépe a všichni se lépe pohybovali. Hrál Mongol? Teď nevím, ale asi jo.. Jo a pak zahrával Bulman roh a to neznáte jeho šajtli, ale vo jednoho vobránce zavěsil přímo z rohu, tak jsme otevřeli druhou bendu šampaňských.. Protože jsme vlastně byli zachránění už před tímto zápasem (No Madam porazili Hoptajch) Proto jsme taky hráli jak buzny, protože už jsme vlastně byli zachráněni.. Jo a třetí gól dal taky Milan. Jak? Tak to se zeptejte jeho na zahrádce. Von chce chodit dycky strašně kalit a tentokrát se nám to obzvláště povedlo a skončili jsme až v zábavním podniku Kačer na diskotéce. Škoda, že nás tam bylo tak málo.. Jo a ještě jsem zapomněl, že Milan a Radek maj 14 bodů v alkohol trophy, tak se těšíme až jim koupíme příště panáčky.. Jo a vůbec mě to komentování nebaví, tak na to seru!
Nejlepší hráči: soupeř, za to že držel krok i ve čtyřech a dokázal nás často přehrávat..

Djedek

Komentář rozhodčího:

Poločas: 0:0.
Sestava: Soused - Mongol, Džony, Konda, Radek, Amur, Bulmen, Milan Pl., Bagr, Bagr ml.
Branky a asistence: Milan Pl. (Džony) 1:0, Bulmen 2:0, Milan Pl. (Bagr) 3:0 

11.kolo (So 19.6. 08:45 Karlín 3)


No madam! "A" - Senioři Praha "A"

2

 

0


Ahoj. Hráli jsme blbě, o nic nešlo. Hra podle toho vypadala. Sice jsme měli nějaké menší šance, ale reálně jsme gólmana No madam neohrozili. A navíc, všichni vypadali, jakoby snad večer kalili. Jediný, kdo byl ve 100% formě, byl Milan.
Prakticky hned po deseti minutách se Bundovci ujali vedení, když směr střely bohužel zády změnil malý Bagr a bylo. Pak jsme se tam ještě nějak ploužili a motali, až byla půlka. O té jsme si patřičně vyčinili, motivovali se a hurá do druhé.
Obraz hry se nezměnil, prostě chyběla naprosto motivace. Takže za zmínku jen stojí to, že jsme dostali druhou branku. Malej Bagr ztratil na půlce míč a přečíslení 4 na 1 No madam trestali. Tím bych asi skončil, fakt není vůbec o čem psát. Ožrali jsme se jako vždycky.

Soused

Komentář rozhodčího:

Poločas: 1:0.
Sestava: Soused - Džony, Konda, Amur, Bulmen, Milan Pl., Bagr, Bagr ml., Soused ml.,
Branky a asistence:

 

Konečná tabulka

1. UNI - Lužiny 11 8-2-1 23:8 18
2. K.F.C. Praha 11 8-0-3 40:15 16
3. Jabadabadoo Prosek 11 8-0-3 28:20 16
4. No madam! "A" 11 7-1-3 36:22 15
5. Ukradený širáci 11 5-1-5 29:27 11
6. Blue flame 11 3-4-4 17:21 10
7. FC 1869 11 4-2-5 18:32 10
8. Senioři Praha "A" 11 7-1-3 20:9 9
9. Horno Porno 11 2-5-4 12:16 9
10. Hoptajch team 11 2-3-6 15:24 7
11. AC Bozi Terron "B" 11 1-2-8 15:32 4
12. Viktoria Veleslavín 11 0-1-10 7:34 1Odečtené body: -6 Senioři Praha


Střelci


4 Džony, Milan Pl.
3 Bagr ml., Radek
2 Mongol
1 Bagr, Soused ml., Konda, Bulmen