Jarní liga 2005
Jaro 2005


1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. Tabulka a střelci1.kolo (So 2.4. 10:00 Karlín 2)


Dynamit Vršovice - Senioři Praha "A"

2

 

2


Za hezkého jarního počasí jsme se sešli k našemu prvnímu zápasu v této sezóně. Hráli jsme proti našemu tradičnímu soupeři a to Dynamitu Vršovice. A jak bylo v poslední době zvykem jsou zápasy s tímto týmem utrpením zvlášť z naší strany. A začátek první půle jakoby to chtěl jenom potvrdit. Působily jsme dost chaoticky a soupeř se dostal do několika náznaků šancí. Ke konci poločasu jsme však začali hrát přece jenom lépe a podařilo se nám vstřelit i první gól. Potom co jsme ve středu získali míč a z útoku dva na jednoho se Milanovi podařilo z blízka prostřelit soupeřova brankáře.
To že se tento zápas tolik nelišil od toho posledního se ukázalo ve druhém poločase. Nejprve jsme si nevzali ponaučení z gólu který soupeř dal poté co si míč zpracoval rukou (což naštěstí rozhodčí viděl), protože v dalších minutách jsme dostali dva góly díky chybám v obraně a špatnému odhadu Souseda, který nevyrazil míč po rohu a soupeř tak trefil odkrytou branku.
Naštěstí se nám podařilo ke konci utkání vyrovnat kdy po Milanově autu vyskočil nejvýš Honza Vlček a vyrovnal. další branky už nepadli a tak byl zápas ukončen za stavu 2:2

Bagr

Komentář rozhodčího: Vyrovnané utkání. Po otočení skóre v druhé půli sahali hráči Dynamitu dokonce po 2 bodech, ale přišli o ně v poslední minutě

Poločas: 0:1.
Sestava: Soused - Bagr, Konda, Honza V., Bulmen, Džony, Milan Pl., Bagr ml., Bů. Soused
Branky a asistence: Milan (Bagr) 0:1, Honza V. (Milan) 2:22.kolo (So 9.4. 10:00 Karlín 2)


Senioři Praha "A" - FC Green Shock

2

 

0


Poté, co jsem dovezl bandu ožralů na Karlín, aby se mohli posilnit opět pivem, mohli jsme začít za chladného počasí vykonávat činnost, která se jmenuje fotbal. I přesto, že jsme se vpotáceli na hřiště, najednou jsme vedli. Bulmen asi ve 4 .minutě ukořistil míč a začal bagrovat. Bagroval tak dlouho, až se po několika efektních narážečkách ocitl sám před brankářem. Tam pak všem útočníkům ukázal, jak se v takovéto situaci proměňuje. Brankář neměl šanci.
A to bylo z naší strany tak nějak všechno. Pak už se Green Shock jen tlačili dopředu a my se všemi silami bránili. Vzhledem k tomu, že se soupeř ukázal v koncovce zcela bezzubý, dařilo se nám hubené vedení držet. Teprve ke konci utkání, kdy otevřeli hru, jsme měli několik slibných brejků. Ale jak Radek, tak Mongol nedokázali Bulmena napodobit. Nicméně, přecejenom pár vteřin před koncem přidal Mongomír pojistku, když místo střely volil přetlačení míče přes ležícího gólmana.Na závěr bych rád pochválil pana Maximu za jeho efektní a efektivní výskoky v obraně.

Soused

Komentář rozhodčího:

Poločas: 1:0.
Sestava: Soused - Bulmen, Milan Pl., Konda, Honza V., Bú. Soused, Mongol, Radek, Bagr
Branky a asistence: Bulmen (Soused) 1:0, Mongol (Milan Pl.) 2:03.kolo (So 16.4. 10:00 Karlín 1)


Gremio - Senioři Praha "A"

1

 

1


Hmm, huuum, hooom, fotbal to byl zajímavý, což o to... Hmm, huuum, hooom. Přišlo nás na fotbal hodně a hodně nás bylo na nestřídání.. Hmm, huuum, hooom. Začali jsme svižně a to i se střídáním, ale čím dál přibývalo minut, tím to bylo horší. Hmm, huuum, hooom. Co k fotbalu říct? Asi ho ovlivnilo páteční chlastání čerstvého třicátníka ve Spiritu… Hmm, huuum, hooom. Ale zato v tomhle zápase chytal na jeho poměry jak bůh.. Hmm, huuum, hooom. Až na to že dostal jednu šudlu (rozuměj gól) Hmm, huuum, hooom. Přemýšlím, jestli jsem v zápase viděl nějakou přihrávku.. Hmm, huuum, hooom ale asi jich tam pár bylo.. Soupeř byl zoufalý, ale přesto lepčí.. Hmm, huuum, hooom. Milan dal gól.. Hmm, huuum, hooom Sám si musel vybojovat balón (to je o těch přihrávkách) Hmm, huuum, hooom. Co říci na závěr? Nějak mi to nemyslí, ale řekl bych, že to byl náš letošní standard.. Hmm, huuum, hooom. Bez přesnosti a nápadu, ale v zajetí bojovnosti.. Hmm, huuum, hooom. Jo už jsem říkal, že Soused je ještě mladší než vypadá? Teda on nevypadá jako starší, ale je mladší a stejně je starší, prostě je to motanice… Hmm, huuum, hooom Nerad bych se do toho zamotal, abych se neukličkoval, bo to umí jen Bulman.. Hmm, huuum, hooom

Djedek

Komentář rozhodčího:

Poločas: 1:0.
Sestava: Soused - Bulmen, Djedek, Lupus, Bagr, Bú. Soused, Amur, Džony, Milan Pl., Mongol
Branky a asistence: Milan Pl. (Mongol) 1:14.kolo (So 23.4. 10:00 Karlín 2)


Senioři Praha "A" - WC Kanalizace

2

 

1


Zme ákle jednou přišli do Kurlína a řekli zme si.... tož dáme pivko a zkusíme čutnót do meruny. První půlčík nám vycházel celkem ucházejícně a tag zme přišli k vedeňů jeden k nule. Možná to bylo tag, že Lupusák kopnul do míča, kerej se kulnul k Pekimu a ten ho tam ňák dotlučil. Tož radost zme mali velků, to hej. Pak ňák bylo po půli... my si ani ňák nevšimli, že hrajem na druhou kisnu... a bylo po pérdeli. Dostali zme fíka jako prd. Tož ku koncu boly nervy jako cip, ale bo zme chlapi z Prahe, tak zme sa nezalkli, zahrali zme naš kutej signál a viktory bylo naše! Milan to přibéknul na Radečka, ten se do teho vydřel tak šikovně, až si to tam brankář šópnul pre zichr sám. Popravdě řečíno, nesu si ani ždibec jisté, že mluvím vo tom zápase, co Soused chcel popsáť, ale tuten si direkt pamatuju. Jo a na záver bych chtěl poblahopřát černejm sviním, že se jim tak třásně povidlo nenarušit našu technicků igru tim vodpornym hvizdem.

Lupus

Komentář rozhodčího:

Poločas: 1:0.
Sestava: Soused - Lupus, Bulmen, Djedek, Bagr, Bagr ml., Amur, Džony, Bú. Soused, Milan Pl., Radek, Mongol
Branky a asistence: Bú. Soused (Lupus) 1:0, Radek (Milan Pl.) 2:05.kolo (So 30.4. 10:00 Karlín 2)


CC Praga Calcio - Senioři Praha "A"

0

 

2


Za velmi pěkného počasí jsme se sešli opět v Karlíně, aby jsme si zahráli fotbal. Ještě před začátkem utkání proběhlo v našem týmu několik kosmetických změn. Za prvé jmenoval jsem se kapitánem a musím říci, že nám to přineslo štěstí. Tou druhou bylo ... :-). Poslední změnou bylo zapůjčení Bulmenova dresu Milanovi. Ten naplněn hrdostí z toho, že nosí klubové barvy odehrál výborné utkání.
Teď již k zápasu. Ten začal ve vysokém tempu a ještě, že nás bylo několik na střídání. První šanci dát gól měl Mongol, ale v situaci míč, prázdná branka, Mongol se trefil k rohovému praporku. Dalším šanci měl Peki, kdy se od něj odrazil míč za brankaře a nebýt toho, že v Karlíně jsou branky do kopce mohli jsme vést 1:0.
První gól jsme dali až potom co naši ofenzívu posílil Amur. S jeho pomocí se od Pekiho odrazil míč k Milanovi, který pravou nohou prostřelil vše co mu stálo ve vápně v cestě a jeho střela po odrazu od vzdálenější tyče skončila v brance 1:0. To bylo v první půli od nás vše a všechny soupeřovy pokusy zastavila naše obrana nebo pochytal Soused.
Na začátku druhého poločasu mohl zvýšit naše vedení Mongol, ale trefil jen soupeřova brankaře. Následují minuty pak patřily především Sousedovi, který chytil několik nebezpečných střel a ve vzduchu dnes doslova čaroval, protože s přehledem vyrazil mnoho nebezpečných míčů co mířily do našeho vápna. Prostě kdo neviděl neuvěří. Druhý gól jsme přidali po jedné sporné situaci u našeho vápna. Soupeř reklamoval faul, my ale viděli něco jiného a rozhodčí neviděl pro jistotu vůbec nic. Z protiútoku nastřelil Johny tyč, míč se však odrazil k Milanovi, který z první, tentokrát levou nohou, poslal od tyče opět míč do soupeřovy brány. Zbytek zápasu jsme pak s jistotou ubránili o po nejlepším letošním výkonu konečně zaslouženě vyhráli 2:0

Bagr

Komentář rozhodčího:

Poločas: 0:1.
Sestava: Soused - Bagr, Bagr ml., Bú. Soused, Milan Pl., Džony, Lupus, Mongol, Amur (+ Bulmen)
Branky a asistence: Milan (Bú. Soused) 0:1, Milan (Džony) 0:26.kolo (So 7.5. 08:45 Tempo)


Senioři Praha "A" - Prague united

2

 

2


Takže sem se doplazil na Tempo s rozjebanym kotníkem nezvykle brzo, poáč sme hráli o dobrou hodinku dřív než obvykle. Na Tempu se konala premiéra představení Seniorů na povrchu zvaném „umělá tráva 3. generace“. Povrch super, počasí taky, takže sem to oslavil podomácku vyrobenou cigaretkou. Ale k fotbalu – před začátkem utkání byla ve vzduchu cítit nejistota a zároveň očekávání z toho, jesi se nám na tomhle povrchu bude hrát dobře a kolik sme schopný toho posrat. Hřiště menší, brány větší – tohle prostě nejsou ideální parametry pro naší hru. Rozhodčí foknul do svýho aparátu a zápas mohl začít (musim podotknout, že pískal celkem solidně).
Nejistota z nového povrchu byla však okamžitě v čudu a my sme rozhodně předváděli lepší fotbal než soupeř. První gólovku vytvořil Bulmen, když přihrál Radkovi a ten šel sám na golmana. Jak to dopadlo? Jako dycky. Tlačili sme teda dál, střel bylo taky dost, nicméně když chce člověk dát góla, tak to musí nasměrovat mezi tyče a to se nám v prvnim poločase téměř nepovedlo. Na vyjímku ml. Bagra, kterej vymrdal z první odraženej balón ve vápně soupeře. Jak to dopadlo? Jako dycky. Nevim jesi po tomhle pokusu nebo před tim zaspala naše obrana a dostali sme parádního teplouše. Ještě někdy tou dobou Radek vyskočil na hlavičku, bohužel ale dopad blbě na kotník a zápas pro něj skončil. Poločas 0:1.
Do druhýho poločasu soupeř nastoupil poněkud vyhecován, až do chvíle, než se do hry zapojil Soused. A teď pozor !!! – útočník soupeře si kopnul balón daleko od nohy, Soused neváhal a vyrazil proti němu. Namrdal to z první a krásnym obloučkem mu balón urval od nohy. Nikdo ale nečekal, že to narve tak dobře, že to přeletí ouplně všechny včetně brankáře a Soused se tak bude radovat ze svýho prvního góla ze hry!!! Gratulujem. Pak dlouho nic, hra nahoru dolu, Mongol dokonce zachraňoval z brankový čáry. Bohužel 8 minut před koncem znovu povolila koncentrace v obranné fázy a soupeř se opět ujímá vedení 2:1. Naštěstí si ale nikdo nechtěl připustit možnost 1. porážky v této sezóně a důraz se vyplatil. V 60. minutě malej Bagr napřách někde od půlky, balón ještě tečoval někdo od nich a vyrovnání bylo na světě. Konečný výsledek – 2:2.
Celkově bych zápas zhodnotil jako povedený, připadalo mi, že sme byli lepší. Všichni podali kvalitní výkon s velkym nasazením. Nakonec bych chtěl pochválit Amura, kterej si asi sám sobě řek, že začne hrát fotbal a bylo to vidět.

Džony, jenž zápas sledovat z lavičky, neb mu do kotníku vlezla dna – svině zasraná!

Komentář rozhodčího:

Poločas: 0:1.
Sestava: Soused - Djedek, Lupus, Bagr, Bulmen, Radek, Mongol, Bagr ml., Amur
Branky a asistence: Soused 1:1, Bagr ml. 2:27.kolo (So 14.5. 10:00 Karlín 2)


FC Příkopy - Senioři Praha "A"

0

 

4


Sobota 8:00. Stop. Probouzím se. Stop. Jsem střízlivý. Stop. Karlín 10:00. Stop. Je hezky. Stop. Je nás deset. Stop. Soupeř má v brance hermafrodita. Stop. Bez urážky. Stop. Začínáme bez největších borců. Stop. Soupeř je v úvodu lepší. Stop. Mongol, Peki, Bulmen, Amur jsou náhradníci. Stop. To mluví za vše. Stop. Střídáme. Stop. Gól. Stop. Dal ho Bulmen. Stop. Vhazoval aut - obránce mu nahrál - Bulmen prostřelil vše. Stop. 1:0. Stop. Jsme lepší. Stop. Občas něco nedáme. Stop. Gól. Stop. Dal ho Džony. Stop. Malý Bargr nahrál - Džony počkal u vzdálenější tyče a s pomocí obránce skóroval. Stop. 2:0. Stop. Jsme suverénně lepší. Stop. Gól. Stop. Dal ho Mongol. Stop. Bulmen střílel - Mongol a Džony si pohráli a Mongol zaskóroval. Stop. 3:0. Stop. Je hezky. Stop. Stále jsem střízlivý. Stop. Poločas. Stop. Druhý poločas začal. Stop. Jsme nejlepší. Stop. Bagr dal hlavou břevno. Stop. Soused má něco do sebe. Stop. Gól. Stop. Dal ho Džony. Stop. Akce tři na jednoho - Mongol - Milan - Džony - Hermafrodit - Džony - Gól. Stop. 4:0. Stop. Konec. Stop. Je hezky. Stop. Opouští mě střízlivost. Stop. Zahrádka. Stop. Soused chlastá jako prase. Stop. Magické oko zvládnul. Stop. Sobota 13:44. Stop. Na shledanou. Stop.

Mongol

Komentář rozhodčího:

Poločas: 0:3.
Sestava: Soused - Bagr, Bulmen, Djedek, Bagr ml., Mongol, Bú. Soused, Džony, Milan Pl., Amur
Branky a asistence: Bulmen 0:1, Džony (Bagr ml.) 0:2, Mongol (Džony), Džony (Milan Pl.)8.kolo (So 21.5. 10:00 Karlín 3)


Vaňous - Senioři Praha "A"

2

 

2


Bylo krásně. Svítilo sluníčko, létal bordel ze stromů, prášilo se, ... A přišly i moje fanynky ;-).
Utkání jsme začali ve famózním stylu, už v páté minutě (což bohužel letos znamená 5 minut do celkové neprůstřelnosti) jsme inkasovali po řadě několika menších chyb. Soupeř se ve dvou osobách ocitl ve vápně a skóroval. Málem bych zapomněl, ještě chvíli předtím Mongol zkusil v brejku svoji klasickou fintu na brankáře - přetlačit ho i s míčem do branky - ale ta mu opět nevyšla. Teprve s přibývajícím časem jsme tak nějak začali hrát konečně fotbal. A když navíc chvíli před přestávkou Lupus namazal Džonymu nohu ... tedy na nohu míč, tak jsme šli do kabin za stavu 1:1.
I po změně stran jsme pokračovali ve zlepšeném výkonu. Nicméně chybělo i trochu toho štěstí, jako např. když Milan krásnou střelou napříč vápnem trefil pouze tyč. Za zmínku určitě stojí i průnik Radka s Milanem. Bohužel Radek před střelou zapomněl včas zavřít oči a tudíž z toho rezultovala pouze rána podél branky. Vedení jsme se však dočkali. Džony po srdnatém průniku přes tři obránce nedal brankáři šanci a bylo to. Jenže to jsme ještě netušili s jakým fíglem se na nás Vaňous vytasí. Asi tři minuty před koncem střídali stylem - hráč za jeiich brankou ven, hráč ze střídačky před naši branku. Na tohle jsme nestihli zareagovat a dostali vyrovnávací branku :-(.

Soused

Komentář rozhodčího:

Poločas: 1:1.
Sestava: Soused - Bulmen, Djedek, Lupus, Bagr ml., Džony, Amur, Mongol, Radek, Milan Pl.
Branky a asistence: Džony (Lupus) 1:1, Džony (Bagr ml.) 1:29.kolo (So 28.5. 10:00 Karlín 1)


Senioři Praha "A" - Tutto Bene

1

 

3


Smůla, štěstí, alkohol dělají své a proto nás letos potkala první prohra.
Zápas sme prošustrovali tím, že jsme z 20 střel na bránu vymodlili jenom jednu penaltu. Soupeř naopak vystřelil 3x a dal z toho 3 góly.
Zápas naprd, soupeř z minima vytěžil tři branky a když k tomu měli neskutečnou kliku při snad téměř všech našich standardkách ...
Stálo to za hovno. Ale postup si udržíme a pak to pěkně oslavíme.
Za vyliž prdel.
Byli jsme lepší, akorát jsme nedokázali dát góla.
S tolika spíčenejma tyčkama, břevnama, vole, se nám nalepila smůla na paty, vole.

Djedek, Džony, Soused, Bú. Soused, Bulmen, Bagr, Amur

Komentář rozhodčího:

Poločas: 0:1.
Sestava: Soused - Bagr, Bulmen, Djedek, Amur, Džony, Radek, Mongol, Bú. Soused, Bagr ml.
Branky a asistence: Bulmen 1:110.kolo (So 4.6. 10:00 Karlín 1)


ABCOM - Senioři Praha "A"

0

 

5


Tak jsme se zase slezli na sobotním fotbale v odporně zamračeném ránu a odporně upraveném Karlíně, ale kvůli dešti alespoň neprášilo. Zápas začal ještě před písknutím a to tím, že mi Johny oznámil, že vypadám jak autobusák a to mi Milan rozkopl dvoulitrovku hnuso limonády. It Sucks!
Od začátku zápasu jsme měli mírnou převahu a v bráně takřka střízlivého Souseda, a tak bylo od začátku skoro jasné, že nelze prohrát. Soupeř, který hrál jako domácí, si musel navléknout rozlišováky, jelikož tým Seniorů nedisponuje obdobným vybavením, a tak můžeme soupeřům děkovat. Kolem 10. mnuty jsme rozehráli standartku a z nakažené přihrávky Dědek s přehledem placírkou uklidil do pravé strany branky. 1:0. Jako obvykle se team Seniorů uklidil do hysterického útoku, nechal se několikrátř přečíslit, což za přispění obrany, brilantně vychytal viz. výše Soused.
Do druhého poločasu nám kapitán Bagr naordinoval taktiku a utahaný soupeř se nechal přečíslit 3 na 1 a po Milanově přihrávce precizně zacílil do soupeřovi brány a tím jsme se ujali vedení 2:0.- Následně se Johny svým sprintérským soubojem přes obránce a odrbání brankáře ocitl sám před bránou a nekompromisně proměnil. 3:0 Následně z odkopnutého míče z obrany se zmocnil náš rychlonožka Radeček a jelikož se v baru nechal poučit Poborským, proměnil obloučkem přes vyběhnuvšího brankáře tak, že na to opravdu nejsme zvyklí. 4:0 Nakonec přišla další standardní situace a Johnyho roh po dokonalém zacílení mezi dva obránce a brankářovi nohy nechytatelným šourákem prolomil Mr. Vlček jeslemi znovu brankovou čáru soupeře a tím zakončil na finálních 5:0.
Celkové zhodnocení utkání je takové, že pokud máme sračkového soupeře a nejsme vylití do hoven, jsme schopni postoupit do 6. ligy. Tedy VIVA 6. liga a SENIORŮM ZDAR a jejich poušťákovi zvláště.

Nákaza

Komentář rozhodčího:

Poločas: 0:1.
Sestava: Soused - Bagr, Bulmen, Djedek, Lupus, Amur, Bú. Soused, Mongol, Radek, Džony, Milan Pl.
Branky a asistence: Djedek (Bulmen) 0:1, Mongol (Milan Pl.) 0:2, Džony 0:3, Radek (Milan Pl.) 0:4, Lupus (Džony) 0:511.kolo (So 18.6. 11:15 Karlín 3)


Senioři Praha "A" - Blue flame

1

 

4


Poslední zápas jsme odehráli spíše z povinnosti a podle toho taky vypadal. Nastoupili jsme v dosti improvizované sestavě. Chytal jsem Já a pustil skoro všechno. Je pravda, že obrana udělala několik hloupých chyb, kterých by se asi v zápase, ve kterém by o něco šlo nedopustila. Soupeř sice taky hrál od počátku vlažněji, ale narozdíl od nás se dokázal vyhecovat a přece jenom začít běhat což se projevilo ve druhé půli, kterou vyhráli 3:0. Náš jediný gól dal Džony na konci prvního poločasu a vyrovnával tak na 1:1.

Bagr

Komentář rozhodčího:

Poločas: 1:1.
Sestava: Bagr - Bulmen, Djedek, Bagr ml., Bú. Soused, Džony, Milan Pl., Mongol
Branky a asistence: Džony (Mongol) 1:1

Konečná tabulka

1. Blue Flame 11 8-2-1 35:16 18
2. CC Praga Calcio 11 7-2-2 30:11 16
3. Senioři Praha "A" 11 5-4-2 28:15 14
4. Prague united 11 6-1-4 23:18 13
5. Vaňous 11 4-4-3 23:24 12
6. WC Kanalizace 11 4-3-4 20:14 11
7. Tutto Bene 11 3-5-3 24:15 11
8. Dynamit Vršovice 11 5-1-5 27:18 11
9. FC Příkopy 11 4-2-5 22:18 10
10. Gremio 11 2-5-4 11:19 9
11. ABCOM 11 1-5-5 13:22 6
12. FC Green Shock 11 0-0-11 0:66 -6Odečtené body: vyloučení - Green Shock


Střelci


6 Džony
5 Milan Pl., Bulmen (2)
3 Mongol
2 Lupus, Radek,
1 Bú. Soused, Soused, Bagr ml.