1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. Tabulka a střelci

1.kolo (So 2.4. 10:00 Karlín 2)

Dynamit Vršovice - Senioři Praha "A"

2

2

Za hezkého jarního počasí jsme se sešli k našemu prvnímu zápasu v této sezóně. Hráli jsme proti našemu tradičnímu soupeři a to Dynamitu Vršovice. A jak bylo v poslední době zvykem jsou zápasy s tímto týmem utrpením zvlášť z naší strany. A začátek první půle jakoby to chtěl jenom potvrdit. Působily jsme dost chaoticky a soupeř se dostal do několika náznaků šancí. Ke konci poločasu jsme však začali hrát přece jenom lépe a podařilo se nám vstřelit i první gól. Potom co jsme ve středu získali míč a z útoku dva na jednoho se Milanovi podařilo z blízka prostřelit soupeřova brankáře.
To že se tento zápas tolik nelišil od toho posledního se ukázalo ve druhém poločase. Nejprve jsme si nevzali ponaučení z gólu který soupeř dal poté co si míč zpracoval rukou (což naštěstí rozhodčí viděl), protože v dalších minutách jsme dostali dva góly díky chybám v obraně a špatnému odhadu Souseda, který nevyrazil míč po rohu a soupeř tak trefil odkrytou branku.
Naštěstí se nám podařilo ke konci utkání vyrovnat kdy po Milanově autu vyskočil nejvýš Honza Vlček a vyrovnal. další branky už nepadli a tak byl zápas ukončen za stavu 2:2

Bagr

Komentář rozhodčího: Vyrovnané utkání. Po otočení skóre v druhé půli sahali hráči Dynamitu dokonce po 2 bodech, ale přišli o ně v poslední minutě

Poločas: 0:1.
Sestava: Soused - Bagr, Konda, Honza V., Bulmen, Džony, Milan Pl., Bagr ml., Bů. Soused
Branky a asistence: Milan (Bagr) 0:1, Honza V. (Milan) 2:2

2.kolo (So 9.4. 10:00 Karlín 2)

Senioři Praha "A" - FC Green Shock

2

0

Poté, co jsem dovezl bandu ožralů na Karlín, aby se mohli posilnit opět pivem, mohli jsme začít za chladného počasí vykonávat činnost, která se jmenuje fotbal. I přesto, že jsme se vpotáceli na hřiště, najednou jsme vedli. Bulmen asi ve 4 .minutě ukořistil míč a začal bagrovat. Bagroval tak dlouho, až se po několika efektních narážečkách ocitl sám před brankářem. Tam pak všem útočníkům ukázal, jak se v takovéto situaci proměňuje. Brankář neměl šanci.
A to bylo z naší strany tak nějak všechno. Pak už se Green Shock jen tlačili dopředu a my se všemi silami bránili. Vzhledem k tomu, že se soupeř ukázal v koncovce zcela bezzubý, dařilo se nám hubené vedení držet. Teprve ke konci utkání, kdy otevřeli hru, jsme měli několik slibných brejků. Ale jak Radek, tak Mongol nedokázali Bulmena napodobit. Nicméně, přecejenom pár vteřin před koncem přidal Mongomír pojistku, když místo střely volil přetlačení míče přes ležícího gólmana.Na závěr bych rád pochválil pana Maximu za jeho efektní a efektivní výskoky v obraně.

Soused

Komentář rozhodčího:

Poločas: 1:0.
Sestava: Soused - Bulmen, Milan Pl., Konda, Honza V., Bú. Soused, Mongol, Radek, Bagr
Branky a asistence: Bulmen (Soused) 1:0, Mongol (Milan Pl.) 2:0

3.kolo (So 16.4. 10:00 Karlín 1)

Gremio - Senioři Praha "A"

1

1

Hmm, huuum, hooom, fotbal to byl zajímavý, což o to... Hmm, huuum, hooom. Přišlo nás na fotbal hodně a hodně nás bylo na nestřídání.. Hmm, huuum, hooom. Začali jsme svižně a to i se střídáním, ale čím dál přibývalo minut, tím to bylo horší. Hmm, huuum, hooom. Co k fotbalu říct? Asi ho ovlivnilo páteční chlastání čerstvého třicátníka ve Spiritu… Hmm, huuum, hooom. Ale zato v tomhle zápase chytal na jeho poměry jak bůh.. Hmm, huuum, hooom. Až na to že dostal jednu šudlu (rozuměj gól) Hmm, huuum, hooom. Přemýšlím, jestli jsem v zápase viděl nějakou přihrávku.. Hmm, huuum, hooom ale asi jich tam pár bylo.. Soupeř byl zoufalý, ale přesto lepčí.. Hmm, huuum, hooom. Milan dal gól.. Hmm, huuum, hooom Sám si musel vybojovat balón (to je o těch přihrávkách) Hmm, huuum, hooom. Co říci na závěr? Nějak mi to nemyslí, ale řekl bych, že to byl náš letošní standard.. Hmm, huuum, hooom. Bez přesnosti a nápadu, ale v zajetí bojovnosti.. Hmm, huuum, hooom. Jo už jsem říkal, že Soused je ještě mladší než vypadá? Teda on nevypadá jako starší, ale je mladší a stejně je starší, prostě je to motanice… Hmm, huuum, hooom Nerad bych se do toho zamotal, abych se neukličkoval, bo to umí jen Bulman.. Hmm, huuum, hooom

Djedek

Sestava: Soused - Bulmen, Djedek, Lupus, Bagr, Bú. Soused, Amur, Džony, Milan Pl., Mongol
Branky a asistence: Milan Pl. (Mongol) 1:1

4.kolo (So 23.4. 10:00 Karlín 2)

Senioři Praha "A" - WC Kanalizace

2

1

Zme ákle jednou přišli do Kurlína a řekli zme si.... tož dáme pivko a zkusíme čutnót do meruny. První půlčík nám vycházel celkem ucházejícně a tag zme přišli k vedeňů jeden k nule. Možná to bylo tag, že Lupusák kopnul do míča, kerej se kulnul k Pekimu a ten ho tam ňák dotlučil. Tož radost zme mali velků, to hej. Pak ňák bylo po půli... my si ani ňák nevšimli, že hrajem na druhou kisnu... a bylo po pérdeli. Dostali zme fíka jako prd. Tož ku koncu boly nervy jako cip, ale bo zme chlapi z Prahe, tak zme sa nezalkli, zahrali zme naš kutej signál a viktory bylo naše! Milan to přibéknul na Radečka, ten se do teho vydřel tak šikovně, až si to tam brankář šópnul pre zichr sám. Popravdě řečíno, nesu si ani ždibec jisté, že mluvím vo tom zápase, co Soused chcel popsáť, ale tuten si direkt pamatuju. Jo a na záver bych chtěl poblahopřát černejm sviním, že se jim tak třásně povidlo nenarušit našu technicků igru tim vodpornym hvizdem.

Lupus

Sestava: Soused - Lupus, Bulmen, Djedek, Bagr, Bagr ml., Amur, Džony, Bú. Soused, Milan Pl., Radek, Mongol
Branky a asistence: Bú. Soused (Lupus) 1:0, Radek (Milan Pl.) 2:0

5.kolo (So 30.4. 10:00 Karlín 2)

CC Praga Calcio - Senioři Praha "A"

0

2

Za velmi pěkného počasí jsme se sešli opět v Karlíně, aby jsme si zahráli fotbal. Ještě před začátkem utkání proběhlo v našem týmu několik kosmetických změn. Za prvé jmenoval jsem se kapitánem a musím říci, že nám to přineslo štěstí. Tou druhou bylo ... :-). Poslední změnou bylo zapůjčení Bulmenova dresu Milanovi. Ten naplněn hrdostí z toho, že nosí klubové barvy odehrál výborné utkání.
Teď již k zápasu. Ten začal ve vysokém tempu a ještě, že nás bylo několik na střídání. První šanci dát gól měl Mongol, ale v situaci míč, prázdná branka, Mongol se trefil k rohovému praporku. Dalším šanci měl Peki, kdy se od něj odrazil míč za brankaře a nebýt toho, že v Karlíně jsou branky do kopce mohli jsme vést 1:0.
První gól jsme dali až potom co naši ofenzívu posílil Amur. S jeho pomocí se od Pekiho odrazil míč k Milanovi, který pravou nohou prostřelil vše co mu stálo ve vápně v cestě a jeho střela po odrazu od vzdálenější tyče skončila v brance 1:0. To bylo v první půli od nás vše a všechny soupeřovy pokusy zastavila naše obrana nebo pochytal Soused.
Na začátku druhého poločasu mohl zvýšit naše vedení Mongol, ale trefil jen soupeřova brankaře. Následují minuty pak patřily především Sousedovi, který chytil několik nebezpečných střel a ve vzduchu dnes doslova čaroval, protože s přehledem vyrazil mnoho nebezpečných míčů co mířily do našeho vápna. Prostě kdo neviděl neuvěří. Druhý gól jsme přidali po jedné sporné situaci u našeho vápna. Soupeř reklamoval faul, my ale viděli něco jiného a rozhodčí neviděl pro jistotu vůbec nic. Z protiútoku nastřelil Johny tyč, míč se však odrazil k Milanovi, který z první, tentokrát levou nohou, poslal od tyče opět míč do soupeřovy brány. Zbytek zápasu jsme pak s jistotou ubránili o po nejlepším letošním výkonu konečně zaslouženě vyhráli 2:0