Jarní liga 2009
Jaro 2009


1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. Tabulka a střelci1.kolo (SO 28.3. 10:00 Pankrác 1)


Senioři Praha "A" - 1.FC Košíře

1

 

4

Utkání začalo dříve než bys řekl Mongoloid Asteroid.
Mongol se nehnul, a tak mohl skórovat. Djedek totiž kopl roh tak bravurně, že stačilo Mongolovi stát a míč se od jeho boku odrazil do branky. Dalších 29 minut prvního poločasu byla hra docela vyrovnaná. Soupeř se nedostal prakticky do žádné vyložené šance, ale to ani my. A protože jsme se na hřišti hýbali a po zimní pauze měli ještě energii, vydrželi jsme tempo mladých fotbalistů po celých 30 minut.
Po změně stran to bylo s pohybem výrazně horší. Najednou bylo Košířských všude plno a my se ne a ne včas za nimi hnout. První gól ještě přišel na vrub individuální chybě (Radek neodhadl let balónu) a soupeř mu tak utekl, nicméně další tři branky byly o tom, že soupeř se hýbal rychleji. Hlavně hýbali rychleji s míčem. Ukázkovou akcí pak byla čtvrtá branka v naší síti, kdy to bylo doslova "pojď sem kam jdeš". Ne, že bychom nebránili, ale s tou hybností to bylo horší, a tak dvě tři přihrávky a míč byl najednou i s dvěma útočníky ve vápně.
Na hřišti se nakonec objevil i Milan, ale jeho pohyb byl zdaleka nejhorší. Jeho klasické "brousení", ke kterému vždycky vyzývá, tenkokrát nebylo, protože soupeři byli rychlejší než on. Možná to bylo tím, že je netížilo pivo v žaludku ;-). Naopak, v dobrém světle se jevil po zranění hrající Jan Legát, který se hýbal seč to šlo.
Takže, když to shrneme, neměli jsme na ně.

Soused

Komentář rozhodčího: Košíře byly lepším týmem, v první minutě však inkasovaly šťastný gól a utkání dokázaly otočit až čtyřmi brankami ve druhém poločase.

Komentář soupeře:

Poločas: 1:0.
Sestava: Soused - Djedek, Radek, Bulmen, Hezčí Bagr, Milan, Džony, Mongol, Peki
Branky a asistence: Mongol (Djedek) 1:02.kolo (SO 4.4. 10:00 Pankrác 1)


Senioři Praha "A" - 1.FC Morová rána

1

 

2

Ze začátku se více akcí odehrávalo před naší brankou, ale ačkoliv jsme byli ze začátku poněkud ospalí, všechny pokusy soupeře jsme zdárně zmařili. Po nějaké chvíli jsme se probrali, to však nezabránilo teplému gólu, který by se dal nazvat vlastňákem, jelikož byl tečován. Centr na hranici vápna, tři teče a bylo to tam.
Milan občas sklouzával do velkého fotbalu a podle mého názoru diváka – rozhodčí pískali jako nemocní. Nechali si radit od hráčů. A jak hráči rozhodli, tak bylo písknuto.
V druhém poločase byl z důvodu vážného zranění odvolán Soused a na jeho místo nastoupil Bagr. Tak jak jsme předpokládali, změnou stran přišla i změna ve štěstí, a tak padla první branka do soupeřovy brány po ose Mongol Milan. Rozhodčí i nadále pískali jako ponocní, což byla nejtrapnější část celého zápasu. Ve finále Bagr vyběhl z brány a zúčastnil se náletu na soupeřovu branku.

Bára

Komentář rozhodčího: Nerovný terén byl komplikací pro přesnější hru obou týmů. Domácí po vstřeleném gólu zápas zdramatizovali, ale nakonec zaslouženě vyhráli hosté. (Nejl. hráč: Milan)

Komentář soupeře: Škvára na Pankráci patří obecně mezi neoblíbená hřiště. Povrch je hrbolatý, kolem hřiště mnoho prostoru, kam odlétá míč a hra nemá tempo. Důležité je ujmout se vedení. A to se nám naštěstí povedlo, když Pišta precizně kopnul trestný kop, Ivan před brankou jemně tečoval a vedli jsme 0:1. Herní převaha byla na našich kopačkách již od úvodního hvizdu, defenzíva hrála naprosto spolehlivě, takže Petr v brance příliš práce neměl. Těsně před přestávkou přišla chvíle Tomáše Růžka. U lajny se zbavil domácího hráče, vystřelil, brankář míč sice vyrazil, ale balón se od Ivana vrátil k Tomášovi, který napodruhé rozvlnil síť - 0:2. Ve druhé půli jsme hráli už spíše na údržbu náskoku, což se nám v pohodě dařilo až do 52.minuty, kdy Pišta podcenil situaci a dotírající útočník prostřelil Petra - 1:2. Posledních deset minut bylo tedy poněkud nervózních, ale těsné vedení jsme ubránili, a získali tak na pankráckém popelu důležité dva body.

Poločas: 0:2.
Sestava:
Branky a asistence: Milan (Mongol) 1:23.kolo (SO 18.4. 10:00 Pankrác 1)


Senioři Praha "A" - Gladiators Beroun

0

 

0

Sešlo se nás jak sraček!
A v brance byl po mém zranění Karel.
Nicméně pojďme k samotnému zápasu. Prostě na osmou ligu vynikající, na sedmou dobrý, na šestou podprůměr. Zpracování míče, přihrávka a přesná střela --- to jsou přesně ty věci, které tomuto utkání chyběly. Bohužel zejména v první půli jsme v tomto "umění" excelovali my. Snad to bylo proto, že nás bylo pět na střídání a nikdo se nestačil rozehrát k dobrému výkonu.
V první půli tedy měl nějaké šance soupeř, například tyč a jednu střelu, my nic a tím to skončilo. Jo ještě vlastně nějaké ty patičky proběhly, i když Mongol nabádal spoluhráče, aby jich bylo více.

Po změně stran jsme přece jenom měli ve hře trochu organizaci. Nebyla to domělá zónová obrana, ale každý si hlídal svého hráče. Chtělo by to zezadu více dirigovat a víc řvát. Fotbal je o řvaní, machři jako Řepa by mohli vykládat. Nicméně jak jsem už napsal, bylo to lepší, dokonce Radek svou rychlostí utekl za obranu a donutil gólmana zahrát rukou mimo vápno a ten inkasoval žlutou kartu. Poté jsme hráli dost netakticky a nenechali gólmana vyloučit nějakou pěknou provokací, jak radil opět Mongol.
Pak už to bylo sem tam, nějaká ta střela, z naší strany mezi tyče tedy né, z jejich ano a jednou Karlovi pomohlo i břevno. Minutu před koncem se pak Karel zaskvěl, když chytil střelu s hranice vápna a bylo vyřízeno. Remíza je tady, při našem dnešním výkonu je to výhra, z pohledu boje o záchranu spíše ztráta.

Soused

Komentář rozhodčího: Utkání odehráno v korektním duchu příliš šancí nepřineslo. K vítězství měli blíže domácí, kteří si hlavně ve druhém poločase vypracovali pár šancí, ale žádnou neproměnili. Senioři se zmohli jen na několik závarů, žádnou tutovku neměli

Komentář soupeře:

Poločas: 0:0.
Sestava: Karel "B" - Djedek, Radek, Bagr, Hezčí Bagr, Milan, Bulmen, Džony, Mongol, Peki, Amur
Branky a asistence:4.kolo (SO 25.4. 10:00 Pankrác 1)


Senioři Praha "A" - CF Dynamo Mystique

0

 

0

Tak jsme se sešli v celkem pěkné sestavě, kdy se Mongol zaradoval a zopakoval hlášku čím méně Pekárků tím větší šance na vítězství. Zbytek týmu nastoupil se skepsí, že dostaneme na prdel. Všechny nás překvapil fakt, že jsem nevybíhali ve čtyřech do útoku jako zběsilí, ale naopak jsme se zodpovědně snažili přebírat si hráče a ukázalo se to jako dobrý tah, protože soupeř ač byl fotbalovější tak se stával bezmocným dobývačem tvrze hlídané Karlem. Ve stejném duchu se nesla i druhá půle, kdy soupeř přidával akorát zářezy na tyčích které nastřeloval nebo na rukavicích Karla, kterému se nepodlomili kolena a ani mu záhadně nezasvítilo sluníčko do očí jako se to prý pravidelně stává brankářův co hrajou Hanspaulku. A tak i s pár šancemi co jsem měli jsem uhájili výhru 0:0.

Hezčí Bagr

Komentář rozhodčího: Vyrovnané utkání, které nepřineslo žádnou vyloženou šanci, ale pouze pár náznaků. (Nejl. hráč: Milan)

Komentář soupeře: Nepovedený výkon z minulého kola jsme dnes nedokázali napravit. Na pankráckém poli jsme nedokázali vstřelit ani jeden gól a pouze remizovali se Seniory bez branek. Již před zápasem jsme věděli, že nás čeká nehezká a často přerušovaná hra. Sestava byla tentokrát pozitivní Adam – já, Lenzik, Burdik, Buri, Michal, Jiří a Párek. Rozhodně jsme měli za cíl zvítězit. Od začátku do konce zápasu jsme byli lepším týmem, měli neustálou převahu a v druhém poločase i velké šance. Na těžkém terénu jsme bohužel nemohli uplatnit naší hru, naopak soupeř, zvyklý na tamější podmínky, hrál jednoduše a chytře. Každé rozehrání trvalo minimálně dvě minuty a po každé střele se nehrálo dalších 2 minuty. Celý zápas tedy trval čistého času cca 40 minut. První poločas jsme hráli ještě trochu kombinačně, ale šancí jsme moc neměli. Většina akcí končila nezakončená v autu nebo překombinovaná. V závěru prvního poločasu nás ještě málem ztrestal soupeř, ale samostatný únik vychytal Adam. Druhou půli jsme si již nějaké šance vytvořili, dvě obrovské, které měli rozhodně skončit gólem měli Burdik a Buri, ale oba netrefili branku. Postupem času se již na naše kopačky dostala křeč a nemohoucnost s výsledkem něco udělat. V zápase jsme byli jasně lepší, měli určitě vyhrát, ale věděli jsme, jaké utkání nás čeká a nepřizpůsobili jsem se tomu dostatečně. Naše ambice nejsou určitě postupové, 6. liga nám absolutně vyhovuje, ale takovéto soupeře, jako byl ten dnešní, musíme porážet kdykoli.

Poločas: 0:0.
Sestava: Karel "B" - Djedek, Mongol, Bagr, Hezčí Bagr, Bulmen, Milan, Amur
Branky a asistence:5.kolo (PA 2.5. 11:15 Děkanka)


Senioři Praha "A" - 1.NC GoGo

1

 

3

V pozdím pátečním dopoledni se nás tísnilo v rohu hřiště na Děkance pouze pět. Po bojové poradě bylo rozhodnutu pokusit se pár zoufalcům co nedorazili zavolat. Na výzvu přijet na pomoc k České televizi na konec zareagovali pouze dva. Amur, kterému jsme sdělili správné datum a Johny, který sice nezapomněl ale zaspal.
Začátek utkání jsme se snažili co nejvíce oddálit a výzvu rozhodčího, abychom začali hrát jsme chviličku ignorovali, ale nakonec jsme přece jen museli začít hrát ve čtyřech v poli. Asi ve druhé minutě si Djedek natáhnul prdel, a tak již náš oslabený tým ještě trošičku oslabil, i když dohrál celý zápas a na jeho výkonu to ani znát nebylo. Celou dobu jsme v podstatě jen nakopávali míče dopředu a bránili se útokům soupeře. Když konečně dorazil Amur a nastoupil na hřiště, dostali jsme gól. Za chvíli přišel Johny a dostali jsme další. Poločas tak prohráli pouze 2:0.
Ve druhé půli už jsme byli přecejen schopni něco vymyslet, ale bohužel jsme dostali další gól. Až ke konci zápasu po faulu na Amura Milan prostřelil zeď a aspoň snížil na konečných 1:3.
Nejzajímavější věc se udála v druhé půli a byla to rozepře mezi Karlem a rozhodčím o tom, kde všude může mít brankář nohy, ruce balon, prdel, vápno, když chce chytat míč. Přesto jak rozhodčí tvrdil že všechno ví, protože je taky brankář, byl to blb, ale to nám nepomohlo a standardka se kopala proti nám.

P.S. ještě se na děkance konal turnaj dívčích přípravek ve fotbalu, ale o tom nějak nemám chuť psát.

Bagr

Komentář rozhodčího: Utkání se hrálo v poklidné tempu, hráči nefaulovali a zbytečně se nehádali. Více ze hry měli domácí, konečný výsledek mohl vyznít daleko výrazněji.

Komentář soupeře:

Poločas: 0:2.
Sestava: Karel "B" - Djedek, Mongol, Bagr, Džony, Milan, Amur
Branky a asistence: Milan 1:37.kolo (SO 16.5. 10:00 Pankrác 1)


Senioři Praha "A" - Hoptajch team

0

 

0

Dnes se narodila již třetí bezbranková remíza v tomto ročníku ligy. A hlavně jsme hráli naposledy na Pankráci a začíná tour po celé Praze :(.
V noci chcalo a chcalo a světe div se, pankrácké hřiště bylo připraveno na výbornou. Když Milan zjistil, že soupeř má také tmavé dresy, přinesl rozlišováky. No, rozlišováky ... spíše hnusné bohemácké dresy :). A začalo se ... Celé utkání se odvíjelo ve znamení úporné snahy obou týmů o technický fotbal. Ale přihrávky a zejména zpracování míče, to bylo něco, co oběma soupeřům činilo velké problémy. Šancí tedy bylo poskrovnu a přiznejme, že soupeř jich měl víc. Tu největší zhruba v 45. minutě, kdy jsme za obranou nechali ve vápně trestuhodně hráče a ten mohl Bulmena v brance překonat. Bulmen byl však rychlejší a svým statným tělem střelu vykryl. Něco podobného se opakovalo ještě v poslední minutě.
Za další zmínku snad stojí Radkova ruka dvě minuty před koncem, kterou zahrál míč ve vápně. Rozhodčí však penaltu k naší radosti vytáhl mimo vápno. Tím vlastně učinil spravedlnosti zadost, neboť míč letěl od brány, Radek rukou ani nehnul, tudíž podle nových pravidel se pískat nemusela.
A to je asi vše. Je to bída, žádný gól, žádná pořádná šance. Pozitivem utkání tedy je, že jsme od Milana dostali dva míče :).

Soused

Komentář rozhodčího:

Komentář soupeře:

Poločas: 0:0.
Sestava: Bulmen - Milan, Djedek, Džony, Bagr, Hezčí Bagr, Radek, Amur, Peki
Branky a asistence:8.kolo (SO 23.5. 11:15 Zákostelní)


Senioři Praha "A" - Ross Crock

1

 

3

Vstal jsem z postele a měl jsem v levé nosní dírce malinkatou nudličku. Ona byla v pravdě malá, ale vadila mi. Netrvalo dlouho a do hebkého kapesníčku jsem ji vysmrkal a odhodil do koše. Trošku jsem se umyl, vyčitil zoubky, ony jsou sice bílé, ale aby se nekazily, a pak jsem se vydal na autobusovou zastávku. Uběhlo několik desítek minut a už jsem byl připravený podat soustředěný fotbalový výkon. Také se tak stalo a stejně tak se dařilo panu Pláničkovi, panu Oschinovi, panu Svobodovi a panu Musílkovi. Trochu méně pak panu Kňapovi, panu Maximovi a ještě o něco méně panu Pekárkovi a panu Legátovi, jenž ze svých útrob otravovali vzduch alkoprasečími dýmy. Náročný zápas skončil, a někteří pánové podlehli svému horoskopu z nejmenovaného bulvárního časopisu a pili jedno pivo, za druhým… Dva z nich se propili až do nedělního rána a mají můj obdiv. Já sám jsem se zodpovědně v sobotu večer vrátil domů, a protože jsem nenašel nikde nic k jídlu, otevřel jsem zmuchlaný papírový kapesník, a dal pusinku své malinkaté nudličce z rána… mňam.

Mongol

Komentář rozhodčího: Hezké utkání, hrané ve svižném tempu. Zasloužené vítězství pro tým Ross Crock, který byl technicky na slušné úrovni a v závěru se tato převaha projevila.

Komentář soupeře: Po nadějném úvodu sezóny jsme se třemi porážkami v řadě propadli z horních pater tabulky do ještě relativně klidného středu, další prodloužení neslavné série by však znamenalo zbytečné stresy v posledních zápasech, proto jsme nastoupili s jednoznačným cílem urvat oba body, k čemuž nám měla dopomoci téměř kompletní sestava (ke dlouhodobě zraněnému Danovi se nyní, snad dočasně, přidal Milan). Senioři, jak je jejich dobrým zvykem, sehnali na zápas proti nám každého, kdo měl dvě zdravé nohy a tak se jejich střídačka té naší početně vyrovnala.
Bezgólová první půle moc fotbalových momentů nenabídla, obrany dominovaly nad útokem, k vidění byla především řada nepřesností na obou stranách, šance se rodily hlavně po ztrátách při přechodu do útoku. Jednu takovou vyrobil Adam, když se nechal před půlkou obrat o míč jedním z domácích, ten vybídl ke skórování spoluhráče s nulou na zádech, který však naštěstí pro nás bránu netrefil. Ten samý hráč mohl našeho soupeře dostat do vedení i pár minut poté, když se octl tváří v tvář našemu gólmanovi, Příba však dobře vyběhl a nejlepší hráč Seniorů mířil pouze do jeho nohy. My jsme se v úvodních třiceti minutách omezili buď na nadějné průniky, které však nebyly včas zakončeny střelou a tak jejich výsledkem byly v lepším případě zblokované pokusy, končící rohem, v horším ztráta balónu a protiútokem. Když už jsme bránu trefili, jednalo se spíše o propagační střely, mířící do míst, kde stál domácí gólman. Blízko ke skórování byl pohotově střílející Mišák, brankář Seniorů byl však pozorný, neuspěl ani Láďa, kterého po Jaroušově vybídnutí vychytal znovu gólman soupeře, ve kterém, zdá se, Senioři našli více než adekvátní náhradu za zraněného Souseda.
Začátek druhého dějství nabídl krom toho, že se nám díky odchodu Jarouše na zmrzlinu zúžila možnost střídání, snad ještě pomalejší tempo než v půli první, jediný moment, který stojí za vypíchnutí z úvodních minut, je střela země vzduch jednoho ze Seniorů, kterou tak tak zachytila síť nad brankou. Do první šance se dostal Adam, jeho střelu po zemi ale dokázal s problémy zkrotit strážce domácí svatyně. Oboustrannou nudu pak definitivně utnul dlouhým výhozem Příba, míč si našel cestu až k Adamovi, který chytře hlavou přehodil vybíhajícího gólmana domácích. To byl signál pro hráče v modrých dresech, aby přidali na obrátkách, nedokázali se však vyvarovat nepřesností a tak jejich snaha často vyšla naprázdno. I tak se několikrát do zakončení dostali, proti první nebezpečnější střele Příba zasahovat nemusel, neboť prostor tří tyčí minula, ta další však již znamenala vyrovnání. Po autovém vhazování zůstala před vápnem zcela volná opět domácí nula, borec soupeře si míč zpracoval, potáhl a zamířil po zemi přesně k levé tyči, v sedmém zápase tak Senioři zažili počtvrté gólovou radost. Ta naštěstí pro nás neměla příliš dlouhého trvání, po obléhání soupeřova vápna propadla šťastně Adamova přihrávka jednomu z domácích beků mezi nohama k Mišákovi, který zblízka nekompromisně prostřelil gólmana Seniorů. To do konce zbývalo necelých deset minut a domácí tak museli chtě nechtě opět začít hrát na riziko, do hry se často zapojoval i jejich gólman, který si jednou troufl až na naší polovinu, tento průnik však nakonec neznamenal nebezpečí ani pro jednu bránu. Po dalším výletu brankáře Seniorů se na půli dostal k míči Sečuán, zbrkle jej ale nasměroval do autu. V těchto momentech již Senioři běhali pouze jedním směrem a to na naší bránu, vracet se již nebyly síly nebo vůle, nám se tak naskýtala řada brejkových situací, dvě z nich jsem místo přihrávek na lépe postavené spoluhráče zbytečně zazdil nepřesnou střelou z úhlu, poté střílel z hranice vápna Sečuán, jeho gólovou střelu však fantasticky vytáhl domácí gólman. Senioři se nedokázali přes náš obranný blok dostat ke kloudnému zakončení, po zemi to bylo přehuštěné, s centry jsme si také bez větších problémů poradili a tak po dalším brejku přišla definitivní pojistka. Adam trefil míč holení tak šikovně, že mě vyslal do samostatného úniku po pravé straně, sám před gólmanem jsem dloubl míč špičkou na přední tyč a mohl slavit premiérovou jarní trefu. Počet svých zásahů jsem mohl vzápětí zdvojnásobit, ale při dalším sólu jsem trefil jen brankáře Seniorů.
Výhrou jsme se tak srovnali vzájemnou bilanci s dnešním soupeřem, ačkoli tentokrát to nebylo zdaleka tak jednoznačné, jako před rokem, troufnu si říct, že dva body jsme vyválčili zaslouženě, ač výkon nebyl o moc lepší, než ten před týdnem. My jsme se tak snad definitivně zbavili záchranářských starostí, naopak soupeři začíná téct do bot a bude se muset zbylé čtyři zápasy hodně snažit, aby šestiligovou příslušnost uhájil i pro podzimní sezónu. Po týdenní pauze se střetneme s dalším týmem, proti kterému se nám výsledkově daří, ani Černý Most však nemá ještě jistotu záchrany, my navíc již delší dobu hledáme formu, v Běchovicích se dá se tedy očekávat vyrovnaný souboj, který oku diváka lahodit nebude.

Poločas: 0:0.
Sestava: Oschin – Legát (c), Kňap, Maxima, Pekárek, Musílek, Holubec, Plánička, Svoboda
Branky a asistence: Plánička (Holubec) 1:16.kolo (SO 30.5. 10:00 Zárubova)


Senioři Praha "A" - Partizan Praha

1

 

6

Už jsem vám říkal, že jsme byli horším týmem a dostali jsme zaslouženě?
Ale dva body bych vyzvednul:
- terén je příšernej, klouže to jak na ledě.. a písek všude..
- rozhodčí jsem horší neviděl.. Do očí nám všem říkal, že je mu to jedno.. Takže kdyby to nebylo už tolik, tak bychom se pokopali a pak i rozhodčího.. Ale opravdu jsem horšího rozhodčího neviděl.. děs, běs, hrůza a samo že nadával i náš soupeř, který vedl o 5 branek.. Prostě oboustraně špatný rozhodčí.. Fuj, už nikdy!

Djedek

Komentář rozhodčího: Zasloužené vítězství hostů, domácí přesto podali bojovný výkon. (Nejl. hráč: Milan)

Komentář soupeře:

Poločas: 0:2.
Sestava: Bulmen (Radek) - Bagr, Hezčí Bagr, Djedek, Milan, Peki, Amur, Mongol
Branky a asistence: Milan (Mongol) 1:49.kolo (SO 6.6. 08:45 Tempo)


Senioři Praha "A" - Prague United

1

 

7

Tak jsme včera "vyhráli" 1:7..:-)) Děs a hrůza mě jímala.. naše výkony se spíše zhoršují než aby se zlepšovali a zraněných přibývá a už nemá skoro kdo hrát..:-( Tož budem muset zavést předzápasová sezení u piva a vše napřed probrat.. Pak budem strašně chytří a vyhrajem.. Jakmile nejsem v podnapilém stavu, tak nám to prostě nejde..:-)).

Napíšu komentář
Kromě toho, že jsme hráli hůř než minule se zápas lišil od předchozího pouze ve třech věcech. Dostali jsme o gól víc, nahrával djedek, a prostřídali jsme tři brankáře místo dvou. Mongol měl navíc nula na kontě úspěšných zákroků.
Konec komentáře

Jsem velmi zklamán naším posledním zápasem. Nejvíce scházela důrazná hra. Bez toho jen a jen inkasujeme. První gól byla typická chyba kompletní obrany. Djedku, méně řečí, více organizace. Ještě máme šanci se zachránit, ale takhle ne. Ale nebojte, já taky nehraju nejlépe.

P.S.: Tři branky obdržel Karel, po dvou Bagr a Mongol.

Djedek, Bagr, Mongol

Komentář rozhodčího: Kdyby se hostům podařilo uhlídat Tichého, tak by zápas nebyl tak jednoznačný.

Komentář soupeře:

Poločas: 0:3.
Sestava: Karel "B" - Mongol, Bagr, Djedek, Džony, Bulmen, Peki, Milan, Amur
Branky a asistence: Milan (Djedek) 1:310.kolo (SO 13.6. 10:00 Tempo)


Senioři Praha "A" - PG Sen Černý Most II

3

 

12

Parádní výprask, už jsem to strávil. Myslím, že při tomto výsledku by měl napsat ke komentáři každý nějaký ten řádek :-).

Chvílemi jsme špatně nehráli, ale vždycky uděláme po sobě několik chyb (včetně mé u druhého gólu) a všechno to skončí gólem. Celkově schází komunikace a přesnost...

Na Tempu jsou velký brány a žádná obrana :-(

Djedek, Mongol, Karel

Komentář rozhodčího: Čistě hrané utkání, ve kterém měli jasnou převahu hosté a zaslouženě zvítězili. (Nejl. hráč: Milan)

Komentář soupeře:

Poločas: .
Sestava: Karel "B" - Milan, Djedek, Radek, Bulmen, Mongol, Bagr
Branky a asistence: Mongol (Djedek) 1:2, Milan (Djedek) 2:4, Milan 3:811.kolo (SO 20.6. 11:15 Pražačka 2)


Senioři Praha "A" - Kapr tým 86 "B"

2

 

7

Poslední zápas jsme prohráli, ale bylo to krásné. Dal jsem gól a pršelo a s Milanem jsme se dobře najedli U Kouřilů. Jo a Amur nedal 100% gól... a páchli jsme v autě cestou zpět... ale hróóóózně.

Mongol

Komentář rozhodčího:Ze začátku vyrovnané utkání posléze ovládl tým Kaprů, který v pohodě dovedl zápas do vítězsného konce. Pěkná kombinační hra od obou týmů. (Nejl. hráč: Mongol)

Komentář soupeře:

Poločas: 2:3.
Sestava: Karel "B" - Milan, Mongol, Djedek, Bagr, Džony, Amur
Branky a asistence: Bulmen (Mongol) 1:0, Mongol (Amur) 2:0Průběžná tabulka

1. 1.FC Morová rána 11 9-1-1 31:13 19
2. CF Dynamo Mystique 11 7-3-1 39:13 17
3. 1.FC Košíře 11 7-2-2 27:12 16
4. Partizan Praha 11 7-0-4 30:26 14
5. 1.NC GoGo 11 5-3-3 31:27 13
6. Ross Crock 11 5-2-4 23:16 12
7. Kapr tým 86 "B" 11 5-0-6 39:36 10
8. PG Sen Černý Most II 11 3-1-7 28:31 7
9. Gladiators Beroun 11 2-3-6 28:34 7
10. Prague United 11 3-1-7 28:43 7
11. Hoptajch team 11 2-3-6 16:31 7
12. Senioři Praha "A" 11 0-3-8 11:44 3

Odečtené body:

Střelci


7 Milan
3 Mongol
1 Bulmen