Jarní liga 2011
Jaro 2011

1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. Tabulka a střelci1.kolo (PO 28.3. 18:30 Hrabákova 3)


Senioři Praha "A" - FC Diablo

3

 

6


Je to tady! Začalo jaro a osmá liga.

Dobrý je, že se hraje o všední dny a tudíž se neni problém sejít. Horší je, že jsem se musel koukat na hurá fotbal jenom z lajny a užívat si svou prasečí chřipku. A nejhorší na tom bylo, že Senioři svůj první zápas prohráli.

Nezačalo to ale úplně tragicky, soupeř sice dal góla první, když tečovaná střela přelobovala So Sada, kterej kdyby neklečel, tak to musel chytit i Godzillou. V tu chvíli jsem se obával, že se naše squadra azzura psychicky rozloží a góly bude lovit jenom Soused, ale Amur mě rychle vyvedl z omylu, když hlavičkou potrestal brankáře a srovnal. Nevim jak přesně to bylo potom, protože Sribi umotal lajťáčka a fotbal šel na chvíli stranou. Prohráli jsme něco jako 3:6 a já si poznamenal toto: Soupeř sice nebyl výrazně lepší, ale vyhrál zaslouženě, protože alespoň trochu bránil. U nás se nebránilo vůbec. Mongol se do gólovky dostat umí.
Soused měl sice svou chvilku na začátku, pak ale předved zákroky, za který by se nemusel stydět ani golman ze sedmý ligy. Peki asi nejlepší na hřišti a zaslouženě svoje úsilí korunoval krásným gólem po akci, kterou sám založil. Lupus i Amur dali góla hlavou...nezačnem to hrát vzduchem?

Džony

Komentář rozhodčího: Utkání hrané bez nasazení a důrazu vyhrálo fotbalovější mužstvo, které ještě dost šancí zahodilo. Nejlepší hráč: Lupus.

Komentář soupeře:  

Poločas: 2:3
Sestava: Soused - Bulmen, Lupus, Bagr - Peki, Mongol, Plech, Amur
Branky a asistence: Amur (Mongol) 1:1, Lupus (Bagr) 2:3, Peki (Lupus) 3:62.kolo (PO 4.4. 18:15 Děkanka)


Senioři Praha "A" - Dynamit Vršovice

1

 

3


Ke svému druhému letošnímu duelu v osmé lize jsme nastoupili v mnohem širším kádru - tentokrát chyběli jen Djedek, Milan a Naďa. Hrálo se na menším hřišti na Děkance, které nám moc nevyhovuje (rozuměj: nedokážeme na malém prostoru rozvinout své fotbalové dovednosti). První dovednost představil navrátilec z "ostrovů" Džony, který ještě před zápasem dokázal vyrobit takovou svíci z prostoru metr před bránou, že dokázal překonat nejen brankovou konstrukci, ale i zvýšený plot, včetně topolu stojícího za ním.

Pak to začalo... hra s tradičním soupeřem...Dynamitem Vršovice (již posedmé!) začala. Zápas celkem ničím nevynikal... první gól jsme dostali po brejku po straně a upadnutí Souseda na kolena, pod víko :). Ještě do poločasu jsme srovnali skóre tradiční zbraní a to gólem ze standardní situace - tentokrát se nemýlil Bulmen, který zaslechl gólmana upozorňujícího na mezeru u tyčky ;))).

Po změně stran byl Dynamit mnohem aktivnější, více střílel (na branku), více měl míč na nohách. Na rozdíl od nás... my stříleli, ale ne na branku. Škoda pak situací, kdy jsme stáli na hranici vápna a nebyli schopni pořádně vystřelit. Pět minut před koncem pak přišlo rozhodnutí... po hlavičkovém souboji přeloboval Sousedanejstarší (a asi nejšikovnější) muž na hřišti a když v zápětí po několika odrazech míče zvýšil Dynamit již na 3:1, bylo rozhodnuto.

Soused

Komentář rozhodčího: Vyrovnané utkání po všech stránkách. Tým Dynamit Vršovice se sice brzy ujal vedení, ale brzké srovnání na sebe nenechalo dlouho čekat. Mužstvo Senioři Praha A bylo nakonec tím šťastnějším, když rozhodlo ve svůj prospěch dvěma slepenými góly na konec utkání. Nejlepší hráč: Radek.

Komentář soupeře:  

Poločas: 1:1
Sestava: Soused - Lupus, Radek, Bagr, Bulmen - Džony, Amur, Hezčí Bagr, Peki, Plech, Mongol
Branky a asistence: Bulmen 1:13.kolo (PO 11.4. 18:30 Hrabákova 3)


Senioři Praha "A" - Kvantanámo

2

 

5


Pondělí...

... nebudeme komentář zbytečně napínat... dostali sme 5:2. Myslim. Možná to bylo i 6:2... ke konci už se to špatně počítalo. Asi je zbytečný to nějak rozebírat, prostě sme prohráli, stejně jako minule a předtím ještě jedenáctkrát. V zásadě jediný, co bych naší hře vytknul je to, že si jí tak nějak neužíváme. Zhruba od poloviny první půle začneme nakopávat balóny dopředu, abychom dostali míč co nejvíc z naší půlky a přestaneme úplně hrát fotbal, což je škoda, protože taková hra nikoho z nás nebaví. Těžko říct, proč to děláme.

Rád bych se na závěr přiznal k dalšímu vlastenci. Ukázkově jsem opět přelstil Souseda v bráně a skóroval do vlastní branky. Začíná z toho být podivná tradice, doufám, že ji při dalších zápasech opustím.

Lupus

Komentář rozhodčího: O výhře domácích rozhodla jejich větší technická vybavenost. (Nejlepší hráč: Soused)

Komentář soupeře: Ve třetím kole osmé ligy jsme nastoupily proti týmu Seionři Praha.
Soupeř nepředvedl takřka nic. Jen nakopávané balóny stylem "bodlo". A jak u nás býva hned na začátku dali nám Senioři góla. Jako vždy byl náš začátek jen trápení a zmar. Šancí bylo dost ale góly žádné. Nakonec gól dal Erik s pomocí teče jednoho z obránců soupeře z autového vhazování. Bary poté předvedl několik výborných zákroků. Takže půle 1:1.
V druhé půli jsme měli drtivý tlak a soupeř se jen bránil. Hodně byl vidět jako vždy "Šimák" ale také Tomáš Kozák, kdy skvěle odebíral čiště balóny a přesně dál rozehrál. Po krásných akcí dalo Kvantanámo čtyři branky a soupeř stačil jen korigovat přes málopočetnou obranu, všichni se hnali dopředu za dalšími góly.
Myslim si, že tento soupeř patřil z kategorie snadnějších a ty težší nás teprve čekají.

Poločas: 1:1
Sestava: Soused - Lupus, Bagr, Bulmen - Džony, Amur, Hezčí Bagr, Peki, Plech, Mongol
Branky a asistence: Hezčí Bagr (Peki) 1:0, Lupus (Soused) 2:54.kolo (PO 18.4. 19:45 Hrabákova 1)


Senioři Praha "A" - PFC Kodymka "B"

2

 

1


Tak jsem vyrazil podívat se na fotbal. Už dlouhý půlrok si člověk nekopl do balonu, a když jsem ho uviděl, zjistil jsem, že mi moc chybí.:-) Před zápasem mi všichni říkali, jak hrajem jinak, špatně, bez komunikace, bez fyzičky. Výsledky tomu odpovídaly. Byl jsem ale překvapen, že vidím klasický výkon našeho týmu, který zodpovědně bránil a podnikal i nebezpečné protiútoky. Na naši bránu šlo minimum střel a jediná, která skončila v síti, tak nemohla být Michelem vidět. Ten taky po zápase nadával, že si chtěl zachytat, jak jsme mu slibovali ale ono prd. Tam skoro vymrznul. Snad pro příště jen tolik nenakopávat dopředu dlouhé balony, ale zkusit si někdy rozehrát vzadu. S Michelem by to mohlo jít dát mu to zpět do nohy.
Od začátku jsme nastoupili do utkání svižně a fyzička nenaznačovala nic, že by kdy odešla. Nevím jestli to bylo soupeřem, ale myslím, že jsme občas byli lepším týmem a zaslouženě se dostali díky Bagříkovi do vedení! V první půli stojí za zmínku ještě časté polehávání Špekiho, který se připravoval na fotbal už od brzkých odpoledních hodin. Prostě bojoval i na zemi. Minelu starších Rypadel před naší bránou je také potřeba napsat, protože Bagře, tohle se nedělá, nalejt jim do jasné šance! A nech se ostříhat.:-) V obraně to fungovalo pod Lupusovou taktovkou dobře, Radek mu sekundoval kvalitní rychlou prací a občasné vystřídání obránců se na hře neprojevilo. Naštěstí. Ve druhé půli jsme hráli prakticky stejně i běhavě. Sice už na některých bylo znát, že mají méně sil, ale snažili se a dřeli a dokonce i střídali. Nakonec i to střídání se mi až na malinkaté vyjímky líbilo a střídalo se klidně i po minutě, viď Peki – to je pochvala. Ono když si za to střídání 2x lehnete na zem. Usnout se mu ale naštěstí nechtělo, chtěl hrát balón. Tak raději šel vysprintovaný dolu. Náš druhý gól zařídil Džony, který trochu vyšší nohou skóroval přes vyběhnuvšího gólmana. Džony by mohl konkurovat kung-fu specialistům.:-) Rozhodčí gól uznal a tak to s náma vypadalo dobře. Soupeř zvládnul ještě snížit, ale potom už více šancí neměl a tak jsme se radovali z první výhry snad po půlstoletí. Nakonec musím říct, že se mi to celé líbilo a už se těším, až po operaci a rehabilitaci vám to tam začnu zase kazit.:-) Do té doby se snad párkrát přibelhám či přiberlim.
Kvíz na konec: Kdo nemá příště chodit, abychom zase vyhráli? :-)

Djedek

Komentář rozhodčího:  

Komentář soupeře:  

Poločas:  
Sestava: Mischel - Bulmen, Bagr, Lupus, Radek - Džony, Peki, Amur, Plech, Hezčí Bagr
Branky a asistence: Hezčí Bagr 1:0, Džony (Mischel) 2:05.kolo (ST 27.4. 18:30 Hrabákova 2)


Senioři Praha "A" - Perpetis

2

 

2


Krásný to podvečer v krásném to prostředí strávili jsme my chlapci, jenž dresy týmu Senioři Praha nosíme, společným to zájmem naším, kterýž nazývá se fotbal. Více než šedesáte minut slaný pot stékal po mužných tělech našich, více než šedesáte minut horký dech valil se z našich úst, které olemovány pánským to vousem byly. Zatímco slunce loučilo se se dnem a spěchalo svítiti lidem na jiné části naší božské zeměkoule, my chlapci fotbal vyznávajíc jsme naše svaly a šlachy napínaly do nemožných to úhlů a se zanícením pro věc samou zapomněli na strasti, které nám náš život znepříjemňují. Nejvíce jistě trpěl krásný to Amur, jenž již čtvrtý den nedokázal vyprázdniti ni hovínka ze střívka, a taktéž smutně hledíc Bulmen s opačným problémem bolující nedokázal přestat prožívat překrásný zápas… Ano, takové oběti přinášejí lidé, kteří nedokáží žíti bez toho nejkrásnějšího… bez ryzí mužské lásky mezi muži, pohybem, míčem a umělou to travinou…

Mongol

Komentář rozhodčího:  

Komentář soupeře:  

Poločas: 2:1
Sestava: Mischel - Hezčí Bagr, Radek, Peki, Mongol, Amur, Džony
Branky a asistence: Hezčí Bagr (Mongol) 1:0, Džony 2:26.kolo (PO 9.5. 19:45 Hrabákova 3)


Senioři Praha "A" - Ratajski démoni

1

 

0


Tak po dlouhé době mi zase připadla čest napsat komentář k zápasu a to navíc k zápasu vítěznému. V pozdních hodinách jsme nastoupili k zápasu odhodlaní prodloužit naši sérii zápasu bez porážky a nedopustit, aby se naše skóre přehouplo do záporných čísel. První poločas byl z naší strany lepší než druhý, soupeře jsme nepustili do žádné šance, ale ani mi jsme se kromě asi dvou šancí moc gólu nepřiblížili. Ve druhé půli se podařilo skórovat: po výkopu od branky na hrudi zpracoval Hezčí Bagr, přihrál nabíhajícímu Lupusovi, který zase Džonymu před branku a byl z toho gól. Poté nás soupeř ve snaze vyrovnat přitlačil, ale naše spolehlivě hrající obrana s pomocí všech hráčů těsné vítězství uhájila.

Bagr

Komentář rozhodčího:  

Komentář soupeře:  

Poločas: 0:0
Sestava: Soused - Radek, Lupus, Bagr - Džony, Amur, Mongol, Hezčí Bagr, Peki
Branky a asistence: Džony (Lupus) 1:07.kolo (PO 16.5. 19:00 Štěrboholy 1)


Senioři Praha "A" - 1.FC Saens "B"

1

 

2


Utkání jsme odehráli v pondělí na hřišti ve Štěrboholích, kde jsme byli vůbec poprvé. Protože jsme chtěli podat co nejlepší výkon, tak již 30 minut před zápasem jsme byli takřka kompletní ;-).
K utkání nastoupila prakticky stejná sestava jako v posledním zápasu a to určilo ráz hry. Všichni hráči byli pokrytí, nedocházelo k žádným brejkům, prostě hra jak má být. V prvním poločase se objevily i nějaké šance, vesměs po rohu či autu. Tuším, že dobře propadl míč jednak k Amurovi, pak k Pekimu, ale v obou případech trefili jen brankáře. Soupeř měl určitě míč delší dobu v držení, ale žádná větší akce se nekonala.
Po změně stran bylo držení míče na straně soupeře ještě markantnější, ale šance nebyly. Naopak, největší jsme měli my, když se po výkopu od brány zmoznil míče Hezčí Bagr a byl sám s míčem před brankářem. Bohužel situaci nevyřešil podle představ a místo placírkou k tyči to bylo placírkou do náruče. Odveta přišla za chvíli... soupeř házel roh, ve vápně se pohyboval jen Lupus, Soused a útočník. Situaci jsme bohužel nezvládli a hlavičkou tak padla první branka!
Za pět minut bylo vyrovnáno, Bagr hodil aut, Džony setřásl "šestku" (mladý, agresivně hrající hráč) a prostřelil tak z osmi metrů gólmana.
Do konce zbývalo patnáct minut a i přes nějaké šance v našem vápně to vypadalo na remízu. Bohužel přišla osudná 60. minuta, aut do skrumáže, přiběhnuvší hráč a střela přes Pekiho nohu, nebo do toho Peki sám kopnul, nevím, prostě mi dal góla :-(. Takže asi tak.
Hra super, výsledek už horší. Těšíme se na příště (nejen proto, že ženich nepřijde :-D ).

Soused

Komentář rozhodčího: Průměrné utkání. Dlouho se hrálo bez branek, domácí se ujali vedení a hosté rychle vyrovnali. Už to vypadalo na dělbu bodů, když o vítězi rozhodl vlastní gól. (Nejl. hráč: Lupus)

Komentář soupeře:  

Poločas: 0:0
Sestava: Soused - Bagr, Radek, Lupus - Džony, Amur, Peki, Mongol, Hezčí Bagr
Branky a asistence: Džony (Bagr) 1:18.kolo (PO 23.5. 18:30 Hrabákova 3)


Senioři Praha "A" - FC Vozovna Motol

4

 

0


Bez ohledu na to jak hrál včera soupeř pánové... včera to docela šlo:
Soused parádně vychytal těch pár čudel, co na něj šlo...
Obrana nejančila zbytečně dopředu a docela zodpovědně si plnila svý...
A předek se výborně vracel a hlavně... střílelo se... nahrávalo se, vypadalo to docela jako fotbal a ne jak kopaná...
Mám z vás radost, pánové... jen by som vypichol - Mischel ten předek výborně rozpohyboval... (bavíme se stále o fotbale...)
Já bych jen dodal, že za prvního poločasu jsme postupně získávali více ze hry, ale z mnoha šancí se ujala jen střela Hezčího Bagra po autu Bulmena. Pak přišla ještě tyč a břevno. Po změně stran už to tam začalo padat (i když mohlo by více) a posledních patnáct minut jsme dohrávali v poklidu.

Lupus

Komentář rozhodčího:  

Komentář soupeře:  

Poločas: 1:0
Sestava: Soused - Lupus, Bulmen, Bagr - Mischel, Džony, Amur, Mongol, Hezčí Bagr
Branky a asistence: Hezčí Bagr (Bulmen) 1:0, Hezčí Bagr (Bulmen) 2:0, Amur (Mischel) 3:0, Amur (Mischel) 4:09.kolo (PO 30.5. 18:30 Hrabákova 3) - pískání: Soused, Radek - ST 1.6. - 18:15, 19:30, 20:45 - Mikulova 3


Senioři Praha "A" - Traktor Praha "A"

0

 

1


Dobrý den, Vážení televizní diváci, hlásí se Vám Vašek Tittlebach, s naším štábem jsme vyrazili na zápas Hanspaulské ligy, týmu Seniorů. Rád bych Vám zprostředkoval dojmy přímo od účastníků.

Honzo, Honzo…Honzo! pojďte k nám!
Jak se vám pozdával dnešní zápas?
No, tak jako dobrý no...
A čímto, že jste nevyhráli?
No, tak jako nedali sme dost gólů, že ano...
To bychom nečekali, takovou odpověď…můžete to nějak rozvést?
No tak jako, útok na houby, ze ano. Přihrávky nic moc, a střela na bránu víceméně žádná...
A co říkáte na výkon rozhodčích?
No tak jako, na houby no. Kdyby takhle pískali na výstavách, tak bych nemohl mít ani jednu zkratku...
Ehm, jakou zkratku?
No tak jako, dyť víte ne, CAC VDH, VG 3, EJW-08 a tak..
Aha....chtěl bych říct chápu, ale nechápu...no nic, to vystřihneme...
A co obrana?

No tak jako docela dobrý...akorát jedna chyba a už tam byl gól..Amur myslím tam nějak zaspal...a Souseda to snad přeskočilo či co a Bagr se tam ještě nachomejt...já to moc neviděl...a Soused asi taky ne....


Áaa, Honzo, Honzo…pojďte taky k nám!
A co vy říkáte na dnešní výkon? Proč jste nevyhráli?

Nedali jsme dost gólů..
To už jsme slyšeli...jste se na nás domluvili?...nechcete to nějak rozvést?
Soupeři běhali a docela dobré bránili..nějak nešlo přihrávat, dobře přistupovali k našim hráčům. A zaboha mi nejdou moje vyhlášený votočky..ale vono to půjde třeba příště..aspoň jedna. V anglii jsem je piloval, a zatím nic moc..
A hra v zadních řadách?
Dobrý dobrý, akorát sme nějak nebyli připravený na to, ze budou útočit v tolika lidech. Tak to občas bylo nějaký zmatený. A Amur, no posral to...
Proč se furt ohlížíte?
Ále...koukam na Sribiho, má mi přinýst pivo...


Honzo, Honzo...HONZO (sakra) HONZOOO--- pojďte taky k nám!
Ale já nejsem Honza...
Jak to?
Já sem Jirka.
Opravdu? Jako od narození?
Jo, voe, jako vod narození..
Zajímavé....Co nám můžete říct o dnešním zápasu, Honzo?
Do prdele, já nejsem Honza..já sem Bulman..
Bulshit...ježíš pardón, to do televize nepatří..to vystřihneme..Vždyť jste říkal, že jste Jirka..
No, ale taky Bulman...
Šmarjá, kdo se v tom má vyznat..tak tedy Bulmane, co vás na dnešním zápase překvapilo?
Ja bych preferoval, do televize, že jo, voe, abyste mi říkal Jirko.
OK. Tak tedy Jirko, co vás na dnešním zápase překvapilo?
No, ta holka....ty voe, jedu si tak jako v poli, uprostřed někde, drbu si míč, číhám komu přihraju, a hele voe, přílítla holka, a odstavila mě tělem...to mě teda fakt překvapilo...
V závěru už šlo trošičku o nohy ke konci utkání…
No tak v tomhle tom zápase je to trochu vyto, vyšperkovaný, takže to se musí to, zajet...
A co gól, co říkáte na obdržený gól?
No co no, ty voe, posraný...Amur to posral, a Soused jen čuměl voe, jak to před ním projelo a jejich útočník měl jednoduchou práci...

Halóóóó...pojďte k nám...nejste náhodou Honza, mám to tady ve scénáři?
Nejsem, já sem Bagr. Hezčí Bagr.
On je někde ještě nějakej jinej Bagr?
Jo, bratr, taky hraje. On je jenom Bagr. Jako Madonna nebo Prince.
Dobře tedy, posuňme se dál...Co byste nám řekl k dnešnímu zápasu?
Ale jo, docela dobrý, až na ten gól, Amur to nějak nestihl. Jinak sme se docela snažili běhat, a hrát zodpovědně zezadu, ale nějak to nešlo, hodně běhali, a útočili ve 4, na což jsme měli občas problém vhodně odpovědět. Jinak hra dopředu OK, až na tu finální fázi...Mischel běhal jak čamrda, radost se dívat, i přihrávka občas vyšla, ale pak to třeba já nebo Amur v poslední fázi zazdil zbytečnou přihrávkou nebo střelou vedle...ale příště, příště bude líp! No a vzadu, tradičně pohoda....Lupus, Bagr i Bulman hráli dobře, Soused i zázračně zachytal a vychytal jeden nájezd na jednoho, ale potom jedna blbá Amurova chyba, a je to v prdeli, s prominutím...
To nic, to vystřihneme....Děkuji za rozhovor...


Hele, to je Amur, támhle, strůjce prohry...pojďme se ho zeptat...
Amure, Amure...pojďte k nám!

Nepůjdu.

  Amur

Komentář rozhodčího:  

Komentář soupeře:  

Poločas: 0:1
Sestava: Soused - Bagr, Lupus, Bulmen - Mischel, Hezčí Bagr, Amur, Džony, Plech
Branky a asistence:  10.kolo (PO 6.6. 18:30 Hrabákova 3) - pískání: Bulmen, Lupus - PÁ 10.6. - 18:00, 19:15, 20:30 - Zákostelní


Senioři Praha "A" - FC A.Č.A.B.

3

 

3


Dostal jsem od Bulmena za úkol, zmínit se o dvou událostech, které ovlivnili tento zápas.
1. má skvostná přihrávka na druhý gól (ale něco mi říká, že to mám zmínit hlavně proto, že to byla nahrávka na druhý Bulmenův gól v zápase :-),
2. 58. minutu, kdy jsme za stavu 3:1 všichni s úžasem sledovali, kterak Soused dokáže i ve svém pokročilém věku a pokročilém stavu rozkladu překvapit.
Já bych to doplnil ještě tím, že konečně hrál Milan, a také bych zmínil Amurův gól, neb málokdy se vidí nahrávka na gól od autora gólu samotného o tyč soupeřovy branky.
Ti, co zápas viděli by se jistě vyjádřili o poslední vteřině zápasu, kdy padl gól prostřelením naší obrany, ale upřímně… je to snad tak výjimečné, abychom o tom psali?

Mongol

Komentář rozhodčího:  

Komentář soupeře:  

Poločas: 2:1
Sestava: Soused - Lupus, Milan, Bulmen, Bagr - Džony, Hezčí Bagr, Mongol, Amur
Branky a asistence: Bulmen (Džony) 1:0, Bulmen (Mongol) 2:0, Amur (Lupus) 3:111.kolo (PO 20.6. 19:30 Angelovova)


Senioři Praha "A" - FC Canary

3

 

1


Takže vemem to popořadě... fotbal výbornej... Mišel neměl žádnou práci, až na ten gól, co sme dostali, trochu sem zachrápal... nebo jinak... já nechrápal, jenom se míč dostal k mýmu hráči z jiný strany, než sem to čekal, a tak tam stál sám před brankou, až z toho dal gól... jinak fotbal parádní, hráli sme si s nima jako kočka s myší... byli úplně marný a my úplně dobrý :-):-)
Komentář nevim... asi sme se na něj vysrali, ale mongol určitě rád něco napíše, jako vždycky :-):-) střelci: Bulmen - sám z rohu, Amur - Mongol, Džony - ten si prostě vzal míč před půlkou, udělal si dlouhou kliku a pak to poslela pod brankářem... asi mu někdo přihrával, ale kdo, to taky nemám tucha :-):-)
A další sezóna - dohodli sme se se stolem, u kterýho sem seděl, že takhle je to dobrý, takže pojďme v tom pokračovat... navíc na hrabákově je světlo, což se nám bude na podzim asi dost hodit...
howgh... domluvil jsem.

Lupus

Komentář rozhodčího:  

Komentář soupeře:  

Poločas:  
Sestava: Mischel - Lupus, Bulmen, Bagr, Džony, Hezčí Bagr, Peki, Mongol, Amur
Branky a asistence: Bulmen, Amur (Mongol), Džony (Bagr)Průběžná tabulka

1. Kvantanámo 11 9-1-1 54:25 19
2. FC A.Č.A.B. 11 6-2-3 38:22 14
3. PFC Kodymka "B" 11 6-1-4 33:18 13
4. 1.FC Saens "B" 11 5-2-4 33:25 12
5. Dynamit Vršovice 11 5-1-5 33:33 11
6. Senioři Praha "A" 11 4-2-5 22:24 10
7. FC Diablo 11 4-1-6 30:41 9
8. Perpetis 11 4-1-6 31:34 9
9. FC Vozovna Motol 11 4-0-7 12:27 8
10. Ratajski démoni 11 3-1-7 18:35 7
11. FC Canary 11 3-0-8 16:36 6
12. Traktor Praha "A" 11 7-0-4 33:33 4

Odečtené body: -10 Traktor Praha "A"

Střelci


5 Hezčí Bagr, Amur, Džony
4 Bulmen
2 Lupus
1 Peki