Jarní liga 2012
Jaro 2012

1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. Tabulka a střelci Tabulka na PSMF1.kolo (PO 26.3. 18:30 Hrabákova 3) - UT 27.3. 18:30, 19:45 Hrabákova 2 - Bagr, Mischel


Senioři Praha "A" - 1. FC Holešovice

2

 

2


Tak mě prej dneska vezme poprvé na mistrák.. Si myslí, že když mě přišijou před rokem, že to nezvládnu? Srab.. Bojí se, ale já mu ukážu!
Sakra, oni už hrajou a já tu ohybám koleno před hospodou. To je teda zodpovědnost. No hurá, už běžíme ke hřišti. Slyším, že zatím bez branek. Uff, zvládli to i beze mě, teda nás, já jsem tu vlastně jen kvůli tomu kolenu. Nějak mě tu pořád něco škrtí, snad si na mě nevzal ortézu.
Á poprvé v akci, dobrý. Hele teď je tu balón, no to je lááábuž, to mi chybělo, to mi chybělo, kopli jsme si v mistráku, šálalálala. Co je, co je? Už střídat? To už nemůžeš? Co? Kdybys pořádně trénoval, vydržíš víc. Nuda.. Tak jo, střídáme, skoro jsem si nekop, protože byl balon pořád někde ve vzduchu. Teda jako hodně vysoko. Koukám z lavičky a soupeř docela dobrej, technicky zdatnej už měl pár šancí, ale buď neumí zakončit přesně nebo to Soused chytil.
A dem zase běhat.. Supéééér. A zase dolu. Uff, teď jsem zadejchanej i já. Teda vlastně já nemam plíce, tak protaženej? Hmm, tak by se to dalo nazvat. A sakra, dostali jsme kňafa. Hezkej, z rohu na toho nejvetšího a prázdná kasa. Ještě se jednou proběhnem a dáme góla. Tak z toho nic nebylo. Půle. Teď koukám v odrazu piva, že je kolem mě fakt ortéza. Pomóóc, nemůžu dýchat! No snad to nějak zvládnu.
Odpočinek, porada, zřejmě kvalitní, protože jsme nastoupili, vyměnili s kápem balón, pak jsem přihrál Mongólovi a ten hups, pocem, kam deš a gól.. Dobrej začátek druhý půle. Tak se trochu protáhneme a šup dolu střídat. Zatím mi to nějak nejde.. Zase jsou balony pořád někde v oblacích. To je nová taktika? Sem, tam, sem tam, oba týmy stejně, ale jen oni z toho maj šance.. tak jdem nahoru a zase dolu. Teď jsem se natáhnul tolik, že jsem ho štípnul do kolena. Ale aby se nebál, tak jenom trochu, jen jako varování. Už budu hodnej.
Sakra a teď se teda trefili hezky. Oba bratři šli na balon a soupeř to ťuknul hlavou krásně do prázdný.. Moc hezký.. Zase jsem byl na hřišti. Teda jako i s Dědulou.. Abych si to celý nepřivlasťnoval. Hele, teď neví Bagřík co s balónem, řvu ať vystřelí, slyší mě asi jen Peki, tak se opičí a řve to samý.. Co je to za šudlu? Hehe, on je z tý šudly gól, sice stejně hezkej jak autor, ale počítá se!
Uff, zase jsme byli na hřišti a už toho má Děda plný kecky, jako já jsem v poho, ale křičel lejtkovej sval, že potřebuje nějakou bílkovinu. Tak jsem mu trochu poslal ze zásob, ale nechal jsem si podepsat pěknej úrok.. Nejsem svině, ale přeci mu nebudu půjčovat zadara, ne? Teda ten soupeř měl další šance. Jsem zapomněl popisovat fotbal. Shrnu to, už se blíží konec, tak začnem bilancovat. Kdybychom rupli 8:2, nikdo by se nedivil. A teď je konec, super, udrželi jsme to. Hezký na první zápas sezóny. Teď už to bude jen lepší, slibuju i za nás.

Dědulův Křížovej Vaz

Komentář rozhodčího: Hráči se na hřišti po delší pauze spíše hledali. Remíza je zasloužená.
Nejlepší hráč:  

Komentář soupeře:  

Poločas: 0:1
Sestava: Soused - Bagr, Lupus, Bulmen, Peki - Djedek, Džony, Hezčí Bagr, Mongol
Branky a asistence: Mongol (Djedek) 1:1, Hezčí Bagr 2:22.kolo (PO 2.4. 18:30 Hrabákova 2) - UT 10.4. 18:30, 19:45 Hrabákova 1 - Peki, Lupus


Senioři Praha "A" - FC Hulla hulla

2

 

0


Zápis – přišli jsme – dali předzápasový pivko – zlomili sousedovi malíček – znechutili soupeře – vyhráli 2:0 a ožrali jsme se - super to den :-).

Peki

Já bych jen doplnil, že Mongol dal skvostný první gól, že Amur dal hlavou břevno, že Džony dal gól z přímáku.

Komentář rozhodčího: Super zápas.
Nejlepší hráč:  

Komentář soupeře:  

Poločas: 0:0
Sestava: Mischel - Bagr, Peki, Bulmen, Hezčí Bagr, Amur, Džony, Djedek, Mongol
Branky a asistence: Mongol 1:0, Džony (Mongol) 2:03.kolo (ST 11.4. 18:30 Hrabákova 1)


Senioři Praha "A" - Liboc United

4

 

0


Prolog:

Bylo to dojemné setkání. Civilizace dospěla vrcholu, neboť již není nic více dokonalé, než pevné přátelské pouto mezi chlapci, co milují pivo a fotbal. V našich setkání se spojuje ryzí láska k sportu a pivu s krásou z pohybu, který vytváří ochlupená těla dnes již mužů a nikolivěk chlapců.

Děj:

Ze zápisu vyčtete, kdo chytal, kdo byl kapitán a kdo střelil nejvíce gólů. Ale nevyčtete z něj, že Mischel dobře rozehrává od brány, Džony na gól potřebuje šest střel, Bagr zaclání po celém hřišti, Djedek skvěle cupitá, Hezčí Bagr končí kariéru, Mongolovi se povedla patička a Peki byl je a bude všude, kde je míč.

Epilog:

Chlapci byli nakonec jemní a solení…

Mongol

Komentář rozhodčího: Jednoznačné utkání.
Nejlepší hráč: Hezčí Bagr

Komentář soupeře:  

Poločas: 2:0
Sestava: Mischel - Džony, Bagr, Djedek, Hezčí Bagr, Mongol, Peki
Branky a asistence: Hezčí Bagr (Džony) 1:0, Hezčí Bagr (Mongol) 2:0, Hezčí Bagr (Djedek) 3:0, Džonyh (Hezčí Bagr) 4:04.kolo (PO 16.4. 18:30 Hrabákova 3)


Senioři Praha "A" - Rudý teror

0

 

3


Takže je to tady... prohra. Ale to nic, příště to bude lepší ;-).
Utkání bylo od úvodu relativně v poklidu, žádné větší šance a dá se říct, že více ze hry jsme měli my. Šancí pár bylo, asi nejlepší byla ta, při níž se Džony objevil až ve vápně vstříc gólmanovi, ale toho neprostřelil. Také bylo dost šancí způsobených tím, že gólmanovi hostů vše padalo z rukou. Na hlavu nabíhal dokonce i z obrany Lupus, ale nic jsme prostě nedali.
Na druhé straně se párkrát zaskvěl Mischel, zejména když za obranu zaběhl útočník soupeře a z voleje mířil pár metrů před vápnem Mischelovi mezi nohy. Ten však zasáhl bravurně. Bohužel první branka byla přece jenom v naší síti. Rudý teror zahrával roh a Peki stál na lajně, Mischel u tyče... bohužel kolem obou prolétl míč před volnou branku a když Bagřík nepokryl útočníka, bylo to 0:1.
Rád bych napsal, že jsme se po změně stran snažili o vyrovnání, ale ono to zas takové nebylo. Nějak jsme nemohli, nehýbali se, nepřihrávali si dozadu atd. atd. Prostě nepovedený výkon. Pár šancí však bylo, Bulmen už mířil do prázdné branky, ale skluzem mu ve skórování zabránil protihráč. Je to škoda, nedokázali jsme využít slabiny v podobě jejich brankáře a naopak nechávali vyniknout schopnosti toho našeho. Ani ty však nestačily na dvě střely v poslední čtvrtině zápasu. Poslední branka byla dokonce po přečíslení 1 na 0. Tak asi tak.

Soused

Komentář rozhodčího: Pro hosty rozhodla střelecká produktivita.
Nejlepší hráč:  

Komentář soupeře:  

Poločas: 0:1
Sestava: Mischel - Bagr, Peki, Bulmen, Lupus - Djedek, Mongol, Amur, Hezčí Bagr, Džony
Branky a asistence:  5.kolo (PO 23.4. 18:30 Hrabákova 3) - UT 24.4. 18:30, 19:45 Hrabákova 1 - Amur, Radek


Senioři Praha "A" - PC Bohdalec

1

 

1


Už od začátku se hráči PC Bohdalec jevili jako velmi fotbaloví a průběh zápasu tomu odpovídal. Jejich kombinace byly dobré a byli asi i lepším týmem. Proč ale nevyhráli?
a) bojovali jsme, přebírali hráče a běhali
b) v bráně chytal bravurně Mischel
c) soupeř ze svých šancí nenavýšil vedení
d) Radek s Mongolem předvedli parádní akci s ještě lepším zakončením

Ale popořádku: Začalo se bojovně se šancemi na obou stranách. Naše však vždy soupeř nějak ve vápně ukopl, nebo zneškodnil brankář. Do vedení jsme mohli jít asi po čtvrt hodině, ale střelu Hezčího Bagra k protilehlé tyči gólman krásně vyškrábl. Také Radek (který letos hrál poprvé) pěkně vystřelil pár metrů od vápna a soupeřící obránci a brankář měli co dělat odrazit střelu mířící mezi tyče. Na druhé straně se dvakrát zaskvěl Mischel, když došlo k našemu přečíslení. Jejich hráč přihrával na volného spoluhráče do vápna, Mischel se však bravurně přemístil a skočil do střely. Chvíli předtím předvedl i výborný zákrok po rohu, kdy hlavičku ze dvou metrů vytáhl nad. Nicméně na střelu pár minut před koncem již nedosáhl. Jak sám říká "šlo to na slabší levou stranu" o tyč a prostě parádní střela.

Do druhé půle jsme vstoupili trochu vlažněji, přesto žádné velké šance jsme soupeři nedopřáli. Tentokrát fungovalo to, co nešlo úplně minule. Dobře se střídalo, všichni byli pokrytí a hlavně naše střely mířily povětšinou mezi tyče! Pár šancí soupeř však měl, ale když je neproměnil, tak jsme trestali... Radek to zatáhl po lajně a přihrál přes obránce křížem na hranu vápna, kde si nabíhal Mongol a ten krásnou střelou z první nedal brankáři šanci!!!
Zbylé minuty jsme ubránili a když se v poslední minutě strhla menší nadávková přestřelka (poté co jeden z hráčů soupeře neunesl remízu a po odpískání strčil oběma rukama do Radka), tak rozhodčí zápas ukončil.
Vybojovaná remíza, která potěší!

Soused

Komentář rozhodčího: Velmi slušně vedené utkání, kde bojovnost a zápal pro hru převýšila technickou vyspělost.
Nejlepší hráč: Mongol

Komentář soupeře:  

Poločas: 0:1
Sestava: Mischel - Peki, Radek, Lupus - Bagr, Hezčí Bagr, Mongol, Amur
Branky a asistence: Mongol (Radek) 1:16.kolo (PO 30.4. 20:30 Střešovice)


Senioři Praha "A" - Ya Basta! "A"

1

 

4


Co říci závěrem "zaslouženě jsme prohráli 1:4".
Ale od začátku. Prvních deset minut to nevypadalo, že konečným výsledkem zápasu bude takový debakl. Dokonce se zdálo, že budeme mít navrch, protože se soupeř skoro nedostal na naší půlku a my měli pár šancí. Hlavně Lupus šel sám na bránu a nedal. Pak už zápas spěl do pr...... . Nejdříve po nedobře ubráněném autu se soupeř prosadil střelou z poza vápna. Druhej gól přidal hned po změně stran střelou z velkého úhlu. Pak sice Radek snížil když si jeho aut srazil brankář sám do brány, ale to byla labutí píseň. Třetí branku jsme dostali, když soupeř z přímáku vymetl šibenici a poslední gól jsme dostali do otevřené obrany ve snaze korigovat výsledek.
Jediným pozitivem byl kvalitní rozhodčí, který si náš slavný tým pamatoval ještě ze vzájemných zápasů z dnes již zaniklého Karlína.

Bagr

Komentář rozhodčího: Zasloužené vítězství domácích. Hosté ve druhé půli snížili na rozdíl jedné branky, ale vyrovnat se jim nepodařilo. Úroveň utkání odpovídala 7.lize, překvapilo nasazení a rychlost hry obou týmů, kde se k "omladině" v tomto tempu přidali i hráči starší generace.
Nejlepší hráč: Mischel.

Komentář soupeře:  

Poločas: 1:2
Sestava: Mischel - Bagr, Lupus, Radek, Mongol, Amur, Hezčí Bagr
Branky a asistence: Radek 1:27.kolo (PO 14.5. 18:30 Hrabákova 3)


Senioři Praha "A" - V.S.P.S.V.S.

7

 

1


Po šesti letech jsme slavili vstřelení sedm branek v jednom utkání v lize. A k tomu dal Mongol hatrrick. Ale postupně, pojďme si projít zápas minutu po minutě ;-).

Již před utkáním bylo rozhodnuto, že chytat bude Karel, neboť Mischel je na punkovém koncertu. Pět minut před utkáním chyběli jak hráči soupeře, tak Karel. Po krátkém telefonátu jsme však zjistili, že už je za přechodem - což znamenalo, že se za chvíli objevil na hřišti. K údivu všech neměl ani dres ani rukavice (čekal, že dodáme), naštěstí ze své brankářské torny vytáhl nějaké staré rukavice a něco jako dres ;-). Poté chvilka napětí, zda se soupeř sejde, která skončila tři minuty před čekačkou, kdy se sešli alespoň v šesti hráčích.

Hned v druhé minutě jsme se ujali vedení. Bulmen po přihrávce Mongola vystřelil tak z deseti metrů a k překvapení všech si obránci ztečovali míč do vlastní sítě. To je vše, co se dá ke gólu na 1:0 říct. Za nějakých pár minut tu byl brejk, kdy jsme šli 4 proti 2... celou akci táhl Mongol a postranách mu nabíhali Bulmen, Peki a Džony. Mongol se rozhodl přelstít dva obránce stojící před vápnem a místo aby rozehrál do strany snažil se to prorvat přímo přes ně. Zcela nepřekvapivě míč pohodlně zastavili a byl tu brejk na druhou stranu. (To jsme ještě nevěděli, že tento chlapec, který zkazil jasnou akci, bude střelcem hattricku ;-)).
V polovině první poloviny utkání měl první větší šanci i soupeř... pomalejšímu Bagrovi utekl po lajně útočník a vystřelil směrem k brance. Míč přes dalšího obránce proskákal ke Karlovi, kterýho v leže jen tak tak vytáhl z brankové čáry na roh. Rohový kop bránil Bagr a díky svému tvarovanému tělu poslal střelu přímo z rohového kopu do naší tyče, od ní se naštěstí míč odrazil do Karla a ven. Uf.
Další šanci jsme měli ale zase mi před koncem poločasu zhruba z metru před vápnem. Nejprve Bulmen zkoušel svoji jedovku a posléze střílel do skrumáže i Djedek. Obě střely však gólman nohou vytáhl. Nicméně do konce poločasu jsme se radovali z gólu a hned dvakrát!
Obránci V.S.P.S.V.S. si tak špatně přihrávali, že je Lupus (nevím ani jak se ocitl na hrotu) obral o míč a prostřelil gólmana přímo mezi nohy ;-). No a pak přišel i třetí zářez, Bagr házel aut na protilehlou tyč branky, kde si nabíhal Džony... ten však nedosáhl a v pádu posunul špičkou nohy alespoň před branku, kde se objevil Mongol a dal na 3:0.

V druhé půli přišel soupeři další hráč, jeden z těch mladších, a bylo to znát. Najednou jsme neměli ve hře systém, sbíhali jsme ve dvou k jednomu útočníkovi a i nějaké šance tu byly. Zejména dva přímáky. Jeden vznikl tak, že Bulmen přihrával nabíhajícímu Džonymu, ale tak pomalu, že to soupeř sebral a hnal se do útoku... když obešel posledního obránce Lupuse, tak ten hodil svou elegantní nožku za záda a soupeře nehezky podsekl. Alespoň žlutá karta by mu slušela ;-). Každopádně naštěstí z toho gól nebyl. Další šanci měl soupeř z následujícího autu, kdy hodili míč do vápna, Karel ho podběhl a útočník stál sám za Karlovými zády před prázdnou brankou. Ale z metru zcela nepochopitelně dal hlavou nad.
Poté jsme měli ojedinělou šanci i my z brejku, kdy dal Hezčí Bagr do běhu Mongolovi a ten vstřelil náš čtvrtý gól. Nutno podotknout, že brankář jen stál a koukal co bude :-)). Za minutu jsme zvýšili na 5:0 a o osudu utkání bylo rozhodnuto. Bagr opět házel aut, Lupus hlavičkoval do obránce, míč se k němu odrazil zpět, a tak mohl pohodlně skórovat do prostřed branky ;-). Teď už tu byla jen jediná otázka - kdo dá první hattrick? Lupus nebo Mongol? :)
Za pár minut byla zodpovězena, na 6:0 zvýšil Mongol, když předtím dostal pěknou přihrávku od Pekiho, kterého do předu vyslal dlouhým pasem Džony. Poslední zářez na pažbě si udělal Hezčí Bagr, který chvíli předtím zazdil tutovou gólovou šanci, když místo přihrávky na zcela volného Bagra raději sám vystřelil. Tentokrát se ale už rozhodl správně... po Djedkově autu Mongol prodloužil do vápna, kde Hezčí Bagr nejprve narval z metru tyč, pak břevno a tyč a pak to tam konečně propadlo... a to prý jak sám říká "klopil nárt" aby z metru nepřestřelil ;-)).

Už to vypadalo na konečný výsledek 7:0, ale v poslední minutě soupeř zaznamenal čestnou branku, když jeden útočník s číslem 11 prostřelil vše ve vápně a tečovaný míč se objevil až těsně před Karlem, který již nestihl reagovat.
Tolik tedy referát k utkání s Volným sdružením přátel sportu ve stavebnictví!

Soused

Komentář rozhodčího: Domácí tvrdili muziku a jasně vyhráli, hosté jen korigovali skóre.
Nejlepší hráč:  

Komentář soupeře:  

Poločas: 3:0
Sestava: Karel "B" - Peki, Bulmen, Lupus, Bagr, Džony, Mongol, Hezčí Bagr, Djedek
Branky a asistence: Bulmen (Mongol) 1:0, Lupus 2:0, Mongol (Džony) 3:0, Mongol (Hezčí Bagr) 4:0, Lupus (Bagr) 5:0, Mongol (Peki) 6:0, Hezčí Bagr (Mongol) 7:08.kolo (PO 21.5. 18:30 Hrabákova 2)


Senioři Praha "A" - VŠSK MFF UK "C"

2

 

2


Soupeř byl od úvodu výrazně lepší a fotbalovější. Naštěstí většinu střel pokryl vynikající Mischel, tedy až na jednu, která mu šla na slabší levou stranu a o tyč :-)). Poté jakoby soupeř přestal hrát, nebo my začali hrát lépe. Od 15. minuty jsme si vytvářeli i šance a do půle srovnali... byl to sice náhoďák - Džonyho střelu si obránce srazil do branky - ale platil :-). Po změně stran jsme opět byli lepší, a tak se nebylo čemu divit, když jsme se ujali vedení, a to když Lupus házel aut, brankář to podskočil a Mongol hlavičkoval do prázdné branky. Bohužel chvíli před koncem Matfyz po naší chybě srovnal. Všichni naši hráči byli na půlce a po ztrátě balónu došlo k brejku po straně - opět levé ;-)). Střela to byla velmi nepříjemná a dopadla přesně Mischelovi mezi nohy v momentě, kdy šel k zemi a míč tak prolétl vysloveně poslední možnou skulinou :-((.
V úvodu utkání bychom remízu brali, ale takhle to byla opravdu škoda. Nicméně odehráli jsme výborný zápas.

Soused

Komentář rozhodčího: Zasloužená remíza, hráno fair play.
Nejlepší hráč: Džony

Komentář soupeře:  

Poločas: 1:1
Sestava: Mischel - Bagr, Radek, Bulmen, Lupus, Djedek, Džony, Mongol, Amur, Hezčí Bagr
Branky a asistence: Džony 1:1, Mongol (Lupus) 2:19.kolo (PO 28.5. 18:30 Hrabákova 2)


Senioři Praha "A" - FC Rumburaci

5

 

0


Trochu deštivé pondělní odpoledne, ale náš tým ve kterém se většina vyladila formu před zápasem dvěmi kozlíky byl plný odhodlání vyhrát tento zápas a vrátit tak Rumburakům prohru z přípravného zápasu.
Hned při prvním střídání se zranil Peki a tak se na zbytek zápasů jen díval z lavičky. To je tím, když výročí svatby slavíte na fotbale a ne s manželkou. Nás to naštěstí nerozhodilo a hned z první šance jsme se dostali do vedení. Hezčí Bagr házel dlouhý aut na zadní tyč kam si naběhl Johny a hlavou o tyč poslal míč do sítě. Další šance se nám v první půli nepodařilo proměnit a ani soupeř kromě několik střel z dálky Mischela v brance moc nevzrušil.
Brzo po půli přidal gol Bulmen, který se trefil svou pověstnou šajtlí přímo z rohu z pomocí jednoho obránce. Když pak Djedek přidal třetí gól (dorazil do brány Mongolům lob kterému chyběly k přechodu brankové čáry dva centimetry. ) bylo o výsledku rozhodnutu. Další góly přidali opět Bulmen po Johnyho nahrávce a úplně ke konci obral Johny soupeře o míč a střelou podél brankáře pečetil na konečných 5:0.
Konečně zápas kdy jsme byli jasně lepší a hlavně ve druhé půli neproměnili ještě dost šancí, asi největší Bulmen. Soupeř měl asi jen dvě větší šance, které jsme mu sami nabídli naší špatnou rozehrávkou.

Bagr

Komentář rozhodčího: V první půli se domácí ještě neprosadili, ale ve druhé již zúročili svoji převahu
Nejlepší hráč: Džony

Komentář soupeře:  

Poločas:  
Sestava: Mischel - Bagr, Lupus, Bulmen, Peki, Džony, Mongol, Hezčí Bagr, Djedek
Branky a asistence: Džony (Hezčí Bagr) 1:0, Bulmen 2:0, Djedek (Mongol) 3:0, Bulmen (Džony) 4:0, Džony 5:010.kolo (PO 4.6. 18:30 Hrabákova 2)


Senioři Praha "A" - Gekad

3

 

0


Prásk. Bulmen střílí. Prásk. Bulmen zase střílí. Prásk. Hezčí Bagr se svíjí v bolestech. Prásk. Radek kulhá. Prásk. Djedek střílí. Prásk. Část týmu ve sprše. Prásk. Část týmu v hospodě. Prásk. Část týmu v nemocnici. Prásk. Část týmu doma.

Mongol

Komentář rozhodčího: Zápas vypadal na remízu, pak ale hosté zabrali a vyhráli.
Nejlepší hráč:  

Komentář soupeře: Bylo, nebylo, jednoho dne se sešlo na hrabákově plácku, vzdáleném pro někoho jako sér Jiřikuš za devatero dopravními prostředky, pro jiného jako kouzelník Skotlin co by sudem dovalil, jedenáct jinochů k obraně bleděmodré svatyně a k dobývání svatyně temných Seniorů. V době války přišla bída na nebohé děti a ženy, jimž nezbylo než sledovat vše z povzdálí a chroupat poslední tuny zeleniny. Válka započala nekonečným asi dvouminutovým obléháním v blízkosti temné svatyně, které skončilo ranou rytíře Lukylota. Od té chvíle se bojovalo bez výraznějších hrozeb na obou stranách a když už něco začínalo viset ve vzduchu, zmařil to škodolibý pán větrů Konečník se svou kouzelnou píšťalkou, která umí pískat jen, když je příliš mnoho koulí na bojišti. Pak přišel návrat do reality a bylo to 1:0 pro Seniory a protože Davidovi a Leošovi zabránila ve skórování branková konstrukce a soupeři přidali ještě dvě branky skončilo to 3:0.
Ale my to EURO stejně vyhrajem, GEKAD OLÉ

Poločas: 1:0
Sestava: Mischel - Lupus, Bagr, Radek, Džony, Mongol, Djedek, Bulmen, Hezčí Bagr
Branky a asistence: Bulmen (Džony) 1:0, Bulmen (Mongol) 2:0, Djedek (Mongol) 3:011.kolo (PO 18.6. 20:45 Mikulova 1)


Senioři Praha "A" - FC HNK Praha

1

 

4


Tož za jednoho pěkného podvečera jsem se nechal se svou skládací židličkou a berlemi naložit u mé panelové rezidence. Cesta nám ubíhala rychle a ani na sedadle smrti jsem se moc nebál…

Potěšení ze sledování fotbalu za neustálého konzumace piva se bohužel nekonalo, protože záhy došlo pivo (bohužel ne mojí vinou) a nenachlazené Cooly z basy stály taky za hovno.

Začal fotbal, který se mi záhy stal zábavou, protože tým který bojoval o záchranu musel najmout minimálně 2-3 námezní dělníky tmavé barvy takzvané černochy. Protože jinak by náš zkušený tým i bez velkých opor které „JSME“ se na to dívali z čáry nemohli takhle přehrávat.
Do šancí ze začátku jsme se dostali a mohli jsme i dát nějaké góly, ale prvotní elán a nadšení pominulo a pak už se jenom bránilo,…… pivo stále v nedohlednu chjo. Je to vůbec normální, že někdo provozuje něco jako hospodu a dojde mu pivo????!!!??? Břídilové jak se vůbec můžou za současné ekonomické situace a předraženosti našeho nejmilovanějšího moku vůbec udržet na tomto trhu? :-(

Jo honička našeho týmu stále probíhala a odstoupil Amur který si udělal asi lehčí výron a s nadávkami, že má před sebou sportovní dovolenou se u nás opřel o zábradlí.

Kondiční trénink našeho týmu pokračoval ve stereotypním odrážením vln soupeře…. Sakra já bych si dal pivo…. Chápete to došlo PIVO… Hovada….

Ke konci mohla být sranda, ale nakonec se nic nekonalo, protože nikdo nechtěl zkontrolovat registračky… je jasný, že nám o nic nešlo, ale pro co by tým nemohl udělat pro oko diváka, že :-)?

Jako být na fotbale bez auta a ještě mít hodinu na poklidnou konzumaci a nesmočit jazyk to jsou muka, která se snad vyrovnají touze jít si taky kopnout….

No nic snad příště to bude s pivem. :-)

Hezčí Bagr

Komentář rozhodčího: Na tuto soutěž nadprůměrné utkání. Spousta pohledných akcí. Hráno naprosto v duchu fair play.
Nejlepší hráč: Mongol

Komentář soupeře:  

Poločas: 1:3
Sestava: Mischel - Bagr, Radek, Džony, Amur, Mongol, Djedek, Lupus
Branky a asistence: Mongol (Džony) 1:1Průběžná tabulka

1. VŠSK MFF UK "C" 11 8-1-2 32:20 17
2. Rudý teror 11 6-3-2 35:24 15
3. 1.FC Holešovice 10 6-2-2 33:25 14
4. Ya Basta! "A" 11 6-2-3 25:19 14
5. PC Bohdalec 10 5-3-2 36:17 13
6. Senioři Praha "A" 11 5-3-3 28:17 12
7. FC Hulla Hulla 11 5-1-5 22:29 11
8. FC Rumburaci 11 3-3-5 25:30 9
9. FC HNK Praha 11 3-3-5 27:33 9
10. Gekad 11 3-2-6 21:28 8
11. V.S.P.S.V.S. 11 1-2-8 25:42 4
12. Liboc united 11 1-1-9 20:45 3

Odečtené body: -1 Senioři Praha "A"

Střelci


8 Mongol
5 Hezčí Bagr, Bulmen, Džony
2 Lupus,Djedek
1 Radek