1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. Tabulka a střelci Tabulka na PSMF

Senioři Praha "A" - PSG

3

1

První jarní utkání roku 2015 je za námi a dopadlu nad míru dobře!
Nikdo se nezranil, dali jsme více gólů než jsme dostali a tak vůbec. Jo a do týmu se po 5 letech vrátil Milan a po 2 letech Peki. Tak snad oběma hochům forma vydrží ;-)
Soupeř byl z kategorie mladších a běhavějších - což teď už asi bude vždy. Snažili se, běhali, ale góly jsme v první půli dávali my - tedy spíše nedávali. Šancí jsme měli spoustu, ať už Milan, Mongol, Bulmen - prostě prostoru kolem vápna bylo v první půli docela dost. Jenže trefit branku a současně netrefit gólmana bylo těžší a pak náš týmový hlavičkář Bulmen občas potřeboval měřit více než měří (na výšku ;). Do kabin - na postranní lajnu - jsme však šli přesto za příznivého stavu 1:0 když z deseti metrů vypálil Chlad a prostřelil gólmana hostů.
Po přestávce se obraz hry změnil, soupeř byl prvních deset minut rozhodně aktivnější a měl i několik šancí, ale nic zvláštního. Naopak, Milan se trefil a jeho 130. gól v kariéře znamenal vedení 2:0. Za pár minut PSG snížili po rohu (už zase jako loni) střelou do vápna, Chlad promáchl a útočník nasměroval míč do tyče a do branky. I když se během následujících chvil podařilo zabránit dvěma gólovkám v řadě - jedno zabránění bylo vytrčením betonu na zádech a nohu do vzduchu jako Dominik ve svých nejlepších letech - tedy čtyřiceti ;), tak to vypadalo že výsledek neudržíme. Nicméně přišel aut a Milan to tam nějak procpal na 3:1 a bylo rozhodnuto!

Soused

Komentář rozhodčího: Utkání bez ladu a skladu. Přeci jen pro sebe urvali domácí, kteří byli důraznější před oběma brankami.
Nejlepší hráč:

Komentář soupeře:

Poločas: 1:0
Sestava: Soused - Chlad, Lupus, Peki - Bulmen, Mongol, Milan
Branky a asistence: Chlad (Peki) 1:0, Milan (Lupus) 2:0, Milan (Bulmen) 3:1

2.kolo (PO 30.3. 18:30 Hrabákova 2) - Pískání 6.4. Mikulova 2 16:15, 17:00: Soused + Peki

Senioři Praha "A" - Rošambo

4

1

Co říct k utkání? Snad jen to, že to byl výrazně nejslabší soupeř za poslední dobu. Vytvořili jsme si spoustu gólových šancí, z nichž jsme dali sotva třetinu. Za zmínku určitě stojí první gól po krásné spolupráci dvou bratrů Tomáše a Michala :).
Soupeř měl šance jen po našich nedorozuměních v první půli - jednou tyč a jednou břevno. Jediný gól vstřelil pár minut před koncem po nešťastné teči.

Soused

Komentář rozhodčího: Hosté byli jednoznačně fotbalovější a zaslouženě vyhráli čisté a férové utkání.
Nejlepší hráč: Tomáš

Poločas: 2:0
Sestava: Soused - Chlad, Peki, Lupus - Tomáš, Mischel, Hezčí Bagr, Bagr, Mongol
Branky a asistence: Mischel (Tomáš) 1:0, Chlad (Tomáš) 2:0 Tomáš (Hezčí Bagr) 3:0, Tomáš (Lupus) 4:0

6.kolo (ST 8.4. 18:30 Hrabákova 3)

Senioři Praha "A" - Majklovi svině

0

0

Sešli jsme se v kompletní sestavě. Bulmen tedy zvolil místo fotbalu chlastání piva, ale alespoň fandil. A přestože nehrál, tak byl možná náš nejlepší hráč. Soupeře jsme v minulosti vždy jasně porazili, a tak jsme si možná řekli, že tomu bude tak i nyní a že nemusíme hrát na 100%. Postupně jsme však museli přidávat, protože soupeř dobře bránil.
A tak co psát dál? Prostě jsme gól nedali. Ani Milan ze samostatného nájezdu, Chlad po trestném kopu, Hezčí Bagr před prázdnou bránou… apod.. Asi nám uškodil velký počet hráčů na střídání, což skončilo klasicky, takže si jen pamatuji, že se na mě řvalo na hřišti, na střídačce, i po zápase. Na to, že jsem si v druhém poločase zahrál tak 10 minut, tak žádný pohodový zážitek.

Mongol

Komentář rozhodčího: Utkání vypadalo jako kdyby týmy viděli míč poprvé.
Nejlepší hráč: Milan

Poločas: 0:0
Sestava: Soused - Peki, Lupus, Mischel, Chlad - Hezčí Bagr, Bagr, Mongol, Tomáš, Milan
Branky a asistence:

3.kolo (PO 13.4. 18:30 Hrabákova 2)

Senioři Praha "A" - Vysmátí zajíci

1

1

S tímto soupeřem jsme již 2x výrazně prohráli a tentokrát jsme to měli být my, kdo vyhraje... tedy alespoň podle první půle... jenže. Jenže jsme nedali co jsme měli. Už druhý zápas po sobě.
První poločas se soupeř prakticky do šance nedostal a tak jsem nemusel vůbec sáhnout na míč. Naopak, my měli šance, jenže jsme je nedávali. Tu největší z největších měl Bagr, jemuž přihrál od rohového praporku sám gólman a Bagr z pěti metrů netrefil zcela volnou branku. Nakonec jsme přece jenom šli do vedení, když rozhodčí (mimochodem fakt jelito), pískl ruku ve vápně a my tak měli výhodu penaltového kopu. Chlad bez problémů proměnil.
Po změně stran jsme se již klasicky nechali zatlačit, ale přesto jsme měli více šancí. Tuším že Chlad opět nastřelil tyč a když obránce sestřelil Tomáše bez míče ve vápně, kopali jsme druhou penaltu. Ta se ale Tomášovi nepovedla a netrefil branku. Nakonec se ukázalo, že to neproměňování nás stálo bod a málem i oba. Osm minut před koncem zahrávali Zajíci přímý kop, rozehráli na krátko, zeď se rozestoupila a Bulmen nešťastně patou štrejchnul míč k tyči. Najednou jsme nevěděli kudykam a soupeř nás zatlačil. Přidal na důrazu a z toho byly další dvě šance. Naštěstí to vlastně skončilo 1:1.

Soused

Komentář rozhodčího: Utkání dvou poločasů. První patřil Seniorům jež se dostali do vedení a druhý pak zajícům jimž se povedlo srovnat. Remíza byla spravedlivá.
Nejlepší hráč: Chlad