Jaro 2015

1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. Tabulka a střelci Tabulka na PSMF1.kolo (PO 23.3. 18:30 Hrabákova 2)


Senioři Praha "A" - PSG

3

 

1


První jarní utkání roku 2015 je za námi a dopadlu nad míru dobře!
Nikdo se nezranil, dali jsme více gólů než jsme dostali a tak vůbec. Jo a do týmu se po 5 letech vrátil Milan a po 2 letech Peki. Tak snad oběma hochům forma vydrží ;-)
Soupeř byl z kategorie mladších a běhavějších - což teď už asi bude vždy. Snažili se, běhali, ale góly jsme v první půli dávali my - tedy spíše nedávali. Šancí jsme měli spoustu, ať už Milan, Mongol, Bulmen - prostě prostoru kolem vápna bylo v první půli docela dost. Jenže trefit branku a současně netrefit gólmana bylo těžší a pak náš týmový hlavičkář Bulmen občas potřeboval měřit více než měří (na výšku ;). Do kabin - na postranní lajnu - jsme však šli přesto za příznivého stavu 1:0 když z deseti metrů vypálil Chlad a prostřelil gólmana hostů.
Po přestávce se obraz hry změnil, soupeř byl prvních deset minut rozhodně aktivnější a měl i několik šancí, ale nic zvláštního. Naopak, Milan se trefil a jeho 130. gól v kariéře znamenal vedení 2:0. Za pár minut PSG snížili po rohu (už zase jako loni) střelou do vápna, Chlad promáchl a útočník nasměroval míč do tyče a do branky. I když se během následujících chvil podařilo zabránit dvěma gólovkám v řadě - jedno zabránění bylo vytrčením betonu na zádech a nohu do vzduchu jako Dominik ve svých nejlepších letech - tedy čtyřiceti ;), tak to vypadalo že výsledek neudržíme. Nicméně přišel aut a Milan to tam nějak procpal na 3:1 a bylo rozhodnuto!

Soused

Komentář rozhodčího: Utkání bez ladu a skladu. Přeci jen pro sebe urvali domácí, kteří byli důraznější před oběma brankami.
Nejlepší hráč:  

Komentář soupeře:  

Poločas: 1:0
Sestava: Soused - Chlad, Lupus, Peki - Bulmen, Mongol, Milan
Branky a asistence: Chlad (Peki) 1:0, Milan (Lupus) 2:0, Milan (Bulmen) 3:1

2.kolo (PO 30.3. 18:30 Hrabákova 2) - Pískání 6.4. Mikulova 2 16:15, 17:00: Soused + Peki


Senioři Praha "A" - Rošambo

4

 

1


Co říct k utkání? Snad jen to, že to byl výrazně nejslabší soupeř za poslední dobu. Vytvořili jsme si spoustu gólových šancí, z nichž jsme dali sotva třetinu. Za zmínku určitě stojí první gól po krásné spolupráci dvou bratrů Tomáše a Michala :).
Soupeř měl šance jen po našich nedorozuměních v první půli - jednou tyč a jednou břevno. Jediný gól vstřelil pár minut před koncem po nešťastné teči.

Soused

Komentář rozhodčího: Hosté byli jednoznačně fotbalovější a zaslouženě vyhráli čisté a férové utkání.
Nejlepší hráč: Tomáš

Komentář soupeře:  

Poločas: 2:0
Sestava: Soused - Chlad, Peki, Lupus - Tomáš, Mischel, Hezčí Bagr, Bagr, Mongol
Branky a asistence: Mischel (Tomáš) 1:0, Chlad (Tomáš) 2:0 Tomáš (Hezčí Bagr) 3:0, Tomáš (Lupus) 4:0

6.kolo (ST 8.4. 18:30 Hrabákova 3)


Senioři Praha "A" - Majklovi svině

0

 

0


Sešli jsme se v kompletní sestavě. Bulmen tedy zvolil místo fotbalu chlastání piva, ale alespoň fandil. A přestože nehrál, tak byl možná náš nejlepší hráč. Soupeře jsme v minulosti vždy jasně porazili, a tak jsme si možná řekli, že tomu bude tak i nyní a že nemusíme hrát na 100%. Postupně jsme však museli přidávat, protože soupeř dobře bránil.
A tak co psát dál? Prostě jsme gól nedali. Ani Milan ze samostatného nájezdu, Chlad po trestném kopu, Hezčí Bagr před prázdnou bránou… apod.. Asi nám uškodil velký počet hráčů na střídání, což skončilo klasicky, takže si jen pamatuji, že se na mě řvalo na hřišti, na střídačce, i po zápase. Na to, že jsem si v druhém poločase zahrál tak 10 minut, tak žádný pohodový zážitek.

Mongol

Komentář rozhodčího: Utkání vypadalo jako kdyby týmy viděli míč poprvé.
Nejlepší hráč: Milan

Komentář soupeře:  

Poločas: 0:0
Sestava: Soused - Peki, Lupus, Mischel, Chlad - Hezčí Bagr, Bagr, Mongol, Tomáš, Milan
Branky a asistence:  

3.kolo (PO 13.4. 18:30 Hrabákova 2)


Senioři Praha "A" - Vysmátí zajíci

1

 

1


S tímto soupeřem jsme již 2x výrazně prohráli a tentokrát jsme to měli být my, kdo vyhraje... tedy alespoň podle první půle... jenže. Jenže jsme nedali co jsme měli. Už druhý zápas po sobě.
První poločas se soupeř prakticky do šance nedostal a tak jsem nemusel vůbec sáhnout na míč. Naopak, my měli šance, jenže jsme je nedávali. Tu největší z největších měl Bagr, jemuž přihrál od rohového praporku sám gólman a Bagr z pěti metrů netrefil zcela volnou branku. Nakonec jsme přece jenom šli do vedení, když rozhodčí (mimochodem fakt jelito), pískl ruku ve vápně a my tak měli výhodu penaltového kopu. Chlad bez problémů proměnil.
Po změně stran jsme se již klasicky nechali zatlačit, ale přesto jsme měli více šancí. Tuším že Chlad opět nastřelil tyč a když obránce sestřelil Tomáše bez míče ve vápně, kopali jsme druhou penaltu. Ta se ale Tomášovi nepovedla a netrefil branku. Nakonec se ukázalo, že to neproměňování nás stálo bod a málem i oba. Osm minut před koncem zahrávali Zajíci přímý kop, rozehráli na krátko, zeď se rozestoupila a Bulmen nešťastně patou štrejchnul míč k tyči. Najednou jsme nevěděli kudykam a soupeř nás zatlačil. Přidal na důrazu a z toho byly další dvě šance. Naštěstí to vlastně skončilo 1:1.

Soused

Komentář rozhodčího: Utkání dvou poločasů. První patřil Seniorům jež se dostali do vedení a druhý pak zajícům jimž se povedlo srovnat. Remíza byla spravedlivá.
Nejlepší hráč: Chlad

Komentář soupeře:  

Poločas: 1:0
Sestava: Soused - Peki, Mischel, Lupus, Chlad - Tomáš, Bagr, Hezčí Bagr, Mongol, Bulmen
Branky a asistence: Chlad 1:0

4.kolo (PO 20.4. 18:30 Hrabákova 2)


Senioři Praha "A" - CF Turbosršni

1

 

4


Co říct? Soupeř byl prostě lepší a my mohli mít šanci pouze v případě, že bychom proměnili naše šance... což se nestalo. A přitom šance byli, dokonce i tyčka byla, ale nic víc, než gól po autu, kdy Milan napřáhl a nedal gólmanovi šanci, nebylo. Soupeř měl prakticky čtyři brejky do přečíslení a čtyřikrát skóroval.

Soused

Komentář rozhodčího: Velice mladý tým Turbrosršní si připsal zaslouženou výhru. Hosté svou zkušeností se dlouho v zápase drželi a 2 laciné góly na 3:1 a 4:1 je poslal definitivně do kolen.
Nejlepší hráč:  

Komentář soupeře:  

Poločas: 1:2
Sestava: Soused - Lupus, Chlad, Milan, Mischel - Tomáš, Mongol, Bagr, Hezčí Bagr, Bulmen
Branky a asistence: Milan (Hezčí Bagr) 1:2

5.kolo (PO 27.4. 18:30 Hrabákova 2)


Senioři Praha "A" - IF Bröndby Codein

2

 

2


Psát komentář, když na se ten „fotbal“ dívá člověk z pomezí celých 60 minut není lehké. Hrozně mě bolely oči.
Naštěstí počet fanoušků byl 3 a počet vypitých piv za zápas rovněž 3.
Soupeř byl hratelný, moc šancí neměl, a i přes suverénní výkon Souseda v pokutovém území (je to pokutové území, když se pokutový kop kope mimo toto území? Asi ne.) vstřelil dva góly z přečíslení.
My jsme pochopitelně měli šancí dostatek, ale přirozeně čím větší šance, tím zbrklejší zakončení. Pamatuji si střelu Bulmena mimo bránu ze dvou metrů, střelu Hezčího Bagra mimo bránu ze tří metrů, Tomášovo zakončení do poloprázdné brány, ale do brankáře a Chladův průnik se zakončením, které Tomáš okomentoval slovem: „Hamoune.“ Ale řekněte to Chladovi, který má v zakončení instinkt zabijáka. Nutno ještě dodat, že ačkoliv brankář soupeřů vypadal, že si na zápas odběhl ze sběrny surovin, pochytal toho opravdu dost.
Třešničkou na dortu byly dva góly, ukázkově seniorské. První po zmatcích v obraně soupeře po rohovém kopu dal do prázdné brány Bulmen. Druhý potom, co Bagr z metru zamíchal brankáři vejce, dal Milan do poloprázdné brány.
Takže jsme vedli, pak prohrávali a nakonec remíza. Hotovo, konec a v hospodě pohoda.

Mongol

Komentář rozhodčího: Nepohledné, bojovné utkání, kterému remíza sluší.
Nejlepší hráč: Bagr

Komentář soupeře:  

Poločas: 0:0.
Sestava: Soused - Lupus, Chlad, Milan, Peki - Bagr, Bulmen, Hezčí Bagr, Tomáš
Branky a asistence: Bulmen (Milan) 1:0, Milan (Bagr) 2:2

7.kolo (PO 11.5. 18:30 Hrabákova 2)Senioři Praha "A" - FC Manchlastr

1

 

2


V první půli to vypadalo celkem v pohodě. Vedli jsme 1:0, když Tomáš prostřelil nadvakrát výborného gólmana Manchlastru a soupeř měl jednu, max. dvě gólovky. Docela se mezi sebou hádali, a tak to vypadalo dobře. A hlavně, obrana fungovala bezvadně, zejména blokování střel a padání do nich.
Po změně stran se už opravdu začalo hrát na jednu branku a to na tu naši. Patnáct minut před koncem utekl asi nejlepší hráč hostů číslo 7 po lajně, naznačil přihrávku a pak mě prostřelil u tyče. Když už to vypadalo, že remízu nakonec udržíme, tak jsme zničehožnic měli šanci, když přihrávka na Hezčího Bagra prošla přes celé hřiště a ten byl sám před gólmanem. Bohužel - nic. Manchlastr přece jenom strhl vedení na svou stranu, V posledních vteřinách střela z hranice vápna o tyč a do branky. Škoda.

Soused

Komentář rozhodčího: Zápasu by slušela remíza, ale šťastnější koncovkou rozhodli hosté o svém vítězství.
Nejlepší hráč: Mischel

Komentář soupeře:  

Poločas: 1:0.
Sestava: Soused - Lupus, Mischel, Chlad - Bagr, Hezčí Bagr, Milan, Bulmen, Tomáš
Branky a asistence: Tomáš (Lupus) 1:0.

8.kolo (PO 18.5. 18:30 Hrabákova 2) - Pískání 19.5. Motorlet 1 19:00, 20:15: Hezčí Bagr + Mischel


Senioři Praha "A" - Orange Predators "B"

2

 

0


Toto utkání by se dalo shrnout jednoduše - náš nejhorší výkon v letošní sezóně. Aneb, soupeř hrál natolik příšerný "fotbal", že se na to nedalo dívat a my jsme se mu bohužel přizpůsobili. Výhra 2:0 je v pohodě, ale bolely z toho oči. No a jak se později ukázalo, tak i nohy :).
Šancí jsme měli jako obvykle celkem dost, ale trefit branku bylo tentokrát horší. Soupeř v první půli vystřelil mezi tyče sotva jednou. V 28. minutě jsme stále vedli 1:0 - když se trefil předtím Bulmen - a došlo ke střídání gólmanů. Jeden Roman nahradil druhého, a tak druhou půli odchytal Bagr - a s čistým kontem :). Chvíli před koncem si ještě Tomáš vzpomněl na Poborského dloubák a zvýšil na konečných 2:0 ;).

Soused

Komentář rozhodčího: Senioři praha dokázali na rozdíl od svého soupeře 2x rozvlnit síť a proto získali zaslouženě dva body.
Nejlepší hráč: Tomáš

Komentář soupeře:  

Poločas: 1:0.
Sestava: Soused - Peki, Lupus, Chlad, Bagr, Milan, Hezčí Bagr, Bulmen, Tomáš
Branky a asistence: Bulmen (Lupus) 1:0, Tomáš (Milan) 2:0

9.kolo (PO 25.5. 18:30 Hrabákova 2)


Senioři Praha "A" - Zelení študáci

0

 

5


... tohle kamarádi, tohle už nechci nikdy zažít. Nikdy... ale jako fakt nikdy sem neodcházel z hřiště takhle nasranej... už se nám párkrát v životě stalo, že sme byli lepší, ale prohráli sme... ale 5:0... no nic... v pondělí se uvidíme...
... to je právě to, že nám se ten zápas i docela poved... já si nepamatuju, že bysme kdy měli tolika šancí... já si nepamatuju, že by soupeř byl takovej pašák, že bych mu já utekl po lajně... já si nepamatuju, že bychom kdy komu tolik zavářeli z rohů... to je právě to, že ono to bylo v podstatě jako fajn, proto mě sere ten výsledek, dostat 5:0 v poslednim zápase, ještě budu vjeskat, ale tady mě to prostě sralo... čistě samotnej výsledek, to nemělo bejt nic proti našemu mužstvu :-) ... a jak píšeš... v pondělí dáme deset a správíme si náladu...
Lupus

Já se omlouvám a slibuju, že se k brance do konce sezony ani nepřiblížím.
Bagr

Lupusíku prostě se nám nepoved zápas, tak nebuď z toho nasr... hrajem to pro zábavu a že se potkáme :-) ( ikdyž když všechno vyhrajeme tak postoupíme do první ligy :-) ), příště to bude lepší zachytá mishel a dáme desítku soupeři :-)
Peki

Pravděpodobně ještě horší výkon než v minulém utkání. V desáté minutě to už bylo 0:3 po dvou chybách brankáře a jedné Chlada. Do přestávky dal soupeř na 0:4, když Bagr tečnul míč směřující do své branky. Po přestávce po další chybě 0:5 a nebylo proč hrát. Šance pak sice byly (zejména Milan střely z dálky), ale nic z toho. Branku jsme netrefili.
Soused

Komentář rozhodčího: Zasloužená výhra hostujícího týmu. Domácí se snažili, ale na vítězný tým to dnes nestačilo.
Nejlepší hráč: Pepe

Komentář soupeře:  

Poločas: 0:4
Sestava: Bagr - Peki, Lupus, Milan, Hezčí Bagr, Chlad, Pepe
Branky a asistence:  

10.kolo (PO 1.6. 18:30 Hrabákova 2) - Pískání 9.6. Pražačka 2 19:00, 20:15: Bagr + Chlad


Senioři Praha "A" - Partizan Jednota

2

 

1


Po minulém zápase, který se nám moc nevydařil, jsme chtěli tentokrát vyhrál. Do branky se postavil Mischel a mohlo se začít. Soupeř začal ve čtyřech, ale i přesto jsme se nedokázali prosadit a větší šanci měl soupeř. S příchodem dalších soupeřových hráčů se hra trochu vyrovnala.
Bohužel jsme jako první inkasovali my. Po ztrátě míče uprostřed hřiště, soupeř z rychlého brejku s trochou štěstí, dal gól. Nakonec se nám, ale zápas do poločasu podařilo otočit. Nejdřív brankáře prostřelil Tomáš a minutku na to, po Mischelově výkopu, hlavou skóroval Hezčí Bagr.
Druhou půli jsme se snažili spíše bránit náskok. Což se nakonec podařilo. Bohužel heslo "nebudeme chodit pro míče, když vedeme ať se snaží soupeř", nás nakonec stalo ztrátu míče.

Bagr

Komentář rozhodčího: Vyrovnané utkání s lepší koncovkou domácího týmu.
Nejlepší hráč: Hezčí Bagr

Komentář soupeře:  

Poločas: 2:1
Sestava: Mischel - Bagr, Hezčí Bagr, Bulmen, Lupus, Peki, Tomáš, Chlad, Milan
Branky a asistence: Tomáš (Hezčí Bagr) 1:1, Hezčí Bagr (Mischel) 2:1

1.kolo (PO 15.6. 19:00 Pražačka 1)


Senioři Praha "A" - Švárni šuhaji

2

 

4


V posledním zápase sezony nám o nic nešlo, ale přesto jsme nechtěli prohrát.
Bohužel hned ze začátku jsem dostali gól. Soupeřovu střelu jsme si srazili do branky sami. Po chvíli nás soupeř přehrál a bylo to 0:2. Pak se prosadil i Tomáš. Ve své třetí šanci konečně prostřelil soupeřova brankáře. Chvíli jsme byli i lepší ale poločas prohráli 1:2.
Hned ze začátku druhé půle jsme dostali další gól. Soupeř lehce obešel obránce a z úhlu se prosadil střelou na zadní tyč. Gól na 1:4 jsme dostali když nás soupeř přehrál rychlou kombinací tři na tři. Mi už jen snížili. Po Mischelově rozehrávce dával gól Milan.

Bagr

Komentář rozhodčího: Švární šuhaji byli technicky i takticky lepší. Mohli by hrát i vyšší soutěž.
Nejlepší hráč: Chlad

Komentář soupeře:  

Poločas: 1:2
Sestava: Mischel - Tomáš, Milan? Peki, Bagr, Hezčí Bagr, Chlad, Lupus
Branky a asistence: Tomáš (Lupus)1:2, Milan (Chlad) 2:4

Konečná tabulka

1. CF Turbosršni 11 10-1-0 63:20 21
2. Švárni šuhaji 11 9-1-1 63:25 19
3. FC Manchlastr 11 9-0-2 60:24 18
4. IF Bröndby Codein 11 6-1-4 39:239 13
5. Zelení študáci 11 5-1-5 39:31 11
6. Senioři Praha "A" 11 4-3-4 18:21 11
7. Vysmátí zajíci 11 4-1-6 31:45 9
8. Majklovi svině 11 5-1-5 25:29 9
9. PSG 11 3-1-7 34:44 7
10. Orange Predators "B" 11 2-0-9 18:42 4
11. Rošambo 11 2-0-9 24:64 4
12. Partizan Jednota 11 1-2-8 17:47 4


Střelci


6 Tomáš
5 Milan
3 Chlad
2 Bulmen
1 Mischel, Hezčí Bagr