Podzim 2016

Tabulka a střelci
Tabulka na PSMF

1. kolo: 21.3. - FC F3N "B"
2. kolo: 4.4. - Hubertův tuřín
3. kolo: 11.4. - FC Manchlastr
4. kolo: 18.4. - Partizan Jednota
5.kolo: 25.4. - FC Praetorians "B"
6.kolo: 2.5. - PSG
7.kolo: 9.5. - Rošambo
8.kolo: 16.5. - Sexy prdelky
9.kolo: 23.5. - FC Weekend Warriors
10.kolo: 30.5. - FK Borussia Predators
1ki1.kolo: 13.6. - IF Bröndby Codein1.kolo (PO 21.3. 18:30 Hrabákova 2)


Senioři Praha "A" - FC F3N "B"

6

 

0 (kont.)


Tak nějak si toto první utkání nepamatuji, tak aspoň stručně. Důvodů je několik: a) bylo to mé první utkání po téměř roce, b) po deseti minutách jsem dohrál, c) vedle byla taková rvačka, že byla zajímavější ;). Co vím, tak jsem první gól dostal hlavou k tyči a pak už mě vystřídal Bulmen. Ten dostal takové normální góly. Jinak chytal celkem spolehlivě, vymykal se jen gól Hezčího Bagra, který odkopnul tak šikovně do útočníka, že od něj letěl míč za bezmocného Bulmena. My vyrovnali v průběhu utkání na krásných 2:2, ale prostě soupeř byl lepší ve hře dopředu a o výhře nebylo pochyb.

Soused

Komentář rozhodčího: Vyrovnané utkání slušné úrovně pro sebe rozhodli střelecky šťastnější domácí. Utkání bylo kontumováno ve prospěch Seniorů A pro start hráče na cizí RP v týmu F3N FC.
Nejlepší hráč: Pepe

Komentář soupeře:  

Poločas: 0:1
Sestava: Soused - Bagr, Bulmen, Hezčí Bagr, Pepe, Mongol, Peki, Lupus
Branky a asistence: Pepe (Mongol) 1:2, Lupus 2:2

2.kolo (PO 4.4. 18:30 Hrabákova 2)


Senioři Praha "A" - Hubertův Tuřín

3

 

3


Po prvním prohraném zápase jsme trochu změnili sestavu a tentokrát nás čekal tým s poetickým názvem Hubertův Tuřín. A zápas se pro nás začal dobře. V první půli se nám podařilo zužitkovat tři standardní situace. Nejdříve se trefil Lupus hlavou, pak po rohu přidal Peki druhý gól a ke konci poločasu přidal třetí gól opět Lupus. Opět se trefil hlavou.

Bohužel jsme toto vedení ve druhé půli neudrželi. Soupeř začal více běhat, my nestíhali a postupně dostali tři góly. Hrál se takový ulítaný fotbal. Na konci jsme měli i trochu štěstí. Při hurá útoku "všichni útočíme", jsme ztratili míč a soupeř běžel sám na Mischela, kdyby ho Tomáš před vápnem nefauloval mohli jsme prohrát. Rozhodčí si už nechtěl komplikovat život a tak zápas raději ukončil.

Bagr

Komentář rozhodčího: Krásné utkání, kdy hosté vedli už 3:0 do poločasu. Po pauze vstali domácí z mrtvých a zápas dovedli do remízového výsledku.
Nejlepší hráč: Chlad

Komentář soupeře:  

Poločas: 3:0
Sestava: Mischel - Lupus, Bagr, Hezčí Bagr, Mongol, Peki, Tomáš, Chlad
Branky a asistence: Lupus (Chlad) 1:0, Peki (Tomáš) 2:0, Lupus (Tomáš) 3:0

3.kolo (PO 11.4. 18:30 Hrabákova 2)


Senioři Praha "A" - FC Manchlastr

1

 

0


Krásný den bez Pekárků a se soupeřem o jednoho hráče méně v poli. Tak to začalo. A k tomu pěkné akce, ale zakončení úchvatné, jak vředy porostlá řiť.
Přiznávám se, že jsem měl v zápase jen já jednu 100%, jednu 90%, jednu 80% a jednu 70% šanci. A nic. K tomu se přidali postupně ostatní, a to i přesto, že soupeř se postupně dobral až k jednomu hráči na střídačce. Ovšem i Manchlastr občas hrozil, ale v konečném zakončení byl stejně neplodný, jako my.
Zvrat nastal zhruba v 45. minutě. Chladovi se v kapse splašil rejnok, seřval soupeře, rozhodčího a zápas pokračoval v atmosféře, kdy Bulmen od soupeře odlétl jako freesbíčko, Hezčí Bagr si odnesl tenisák v noze nad kotníkem, a den po zápase to odnesl i Lupus, u kterého však nikdo neví, zda to má z fotbalu či z ledabyle odbyté honitby.
Asi deset minut před koncem jsme dali i gól a atmosféra nám zhoustla tak, že i zmatlaný Rákosníček by z toho byl úplně v prdeli.
Ke konci jsem ještě trochu poškádlil soupeře ve výskoku a v poslední minutě chytil Mischel jasný gól.
Písknutí, konec, a najednou jsme zase všichni byli jak staří přátelé, co se dvacet let neviděli a mají se rádi jako ti frajeři ze Zkrocené hory, u které jsem mimochodem i jako přeučený heteráč hodil vodu.

 

Komentář rozhodčího:  
Nejlepší hráč:  

Komentář soupeře:  

Poločas: 0:0
Sestava: Mischel - Bagr, Hezčí Bagr, Bulmen, Lupus, Mongol, Tomáš, Chlad
Branky a asistence: Tomáš (Mischel) 1:0

4.kolo (PO 18.4. 18:30 Hrabákova 2) ST 20.4. Peki + Soused - 18:00, 19:15, 20:30 Štěrboholy 2


Senioři Praha "A" - Partizan Jednota

3

 

3


Další smolný zápas, který se nám nepodařilo dotáhnout do konce. Ale od začátku, před zápasem jsme celý týden počítali ztráty v týmu.
Před zamotným zápasem, koho, co a kde bolí a kdo by byl radši doma. Nicméně jsmě měli alespoň jednoho na střídání.
Zápas od začátku nevypadal špatně, dařilo se nám sem tam si přihrát a měli jsme i více ze hry. A taky se nám podařilo jít do vedení. Mongol z autu přehodil všehny soupeřovi hráče a mě se podařilo prostřelit golmana a vedli jsme 1:0. Bohužel za chvíli bylo vyrovnáno. Po soupeřově odvráceném rohu jsme příliš odvážně vyběhli napadat a soupeř využil přečísení k vyrovnání. Ale i tak jsme vyhráli první poločas. Chlad hodil aut přímo do brány, kde ho ještě před lajnou kolenem tečoval Bulmen.
Hned z kraje druhé půle zvýšil naše vedení Chlad, který se krásně trefil z trestňáku k tyči. Bohožel jsme vedení opět neudrželi. Dostali jsme goly ze standartek. První po rohu soupeř nějak dostal míč kolem Mischela a tyčky do branky a pak po autu jsme dostali gol hlavou. Škoda byli jsme v tom zápase lepší a bod je ztráta.

Bagr

Komentář rozhodčího: Domácí, přestože byli jasně lepším týmem, prohospodařili dvoubrankové vedení a nakonec se strachovali i o bod.
Nejlepší hráč:  

Komentář soupeře:  

Poločas: 2:1
Sestava: Mischel - Tomáš, Chlad, Mongol, Bagr, Bulmen, Peki
Branky a asistence: Bagr (Mongol) 1:0, Bulmen (Chlad) 2:1, Chlad 3:1

5.kolo (PO 25.4. 18:30 Hrabákova 2)


Senioři Praha "A" - FC Praetorians "B"

0

 

6 (kont.)


 

 

Komentář rozhodčího: Hosté se z utkání omluvili.
Nejlepší hráč:  

Komentář soupeře:  

Poločas:  
Sestava:  
Branky a asistence:  

6.kolo (PO 2.5. 18:30 Hrabákova 1)


Senioři Praha "A" - PSG

4

 

3


Třetí utkání po sobě a třetí ztráta vedení 3:0 (resp. 3:1). Když jsme si o poločasu říkali, že se to znovu stát nemůže, stalo se i přesto ;). Ale popořádku:
Prvních 15-20 minut se na hřišti vesměs nic zvláštního nedělo. Do té doby jsme měli jen několik střel z dálky (ale na branku) od Pepeho a pak se do vápna po výhozu Mischela dostal Peki, který dostal míč přesně na nohu, jenže byl blízko gólmanovi a trefil jen jeho. Ve 20. minutě to ale bylo už 1:0, když Mischel vyhazoval míč k soupeřově brance a tam obránce krásně hlavou přeloboval vlastního gólmana. V zápětí byl v druhé gólovce Peki, ale míč dostal na stojnou nohu a ze dvou metrů před bránou vlastně ani nevystřelil. To nás mrzet nemuselo, neboť v posledních minutách poločasu jsme skórovali hned 2x. Nejprve Tomáš házel aut a Hezčí Bagr halfvolejem nedal brankáři šanci. A poté Mischel vyhodil po pravé straně a Tomáš sprintem předeběhl všechny a dal na 3:0. Šlo se do šaten / za lajnu.
Po změně stran měli diváci možnost shlédnout, jak to vypadalo v předchozích dvou zápasech. Totální chaos v obraně, nikdo na nikoho nemluví a dva góly ze tří padly po situaci, kdy se obrana rozeběhla jak před dvaceti lety za člověkem co má míč a nehlídala hráče. Nutno však podotknout, že soupeř mimo zrzavého "běhavce" nasadil do hry další dva hráče, kteří to prostě rozběhali. První varování přišlo hned po změně stran, kdy se před Mischelem objevili prakticky hned dva volní hráči a ani jeden z nich ho nepřekonal, neboť Mischel vše bravurně vychytal.
Pak měl po dlouhé přihrávce šanci Bulmen, ale z bezprostřední blízkosti branku netrefil. Ve 40. minutě soupeř snížil po brejku, když podstřelil Mischela - bylo to 3:1 a začal velký tlak PSG. Nervozita, hádky, rozhodčí, co byl jen namalovaný atd. atd. V zápětí to bylo 3:2, když jsme nechali volného hráče na hranici vápna a deset minut před koncem už 3:3, když za Pepem zůstal volný hráč, o kterém nevěděl Pepe a asi ani nikdo na hřišti. Zrzoun si Pepeho povodil, zasekl a překonal Mischela.
A jak už víte, remízou 3:3 potřetí v řadě to neskončilo. Chvíli před koncem nám rozhodčí pískl konečně nějaký faul, k míči se postavil Chlad a zeď se mu tak nějak rozestoupila ;) a tím jsme vydřeli výhru 4:3.

Soused

Komentář rozhodčího: První poločas v režii Seniorů. V 2. poločase PSG postupně hattrickem Sojky vyrovnali. Nakonec zápas rozhodl Chládek ze Seniorů.
Nejlepší hráč: Chlad (prej)

Komentář soupeře:  

Poločas: 3:0
Sestava: Mischel - Bagr, Hezčí Bagr, Peki, Lupus, Chlad, Pepe, Tomáš, Bulmen
Branky a asistence: Mischel 1:0, Hezčí Bagr (Tomáš) 2:0, Tomáš (Mischel) 3:0, Chlad 4:3

7.kolo (PO 9.5. 18:30 Hrabákova 2)


Senioři Praha "A" - Rošambo

3

 

1


Začali jsme téměř jako obykle - gólem. Lupus potáhl míč středem na Pepeho, ten přihrál na lajnu Hezčímu Bagrovi a Lupus nabíhající do vápna si na Bagra křikl, přihrávku dostal a byl z toho vedoucí gól. Vzápětí to mohlo být 2:0, ale to Hezčí Bagr po dlouhém míči z našeho vápna trefil jen břevno. Za chvíli další akce, Chlad sprintoval přes téměř celé hřiště, přihrál Pekimu do gólovky do vápna, ten však míč netrefil. Pak se do poločasu téměř nic nedělo, až v posledních pěti minutách. Opakovala se situace s neproměněnou šaníc - Chlad po faulu kopal od lajny přímák, dal na střed Lupusovi a ten hledal nabíhajícího Pekiho - a ten zase netrefil míč :). (Škoda, tak prostě čeká na Sexy prdelky, Rošambo není motivační ;)). Do půle jsme však přece jenom zvýšili a nestalo se jenom to. Mischel výhoz, Hezčí Bagr vystřelil k tyči, míč se od gólmana odrazil a dobíhající Bagr metr před prázdnou bránou naštěstí jen tak tak nepřestřelil ;). V zápětí mohl Bagr zvýšit na obligátních 3:0, dokonce předvedl dvě kliky s míčem!!!, ale nedal a vše se obrátilo. Soupeř střelou ze střední vzdálenosti skóroval a dal na 2:1 a rázem se obraz hry změnil. Během pěti minut Mischel dokázal hned dvakrát, že má tyče dobře postavené, to nás zachránilo a Rošambo tak do přestávky vyrovnat nestihlo.
V druhém poločase to už byla celkem nuda, oni nic nevymysleli, my nic nevymysleli - prostě přišel Djedek a nedalo se na to koukat. Za zmínku stojí jen spolupráce Tomáše s Pekim, kdy rozebrali obranu třemi přihrávkami, ale Tomáš tváří v tvář gólmanovi nedal. Klid tak nakonec přinesl Bagr střelou bodlem k tyči, kdy na něj hráči soupeře úplně zapomněli a Lupus mu tak mohl poslat pěknou přihrávku.

Soused

Komentář rozhodčího: Hosté byli před oběma brankami důraznější a zaslouženě vyhráli.
Nejlepší hráč: Chlad (už zase?)

Komentář soupeře:  

Poločas: 2:1
Sestava: Mischel - Bagr, Hezčí Bagr, Peki, Lupus, Pepe, Chlad, Tomáš
Branky a asistence: Lupus (Hezčí Bagr) 1:0, Bagr (Hezčí Bagr) 2:0, Bagr (Lupus) 3:1

8.kolo (PO 16.5. 18:30 Hrabákova 1)


Senioři Praha "A" - Sexy prdelky

2

 

2


K našemu poslednímu zápasu jsem se sešli komplet což se nám asi dlouho zase nepodaří. Na soupeře se těšil hlavně Mongol, který přestal simulovat a nechal se uschopnit. Čekal nás soupeř ze špice tabulky tak bylo jasné, že nepůjde o lehký zápas. Podstatě celý zápas se hrálo stylem. Oni to nakopli z výkopu na branku. Míč šel do autu a my jim ho výkopem nebo dlouhým autem vrátili. A když se hrálo po zemi byl soupeř o trochu fotbalovější. A taky se mu podařilo vstřelit první gól, když střelu do vápna usměrnil soupeř patičkou do Mischelovi branky.
Nám se podařilo po půli vyrovnat. Na aut Hezčího Bagra si naběhl Lupus a bylo to 1:1. Soupeř šel ještě jednou do vedení. Aut hozený přímo na bránu hráč ve vápně jen lehce líznul a bylo to 1:2. Nám se naštěstí podařilo vyrovnat v samém závěru. Hezčí Bagr vybojoval míč pro Tomáše, který se naštěstí nemýlil. Tomáš měl z gólu takovou radost že si za odměnu pořídil v týdnu další dítě, ke kterému BLAHOPŘEJEME.

Bagr

Komentář rozhodčího:  
Nejlepší hráč:  

Komentář soupeře:  

Poločas: 0:1
Sestava: Mischel - Bagr, Hezčí Bagr, Bulmen, Mongol, Peki, Lupus, Chlad, Tomáš
Branky a asistence: Lupus (Hezčí Bagr) 1:1, Tomáš (Hezčí Bagr) 2:2

9.kolo (PO 23.5. 18:30 Hrabákova 1)


Senioři Praha "A" - FC Weekend Warriors

4

 

0


Jelikož Peki neumí psát, zaplatil Bagrovi padesát korun, aby za něj napsal komentář. Ten samozřejmě peníze přijal a komentář nenapsal. Toliko k tomu, že můžeme být rádi za Souseda, manažera. V případě, že by se stal pokladníkem Bagr, měli bychom zřejmě velmi podobnou figurku, jakou v seriále Okresní přebor ztvárnil Pavel Kikinčuk.

V rámci kompletace tedy píši komentář já, a to po dvaadvaceti dnech od zápasu. Vzhledem k tomu, že si ze zápasu pamatuji jen dvě situace, zvolil jsem alespoň bohatý úvod, který pochopitelně nemá žádnou vypovídající hodnotu, krom toho, že dokazuje, jak se dá obsáhle psát o ničem. Škoda, že to neumí Peki.
A nyní ty dvě situace:
1. Vítězný gól dal skvěle hrající Mongol po precizním autu Lupuse. Zakončeno nohou o břevínko.
2. Gólový účet zakončil Chlad, jehož nápřah řadím k tomu nejkomičtějšímu, co jsme letos na hřišti viděli.

A protože jsme tentokráte nevytáhli náš parádní kousek s názvem „Ztratit výhru při vedení o tři góly“, nakročili jsme k postupu do sedmé ligy.

Mongol

Komentář rozhodčího: Pohledné utkání z obou stran, ve kterém po zásluze zvítězilo lepší mužstvo domácích.
Nejlepší hráč: Chlad

Komentář soupeře:  

Poločas: 2:0
Sestava: Mischel - Lupus, Chlad, Pepe, Mongol, Bagr, Hezčí Bagr, Tomáš, Peki
Branky a asistence: Mongol (Lupus) 1:0, Chlad 2:0, Tomáš (Pepe) 3:0, Chlad (Mischel) 4:0

10.kolo (PO 30.5. 18:30 Hrabákova 2)


Senioři Praha "A" - FK Borussia Predators

4

 

1


Na utkání, které nakonec rozhodlo o našem postupu, se sešlo mnoho bývalých hráčů, současných hráčů, fanoušků, fanynek:

A tak se mohlo začít... soupeř na nás docela vlétl a my měli co dělat, abychom stíhali. Ale popořádku, nějaké šance jsme měli v úvodu i my. Nejprve v první minutě vyzkoušel Mongol gólmana hostů a střela doprostřed branky mu nadělala starosti, ale vyrazil ji. Pak házel Tomáš aut, Lupus si nabíhal na středu, ale byl moc blízko a hlavou trefil jen břevno. V páté minutě však již Borussia vedla. Přihrávka křížem před vápnem, Chlad zapomněl na hráče za sebou a ten krásně ke vzdálenější tyči obstřelil Mischela.
Borussia teď zabrala a začla mít i více šancí. Mischel krásně chytil prudkou střelu, když střelce nikdo neatakoval, potom centr do vápna, střela z otočky a Mischel zase chytá. Po chvíli jsme se dočkali i my, kdy Tomáš s Mongolem předvedli něco jako narážečku ;-), ale gólman u tyče Tomáše vychytal. Srovnání tak přišlo vpravdě seniorské - bulmenní. Bulmen si postavil míč k rohovému praporku, rozkmital svou šajtli a bylo to 1:1 :-). Vzápětí mohl Bulmen zvýšit, ale jeho střela po přihrávce Bagra prolétla kousek od tyče.
Po změně stran, jakoby soupeř přestal hrát. (Později se ukázalo, že to bylo tím, že jsme jim okopali nejzkušenějšího hráče, ale k tomu později.) Jedna šance střídala druhou. Bulmen zasekl a vystřelil, jenže těsně vedle, Hezčí Bagr odražený míč hlavou trefil krásně, jenže gólman to vytáhl na břevno. Gólu jsme se dočkali až ve 40. minutě, kdy Chlad hodil aut a Honza se konečně trefil havou (ono tohle utkání ani ničím jiným nemohl ;-). To jsem zmínil například proto, že za chvíli zůstal Lupus zcela osamocen uprostřed soupeřovy poloviny, nikde ani noha, ale přestřelil :-). Vzápětí obdobná situace, zkoušel techničtěji, ale zase kousek kolem branky. Na 3:1 jsme tedy zvýšili až když Mischel vyhodil míč k Mongolovi a ten přehodil vyběhnuvšího gólmana - milimetrová "střela" - gólman o hlavu nepřišel. Vzápětí jsme se dostali do přečíslení 5 na 1, všichni křičeli na Mischela, ať si dá góla, ale samozřejmě to nevyšlo. A tak na 4:1 zvýšil Chlad, po Tomášově rohu.
Co dodat závětrem? Snad jen, že soupeřovu "17" pozval Chlad alespoň na limonádu - přece jenom za to nateklé koleno a odřenou ruku alespoň něco ;-).

Soused

Komentář rozhodčího: Borussia vstřelila první branku. Senioři vrátili odvetu a navyšovali výsledek.
Nejlepší hráč: Lupus

Komentář soupeře:  

Poločas: 1:1
Sestava: Mischel - Bulmen, Peki, Bagr, Hezčí Bagr, Mongol, Lupus, Tomáš, Chlad
Branky a asistence: Bulmen 1:1, Lupus (Chlad) 2:1, Mongol (Mischel) 3:1, Chlad (Tomáš) 4:1

11.kolo (PO 13.6. 20:45 Mikulova 4) ÚT 14.6. Mischel + Hezčí Bagr - 19:00, 20:15 Pražačka 3


Senioři Praha "A" - IF Bröndby codein

4

 

4


Vše začalo přípravou šest hodin před výkopem zápasu. Osa týmu Bulmen - Peki dopřála sobě bohatý přísun piva a višňovice, takže pokud bychom obsah alkoholu spravedlivě dělili mezi všechny hrající hráče Seniorů v tento pozdně jarní zápas, měl každý z nás dvě promile. Další předzápasový program obstaral lehce vyhrocený zápas první hanspaulské ligy mezi Spartou Pankrác a Audi United FC. Ovšem oproti tomu, co jsme poté předvedli my, to byla vskutku nezáživná kopaná. Posledním předzápasovým programem pak bylo seznámení se s originálním míčem Beau Jeu, který mi věnoval jeden nejmenovaný švédský útočník, co rád střílí losi, toho času účastník Euro 2016.

S jedním střídajícím Pekim a dvěma fanynkami jsme se vrhli na soupeře, a protože jsme předváděli celkem slušný fotbal, a po solidní přihrávce Hezčího Bagra jsem dokázal Beau Jue uklidit přesně k tyči, skončil poločas 1:0. Ačkoliv jsme postup již měli v kapse, chtěli jsme předvést dechberoucí výkon a drtivou výhru. Začátek druhého poločasu tomu dokonce začal dávat i reálný nádech. Nejprve jsem Mischelovu rozehrávku hlavou zády k bráně soupeře uklidil opět přesně k tyči, a necelou minutu poté váhajícímu hráči soupeře ukopl Chlad míč i s nohou opět do brankové sítě. Hráli jsme opravdu dobrý fotbálek a já dokončil hattrick prostřelením gólmana i s uvelebením své hemoroidně postižené zadnice na brankářově ksichtíčku. Kromě postupu do sedmé ligy jsme však letos předvedli několikrát ještě jednu specialitu, a to, jak přijít o velký náskok během několika minut, zpravidla ke konci utkání. Tušíte správně, v posledním zápase jsme to dotáhli téměř k dokonalosti. Myslím, že to netrvalo ani deset minut, kdy nejdřív Hezčí Bagr neuhlídal soupeře po autu, pak nás dvakrát vyškolili, aby minutu před koncem dali „superseniorský“ gól se zastavením míče pár centimetrů za brankovou čárou. V posledních vteřinách jsem ještě zkusil kličkovanou, Bulmen prostřelit vše živé, abych nakonec poslal Beau Jue do brány, žel stojící šedesát metrů za brankou soupeře. Konec 4:4, konečné první místo v tabulce.

Jak vše začalo, tak vše skončilo. Pivo, rumy, griotka a Peki na fotce, která by rozesmála i kosa.
Senioři jsou tu dvacet let a míří do sedmičky!!!!!Mongol

Komentář rozhodčího: Vyrovnaný první poločas, po začátku druhé půle rychlé tři góly Seniorů, kteří polevili a soupeř postupně skóroval až do konečné remízy.
Nejlepší hráč: Mongol

Komentář soupeře:  

Poločas: 1:0
Sestava: Mischel - Hezčí Bagr, Bulmen, Peki, Lupus, Chlad, Mongol
Branky a asistence: Mongol (Hezčí Bagr) 1:0, Mongol (Mischel) 2:0, Chlad 3:0, Mongol (Bulmen) 4:0

Průběžná tabulka

1. Senioři Praha "A" 11 6-4-1 34:23 16
2. PSG 11 7-1-3 38:19 15
3. FC Manchlastr 11 6-2-3 42:18 14
4. Sexy prdelky 11 5-4-2 28:14 14
5. FC Weekend Warriors 11 7-0-4 39:27 14
6. FC Praetorians "B" 11 5-2-4 41:22 12
7. IF Bröndby codein 11 3-4-4 37:36 10
8. Hubertův tuřín 11 4-3-4 35:42 9
9. FK Borussia Predators 11 4-1-6 36:33 9
10. Rošambo 11 3-0-8 33:46 6
11. FC F3N "B" 11 3-1-7 24:60 5
12. Partizan Jednota 11 1-2-8 13:60 0


Střelci


6 Lupus, Chlad
5 Mongol
4 Tomáš
3 Bagr
2 Bulmen
1 Peki, Pepe, Hezčí Bagr, Mischel