Jaro 2017

Tabulka a střelci
Tabulka na PSMF1.kolo (PO 20.3. 19:15 Hrabákova 3)


Senioři Praha "A" - PFC Kodymka "B"

2

 

1


Zdecimovaní po zimě, jsme se opět sešli na Hrabákové, kde nás čekal první zápas po našem návratu do 8. ligy. S naším již tradičním soupeřem PFC Kodymka (šestý vzájemný zápas). Díky tréninku byl zbytek našeho mužstva výborně fyzicky připraven, a jelikož měl soupeř podobný problém se sestavou, odehráli jsme vyrovnaný 1. poločas, ve kterém se nestalo nic, o čem by se dalo napsat alespoň několik vět.
Druhý poločas se podobal tomu první, a když už to vypadalo, že to skončí 0:0, tak se nám přece jen podařilo dát branku. Lupus nakopl míč na Mongola a ten konečně trefil branku 1:0. Bohužel jsme se moc dlouho neradovali a bylo to 1:1.
Nakonec jsme se, ale z vítězství radovali mi. Rozhodčí byl na naší straně a tak soupeř neměl šanci tři na jednoho a hlavně Lupus nedostal červenou. Faul to sice byl, ale tresňák kopl soupeř nad bránu a z následné rozehrávky jsme dali gól.
Chladův výkop tečoval temenem hlavy Hezčí Bagr a bylo to.

Bagr

Komentář rozhodčího: Utkání průměrné úrovně, ve kterém dokázal hostující tým zvítězit.
Nejlepší hráč: Hezčí Bagr

Komentář soupeře:  

Poločas: 0:0
Sestava: Mischel – Lupus, Bagr, Hezčí Bagr, Mongol, Peki, Chlad
Branky a asistence: Mongol (Lupus) 1:0, Hezčí Bagr (Chlad) 2:1

2.kolo (PO 28.3. 18:00 Hrabákova 1)


Senioři Praha "A" - FC Praetorians "B"

1

 

3


Sluníčko, teploučko, dětičky, Gambáček, Kozlíček, idylka. Sedíme s Pekim na lavičce a v paprscích jarního slunce si s úsměvem předáváme příjemnou náladu. Přichází rozradostněný Bulmen, který se nemohl minulý týden zúčastnit, postupně přiskakují Bagříci, s frajerskými brýlemi Chládeček, ze zácpy uvolněný Lupus, a v brance se protahuje brankářská dvojka Karel, protože s Mišelovou nohou to nevypadá úplně dobře. Soupeř je tu také, rozhodčí, který sebou vzal i starou, taky. Úvodní hvizd a začíná utkání.

Samozřejmě hned ztrácíme míč, Chládek zmatkuje a potvrzuje skryté myšlenky všech, že to nebude fotbal, ale kopaná. S nadějí, že na obou stranách. Nezvykle popíši nejprve gólové situace. Náš gól byl ten nejtypičtěji seniorský, tj. dlouhý nákop, temeno hlavy Hezčího Bagra a gól. Gól soupeře v prvním poločase pak vznikl tak, že sice neproběhlo vhození autu zcela v souladu s pravidly, ale místo abychom hráli, tak jsme nechali hráče dojít, ano dojít, ne doběhnout, metr za vápno a ten prostřelil středem Bagra v bráně. V druhém poločase soupeř přidal druhý gól po rohu, kdy jsem nezachytil náběh jednoho protivníka, a ten pohodlně zblízka hlavou zavěsil. Třetí gól pak byl jako před kopírovací papír prvního gólu, akorát místo Bagra byl prostřelen Peki. Mimo gólů to byla holomajzna nejvyššího stupně, a protože soupeř měl dva, tři celkem slušné hráče, tak na úspěch bychom potřebovali víc makat, být přesní, potažmo mít v bráně Mišela, vepředu Tomáše a ideálně ve středu hřiště Pepého, který by tvrdil muziku, což nám také scházelo. Přestože jejich gólman uměl jen sbírat dlouhé míče, tak jsme přesně tohle pro něj měli přichystané. Víc jsme nepředvedli, když jsme chtěli kombinovat, byla z toho ztráta a šance soupeře.

Pokud vám přišlo zvláštní, že první gól (a druhý) obdržel Bagr a třetí Peki, přestože začínal zápas v bráně Karel, vězte, že v páté minutě došlo ke zranění, které se zřejmě dostalo na první místo v seniorských bolístkách. Nezaviněná srážka před vápnem stála Karla silně naraženou ruku, prasklou kůstku na lebce za okem, drobné krvácení do mozku a pobyt v nemocnici. Peki pak vystřídal Bagra v bráně jednak proto, aby si Bagr zaběhal po hřišti, protože měl dost sil, a pak Peki už se pomalu nemohl hýbat, což bylo důsledkem natržených svalových vláken v oblasti břicha nebo spíš boku.
Jak to krásně začalo, tak to hnusně dopadlo. Trojice nejvěrnějších alespoň zavřela hospodu, a já si pak tematicky po půlnoci doma pustil film Kopytem sem, kopytem tam.

Mongolec

Komentář rozhodčího: Nejlepší hráč: Chlad

Komentář soupeře:  

Poločas: 1:1.
Sestava: Karel "B" - Mongol, Peki, Chlad, Bagr, Hezčí Bagr, Lupus, Bulmen
Branky a asistence: Hezčí Bagr (Chlad) 1:0

3.kolo (PO 3.4. 18:00 Hrabákova 1)


Senioři Praha "A" - Rudý teror

1

 

1


Díky rozsáhlé marodce na pozici gólmanské jsme za poslední rok v brance již vystřídali Mischela, Souseda, Bagra, Karla, Pekiho - a teď přišla řada na šestého v řadě - Mongola. A stálo to za to ;-). K utkání jsme navíc nastoupili v šesti lidech, tedy bez střídání.
Začali jsme aktivněji než soupeř a ve druhé minutě jsme měli první šanci, kdy Tomáš poslal centr před vápno, Hezčí Bagr popostrčil na Ošklivějšího Bagra a ten z hranice vápna z otočky mířil kolem levé tyče. Za pár minut jsme však mohli prohrávat, neboť ve skrumáži ve vápně nakonec vydoloval míč soupeř a střílel k levé tyči - ještě, že tam stál jejich útočník, který střelu vyblokoval ven z branky :-). Poté se hra tak nějak "plácala" sem a tam, a za další zmínku stojí naše obvyklá "silná stránka" roh na půlce soupeře a ztracení míče. Tentokrát to dopadlo dobře, neboť Hezčí Bagr vyvinul neočekávanou rychlost, že soupeře ještě před vápnem dostihl :-). Minutu před koncem jsme po přímáku prohrávali, když soupeř trefil boční síť, ale rozhodčí trval na svém, že to byl gól. Naštěstí se to podařilo uhádat, a tak za stavu 0:0 musím konstatovat, že se žádné vyslovené gólovky nekonaly a že Mongol si skoro nesáhl na míč... a když o tom tak přemýšlím, nesáhl si na něj ještě dlouho :-D.
Při rozehrávce na startu druhé půle jsme měli ve středovém kruhu zkušený tandem Bagříků a stejně jsme míč vzápětí ztratili. Míč se přece jenom dostal k Lupusovi, který mocným odkopem jal se vyřešit tuto situaci. Jenže trefil útočníka před sebou, od něhož se míč odrazil a doslova se kutálel do branky. To celé probíhalo ve vzdálenosti tak pět metrů před vápnem. No a pak to přišlo - famózní zákrok večera - respektive pokus o něj. Mongol nás všechny chtěl přesvědčit, že pouhým svým pohledem dokáže vytlačit míč, pro který by se jinak stačilo shýbnout, pohnout palcem na noze, natáhnout ruku...a bohužel ani jeho orlí zrak, ani jeho nohy laňky, ani jeho ruka šmátralka - prostě nic. A tak se Rudý teror mohl radovat z vedoucího gólu!
No a hra pak zase probíhala v zajetých kolejích, nějaké drobné šance byly, ale nic zvláštního až v 45. to přišlo - vyrovnání. Po Tomášově autu si naběhl Lupus na míč a hlavou zavěsil do zcela prázdné branky. I soupeři totiž měli mezi tyčemi hrdinu pondělní noci! Ten totiž odešel k tyčce, nevím co tam šel dělat, snad sbírat vajgly, ale každopádně nechal branku zcela zcela volnou, a tak se kapitán trefil a srovnal na 1:1. Teprve teď se začal hrát pořádný fotbal, objevilo se hodně šancí a většinu z nich jsme měli na kopačkách my. Jenže prostě štěstí nepřálo. Za zmínku stojí zejména akce, kdy starší Bagr sklepával do běhu Hezčímu a ten trefil pěkně bránu, jenže zasáhl jeden z obránců. Prostě remízový zápas.

Soused

Komentář rozhodčího: Senioři využili svých zkušeností a i přes nemožnost střídání odehráli vyrovnanou partii. Zasloužená remíza.
Nejlepší hráč: Lupus

Komentář soupeře:  

Poločas: 0:0
Sestava: Mongol - Chlad, Lupus, Bagr, Hezčí Bagr, Tomáš
Branky a asistence: Lupus (Tomáš) 1:1

4.kolo (PO 10.4. 18:00 Hrabákova 1)


Senioři Praha "A" - FC Zelení lenochodi

3

 

1


Vše začalo příchodem Lupuse z šatny, který dotáhl chmurné myšlenky na prorážku. Sdělil nám, že soupeř vede mluvu o tom, jak někde v divizi někdo z nich ukopal postup.
Jeho slova se začala skoro potvrzovati, když protivník začal běhat a mi klasicky koukali na běhavější, mladší ale o to blbější protihráče. Fortuna tomu chtěla, že tito zlý a ubrečený chlapci začínali zažívat jejich největší dosavadní noční můru. Pokud je to odradí od fotbalu tak nám mohou jejich budoucí soupeři posílat bečky piva a peníze na účet.
Tím, že první branka padla do jejich sítě, byl ráz zápasu určen. Chladič pěknou ranou obstřelil zeď a panáčkové čuměli :)) Druhá půle začala smolně, když se jim podařilo prostřelit Mongola ranou k tyči. To ale bylo vše, na co se kromě brečení a hloupých faulů zmohli. Na svou stranu jsme zápas strhli kolem 50 minuty. Po útoku Lupuse se míč odrazil k Hezčímu Bagrovi a ten se do toho opřel tak, jako kdyby vykopával od brány, ale bylo to tak z 5 metrů. Podle jeho slov to mělo být buď do brány, nebo do tlamy brankáře. Naštěstí z toho byla šiběnice :)) V tu chvíli soupeř začal vinu za svůj tragický výkon házet na rozhodčího, což mělo za následek žlutou kartu pro dementa, co minutu před tím než to udělal řekl, že to do rozhodčího napálí. Naštěstí se asi ze 4 metrů netrefil, i když to šlo dost blízko hlavy rozhodčího. To mělo odezvu i u nás. Začali jsme s nima diskutovat, že to je fakt dement. Jejich bezzubou snahu alespoň vyrovnat utnul Tomáš krásným gólem, na který mu nahrál sám soupeř. A tak to pro nás skončilo moc sladkou výhrou. Sláva nám

Hezčí Bagr

Komentář rozhodčího: Hosté vyhráli, měli větší štěstí v koncovce.
Nejlepší hráč: Tomáš

Komentář soupeře:  

Poločas: 1:0
Sestava: Mongol - Bagr, Bulmen, Tomáš, Lupus, Chlad, Hezčí Bagr
Branky a asistence: Chlad 1:0, Hezčí Bagr (Lupus) 2:1, Tomáš 3:1

6.kolo (ÚT 18.4. 18:00 Hrabákova 1)


Senioři Praha "A" - 1. FC Viktor

0

 

5


Začal by jsem tim, že jsem přivedl budoucího hráče. No , ale po shlédnutí utkání kde se utvrdil v Tom, ze každej fotbalista mluví sprostě a je tlustej jako prase nevím nevím. Ale pěkně poporadku.
Začátek zima, vítr, sracky, humus. No a takhle to bylo celý zápas. My banda tlustejch, pomalejch a fotbalove tragickejch seniorů proti bandě které stačilo udělat pár kroků a už to padalo. Osm gólů dostal mongol houslema. Pak jich padlo asi 12 po našem rohu nebo něčemu co by se dalo nazvat útok.
Ale suma sumárum. Vzadu jsme byli strašný vepředu jsme byli teda nebyli. A tak nějak celej zápas. Jo a tečka teda bodlo nakonec to už bylo utrpení pro otrle.
I kdyz jsem se u piva na ktere jsem vzal i mladyho aby videl a slysel jak se taky bavi dospělý dozvěděl ze to bodlo bylo standartizovany. Bože chraň nás. Nejlíp dopadl Lupus, který odjel hned po zápase a šel namrdavat kontejner ze sklepa. Takže doufám ze to bylo tím, ze se hrálo v úterý. Takže v pondeli hoj ahoj. Tenhle zapas vymazat z historie.

Chlad

Komentář rozhodčího: Rychlé a bojovné utkání, které rozhodla technická zdatnost a střelecká pohotovost vítězného mužstva.
Nejlepší hráč: Tomáš

Komentář soupeře:  

Poločas: 0:4
Sestava: Mongol - Tomáš, Pepe, Bulmen, Bagr, Hezčí Bagr, Chlad, Lupus
Branky a asistence:  

5.kolo (PO 24.4. 18:00 Hrabákova 1)


Senioři Praha "A" - FC Válcovna plechu

4

 

2


Rozhodčí vo tomhle zápase napsal, že hosté dlouho vzdorovali. Pěkný hovno. Vod začátku bylo úplně jasný, kdo má tenhle zápas ve svejch rukách. Sice sme dostali první gól, ale to sme se teprve zahřejvali. V osmý minutě z jejich prvního útoku jejich hráč v zoufalství zakopl míč směrem k brance, trefil mi housle... a jak sem tlustej, tak Bagr nemohl vidět, že mu letí balón do brány. Jedna mula, ale žádnej velkej stres, karty byly jasně daný. Přišla dvacátá minuta, kdy Bulmen našel šajtlí Tomáše (ne, že bych byl tak dobrej a všechno do detajlu si pamatoval, ale Bulmen jinak než šajtlí neumí) a v Tomovi se probudil jeho zakořeněnej instinkt zabajáka. Takže jedna jednička. Vo pět minut pozdějš sme předvedli naší oblíbenou seniorskou tradici. Já házim aut na hezkýho Bagra, hezkej Bagr dává gól. Nic hezkýho, ale furt nám to funguje. 2:1. Todle bylo do půle všechno. Druhou půli sme začali jako obvykle, než sme se rozkoukali, bylo srovnáno na dva dva... nicméně jak sem psal vejš... Tenhle zápas se prostě nedal prohrát... protože... jak sem psal vejš, máme svojí tradici... dlouhý auty a tvrdý hlavy... Chlad hodil, já hlavičkoval, 3:2. Soupeř z toho byl nějakej malátnej. Což se projevilo zejména tak, že mi dal dost času na to, abych našel rozešlýho Bulmena, kterej po preciznim zpracování šajtlí obalamutil dva protihráče šajtlí a nedal jejich chytači šanci... šajtlí... 4:2 a vodchod na Buřt.

Takovýhle zápasy mám rád. Vod začátku je jasný, že vyhrajem. I když prohráváme, stejně sme furt lepší, dáváme góly, soupeř nás nestresuje zbytečnym běhánim, nechá nás házet dlouhý auty, nikdo se nikam nežene a my vyhráváme. Na konci zápasu si přátelsky podáme ruku a jde se do prdele. Vosmej hansapulskej prales ve svý živočišný formě...

Lupus

Komentář rozhodčího: Hosté dlouho a statečně vzdorovali, domácí však berou všechny body.
Nejlepší hráč: Lupus

Komentář soupeře:  

Poločas: 2:1
Sestava: Bagr - Lupus, Chlad, Mongol, Tomáš, Bulmen, Hezčí Bagr
Branky a asistence: Tomáš (Bulmen) 1:1, Hezčí Bagr (Lupus) 2:1, Lupus (Chlad) 3:2, Bulmen (Lupus) 4:2

7.kolo (PO 15.5. 18:00 Hrabákova 1)


Senioři Praha "A" - Vysmátí zajíci "B"

2

 

1


Nejprve jsme dojemně uvítali dva uzdravené navrátilce Pekiho a Karla, a po krátkém občerstvení jsme mohli rozehrát noblesní zápas, ve kterém jsme se zřejmě cítili favoritem, což je vzhledem k našim talentovaným nohám dosti prazvláštní. Nicméně i přes veškerou nepřesnost, nefotbalovost, nemohoucnost a neschopnost jsme si v prvním poločase několik šancí vytvořili, přičemž gólově dopadla pohotová střela Hezčího Bagra z hranice vápna, a také situace, kdy Bagr po rohu nožičkou poškádlil gólmana soupeře, jenž zůstal ležet, a následně se Mongolova dělovka odrazila od Bagrova plného břicha do prázdné brány. Soupeř protestoval, ale dosáhl tím jen toho, že si proti sobě tak trochu poštval jinak velmi přesného a kvalitního rozhodčího. V druhém poločase se pak střídaly dvě situace, a sice naše laxnost, ze které pramenily šance soupeře, jež však Karel vychytal a naše příležitosti, které však už gólem neskončily, a to byly některé opravdu vyložené. A samozřejmě jsme nechali soupeře snížit, aby to bylo trochu drama. Bagr očekával soupeřovu kličku na jeho slabší nohu, ten však z dvanácti metrů vystřelil do šibenice, Karel nic neviděl a bylo to. Ale to také bylo vše, takže zbývá už jen report z hospody, kde jsme však rovněž předvedli svůj standard. A v metru pak Bulmen podaroval Karla za odměnu pizzou, čímž se den uzavřel.

Mongol

Komentář rozhodčího: Zápas byl od začátku až do konce vyrovnaný. Domácí si vypracovali náskok z prvního poločasu, který jim vydržel až do samého konce. Zasloužená výhra za předvedený výkon.
Nejlepší hráč: Hezčí Bagr

Komentář soupeře:  

Poločas: 2:0
Sestava: Karel - Lupus, Chlad, Mongol, Peki, Bagr, Bulmen, Hezčí Bagr
Branky a asistence: Hezčí Bagr (Lupus) 1:0, Bagr (Mongol) 2:0

8.kolo (PO 22.5. 18:00 Hrabákova 1)


Senioři Praha "A" - F.F.C. Airconquest

4

 

0


V brance se nečekaně po zranění objevil Mischel, a tak Karel mohl dopole. A obě dvě tyto změny byly znát. Pak vlastně i jedna další - bylo ticho, klid, soustředění se na balón a tak vůbec - jinými slovy nedorazil Chlad ;-)). A nesmím zapomenout zmínit, že dorazila početná fanouškovská základna ve složení Džony se ženou, Ráďa a Soused.
Už v páté minutě Tomáš házel aut na Lupuse, ale ten, nehlídaný, trefil jen břevno. To co se nepodařilo, se podařilo o chvíli později, kdy aut házel prozměnu Karel a Hezčí Bagr hlavičkoval z blízkosti přímo do země pod nohy gólmana - 1:0. V desáté minutě přišla jedna z prvních velkých šancí Spalovače šancí Tomáše - moc pěkný brejk popravé straně, střela k protilehlé tyči, ale gólman pěkně vytáhl ven. Na 2:0 se zvýšilo opět hlavou a opět Hezčí Bagr a opět o zem. Tentokrát se míč odrazil od země pod víko a brankář prostě neměl šanci dosáhnout. Házel Lupus. Ve dvacáté minutě další velká šance Tomáše po brejku, ale tváří v tvář gólmanovi netrefil branku. A sluší se podotknout, že obraz hry byl takový, že se Mischel prostě první půli v brance nudil - neboť soupeř nevyslal ani jedinou střelu na naši branku!
Po přestávce se celkem nic nedělo, klídek pohoda, až asi po pěti minutách si konečně Mischel sáhl na balón, ale střelu po zemi doprostřed branky bezpečně kryl. Na 3:0 zvýšil agilní Karel, který téměř na půlce přeloboval vyběhnuvšího gólmana a i když byl potom z úhlu, dokázal do odkryté branky zamířit přesně. Své minuty slávy se přece jenom dočkal i Tomáš, kdy utekl po pravé straně a krásnou střelou k protilehlé tyči nedal gólmanovi šanci - 4:0. Na závěr přibyl ještě jeden fotbalový moment - Hezčí Bagr zkoušel zkompletoval hattrick, ale míč trefil hůře a obránci, stojící u tyčky, ho odkopli (no spíše se od ních odrazil) někam metr před brankovou čáru. Hezčí Bagr placírkou doprostřed zcela prázdné branky zakončoval, jenže zničehož nic přilétl od tyčky gólman hostů a vytáhl luxusní zákrok.
A to bylo vše, nikdo se nezranil, Mischelovi noha vydržela a šlo se na pivo a na koleno a na chleba a na hermelín a tak vůbec.

Soused

Komentář rozhodčího: Jednoznačné utkání pro tým hostů. Ze strany domácích nebylo moc akcí doražených až do brankového území hostů.
Nejlepší hráč: Lupus

Komentář soupeře:  

Poločas: 2:0
Sestava: Mischel - Lupus, Peki, Mongol - Bagr, Hezčí Bagr, Karel, Tomáš
Branky a asistence: Hezčí Bagr (Karel) 1:0, Hezčí Bagr (Lupus) 2:0, Karel (Mongol) 3:0, Tomáš (Mischel) 4:0

9.kolo (PO 29.5. 18:00 Hrabákova 1)


Senioři Praha "A" - Nounejm

3

 

1


Sepisuji za někoho jiného, líného. Co si pamatuji, tak jsem dal krásný gól zpoza vápna a dost se na něj nadřel Hezčí Bagr. Po čtyřech měsících si nic jiného nepamatuji, ale když se dívám na zápis a vidím, že Hezčí Bagr dal gól po asistenci Lupuse, tak bych to tipnul na hozený aut na hlavu Hezčího Bagra, a protože dal třetí gól Bulmen bez asistence, tak to možná bylo z rohu. No nic, vyhráli jsme a bylo nás hodně.

Mongol (v zástupu za Hezčího Bagra)

Komentář rozhodčího:  
Nejlepší hráč:  

Komentář soupeře:  

Poločas:  
Sestava: Mischel - Chlad, Lupus, Bagr, Peki, Bulmen, Mongol, Karel, Tomáš, Hezčí Bagr
Branky a asistence: Hezčí Bagr (Lupus) 1:0, Mongol (Hezčí Bagr) 2:0, Bulmen 3:0

10.kolo (PO 5.6. 18:00 Hrabákova 1)


Senioři Praha "A" - FC Yugo

2

 

0


Na zápas s prvním týmem jsme se připravili precizně. Umytý míč, řádka vykouřených cigaret, velkopopovický doping, Bulmenova rodina, štístko Vitas…
Zatímco horkokrevný soupeř spoléhal spíše na individuální kvality, a to především nejurostlejší jedinec, my vsadili tentokrát na kombinaci, což bylo dáno tím, že nás soupeř vždy nechal rozehrát nakrátko. Přestože jsme měli několik dobrých kombinací, zakončení gólové nebylo a nepomohlo ani několik našich klasických dlouhých balónů. Naštěstí i soupeř ve většině případů zařízení netrefoval, což zas bylo často důsledkem naším poctivým vracením a obtěžováním. Jediný gól v prvním poločase tak padl po rohu Karla, který si všiml pohybu Lupuse, jenž špičičkou míč za brankovou čáru prostrčil. To že největší zásluhu na gólu má Mongol, který prozíravě nechává Lupuse nabíhat a sám jej vzadu jistí, ani nemusím psát.
Druhý poločas byl ještě o stupeň fyzicky náročnější a kromě precizní defenzivní hry jistě pomohla i četná střídačka. Přesto byl soupeř hodně nepříjemný a několikrát nás Mischel musel podržet více než kvalitními zákroky. A jelikož se jednalo o mužstvo z Balkánu, četné ostré výměny s nekompromisním rozhodčím dodaly zápasu příjemnou příchuť fotbalové primitivnosti. Padla i žlutá karta, ale co především padlo, a otřáslo vesmírem, byl dlouhý pád Bulmena. Něco podobného jsem naposledy viděl v roce 1993, když jedna obří kosatka na konci filmu přeskakovala útes. Ke konci zápasu pak ještě Lupus hodil ostrý aut, gólman s lehkou tečí pustil míč mezi nohami a bylo hotovo. A soupeř z toho byl také vyřízen. Pátá výhra v řadě pak stále živí naději na postup. Rozhodne se v posledním kole.

Mongol

Komentář rozhodčího:  
Nejlepší hráč:  

Komentář soupeře:  

Poločas: 1:0
Sestava: Mischel - Chlad, Lupus, Bagr, Peki, Bulmen, Mongol, Karel, Hezčí Bagr
Branky a asistence: Lupus (Karel) 1:0, Lupus 2:0

11.kolo (PO 19.6. 19:15 Hrabákova 2)


Senioři Praha "A" - Orosený paragraf

1

 

3


Sepisuji za někoho jiného, líného. Co si pamatuji, tak jsem dal krásnou asistenci na gól Lupuse. Po téměř čtyřech měsících si nic jiného nepamatuji, ale když se dívám na zápis, tak si matně pamatuji, že jsme na soupeře moc neměli, ale určitě jsme se snažili.

Mongol (v zástupu za Chlada)

Komentář rozhodčího:  
Nejlepší hráč:  

Komentář soupeře:  

Poločas: 0:2
Sestava: Mischel - Lupus, Chlad - Peki, Bagr, Bulmen, Mongol, Hezčí Bagr, Tomáš, Karel
Branky a asistence: Lupus (Mongol) 1:3

Průběžná tabulka

1. Orosený Paragraf 11 8-2-1 37:19 18
2. FC Yugo 11 9-0-2 61:25 17
3. FC Praetorians "B" 11 8-1-2 38:17 17
4. 1. FC Viktor 11 5-5-1 56:30 15
5. Senioři Praha "A" 11 7-1-3 23:18 15
6. PFC Kodymka "B" 11 6-1-4 24:17 13
7. FC Zelení lenochodi 11 5-0-6 34:39 10
8. Nounejm 11 2-3-6 34:40 7
9. Rudý teror 11 2-2-7 25:54 6
10. F.F.C. Airconquest 10 1-3-6 15:31 5
11. Vysmátí zajíci "B" 10 1-0-9 21:54 2
12. FC Válcovna plechu 11 2-0-9 20:44 -2


Střelci


8 Hezčí Bagr
5 Lupus
3 Tomáš
2 Bulmen, Mongol
1 Chlad, Bagr, Karel