1.kolo (PO 18.3. 18:00 Hrabákova 1)

Senioři Praha "A" - Střílíme veverky FC

4

1

Tak opět po několika měsících nastal čas opustit ženy a děti, přerušit práci a vrhnout se na fotbal. Na první zápas nás čekal přijatelný soupeř. Po té co jsme vyřešili problém kdo bude chytat a zjistili, že se přes Vánoce změnila pravidla mohlo se začít hrát.
Od začátku jsme nepochybovali o výhře, i když jsme se dlouho nedokázali prosadit. Pak si Ondra trochu pohrál s míčem i soupeři a bylo to do půle 1:0. Ve druhé půli si poprvé v Hanspaulce zahrálo video. Prožek poprvé v zápase chytil míč do ruky, škoda jen že mimo vápno. Sice ho hned zahodil, ale přestal hrát a soupeř ostal míč do branky, ale naštěstí pro nás to skončilo jen žlutou a trestňákem. Pak se střelou z půlky prosadil Hezčí Bagr, ale i když soupeř snížil mi dali vzápětí další dva góly.

Bagr

Komentář rozhodčího: Zápas byl herně vyrovnaný. Domácí byli zkušenější a hlavně proměňovali šance.
Nejlepší hráč: Ondra

Komentář soupeře:

Poločas: 1:0
Branky a asistence: Ondra 1:0, Hezčí Bagr (Peki) 2:0, Standa (Chlad) 3:1, Karel (Standa) 4:1

2. valíme na postup,
3. stále na nás chodí fanoušci a v hospodě jsme schopni zaplnit i dva stoly.

Sice nás přivítal déšť, vítr, zima a tma, navíc se na nás vysral Jarda, Standa si spletl den a Michal přišel pozdě, ale i tak vyběhli Senioři podruhé v sezóně se suverenitou sobě vlastní. To znamenalo v prvním poločase jednak několik zahozených šancí, a také určitý chaos v obraně v čele s Proužkem, kterému někdo poradil vykopávat na prvního protihráče. Nicméně něco i chytil a jednou špatně vyběhl. Za pomoci zmatené defenzivy a impotentní ofenzivy skončil poločas 1:0 pro Perros FC. Jenomže Senioři Praha jsou silní nejen ve stehnech, pasu a bambulácích, ale také v psychice. Rapidně lepší druhý poločas z naší strany znamenal nejprve vyrovnání střelou Hezčího Bagra zpoza vápna po nádherné přihrávce Mongola a důvtipném přenechání Milana. Potom co jsme soupeřovi vrátili vedení neuhlídáním rohu, vyrovnal skvostnou střelou levačkou Chlad po asistenci opět Mongola, jenž nezahrával roh střelou, jako to do té doby činili všichni jeho předchůdci, ale s hlavou nahoře si vybral nejlépe postaveného spoluhráče. Vítězství se pak definitivně na naší stranu překlopilo tři minuty před koncem, kdy jsme také šli poprvé v zápase do vedení. Proužek vyhodil míč od brány a Ondra provedl zmatení gólmana soupeře patičkou. Samozřejmě následovala oslava nejprve v přehřáté sprše, a poté v hospodě. Co si pamatuji z celého večera nejvíce je jednak specifické žraní pizzy Bulmenen, a pak Pekiho dvě nezapomenutelné finesy. První byla patička hraná směrem dopředu (sic!), a pak faul na střídačce na Karla, který ani nehrál. Inu, srdcař a fotbalový kouzelník. To je Peki, za mě hráč utkání, protože fotbal hrajeme pro zábavu.

Mongol

Komentář rozhodčího: Senioři Praha byli lepším týmem, zvítězili šťastným gólem v závěru.
Nejlepší hráč: Chlad

Poločas: 0:1
Sestava: Bagr „c“ – Proužek „g“ – Hezčí Bagr, Mongol, Peki, Chlad, Michal, Ondra, Milan
Branky a asistence: 1:1 Hezčí Bagr (Mongol), 2:2 Chlad (Mongol), 2:3 Ondra (Proužek)

3.kolo (PO 1.4. 18:00 Hrabákova 2)

Senioři Praha "A" - Vošach gang-bang

0

0

I když si osobně myslím, že zápas byl tak 55:45 pro nás. Celkem vyrovnané utkání ve kterém kralovali oba gólmani. Nás hlavně překvapil Proužek, který tentokrát chytal rukama a kromě jednoho výletu směr Mexico, po kterém si Chlad vyzkoušel v bráně nůžky.