1. kolo:      (16.7. 15:00 Zelená liška)

vs

Pražská legie

2

:

Prvního utkání jsem se neúčastnil, a tak mohu přispět pouze soupiskou a dvěma úspěšnými střelci.Celý letní turnaj hraje nakonec "áčko" s "béčkem" dohromady. Bohužel první utkání skončilo prohrou.
Sestava: Petr Hrášek - Vašek, Honza, Milan L., Petr L., Aleš Běhal, Pepa Provazník
Branky:  Milan L., Petr L.
2. kolo:      (23.7. 18:45 Zelená liška)

vs

Samson Bonella "B"

:

2

Škoda ztráty bodu. Dá se říct, že po většinu utkání jsme byli lepším týmem, ovšem jsme nedokázali proměnit všechny šance. Zejména Petr Lávička a Konda měli velkou příležitost ke skŕování. Obraz zápasu je však stejný, jako všechny poslední dobou. Z převahy vytěžíme vedení a pak ho neubráníme. Čím dále častěji se objevují ve výsledcích našich utkání velmi těsné výsledky. Bohužel jsme to my, komu chybí ten kousek štěstí. Bonella totiž vyrovnala v posledních vteřinách střelou do vinglu, která se jim bohužel povedla, aniž by to snad tak ten střelec chtěl. Poločas: 2:0.
Sestava: Soused - Konda, Bagr, Bagr mladší, Bulmen, Honza, Petr L., Milan L., Vašek, Aleš, Bouhouš
Branky: Milan L. (1:0), Aleš (2:0)
3. kolo:      (29.7. 10:00 Zelená liška)

FC Rayfield

vs

:

Proti relativně slabému soupeři jsme opět vyrukovali se dvěma "pětkami". Střelecky se dařilo té první, která byla složená pouze z hráčů A týmu. Jinak výsledek mohl být opět vyšší. Na druhou stranu Rayfield několikrát zle zahrozil zejména díky tomu, že obraně opět příliš nevypomáhali útočníci. Soupeř snížil na konečných 1:5 prudkou střelou do vinglu. Ach jo, zase bez čistého konta. Mimochodem, s donesenou slivovicí kluci zrovna nezamávali. Snad příště. Poločas: 0:4.
Sestava: Soused - Konda, Bagr mladší, Milan L., Honza, Bulmen - Bagr, Pepa, Petr Hrášek, Aleš, Lukáš (od Bagrů)
Branky:  Milan L. 4x, Bagr mladší
4. kolo:      (30.7. 17:30 Zelená liška)

0

Dalo by se říci, že remíza byla i celkem vydřená. Soupeř se prezentoval dobrou hrou a hlavně tvrdostí v soubojích. Šancí na obou stranách bylo minimálně. U nás vypracoval několik příležitostí pro Honzu Milan, ale pan Strnad raději místo střely volil vždy nějakou tu kličku navíc. I na nastřelené tyče skončilo utkání nerozhodně: 2:2. Poločas: 0:0.
Sestava: Soused - Aleš, Bulmen, Bohouš, Petr L., Milan L., Radek, Honza, Vašek, Bagr mladší
Branky:
6. kolo:      (12.8. 10:00 Zelená liška)

vs

Medvědi

3

:

1

Pro týmu, který právě postoupil do druhé ligy jsme opět předvedli jeden z našich lepších výkonů. Nutno dodat, že výkonostně odpovídali Medvědi tak lize čtvrté. Vedení jsme se ujali asi po čtvrthodině hry, kdy Milan trefil brankáře a jím odražený míč skončil na Milanově obličeji, jenž je tak tvarován, že míč po tomto odrazu nabral faleš a skončil v síti ;-) Chvíli před přestávkou Medvědi srovnali po fatální chybě Pavla Čecháka, který nechtěně namazal Čéďovi, což je asi stotřicetikilový hráč soupeře. Po změně stran se hra mlela sem a tam, až se přecejenom ucho utrhlo. Petr Lávička utekl po pravé straně a podél padajícího brankáře dal na 2:1. O několik minut později bylo rozhodnuto, když Radek (zcela jistě mířící do vinglu) dal brankáři krásné "jesle". Poločas: 1:1.
Sestava: Soused - Konda, Bulmen, Aleš, Petr L., Milan L., Radek, Pavel Čechák
Branky:  Milan (1:0), Petr (2:1), Radek (3:1)
7. kolo:      (13.8. 18:45 Zelená liška)

Tučňáci

vs

1

:

2

Rozhodující utkání o postupu nakonec bylo více nervóznější, než jsme čekali. Dosud jsme s Tučňáky v přátelských utkáních vycházeli, ale jelikož nyní šlo o to, kdo z koho, tak se vztahy na hřišti trochu změnili. Z počáteční nervozity, kdy jsme věděli, že musíme vyhrát a že T. dosud ještě nedostali ani branku, nás po několika minutách vysvobodil Honza svou střelou pod padajícího brankáře. Bohužel za chvíli bylo vyrovnáno, když soupeř dokonale rozebral naší obranu, což snad byla její jediná chyba, neboť jako vždy byla dirigována Petrem Lávičkou. Do poločasu pro nás Honza zařídil vedení a tento stav jsme i přes neustálý tlak Tučňáků udrželi. Poločas: 1:2.
Sestava: Soused - Petr L., Milan L., Aleš, Bohouš, Bagr, Bagr mladší, Radek, Honza
8. Čistírna "A" 7 0-0-7 0:43 0

čtvrtfinále:      (Po 28.8. 18:15 Karlín 5)

Sedm andělů

vs

2

:

0

Tak jsme nakonec dle očekávání podlehli, ale prohra tak strašná nebyla. Soupeř byl asi opravdu lepší, ale rozhodně se s ním hrát dalo. Bohužel nám zápas nevyšel dle představ a rozhodně nám právě nepřálo štěstí. Po čtvrthodině hry se Andělé ujali vedení, když si Lávičkovi v obraně špatně rozuměli a předvedli tak nahrávku ala Gabriel. Za pět minut nám naděje vzala branka na 2:0, přičemž míč však soupeř dopravil do sítě rukou. Ach jo. Po přestávce byla hra vyrovnaná a ke konci jsme už tlačili my. Bohužel jsme síť nerozvlnili ani jednou, byť k tomu bylo i několik slibných šancí.
Poločas: 2:0.
Sestava: Soused - Bagr, Bagr mladší, Konda, Bulmen, Petr L., Milan L., Honza, Radek, Bohouš, Aleš Branky: