Letní turnaj 2001
Letní turnaj 2001


1. 2. 3. 4. 5. 6. Tabulka Čtvrtfinále 

1.kolo (So 14.7. 12:30 Liškova)


Senioři Praha "A" - 2. FC MoKo

6

 

0 (kont.)

K samotnému utkání není co psát, soupeř se prostě nesešel. Mnohem zajímavější však byla situace před utkáním!
Když jsme přicházeli na hřiště, očekávali jsme tam v roli rozhodčích Džonyho a Milana Pláničku. Ani jeden se však nedostavil. Džony chlastal tak, že nevstal a Milan byl buď "nedostupný", nebo mi pokládal telefon. No, začali jsme tedy nulou (-2 body za nepískání, +2 body za kontumaci).
K zápasu jsme však také přišli pouze sporadicky. Z Áčka přišel Bagr, Konda, já, Aleš. Michal Alexa a Milan Plánička z neznámých důvodů nedorazili a ani se neozvali. Džony, poté co jsme ho vzbudili, dorazil alespoň se zpožděním.
To jsme ale netušili, že zítra se bude situace opakovat!
Sestava:
Branky: 

2.kolo (Ne 15.7. 12:30 Liškova)


S.F.O.T. - Senioři Praha "A"

7

 

0

Tak kdopak dnes přišel?! Plánička se stále neozýval, takže nic. Džony chlastal do 7 do rána, takže také nic. Aleš nakonec nedorazil, protože něco měl (sice jsme to věděli dopředu, že asi nepřijde, ale před utkáním mohl alespoň zavolat). Tedy situace vypadala takto: Konda, Bagr, já - Áčko, Martin - gólman Béčka, Pepa - bývalý hráč Béčka a Václav - Martinův méně fotbalový kamarád. Již dopředu nám bylo jasné, že nás čeká debakl, byť se jednalo o soupeře z řady těch slabších. Avšak tato slepená sestava nic jiného nemohla uhrát. Prostě máme v Áčku a Béčku dohromady 23 lidí a dorazili 4 osoby!!!
K průběhu utkání není celkem co napsat. Soupeř měl po celou dobu převahu a my jsme se snažili nedostat příliš velký "nářez".
Poločas: 3:0.
Závěr: Fotbal se nám dnes úplně znechutil a navíc jsme poznali, že na některé osoby prostě nelze spoléhat. Jinými slovy bylo naznačeno Milanovi a zejména Džonymu, že s nimi do budoucna nepočítáme!!! Příští utkání o tom definitvně rozhodneme.
Takhle opravdu NE!!!!!!!

Sestava: Soused - Bagr, Konda, Martin ("B"), Pepa (býv. "B"), Václav (kamarád Martina)
Branky: 

3.kolo (Ne 22.7. 11:15 Liškova)


Senioři Praha "A" - ACOS Praha SK

3

 

2

Tak konečně první regulérní výhra v letním turnaji. Na to, že se jednalo o soupeře z osmé ligy, dost vydřená. K utkání se nás sešlo celkem deset!! Za zmínku stojí hlavně fakt, že k prvnímu utkání (no pár minutám:-)) nastoupil Rosťa ze Spiritu. No a již v pár minutách ukázal, že je opravdu tvrdým hráčem, když skolil jednoho ze soupeřů.
Poločas: (1:1)
Sestava: Soused (Michal R.) - Bagr, Tomáš, Bulmen, Radek, Aleš, Honza Strnad, Rosťa, Tomáš Chladík (j.h.)
Branky: Radek, Bagr, Tomáš 

4.kolo (Ne 29.7. 11:15 Liškova)


Montana - Senioři Praha "A"

6

 

3

Proti Montaně jsme se sešli v sestavě, kde vysloveně "každý pes, jiná ves". Proti soupeři, který na utkáních pravidelně střídá dvě pětky a je sehraný, jsme moc šancí neměli. Přesto jsme drželi díky jejich vlastním chybám dlouho dobrý výsledek.
Poločas: 4:2.
Sestava: Soused (Michal R.) - Aleš, Bulmen, Honza Strnad, Dan ("B"), Tomáš Vítek (Danův bratr), Rosťa
Branky: Tomáš Vítek (0:1), Bulmen (2:2), Tomáš Vítek (4:3) 

5.kolo (So 4.8. 11:15 Liškova)


Senioři Praha "A" - Fotturly PT

4

 

9

No, to bylo fakt super. K utkání jsme se dostavili ve stavu, v jakém se nám to už dlohou nepodařilo!!! Nejprve dorazilo 6 osob, z kterýchžto měl Rosťa angínu a Konda, který slavil svatbu známých, měl prozměnu v krvi snad 3 promile alkoholu. Když v zápětí dorazil Milan Plánička, který se při prvním dotyku s hřištěm poroučel k zemi, bylo jasné, že i on přebral. (Ženil se totiž podruhé!)
Soupeř byl ale z řady slabších a jen naše fyzická indispozice mu dopřávala množství šancí. Vzadu tak většinou zůstaval nešťastný Honza Strnad, který vše hasit nemohl. Za zmínku ze zcela monotónního utkání tak stojí jen Alešův hattrick, kterého dosáhl díky své snaze a především díky tomu, že byl střízlivý. Nutno podotknout, že toto byla jedna z našich nejtěžších porážek v historii!!!
Poločas: ?.
Sestava: Soused - Honza, Aleš, Martin "B", Konda, Milan P., Rosťa
Branky: 3x Aleš, Martin "B" 

6.kolo (Ne 12.8. 11:15 Liškova)


Notorlet Stodůlky - Senioři Praha "A"

3

 

5

Notorlet již za léta ztratil na tvrdosti i bojovnosti, a tak jsme jej nakonec relativně v pohodě přehráli. Úvod zápasu tomu však ani zdaleka nenasvědčoval. Soupeř totiž dokázal z minima vytěžit maximum a již za několik minut jsme prohrávali 2:0. Od té doby jsme však byli na hřišti pány my. V první půli se nám ale jen podařilo snížit, když jsme nebyli schopni trefit branku ani v těch nejvyloženějších šancích. Po změně stran jsme díky Džonyho "vinglu" srovnali, Notorlet se ale opět ujal vedení Michalovým vlastním gólem. Nádherné Honzovo sólo přes celé hřiště, kdy nedal poté brankáři šanci, však znamenalo opět srovnání skóre. Z dalšího tlaku jsme pak ještě vytěžili dvě rozhodující branky.
Poločas: 2:1.
Sestava: Soused - Michal R., Tomáš, Honza, Džony, Dandy, Honza (2x známí)
Branky: Tomáš, 2x Džony, Honza, Honza (známý) 

Konečná tabulka

1. S.F.O.T. 6 6-0-0 34:10 12
2. Montana 5 5-0-1 25:11 10
3. Senioři Praha "A" 6 3-0-3 21:27 4
4. 2. FC MoKo 6 2-0-4 18:25 4
5. Notorlet Stodůlky 6 1-1-4 16:25 1
6. PT Fotturly 6 2-1-3 26:21 -5
7. ACOS Praha 6 1-0-5 11:32 -8Odečtené body: 2 - Senioři Praha "A", Notorlet
10 - ACOS, Fotturly


 

Čtvrtfinále (Út 28.8. 17:00 Pražačka 2)


Senioři Praha "A" - Pašáci

2

 

5

Narozdíl od soupeře jsme působili méně sehraně a to byl asi hlavní důvod naší prohry. Prvních patnáct minut utkání si udělali Pašáci z naší branky střelnici, když jsme nevěděli kudykam. Po mnohých pokusech se jim konečně podařilo skórovat. Poté se však trochu stáhli a to byla voda na náš mlýn. Džony však trefil tyč, Bagr přestřelil prázdnou branku a Tomášova střela lízla tyč. Pár minut před poločasem ale přecejenom Bagr srovnal skóre. Do druhé půle jsme vstupovali s tím, že musíme dát první branku. Pak ale přišla 45. minuta. Nejprve mne obrana nechala samotného proti dvěma útočníkům a poté Honzovi (jako dost často) nevyšla klička v našem vápně. Jinými slovy, rázem to bylo 1:3. Za pár minut ale snížil Džony hlavou po Michalově výkopu. Poté jsme hru ještě víc otevřeli a obrana prakticky neexistovala. Výsledkem byly další dvě branky v naší síti během posledních dvou minut, když do té doby snad každou minutu čelila naše obrana (resp. já v brance) přečíslení. Hra nahoru-dolů se prostě nevyplácí. Škoda.
P.S. K utkání nastoupila naše nová posila: Martin Veverka. Zdá se, že si s míčem dost rozumí. Tak uvidíme.
P.P.S. Radek přišel ostříhaný dohola!!!
Poločas: 1:1.
Sestava: Soused - Honza, Aleš, Konda, Bagr, Tomáš, Michal R., Džony, Radek, Martin V.
Branky: Bagr (1:1), Džony (2:3)Střelci


3 Aleš, Džony
2 Tomáš Vítek, Bagr, Tomáš
1 Bulmen, Radek, Martin "B", Honza, Honza (známý)