1.kolo (Út 9.7. 17:30 Karlín 1)

Bum bar/Struhy - FC Spirit bar

6

1

Ve velkém vedru jsme nastoupili i s posilami z Béčka. Nicméně výkon celého týmu byl docela žalostný, takže se to úplně ztratilo. Soupeř nás prakticky ve všech směrech přehrával a velmi často se dostával v útoku do přečíslení.
První půli jsme prohráli 2:0, když druhou branku soupeře vsítil Aleš Brichta, který jinak v utkání vynikal zejména tradičními brýlemi :-)) Po změně stran jsme snížili na 1:2, když brankář soupeře obtěžovaný Milanem a Bagrem ztratil míč a Bagr nekompromisně "zavěsil". Jenže za 10 vteřin byl opět gól v naší síti. No a pak už to tam padalo a padalo a ...!
Poločas: 2:0.
Sestava: Soused - Bagr, Bagr ml., Milan, Konda, Radek + Bohouš, Peťa (oba "B")
Branky: Bagr (2:1)

2.kolo (Čt 18.7. 17:30 Angelovova)

FC Spirit bar - Pod lesem

2

4

Soupeř předvedl dobrou individuální hru hráče proti hráči a to mu bohužel k úspěchu stačilo. I když jsme většinu času kontrolovali hru my, proměnit šance jsme nedokázali.
První poločas skončil po zhruba vyrovnané hře bezbrankovou remízou. Příležitostí bylo na obou stranách zhruba stejně. U nás již tradičně neproměnil Honza a pak také Bohouš trefil břevno.
Po změně stran jsme brzy po chybě zadních řad inkasovali a začali soupeře tlačit. Ten však odolával našemu náporu, když mu několikrát pomohlo opět břevno a tyč (Bohouš, Milan aj.). Z účinných brejků se však najednou vyklubal náskok na 3:0. V zápětí jsme konečně protrhli smůlu a Bulmen asi z deseti metrů nedal brankáři střelou pod břevno šanci. Když soupeře zvýšil na 4:1, opět jsme tlačili, ale neuvěřitelná smůla nám zabránila minimálně vyrovnat. Milan alespoň korigoval na 4:2.
V utkání jsme měli minimálně remízovat, ale štěstěna se odvrátila. Míče neustále létali několik centimetrů od brankové čáry, nebo tyčí.
Poločas: 0:0.
Sestava: Soused - Bagr, Bulmen, Milan, Honza V. + Bohouš, Peťa (oba "B")
Branky: Bulmen (1:3), Milan (2:4)

3.kolo (Po 22.7. 17:30 Karlín 2)

Sporting 2000 - FC Spirit bar

2

3

Utkání jsem se neúčastnil, tak jen zprostředkovaně.
Soupeř prý hrál na úrovni dolního patra osmé ligy, my jsme se mu v této hře však vyrovnali. Poté, co jsme vedli již 3:0, došlo k nesmyslnému polevení koncentrace a Sporting tak snížil na konečných 2:3.
Poločas: ?
Sestava: Peťa ("B") - Konda, Bagr, Bagr ml., Vašek, Honza V., Džony, Milan + Bohouš ("B")
Branky: Milan, Džony, Honza V.

4.kolo (Po 29.7. 18:15 Karlín 2)

Ortopedie - FC Spirit bar

2

1

Tým Ortopedie nás překvapil velmi dobrou hrou, a tak jsme se za celý první poločas prakticky nedostali do žádné velké šance. Přesto jsme dobře bránili a oba góly, co skončili v naší síti, byly vysloveně dílem náhody. První při zahrávaném rohu omylem probíhající útočník tečnul k tyči ve skrumáži a druhý padl při zaváhání obrany a hlavně nepředvídaném odražení míče.
Po změně stran jsme konečně něco začali hrát a bylo otázkou času, než vstřelíme branku. To se podařilo nakonec Džonymu. Vyrovnání jsme se ale už nedočkali.
Sestava: Soused - Bagr, Bagr ml., Džony, Honza V., Radek + Filip Kirchberger
Branky: Džony (2:1)

5.kolo (Po 5.8. 17:00 Karlín 2)

FC Spirit bar - Zodyhyd

2

2

Střelecká impotence nás ovládla i v posledním utkání letního turnaje. Zpočátku jsme navíc udělali několik chyb a soupeři tak dovolili odskočit na rozdíl dvou branek.
Za stavu 0:2 jsme se pustili do obléhání soupeřovi branky a hra se nám opravdu dařila. Smůla v zakončení, nebo snad už neschopnost, nakonec zabránila, že jsme pouze remizovali.