Letní turnaj 2003
Letní turnaj 2003


1. 2. 3. 4. 5. 6. Tabulka čtvrtfinále 

1.kolo (St 2.7. 18:15 Karlín 1)


Gobi dezert - FC Spirit bar "A"

1

 

4

Tak… První zápas letního poháru je za náma. Sice jsme vyhráli, ale dalo by se spekulovat o tom, jestli jsme vyhrát měli. Hrát proti čtyřem teploušům 55 minut a dát jim jenom čtyři góly, no nevim, nevim.
Celý zápas vypadal úžasně - brankář protivníka vykopl míč na půlku, tam nějaký naivní idiot (sorry Honzo) míč vybojoval a přihrál čůrákovi Džonymu s tím že dá góla. Ten nemeškal a pálil. Ovšem pokaždý do prdele. Takže 1 minutu byl míč na hřišti a 2 minuty jsme se kochali krásnou uhrovitou pletí gólmana soupeře. První branku zařídil Mongol, která byla jeho vůbec první. Byla pěkná a gratuluju. Dalo by se říct, že Mongol nehrál špatně, ale neřeknu to. Druhá branka padla až ve druhém poločase a tu zařídil parádní hlavičkou Bagr ml. po centru Honzy. Pak skóroval mistr Legát, který si u toho narazil žebro o pánev, takže teď nemůže kašlat. Další gól přidal zase Bagr ml., tentokrát nevím jak, pravděpodobně to trefil do brány. Na závěr dorazil pátý hráč soupeře a my jsme byli najednou v prdeli. Minuta před koncem na 4:1.
Málem bych zapoměl na novou posilu - Soused mladší. Kupodivu běhavý, drzý a bez obrny. Doufám, že budeš chodit častěji.

Komentář má na svědomí náš čerstvý stovkař Džony!

Poločas: 0:1.
Sestava: Soused - Bagr, Bagr ml., Džony, Honza V., Mongol, Soused ml.
Branky: Mongol (Džony) 0:1, Bagr ml. (Honza V.) 0:2, Džony (Honza V.) 0:3, Bagr ml. (Honza V. 0:4 

2.kolo (ČT 10.7. 18:15 Karlín 1)


FC Spirit bar "A" - M-Bubo "A"

0

 

5

Již začátek zápasu prozradil kdo tady hraje o několik tříd výše, a kdo bude mít v tomto utkání navrh. Hráči týmu M Bubo A byli techničtější, fyzicky zdatnější a především daleko agresivnější než my. Přesto jsme měli v prvním poločasu více šancí, leč duo Bagr& Bagr opět neproměnilo i naprosto vyložené příležitosti. První branka padla po rohovém kopu. Soused povídal místo aby chytal, a tak zcela volný hráč lehce vsítil vítězný gól.
Brzo po úvodu druhého poločasu přišel zlom v podobě druhé branky, kdy si Soused asi vzpomněl, že už dlouho nedostal gól mezi nohama. Soupeř vedl o dvě branky a bylo rozhodnuto. Alespoň jsme si mohli vyzkoušet jak útočí obránci, a jak brání útočníci. Šance jsme si vypracovali, ale nějaké proměnit bylo nad naše síly, a tak nás protivník dorazil na konečných 5:0. Individuálně bych nehodnotil, akorát bych připomenul výkon Honzy Vlčka, který útočil až překvapivě schopně a naopak také Souseda, který chytal až nepřekvapivě neschopně. (Což jsem sám autor předvedl prý o týden později - pozn. red.)

Komentář mr. Mongola.

Poločas: 0:1.
Sestava: Soused - Honza V., Konda, Mongol, Soused ml., Džony, Bagr, Bagr ml.
Branky: 

3.kolo (ST 16.7. 18:15 Karlín 1)


FC Spirit bar "A" - Soho devils

0

 

3

Tak nevim co k tomu napsat… Nejdřív začnu soupeřem: Nastoupila proti nám banda mladejch zmrdů, který byli chvílema tak chytrý, až se mi chvěla předkožka. Nejlepší je mít býlí kopačky s býlejma štrupnama , na hlavě mikádo a na zádech napsáno OWEN. Ale možná bude lepčí hledat chybu někde jinde. Místo Souseda, kterej si vyvaluje šunky někde u Štrbskýho plesa si do brány stoupnul Mongol. Mongol jistě sledoval mnoho zápasů se slavnými gólmany a celou tu dobu se chvěl, aby si to mohl vyzkoušet v praxi. Ta chvíle přišla 16.7.2003, když jsem přišel na Karlín, Mongol už se nedočkavě rozcvičoval. Ovšem 1. minuta vše vysvětlila. Technickou střelu Mongol sice vystihl, ale nějak proklouzla. Seamen je sice legenda, ale příště se na něj vyser! :-)
Pak přišli během 5 minut ještě další 2 branky, z nichž jsem jednu zařídil já a… bylo rozhodnuto. Mongol se sice rozchytal a další branku již nepustil, no a my jsme začali spalovat vepředu. Myslím, že největším spalovačem byl pan Legát a tímto mu gratuluju. Sice 2. půle vypadala, že hrajeme lepší fotbal, ale ovoce pro nás roste asi jenom na podzim. Takže příště bych doporučoval hrát levou nohou, třeba tam něco spadne a rozhodně tím nic nezkurvíme. Sportu zdar a v žaludku pivo.

Džony

Poločas: 0:1.
Sestava: Mongol – Bulmen, Honza V., Petr F., Bagr ml., Džony, Soused ml.
Branky: 

4.kolo (ÚT 29.7. 18:15 Karlín 1)


Válcovna Plechu - FC Spirit bar "A"

0

 

1

Tak nevím, jestli nemáme pověsit kopačky na hřebíky, nebo hřebíky do kopaček. Spíš to vypadá, že máme hřebíky v prdeli. No zápas to byl úchvatný, co si budeme povídat. Soupeř mě skutečně zaujal – bylo vidět, že tento tým má skutečně mnoho za sebou. Místo gólmana stál v kisně Robinson, v obraně jeho věrný druh Pátek. V průběhu zápasu bylo bezvětří a já už jsem věděl, že 5 metrů za mými zády stojí Pátek. No ale my, o desítky let mladší kokoti, nedokážeme těmto typům dát více než 1 góla!
Na začátku zápasu mohl dát Starej úžasnýho góla pupkem. Z toho ale bylo hovno, jelikož místo pupku to byly žebra a my jsme přišli o další míč. (Dědku musíš si je zabrousit:-)). Pak přišlo naše velké trápení, už si ani nepamatuju, kolik sme toho spálili. Krásná byla ovšem gólová akce – Soused vychytal góla koulema, přihrál dopředu na Bulmena, ten na Souseda mladšího a ten zasunul mezi Robinsonovy nohy (rozuměj míč). Na druhou stranu, kdyby sme prohráli, mohli bysme zápas kontumovat, protože soupeř tam měl černocha jako svině. Já osobně můžu bejt se zápasem spokojen. Zkurvil jsem co sem moch, dostal sem za to boda A teď můžu vesele chlastat. Takže si ze mě vemte příklad.

Džony autorem tohoto výplodu

Poločas: 0:0.
Sestava: Soused - Bagr, Bagr ml., Konda, Bulmen, Džony, Soused ml., Honza V., Mongol
Branky: Soused ml. (Bulmen) 0:1 

5.kolo (ÚT 5.8. 18:15 Karlín 1)


FC Spirit bar "A" - TJ Bohemia Chips

0

 

2

Místo zápasu vypadalo jako předměstí jihoafrického města. A to jak teplotou tak i prašností. Sešlo se nás sedm a tak bylo alespoň možné občas na chvilku prostřídat. Pro absolutní nedostatek útočníků nastoupili na hrot Mongol a mladej soused. Prvních deset minut zápasu, si soupeři v podstatě nesáhli na balon. Jediné co jsme však dosáhli bylo přehrání soupeře ve střední části hřiště. Pak začali zabíhat dva odbarvení homíci (vcelku technický zdatní) a mi najednou začali plavat v obraně. Poté dostal Soused na pohled velmi efektní gól z 12 metrů k tyči a už jsme se vezli. Než jsme dokázali domluvit kdo bude hrát obranu a kdo útok, dostali jsme další pohledný gól. Zbytek půle jsme se trápili pod tlakem soupeře a vlastně neohrozili jeho bránu.
Po výměně stran jsme opět převzali iniciativu. Přešli jsme na sestavu 3 obránci a dva vystrčené hroty. Která se nám docela dařila. Leč jsme nedokázali vpravit míč do soupeřovi sítě. Ze zoufalství jsme nakonec do útoku zasahovali i mi z obrany a kupodivu jsme docela soupeřovi zatápěli. Ve vcelku pohodovém tempu jsme zápas dotáhli do prohraného konce.

Můj názor proč jsme prohráli: stále si nedokážeme přihrát, natož přihrát těsně před brankářem, nedokážeme si při střídání přebírat post střídaného, na můj vkus přespříliš hrajeme ve vzduchu, tragická je též naše nesehranost.

Hodnocení hráčů: Hodně se mi líbil výkon mladšího Souseda, který velmi dobře pracoval v osobních soubojích a vybojoval tak spoustu balónů. Jako již obvykle dobrý výkon podal Vlčák Jenda, který svou spolehlivostí dodává v obraně jistotu a navíc se ukázal jako platný v útoku, což mě osobně příjemně překvapilo.

Petr FausPoločas: 0:2.
Sestava: Soused - Bulmen, Konda, Honza V., Soused ml., Petr F., Mongol
Branky: 

6.kolo (ČT 7.8. 18:15 Karlín 1)


FC Vyprahlo "A" - FC Spirit bar "A"

1

 

3

Takže jsme se vrhli na poslední zápas ve skupině s vidinou, že když vyhrajeme tak na 80% postupujeme. Začali jsme zhurta a nějak jsme zjistili, že ty prďolové co jsou poslední zase takový sračky nejsou a že si to taky umějí dát do nohy a tak po Smrťákově zaváhání při odkopu (doufám, že mu za to Radka nedala!!!)nebo přihrávce jme dostali první gól a kupodivu na tom ani Soused nenesl vinu. A v tomto duchu se dohrál první útrpčas. O pauze jsme s Mongolem mluvil o taktice a dohodli jme že musíme v prvních deseti minutách vyrovnat v druhých dát vedoucí gól a ve třetích pojistit a kupodivu to tak i dopadlo. Soupeřovi viditelně docházeli síly a tak Wolferain asi ve čtvrté minutě vypálil tak z šesti metrů takovou pumelici, že brankář nestačil přes ty svý lupy ani zaostřit. A pak přišla chvíle haluzáka Bagra, kterej jak je jeho dobrým zvykem neumí dát normální gól a tak dal jeden kuriozák tak že to napálil do brankáře od kterého se to odrazilo do obránce a od něho se to kutálelo k tyči a nebýt Vlčákovi obětavosti, který měl co dělat, aby netečoval a tak si nepřipsal tento hrozný gól (za což mu děkuji) jsme se ujali vedení.
Poté jsme měli celkem dost prostoru a nebýt toho tak si nemůžeme vyčítat ty spálený šance, jenom za mě dvě tyče a břevno. Před koncem nepřišel trest jak jsme zvyklí , ale po autu jsem tak nějak nechtěně postrčil obránce aby nedosáhl hlavou na míč a brankář který to nečekal a podskočil míč jsem se najednou ocitl s míčem před úplně prázdnou branou a tu mi před očima proběhl celý můj život s tím, že jestli to nedám tak jsem úplnej kretén. Výsledek 3:1 potěšil, snad bych jen dodal, že míň nakopávaných míčů by nám mohl prospět.

Tento článek vypotil Bagr ml.Poločas: 1:0.
Sestava: Soused - Mongol, Bulmen, Honza V., Konda, Bagr ml., Petr F., Radek
Branky: Honza V. 1:1, Bagr ml. (Mongol) 1:2, Bagr ml. (Honza V.) 1:3 

Konečná tabulka

1. M-Bubo "A" 6 5-1-0 32:6 11
2. AC Soho devils 6 4-1-1 23:4 9
3. FC Spirit bar "A" 6 3-0-3 8:12 6
4. TJ Bohemia Chips 6 2-1-3 13:6 5
5. Gobi dezert 6 2-1-3 10:25 5
6. FC Válcovna Plechu 6 1-2-3 7:22 4
7. FC Vyprahlo "A" 6 1-0-5 6:24 2

 

čtvrtfinále (ÚT 19.8. 17:00 Karlín 2)


FC Spirit bar "A" - VK Blesk

1

 

2

2:1 sme prohráli. Hráli sme hovno. Kupodivu. Nic víc si nepamatuju. Jo, moch sem rozhodnout, ale zase z toho bylo hovno. Hrát sme začali až po zápase. Vo paňáky. Nejdříf začal vyhrávat mladej Bagr, kterýho jsem úspěšně dohnal. Pak jen tak mimochodem se připojil mladčí Soused. To je tak fšechno. Mě bylo ráno dobře, ale malej Bagr to asi nezapomene jen tak. S mladšim Sousedem sme mu totiž natrhli prdel. Doslova. F parku.Víc si nepamatuju. Takže eště jednou – prohráli sme 2:1.
Pozápasové momentky s Džonym, Mery a Sousedem ml.:fotky.


Džony

Poločas: 0:1.
Sestava: Soused - Honza V., Petr F., Bagr ml., Bagr, Soused ml., Džony
Branky: Džony (Bagr ml.) 1:2.

Odečtené body:


Střelci


4 Bagr ml.
2 Džony
1 Mongol, Soused ml., Honza V.