Letní turnaj 2004
Letní turnaj 2004


1. 2. 3. 4. 5. Tabulka



 

1.kolo (ÚT 13.7. 17:00 Karlín 3)


Senioři Praha "A" - FC Válcovna Plechu

6

 

0

Na první zápas Letního turnaje se určitě všichni hrozně těšili. Hlavně když se zjistilo, že čekání nebude tak dlouhé, jelikož Soused všem sdělil, že utkání se hraje ve čtvrtek a odjel, aniž si to ověřil. Už po jeho odjezdu začalo ve vzduchu něco smrdět, že jako není něco v pořádku. Postupně se zjistilo, že zápas se hraje už v úterý, ale nikdo tomu pořádně nevěřil, protože Soused se NIKDY nemýlí, kromě jednoho případu, kdy posral pískání. Nicméně, na zápas v úterý jsme se sešli, i když někteří se o něm dozvěděli cca 3 hodiny před rozehráním prvního míče. A jaký to byl první míč! Jen co si Mongol, hrající v bráně, osahal tyče, už na něj z rozehrávky mířila první (a více či méně poslední) střela, která se mermomocí snažila vypadat jedovatě. Válcovna Plechu evidentně chtěla Mongolovi míčem trochu vyhladit vrásky na čele a převálcovat nás rychlým nástupem. Nicméně Mongol není jen tak ledajaký brankář a valící se střelu mistrně chytil. Tím se Válcovna tak vyčerpala, že v podstatě už nebyla schopná udělat nic jiného, než nečinně přihlížet bravurnímu fotbalu předvedenému naším družstvem (alespoň v první půli). Skóre otevřel nádhernou akcí Petr (od Bagrů), který evidentně kope vyšší ligu, o které my zatím můžeme jen snít. Pak následoval koncert pro Milana – ten se rozhodl, že se vysere na nedávání gólů kvůli tomu, že nechce dosáhnout Alcohol Trophy, a vsítil Válcovnám hned 3 fíky. Pak už jen zbývalo Bagrům vytáhnou lopaty a rypadla, a dotlačit tam další 2 góly. Na zápas se přišel podívat i Johny, kterého skolila dna. Bohužel přišel později a viděl jen trošku zpomalenou druhou půli, která byla chudší na góly. Já jakožto zdatný zahřívač pomyslné lavičky jsem se staral o jeho pohodlí, a do zápasu jsem se zapojil jen nesmyslným běháním sem a tam, a dvěma střelami na bránu, kdy jedna šla úplně do prdele, a druhá šla do prdele, ale brankář měl tu čest si na ni šáhnout (celkem zbytečně, jelikož všichni víme, kam ta střela šla – viz výše). Celkově byl zápas dobrý, hrálo se ze zajištěné obrany (skvělý Petr (od Bagrů)), dokonce i s povedenými rozehrávkami od brankáře, což není náš obvyklý styl. Útok byl zubatý (Milan – po jeho nádherné spojnici se soupeřův brankář do konce jen klepal), a dařilo se i přihrávkám. K nejvtipnějším momentům patřily hlasitě podporované (ale zbytečné) útoky vedené soupeřovým Čingischánem na našeho Mongola, což bylo trošku paradoxní vzhledem k historickým souvislostem. Pakliže se nám podaří hrát stejným stylem i nadále, myslím, že nejpozději do 5 let budeme alespoň v 7. lize. Nejlepšími hráči byli Milan, protože je prostě frajer, Petr (od Bagrů), protože je fotbalista, na kterého se dá koukat, a Mongol, protože vypadá jako brankář, chytá jako brankář a rozehrává jako brankář.

Amur

Poločas:5:0.
Sestava: Mongol - Konda, Bagr, Bagr ml., Soused ml., Milan Pl., Amur + Petr (od Bagrů)
Branky a asistence: Petr (Konda) 1:0, Milan Pl. (Bagr ml.) 2:0, Milan Pl. 3:0, Milan Pl. (Bagr) 4:0, Bagr (Petr) 5:0, Petr (Soused ml.) 6:0



 

2.kolo (ÚT 20.7. 17:00 Karlín 2)


Vibromax 1985 - Senioři Praha "A"

3

 

2




Poločas: 1:1.
Sestava: Soused - Džony, Bagr, Soused ml., Konda, Honza V., Amur, Mongol, Milan Pl.
Branky a asistence: Soused ml. (Milan Pl.) 0:1, Honza V. (Amur) 2:2



 

3.kolo (PO 26.7. 17:00 Karlín 1)


Senioři Praha "A" - KFC Terasy "B"

0

 

1

Tak se jednou sešlo pár kluků a chtěli si zahrát fotbal. Měli balón, dvě branky a proti sobě pár kluků, co si také chtějí zahrát fotbal. Tak se teda hraje. Všichni běhají a nikdo nedá gól. "Mě už to nebaví." povídá jeden. "Tak dáme pauzu." na to druhý. "To je hezky, nesvítí sluníčko a tlak vzduchu je taky príma. Nezahrajeme si ještě? Aspoň půl hodinky." svěří se jeden z těch čutálistů. "Ano, ano." všichni nadšeně souhlasí, a tak se začne zase hrát. Ale jeden tým víc běhá a hraje líp. A víte co? Ten tým dál gól a vyhrál jedna nula.

Mongolstein.

Já k tomu jen dodám, že jsme nehráli úplně špatně, ale neproměňovali jsme tradičně šance a Terasám se deset minut před koncem podařilo dát góla.

Poločas: 0:0.
Sestava: Soused - Bagr, Amur, Džony, Milan Pl., Mongol, Bagr ml.
Branky a asistence:



 

4.kolo (ÚT 3.8. 18:15 Karlín 1)


Senioři Praha "A" - K.K.K.

2

 

1

Změna hřiště nám možná udělala dobře, protože jsme vyhráli a měli vobrovskou kliku! Ukázaly se dvě stránky So Sada, jedna celkem dobrá, kdy to přes den vypadalo, že se nebude střídat a Amur si zahraje celý zápas, tak nakonec to dopadlo tak, že na lavičce zůstali ještě čtyři lidi.. A ta druhá stránka, že bych Souseda nominoval do soutěže plácání. To co dneska plácal a nechytal do rukavic a tím jsme přicházeli o balóny bylo hrozný, ale na druhou stranu měl zase kliku. Protože dostal jenom jeden gól a to zásluhou obránců i útočníků. Například takový velice dobře v prvním poločase hrající Mongol, Bagr a jednou i SoSad zachraňovali na brankové čáře, kdy už by z toho byl jasný gól. Jinak hra byla celkem běhavá, až mě to překvapilo. Amur máchal ploutvema v útoku a běhal jak zamlada. První gól přišel celkem nečekaně, když Džony vystřelil přes obránce, nasadil mu jesličky a krásnou křížnou střelou zařídil vedení! Jak už jsem se zmínil, tak v prvním poločasu dobře hrající Mongol zasítil velice pěkný gól, který sem neviděl, ale všichni řikali, že byl pěknej.. Soupeř už stačil ve druhé půli jen snížit po autovém vhazování a ťuknutí do brány přes Bulmínka a Souseda. Musím podotknout, že soupeř hrál celkem hezký fotbal, jako my, a měl celkem dost šancí, jako my, ale máme stejnou neduhu a to neproměňování šancí.. Všichni od nás hráli celkem dobře, jenom musím zmínit Radka, kterému asi dlouhá pauza neprospěla a mohl uklidnit náš tým v podobě několika gólů. Ale to je normální, že? Mongola jsem už pochválil, ale musím ho pochválit i za to, že se po zápase ujal své Alkohol Trophy a ožral se jak zákon káže! Kdyby jste ho viděli v Nebíčku na zahrádce, kde skoro nemohl stát..:-) Ale nepoblil se! A to se počítá! Brekeke!

Starej

Komentář rozhodčího: Slušně hrané utkání, ve kterém KKK promarnili tolik šancí na vítězství až to není hezké. Nejlepší hráči: Legát - Diviš.

Poločas: 2:0.
Sestava: Soused - Honza V., Bulmen, Mongol, Džony, Milan Pl., Radek, Bagr ml., Amur, Jiří
Branky a asistence: Džony 1:0, Mongol (Bagr ml.) 2:0



 

5.kolo (ÚT 10.8. 17:00 Karlín 1)


FC Arsenal - Senioři Praha "A"

1

 

1

Celou dobu sem si lámal hlavu s tim, jak napsat úvod. Pořád mě nic nenapadalo, až to přišlo jako blesk z čistého nebe.
„Soused je buzna děravá, co má v prdeli metro včetně metrofíry. “
Toliko k Sousedovi.
Co se zápasu týče. Nastoupili jsme na soupeře v tempu přímo drtivém. Trošku škoda byla, že jsme si celej první poločas nedokázali vzpomenout o čemže ten fotbal vlastně je. Je pravda, že jsme běhali a kopali, nicméně nás nenapadlo, že bychom si mohli také nahrát. Světlé výjimky tvořili akce Milana s Džonym, kterým občas zdárně sekundoval Mongol. Docela jsme soupeře uspávali, když v tom… JAKO BLESK Z ČISTÉHO NEBE… jsme dostali gól (protože je Soused teplej). Soupeř vykopával… já sem jako obvykle vodfláknul přístup k hráči, kterej to dal hned z první na nabíhajícího, kterýho neuhlídal Bulmen. Střela na branku…Soused to nějak vyrazil čico… pak se to tam nějak pomlelo a byl z toho gól. Klasickej Souseďák. Pak se dlouho nic nedělo… až přišel hvizd rozhodčího. Čili v první půli jsme to srali 0:1. Ani si nejsem jistej, jestli jsme byli zase vo půli všichni hrozně chytrý a řikali si, jak to máme hrát, ale hned vod úvodu druhý půle jsme byli jak vyměněný. Přihrávali jsme si. Někdo by možná čekal víc, ale tohle se u nás hned tak nevidí. Soupeř byl v tomhle úseku zápasu trošku bezzubej. My jsme se zakopali před jejich brankou a kopali veškerý balóny cca dva metry mimo branku všema směrama. Naším světlým momentem se stala “nechytatelná dělovka“ Džonyho, která měla báječnej směr do středu branky. Před brankářem ještě clonil Milan, což byla klika, protože ten balón měl co dělat, aby do branky vůbec dotek. Takhle jsme vyrovnali na jenda:jenda a tak zápas také cca po dalších 15ti minutách skončil.
Jen tak mimochodem… ten Soused není tak hroznej…

Lupus Lupus

Poločas: 1:0.
Sestava: Soused - Bulmen, Honza V., Bagr ml., Soused ml., Džony, Milan Pl., Mongol, Amur
Branky a asistence: Džony (Bagr ml.) 1:1





 

Konečná tabulka

1. Vibromax 1985 5 4-1-0 17:6 9
2. K.K.K. 5 2-2-1 16:6 6
3. KFC Terasy "B" 5 2-2-1 10:7 6
4. Senioři Praha "A" 5 2-1-2 11:6 5
5. FC Válcovna Plechu 5 1-0-4 7:24 2
6. FC Arseanal 5 0-2-3 4:16 2
Odečtené body:


Střelci


3 Milan Pl.
2 Džony, Petr
1 Bagr, Honza V., Soused ml., Mongol