7.kolo (PO 10.7. 19:30 Karlín 2)

Senioři Praha "A" - 1. FC Hloubětín

2

2

Ale jo, na úvod letního turnaje to zase tak špatný nebylo. Sice bylo trochu znát, že jsme delší dobu do míče nekopli, ale i přesto se dalo na fotbal koukat.
První půli byl soupeř tak nějak v poklidu a my po většinu času tvořili hru a ohrožovali i jeho branku. Nicméně z množství šancí se skórovat nepodařilo, a tak taktovku hry vzal do ruky Hloubětín. A dlužno podotknout, že od nějaké 20. minuty utkání ji až do konce nepustil. Většinou za to mohly naše zmatky na hřišti a to především v obraně. Z toho pramenila i nastřelená tyč naší branky chvíli před přestávkou.
Po změně stran se obraz hry příliš nezměnil a my se hlavně bránili. A tak jsme také jako první inkasovali a to nějakých patnáct minut před koncem. K přihrávce se u tyče dostal jeden z útočníků a střelou do mých nohou dopravil míč do branky. No a když za 7 minut později přidali po brejku druhou branku, zdálo se být rozhodnuto. Jenže dnes jsme měli na hřišti Milana ... :-).
V 54. minutě zahrával přímý kop, gólmanovi míč vypadl a Mongol střelou o tyč snížil. Pět minut na to se situace opakovala. Milan střílel z půlky hřiště a před gólmanem propustil míč do sítě štrejchnutím obránce. No, hezká remízka.

1

Takže nevýhoda číslo jedna je ta, že když píši komentář pět dní po zápase, tak můj alkoholem notně zdevastovaný mozek dá dohromady pouze poslední vzpomínku na vodočasové sprchy, kde jsme si s Bagrem pěkně namydlili plece. Nevýhoda číslo dvě je ta, že jsem si po zápase onen zdevastovaný mozek ještě trochu propláchl, takže i tu poslední vzpomínku si pamatuji jen kvůli záhadné modřince třísle ve velikosti, světe div se, Bagrova kolénka….
….no tak si něco vymyslím….hráli jsme na trávomechu, na hřišti, které bylo velké asi jako zahrádka v Nebíčku…..hráli jsme proti někomu, kdo nepředvedl nic zajímavého, kromě toho, že dal gól Sousedovi, což je nutnost a ne nějaká přednost…. vyhráli jsme, protože Džony umí hlavičkovat, Bulmen a Milan střílet a Peki hrát rukou a zapírat to vždycky a všem. Ještě bych mohl napsat, že bylo docela vedro, ale to je v létě tak jako normální….
…závěrem bych podotkl, že poslední dobou hrajeme celkem líbivý a snaživý fotbal, což je příjemné zjištění, neboť ne vždy tomu tak bylo…jako příprava na šestou ligu je letní turnaj ideální….takže uvidíme jak to půjde na podzim, zatím nás captain Džony vede do ligy mistrů místo Juventusu….
….fotbal zdar a Košťála kastrovat….

Mongoslav fotbalovitý

Poločas: 1:0.
Sestava: Soused - Bulmen, Lupus, Milan - Džony, Bagr ml. - Bagr, Peki, Mongol
Branky a asistence: Džony (Bagr ml.) 1:0, Bulmen (Lupus) 2:0, Peki (Bagr) 3:0, Milan (Bagr ml.) 4:1

1.kolo (ST 19.7. 18:15 Karlín 2) - 19:30 (pískání - Bagr ml. (Soused), Lupus (Mongol))

Senioři Praha "A" - FC Holosmetky

0

4

Vzhledem k tomu, že patřím v týmu Seniorů Praha k nejchytřejším, nejméně alkoholicky poničeným, s bravurní technikou na hřišti i na papíře, a především pak s neuvěřitelně zachovalou a stále se rozvíjející pamětí, mohu vám napsat několik řádek k již dávno skončenému utkání mezi Holosmetkami a Seniory.

Byl to zápas ve spalujícím sluncii a nepředstavitelném vedru…sešlo se nám přesně, takže nás čekalo 60 minut bez střídání. Soupeř byl tak kvalitní, že vyhrál s naprostou jistotou, ale protože to nepíši dodatečně jen tak, tak se jdu chválit…v prvním poločase jsem loboval míč z vlastní poloviny hřiště a dal jsem břevno, běhal jsem skvěle a byl jsem nejlepší hráč na hřišti…no a ostaní taky nebyli špatní, akorát to tam nepadlo, protože nikdo nebyl tak úchvatný jako já a moje přihrávky všichni zahazovali. Jako jediný jsem vydržel útočit I bránit, ale protože jsem nemohl být I brankář – prohráli jsme….ale byl jsem skvělý

Mongol

Poločas: 0:2.
Sestava: Soused - Bagr, Milan, Djedek - Džony - Peki, Mongol
Branky a asistence:

3.kolo (PO 24.7. 18:15 Hrdlořezy 1) - 17:00 (pískání - Mongol, Bagr)

Senioři Praha "A" - M - Bubo

1

1

Zelená škvára. Hřiště jak bazének. Ale utkali jsme se s týmem, který my známe lépe než ženskou v posteli. Přes fialové plavečky byly vidět všechny prdelky, které my už dlouho neviděli - Filip, Fanda, Mojža ... božský to květ.
Začali jsme s Tomášem a Petrem. Bohužel jsme přes jesle dostali prvního góla. Kdybychom měli milion šancí, k nimž nám chybělo 13, tak bysme dneska góly nesvtříkli.
Radka tvrdí, že jsme trochu impotentní, ale je to jen útok. Hezkej gól jsme dali, ale přesto. POté už jsme se těšili jen do sprchy, kam zase spadlo mýdlo a protože nikdo nechtěl děti, stříkali vedle. Nesmím zapomenout na to, že jsme všichni kamarádi a mohli jsme s radostí prohrát v poslední minutě. Pivo bylo, Nebe bylo, špatně bylo, ráno těžké.

Djedek (opilý o půlnoci před týdnem u bazénu)