Letní turnaj liga 2011
Letni turnaj 2011

1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. Tabulka a střelci1.kolo (PO 11.7. 18:45 Zákostelní)


Senioři Praha "A" - Palmeiras Prosek

2

 

0Výborný začátek letního turnaje. Sice jsme z deseti až patnácti šancí dali jen dva góly, ale protože tým fungoval jako tým, tzn., že všichni bránili, všichni útočili, všichni běhali, tak jsme soupeře přehráli. Samozřejmě, že za stavu 1:0 mohl i soupeř vyrovnat, ale více ze hry jsme měli opravdu my. Více nepíši, neb tento komentář vzniká cca měsíc po skončení zápasu.

Mongol

Komentář rozhodčího:
Nejlepší hráč:

Komentář soupeře: Výkon slabota, ale vše bylo vynahrazeno vydařenou Dokopnou u radnice...

Poločas: 1:0
Sestava: Mischel - Bagr, Peki, Bulmen, Amur, Džony, Hezčí Bagr, Mongol + Lukáš
Branky a asistence: Mongol (Hezčí Bagr) 1:0, Bulmen (Hezčí Bagr) 2:02.kolo (PO 18.7. 17:30 Zákostelní) - 18:45 pískání


Senioři Praha "A" - Angmar

5

 

1

Utkání v první půli nenabídlo příliš šancí, jednalo se spíše o přetahování se o míč s hodně nepřesnými přihrávkami. Soupeř se ujal vedení, když se jejich hráč probil na hranici vápna a nikdo nevyběhl proti... svou střelu umístil k tyči pod padajícího Mischela, který vypadal, že míč pod sebou zkrotí, ale ten se přece jenom za jeho záda vykutálel.
Po změně stran první minuty vypadala situace naprosto stejně. Až do první branky, pak to soupeř otevřel, a začalo nám to tam padat :-).Nejprve srovnal Honza krásnou umístěnou přízemní střelou o tyč. Za pět minut přidal další branku a když se pak trefil i Lukáš, bylo to rázem 3:1. Nyní šla hra lehce od nohy a šancí přibývalo... tu největší měl Mongol, který se s míčem ocitl za zády obránců a sám běžel / šel na gólmana. Na hranici vápna se zastavil a bez přípravy vystřelil / posunul míč směrem ke gólmanovi, který se pošťoural ještě v nose a pak míč v klidu chytil ;-). No, abychom mu nekřivdili, tak se Mongol přece jenom trefil a to v poslední minutě, kdy zužitkoval Mischelův výhoz přes celé hřiště a z voleje v úrovni pasu nedal gólmanovi šanci. Předtím ještě moc pěkně skóroval Karel.
A to je asi tak vše. Snad jen je třeba zmínit, že to je přesně dva roky, co jsme dali alespoň pět branek.

Soused

Komentář rozhodčího: Nejlepší hráč:

Komentář soupeře:  

Poločas: 0:1
Sestava: Mischel - Peki, Bagr, Mongol, Džony, Hezčí Bagr + Karel "B", Lukáš, Honza Beneš
Branky a asistence: Honza Beneš 1:1, Honza Beneš (Lukáš) 2:1, Lukáš (Honza Beneš 3:1), Karel (Džony 4:1), Mongol (Mischel) 5:13.kolo (ČT 21.7. 18:45 Mikulova 3)


Senioři Praha "A" - Bum Bar "B"

3

 

0


Nejlepší náš výkon v letním turnaji. Soupeř kvalitnější než my, ale makání na 100% opět přineslo výhru. Góly pravda nevýstavní, ale i tak výhra a šance na postup. Více nepíši, neb na to nemám náladu.

Mongol

Komentář rozhodčího:

Komentář soupeře:

Poločas: 2:0
Sestava: Mischel - Bagr, Bulmen, Džony, Hezčí Bagr, Mongol, Peki + Lukáš
Branky a asistence: Džony 1:0, Peki (Mongol) 2:0, Hezčí Bagr (Bulmen) 3:04.kolo (PO 1.8. 18:45 Zákostelní) - 17:30 pískání


Senioři Praha "A" - QPC

2

 

6


Nejkvalitnější soupeř po několika letech. Začal o jednoho hráče v poli méně a stejně to bylo sotva vyrovnané. Alespoň jsem to využili gólem z přímého kopu, nařízeného na Mongóla, který pak míč při standardní situaci přeskočil a Mischel trefil šibenici. Bohužel pak soupeř doplnil sestavu a začal nás jasně přehrávat. Oproti minulé skvělé vítězné sestavě nám chyběli v poli Bulmen a vysoký Lukáš, a byť jsou Mischel a Tomáš dobří technici a Karel důrazný a Míra kvalitní v bráně, nestačilo to. Soupeř vyrovnal z penalty, když tam Džony někoho pokopal a těsně před poločasem, pak po menší minele brankáře šel hlavou do vedení. Druhý poločas nás pak soupeř dorazil, byť jsme ještě jednou snížili na 3:2, ale jejich výkonnost byla opravdu jinde, takže jsme neměli šanci. Nedá se nic dělat, chlapci z QPC to mají v noze, a také vysledovali z tv i několik moderních fíglů, jak ušetřit síly. Jediný dovětek ještě mohu napsat, a sice, že tuším za stavu 3:1 brankář soupeře zabránil gólu rukou před pokutovým územím, což bylo oceněno písknutím, nikoli však červenou kartou. Mohlo to být zajímavé hrát pak proti oslabenému soupeři, takhle nás dořízli jako řezník podsvinče.

Mongol

Komentář rozhodčího:  

Komentář soupeře:  

Poločas: 1:2
Sestava: Mongol, Bagr, Džony, Hezčí Bagr, Mischel, Peki + Tomáš Resler, Karel "B", Míra (brankář)
Branky a asistence: Mischel 1:2, Džony (Tomáš Resler)5.kolo (ČT 7.8. 17:30 Mikulova 2)


Senioři Praha "A" - Legends are back

1

 

5


Déšť se zvolna snášel z šedomodrého nebe a na hřišti bylo čtvrt hodiny pře začátkem prázdno. Potkal jsem smutně unaveného Lukáše, který mi skrze slzy řekl, že neví, jestli je tu správně. Naštěstí byl. Ze své promoklé tašky jsem vytáhl lehce popraskaný míč. Hodil jsem ho na umělou trávu. Neodskočil. Byl téměř vyfouklý. Unaveně jsem ho kopl do brány a přivítal Bagra s deštníkem. Pak svým nezaměnitelným krokem lehce se stáčejícím na levou stranu přišel Karel. Z druhé strany přišel precizně upravený Džony. Byli jsme všichni. Mokří, bez brankářských rukavic, v malém počtu a s vyfouklým míčem.

Věděl jsem, že v následující půlhodině se velmi sblížíme. Budeme čelit nepřízni událostí směřující nesmlouvavě k našim trapným životům. Nebyla chvíle, kdy by alespoň jeden z nás neplakal. Možná to byly kapky deště, ale ta sklíčenost nás obklopovala všechny. Z dechu kolem mě proběhnuvšího Džonyho jsem cítil beznaděj a smutek. Nemohl jsem mu pomoci. Křečovitý úsměv na nepravidelné tváři Bagra byla poslední vzpomínka, že dříve to bylo jiné. Byl jsem vyčerpaný a nemohl ani chytit Karla za jeho klepající se ruku a povzbudit ho. Nebylo čím. Lukáš upadl, ale vstal, protože člověk prostě v jistých chvílích vydrží více, než si myslí. Každý ten smutek vnímal po svém, ale všichni jsme věděli, že ho prožívá každý z nás.

Déšť ustal a obloha se trochu rozestoupila. Akorát na jeden paprsek, který neomylně posvítil na Hezčího Bagra. Měli bychom mít radost, ale věděli jsme, že nám nemůže pomoci, a naopak bude brzy proměněn v běhající loutku plno smutku a odcizení od radostí, které jsme dříve spolu prožívali. Nebyl to paprsek naděje.

Někdo písknul a chtěl nám to trápení ulehčit. Neulehčil. Rozešli jsme se a já unavenou rukou pozvedl telefon k hlavě. Volal Peki. Stejně smutný, se stejně rezignovaným hlasem jako my všichni mi plakal do ucha. Nemohl jsem ho utišit. Jediné, co jsem mu mohl říct byla krutá pravda o mužstvu Senioři Praha. Řekl jsem: „Tahle země není pro starý.“

Mongol

Komentář rozhodčího:  

Komentář soupeře:  

Poločas: 0:2
Sestava: Bagr, Džony, Mongol, Hezčí Bagr + Lukáš, Karel "B"
Branky a asistence: Bagr (Lukáš)6.kolo (ČT 11.8. 17:30 Mikulova 1) - 18:45 pískání


Senioři Praha "A" - 1.FC Hloubětín

1

 

3


K poslednímu utkání jsme se sešli opět ve velmi komplikované sestavě. Nechyběl jsem já - Mongól a Džony, kteří jsme tak odehráli kompletní program letního turnaje. Pod sedativy nastoupil Peki, do brány se vrátil Mischel, který přivedl bráchu, který kopat umí. Ožralý přišel Lukáš a z béčka nám pak pomohl Karel a Pavel. Bohužel jsme si nedokázali skoro nahrát a tím to vlastně bylo celé dané. Soupeř by techničtější a my většinou běhali bez míče. Když jsme míč měli, tak jsme ho odevzdali buď hned nebo do tří vteřin. To je tak celé a to nám pomáhal můj táta co běhal pro míče, my ale nepospíchali... výhra nám nic neříkala...

Mongol

Komentář rozhodčího:

Komentář soupeře:  

Poločas: 1:3
Sestava: Mischel - Mongol, Peki, Džony + Karel "B", Tomáš Resler, Lukáš, Pavel "B"
Branky a asistence: Džony (Lukáš) 1:3Konečná tabulka

1. Legends are back 6 4-1-1 22:17 9
2. QPC 6 4-0-2 33:16 8
3. 1. FC Hloubětín 6 4-1-1 23:13 7
4. Senioři Praha "A" 6 3-0-3 14:15 6
5. Bum Bar "B" 6 3-0-3 18:15 4
6. Palmeiras Prosek 6 1-0-5 12:24 2
7. Angmar 6 1-0-5 6:28 2

Odečtené body: 2 - 1.FC Hloubětín, Bum Bar "B"

Střelci


3 Honza Beneš, Džony
2 Mongol
1 Karel "B", Lukáš, Peki, Hezčí Bagr, Mischel, Bagr