Letní turnaj 2012
Letni turnaj 2012

1. 7. 6. 3. 4. 5. Tabulka a střelci1.kolo (UT 10.7. 18:45 Pražačka 1)


Senioři Praha "A" - Vibromax 1985 juniorka

1

 

9Soupeř byl o několik tříd lepší a vždy když potřeboval, tak "zabral". Do 45. minuty to bylo "jen" 1:3, pak však přišla smršť. Většina branek padla z vápna po našem totálním vyšachování. Aneb, jak poznamenal Tomáš - byli jsme tam jak namalovaný.

Soused

Komentář rozhodčího:
Nejlepší hráč:

Komentář soupeře:

Poločas: 1:3
Sestava: Soused - Bagr, Peki, Mischel, Džony, Djedek, Amur, Tomáš Pek
Branky a asistence: Tomáš Pek (Mischel) 1:27.kolo (PO 16.7. 18:45 Pražačka 1) - pískání 17:30 Pražačka 1


Senioři Praha "A" - AC Pivní pohoda

2

 

6Od úvodu utkání to byl relativně pohledný a rychlý fotbal. Tedy rychlejší byli hlavně protihráči. My jsme se jim však relativně vyrovnali. První branka do naší sítě tak padla po ztrátě míče na půlce, kdy se najednou před vápnem ocitl zcela volný hráč. Poté jsme měli však několik šancí..., Peki dvakrát neprostřelil sám gólmana, Bulmen nedosáhl skluzem u tyče na Džonyho centr, atd. atd. Vyrovnání jsme se nakonec dočkali po Bulmenově výkopu, kdy si Džony krásně zpracoval míč a přehodil vyběhnuvšího gólmana.
Do poločasu však soupeř šel přece jenom do vedení. Opět ztráta míče na půlce, opět sám hráč ve vápně a opět gól :-(.
Po změně stran se už bohužel začal naplno projevovat herní rozdíl mezi oběma týmy a hlavně náš totální chaos, kdy jsme neměli pevně dané, kdo je vpředu a kdo vzadu. Z toho pramenila mnohá přečíslení a spousta šancí soupeře. Z nich se ujaly jen dvě, a tak ještě dvě minuty před koncem byl stav 1:4. Chvíli před koncem přihrál Peki na půlce Mischelovi, který "udělal" tři hráče a brankáři pak krásnou střelou pod víko nedal šanci. Bohužel to už bylo pozdě. No a když jsme pak ještě v závěru polevili, tak jsme během poslední minuty inkasovali ještě dvakrát na 2:6.
Příště to snad bude lepší... hlavně organizace hry..., obránci i útočníci budou vědět kdo je kdo, aneb těšíme se na tebe kapitáne!

Soused

Komentář rozhodčího:
Nejlepší hráč:

Komentář soupeře:

Poločas: 1:3
Sestava: Soused - Bulmen, Peki, Bagr, Mischel, Džony, Mongol, Tomáš Pek
Branky a asistence: Džony (Bulmen) 1:1, Mischel (Peki) 2:46.kolo (PO 23.7. 17:30 Pražačka 2)


Senioři Praha "A" - FC Milenium Praha

5

 

2Moc pěkná předvedená hra. Organizace hry a příchod kapitána byly znát. Střídali jsme svědomitě obránce za obránce a útočníka za útočníka.
Soupeř trochu zbytečně nervóznější, jinak pohodový zápas ;-)).
Do poločasu jsme vedli již 3:0, když se nejprve trefil střelou mezi nohy Džony (mířil samozřejmě k tyči ;-) a poté Mongol, kdy s Džonym předvedli moc pěknou kombinaci! Na 3:0 dal Mischel, který právě vystřídal Tomáše a vběhl přímo do akce... neboť míč mířil na Tomáše a Mischel ho prakticky vystřídal - no asi za hry - ale rozhodčí nechal pokračovat.
Po změně stran jsme se chvíli nechali zatlačit, ale dvěma slepenými góly jsme definitivně rozhodli o výhře. Mischel se krásně individuálně prosadil, když obešel pár hráčů a z úhlu prostřelil hostujícího gólmana. O pár minut později poslal Tomáše do šance Mongol a Tomáš ještě hezčí střelou také nezaváhal.
Nicméně přišla oblíbená 50. minuta a spousta z nás nemohla, přestala běhat, obránci najednou byli vpředu a útočníci vzadu. Z toho rezultovaly dvě branky a velký tlak soupeře, který jen tak tak neskončil dalšími góly. Takhle pánové asi ne, aneb: když nemůžu, tak střídám!
A to je asi tak vše :).

Soused

Komentář rozhodčího:
Nejlepší hráč:

Komentář soupeře:

Poločas: 3:0
Sestava: Soused - Bagr, Peki, Lupus - Bulmen, Džony, Mongol, Mischel, Tomáš Pek
Branky a asistence: Džony (Lupus) 1:0, Mongol (Džony) 2:0, Mischel (Bulmen) 3:0, Mischel 4:0. Tomáš Pek (Mongol) 5:03.kolo (ST 25.7. 18:45 Mikulova 3) - pískání 17:30 Mikulova 3


Senioři Praha "A" - FC Sorry

1

 

3Hráli jsme na pokraji sil. Gól dal Mischel, když jsem na něj hodil aut, pak jsme dostali tři góly, ostatní vychytal náš nejlepší hráč Soused a jednou Bulmen v zastoupení. Naše šance, hlavně Tomáše a Džonyho se neujali. Ale dřeli jsme všichni o tom nikdo ani pípnout nemůže, leč soupeř byl výrazně lepší.

Mongol

Komentář rozhodčího:
Nejlepší hráč:

Komentář soupeře:

Poločas: 1:2
Sestava: Soused - Peki, Bulmen, Pepe Pek - Džony, Mongol, Mischel, Tomáš Pek
Branky a asistence: Mischel (Mongol) 1:04.kolo (ČT 2.8. 18:45 Pražačka 2)


Senioři Praha "A" - FC WTF Parukářka

0

 

3

V dusném srpnovém počasí jsme odehráli další zápas letního turnaje. Nikoliv poprvé jsme narazili na soupeře, který byl po všech stránkách lepší a zaslouženě vyhrál. Nicméně bych rád zdůraznil několik bodů, jenž mne zaujaly.
• Jak jsem již napsal, soupeř byl o několik tříd lepší a zaslouženě nás v prvním poločase porazil o gól. Přes několik vyložených šancí, které měl, však skóroval trochu šťastně, a to jejich brankář z jeho častých ofenzivních výletů. Míč to byl před brankou tečovaný a dal se chytat, ale chyba to nebyla myslím ničí.
• I přes výraznou převahu soupeře jsme několik málo šancí na vstřelení gólů měli. Byly to však pokusy z větší vzdálenosti, protože kombinací jsme se neprosadili. Mongolova a Bagrova střela míříc do brány byla gólmanem zlikvidována a střela Tomáše pak olízla břevno.
• Poločasová porada měla smysl. Hlavním resumé bylo bránit ve všech hráčích na vlastní půli a pokusit se udržet stále ještě těsný výsledek, aby byla šance neprohrát.
• Kupodivu jsme naši poradu změnili ve skutek a v druhém poločase precizně bránili. Stav 0:1 jsem udrželi asi do 50. minuty, pak nás soupeř přeci jen dvěma zásahy dorazil. Přičemž druhý gól byl výstavní. Přesto i v druhém poločase jsme několik ofenzivních výpadů měli. Džonymu jsem po krásné a rychlé akci předložil míč ke střele, ale ani z této akce brankář soupeře nekapituloval a Džonyho vychytal. Peki pak po rohu mířil překvapivě přesně a razantně, ale ani to na čahouna v bráně nestačilo. A když Džony loboval přes obránce do prázné brány a přestřelil, definitivně jsme zůstali bez vstřeleného gólu.
• Hráli jsme obětavě, zodpovědně, na pokraji sil. Nemohlo z toho být vítězství a já osobně jsem na konci zápasu sotva dýchal, ale toto nasazení pokud přeneseme do ligy, tak nám výkonnostně podobní soupeři budou mít v nás těžkého soupeře.

Mongol

Komentář rozhodčího:
Nejlepší hráč:

Komentář soupeře:

Poločas: 0:1
Sestava: Soused – Lupus - Mischel, Peki – Bagr, Džony, Mongol, Tomáš Pek
Branky a asistence:5.kolo (ST 8.8. 18:45 Mikulova 2) - pískání 17:30 Mikulova 2


Senioři Praha "A" - FC MIFA Fighters

0

 

1Zajímavej zápas. Šancí jsme měli dost, ale neproměnili je. Soupeř měl možná větší gólovky, ale nakonec proměnil až takovou šudlu, která propadla mezi pěti hráči. Za vzpomínku stojí kráva na lajně (co neuměla česky) s chlapcem o berlích. Poprvé v životě jsme mohli vidět, jak soupeře na hřišti může rozhádat ženská na střídačce!

Soused

Komentář rozhodčího:
Nejlepší hráč:

Komentář soupeře:

Poločas: 0:0
Sestava: Soused - Bagr, Peki, Mongol, Džony, Lupus, Mischel, Tomáš Pek, Pepe Pek
Branky a asistence:Průběžná tabulka

1. FC WTF Parukářka 6 5-0-1 23:12 10
2. Vibromax 1985 juniorka 6 5-0-1 42:9 10
3. FC MIFA Fighters 6 3-0-3 16:19 6
4. AC Pivní pohoda 6 2-2-2 21:20 6
5. FC Sorry 6 2-1-3 17:21 5
6. FC Milenium Praha 6 1-1-4 16:39 3
7. Senioři Praha "A" 6 1-0-5 9:24 2

Odečtené body:

Střelci


4 Mischel
2 Džony, Tomáš Pek
1 Mongol