1. 2. 3. 4. 5. Tabulka a střelci Tabulka na PSMF

1.kolo (PO 7.7. 18:45 Pražačka 3)

Senioři Praha "A" - VK Blesk VET

1

4

První utkání LT se nedohrálo, ale přesto jsme ho prohráli. Vyrovnané utkání, kdy jsme ale v obraně hořeli jako cigareta, bylo o poločase ukončeno pro letní deštík. Přestože chlapi byli pro, aby se utkání hrálo dál, slečny byly proti, a tak nás přehlasovali. Za zmínku možná tak stojí, že jsem úmyslnou rukou ve vápně dal příležitost vyniknout Sousedovi při chytání penalty. Nevynikl.

Mongol

Komentář rozhodčího:
Nejlepší hráč:

Komentář soupeře:

Poločas: 1:4
Sestava: Soused - Bulmen, Hezčí Bagr, David, Mongol, Mischel, Tomáš R., Pepe Pek, Tomáš Pek
Branky a asistence: Pepe 1:1

2.kolo (PO 14.7. 18:45 Pražačka 3) Pískání: Pražačka 3 17:30 - Bagr, Soused

Senioři Praha "A" - ČP Pankrác

1

0

Byli jsme výkonnostně tak na stejno, ale my dali teplý Seniorský gól - respektive Mongol. Obránce s brankářem si tak dlouho nahrávali, až tam Mongol vstrčil nožku a skóroval.

Soused

Poločas: 0:0
Sestava: Soused - Hezčí Bagr, Mongol, Mischel, Tomáš Pek, Pepe Pek, Karel "B", Alesh "B"

Poločas: 0:1
Sestava: Mischel - Lupus, Bagr, Bulmen, Džony, Mongol, Hezčí Bagr, Tomáš Resler, David, Tomáš Pek, Pepe Pek
Branky a asistence:

4.kolo (PO 28.7. 18:45 Pražačka 2)

Senioři Praha "A" - VŠSK MFF UK

1

1

LT jsme odehráli trochu netradičně a to bez deště. Ne, že by den byl úplně bez deště. Pršelo před i po zápase, jen při něm ne. Na zápas jsme se sešli v hojné, počtu včetně jednoho nehrajícího fanouška. Soupeř byl o trochu lepší než mi, ale kluci bojovali a zvlášť naše posily z B týmu podávaly dobrý výkon, a tak jsme se dostali do vedení. Tomáš vybojoval míč a před bránou našel volného Karla, který se do prázdné nemýlil. Bohužel soupeř před poločasem vyrovnal. Soupeř rychle rozehrál přímý kop, než si Mischel stačil postavit zeď. Míč sice skončil na tyčce, ale pří snaze ho odkopnout, Hezčí Bagr poslal míč do šibenice. Ve druhé půli jsme už byli pod tlakem soupeře, který nevyužil několik 100% gólových příležitostí, a tak jsme získali další bod.