1. 2. 3. 4. 5. Tabulka a střelci Tabulka na PSMF

1.kolo (ST 8.7. 18:45 Pražačka 3)

Senioři Praha "A" - FC NBND

1

4

!!! Utkání za nás odehrál "náhradní" tým, neboť jsme se nemohli sejít. Do statistik tedy nepočítáme !!!

Soupeř byl lepší a vyhrál zaslouženě.
Nejlepší hráč Seniorů byl v bráně Mischel, se kterým jsem jeho výkon probral až do rozednění.

Mongol

Poločas: 1:2
Sestava: Mischel - Bulmen, Tomáš, Hezčí Bagr, Peki, Lupus, Karel "B"
Branky a asistence: Bulmen (Tomáš) 1:2

3.kolo (ČT 23.7. 18:45 Pražačka 3)

Senioři Praha "A" - FC Sananim

3

2

Další zápas letního turnaje. Těšili jsme se že nás dorazí víc ale nakonec to dopadlo, že jsme neměli nikoho na střídání. Pekiho nepustila na zápas nemoc. Chlada čas a Bulmena poslala manželka k holiči.
Sice jsme si řekli, že se nebudem nikam hodit, když nemáme nikoho na střídání, ale už od začátku se hrálo nahoru dolu. A jelikož se utkání odehrávalo na boxlakrosovém hřišti s mantinely jeden si nemohl odpočinou ani při zakopnutí míče. I přes to vše jsme byli od začátku nebezpečnější. Soupeř hrál často zbrkle a u nás dokázal podržet míč a uklidnit hru hlavně Honza Beneš. I díky tomu jsme si vypracovali víc gólových šancí. Jen Karel v první půli nedokázal proměnit tři. Do vedení jsme šli po našem autu, kdy si soupeřův brankář srazil míč pod sebe a Hezčí Bagr nás poslal do vedení. A protože soupeř trefil jen tyč první poločas jsme vyhráli 1:0. Čekali jsme, že na nás soupeř v druhé půli vlétne, zvlášť když už posledních 10 minut první půle měli hráče na střídání, ale opak byl pravdou. My hráli stále v klidu a soupeř často kazil. Další góly pak přidali Honza Beneš, ke kterému se dostal míč po slabém odkopu soupeřova obránce a pak Pepé zvýšil na 3:0 poté co ho soupeř nechal samotného, když jsme zahrávali roh.
Soupeř pak utkání přece jen zdramatizoval. 8 a 4 minuty před koncem dvakrát snížil, ale nám už se vedení podařilo udržet. Zvlášť když Mišel ukázal že dokáže zakopnout míč i dvakrát po sobě tak že se čeká pár minut než pro něj někdo dojde.