Léto 2017

Tabulka a střelci
Tabulka na PSMF

1. kolo: 11.7. - FC England United
2. kolo: 17.7. - Tutto Bene
3. kolo: 24.7. - F.C. Steaua
4. kolo: 31.7. - A.G.Č.V.
5.kolo: 7.8. - ČP Pankrác1.kolo (ÚT 11.7. 18:45 Pražačka 1)


Senioři Praha "A" - FC England United

1

 

4


Tak jsme se opět po nějaké době dostali na pražačku, kde nás čekal nový umělý trávník, který nám byl skoro po kolena. Skoro jako každé léto jsme lepili sestavu na první zápas kde se dalo a i když jsme dali dohromady skoro to nejzkušenější plus nové neokoukané hráče bylo to na sehranosti znát a tak jsme vzadu dost hořeli. První a to vlastní gól si dal Lupus sám, aby tak aspoň sebral soupeřům radost z branky. Pak sice Honza a Jakub ukázali, že jim přece jen míč nepřekáží, ale bylo z toho jen nastřelené břevno. Pak se nám přece jen podařilo vyrovnat. Mischel se na to už nemohl dívat, vzal si míč a jelikož se mu stále nikdo nenabízel doběhl až za půlku, kde se mi jeho střelu podařilo dostat do branky.
Bohužel to bylo z naší strany vše. Soupeř hned zvýšil na 2:1 a ve druhé půli nám přidal další 2 góly. Ještě že nás jako vždy v brance podržel Mischel jinak to mohlo být mnohem horší.

Bagr

Komentář rozhodčího:  
Nejlepší hráč:  

Komentář soupeře:  

Poločas: 1:2
Sestava: Mischel - Lupus, Bagr, Peki + Bohouš, Honza Beneš, Jakub Křížek
Branky a asistence: Bagr (Mischel) 1:1

2.kolo (PO 17.7. 18:45 Malešice)


Senioři Praha "A" - Tutto Bene

5

 

1


Tak oproti minulému zápasu jsme trochu pozměnili sestavu. Ukázal se Pepe, zastesklo se i Peškymu a po dlouhé době se přišel podívat mezi nás. A z dovolené se vrátili Mongol a Hezčí Bagr. A i když nás bylo dost střídání tentokrát probíhalo v pohodě. Dobrá nálada nás neopustila ani když jsme prohrávali. Bulmenovi se podařilo dorazit Pekiho střelu a stal se tak prvním seniorem, kterému se podařilo skórovat u ženský. Za chvíli po ose Lupus – Honza – Hezčí Bagr a opět Lupus padl náš druhý gól. Na konci půle pak Mongol tak dlouho otravoval všechny okolo, až brankář trefil Pekiho a bylo to 3:1.
Druhá půle začala jako skončila první. Mischelův dlouhý výkop se soupeřům nepodařilo zkrotit až tam naběhl Mongol a bylo to 4:1. Na konci se ještě po přihrávce od Honzi trefil Hezčí Bagr . Hrál se docela pěkná fotbal, který nepokazil ani rozhodčí.

Bagr

Komentář rozhodčího:  
Nejlepší hráč:  

Komentář soupeře:  

Poločas: 1:2
Sestava: Mischel - Lupus, Bagr, Hezčí Bagr, Mongol, Peki, Bulmen, Pepe + Honza Beneš, Pešky
Branky a asistence: Bulmen (Peki) 1:1, Lupus (Hezčí Bagr) 2:1, Peki 3:1, Mongol 4:1, Hezčí Bagr (Honza Beneš) 5:1

3.kolo (PO 24.7. 18:45 Malešice)


Senioři Praha "A" - F.C. Steaua

4

 

2


Úžasný zápas v dešti, kdy byl soupeř sice co do fotbalového umu kvalitnější, ale naše nasazení (včetně nasazení Honzy Beneše) bylo víc! Za zmínku stojí především druhý a třetí gól, který padl po spolupráci Honzy Beneše a Hezčího Bagra, kterýžto vždy již zakončoval prakticky do prázdné branky. A pak samozřejmě moment, kdy soupeřův gólman vyběhl s míčem do útoku, ale ten před vápnem ztratil a Mischel mu oplatil jak nejlépe mohl - trefil se přes celé hřiště do prázdné branky.

Soused

Komentář rozhodčího:  
Nejlepší hráč:  

Komentář soupeře:  

Poločas:  
Sestava: Mischel - Bagr, Hezčí Bagr, Peki, Pepe, Mongol, Lupus, Karel "B" + Pešky, Honza Beneš
Branky a asistence: Honza Beneš 1:1, Hezčí Bagr (Honza Beneš) 2:1, Hezčí bagr (Honza Beneš) 3:1, Mischel 4:2

4.kolo (PO 31.7. 18:45 Malešice)


Senioři Praha "A" - A.G.Č.V.

1

 

7


V jednom z nejteplejších dní v roce se sešlo jen pět Seniorů. Vzhledem k tomu, že nás navíc čekal soupeř nově postoupivší do třetí ligy, jsme s lehkými obavami setřeli pot z čel a přemluvili jednoho chlapce jménem Ondřej, aby doplnil náš stav. Několik minut po úvodním hvizdu pak ještě přišla testovaná posila Jakub, takže alespoň početně jsme se soupeři vyrovnali. Herně a nakonec výsledkově jsme však na protivníka ani zdaleka nestačili. Přesto jsme se drželi statečně. První dva góly padly po neuhlídaných rozích (holt jsme o krok pomalejší), třetí pak bylo absolutní rozebrání obrany z protiútoku. Sice jsme také párkrát zkusili štěstí, ale to bylo vskutku ojedinělé. Druhý poločas pak začal tak, že nám soupeř dal dva rychlé góly, a potom už to bylo takové uvolněné. Docela jsme chvílemi i vyrovnali hru, rozuměj, že jsme neztratili míč do vteřiny a měli několik kombinací. Náš gól pak padl naprosto klasicky, tedy dlouhým nákopem Mischela a hlavičkou do brány od Hezčího Bagra. No a soupeř nám ještě pak přivezl dva fíky, nechal vyniknout Mischela, a v poslední vteřině pak následoval Pepého odkop někam do posledních pater blízkého paneláku. Závěrem se sluší poděkovat a ocenit všechny, kteří nastoupili, to samo o sobě byla malá výhra. Seniorští hráči předvedli svůj standard, Ondřej se celkem rozehrál a Jakub ukázal, že by na podzim mohl být posílením, když bude chtít, zvlášť, když si uvědomíme, že Pepé bude na podzim opět futsalovat a Chlad kvůli hrubé nekázni začne v béčku.

Mongol

Komentář rozhodčího:  
Nejlepší hráč:  

Komentář soupeře:  

Poločas: 0:3
Sestava: Mischel - Hezčí Bagr "c" - Mongol, Peki, Pepé, Jakub, Ondra (High Society)
Branky a asistence: Hezčí Bagr (Mischel) 1:6

5.kolo (PO 7.8. 18:45 Malešice)


Senioři Praha "A" - ČP Pankrác

 

 

 


Tak nás čekal poslední zápas v základní skupině LT. My potřebovali vyhrát i soupeř potřeboval body, oba týmy měly tři lidi na střídání a tak se hrál poměrně svižný fotbal. Od začátku bylo jasné, že nás čeká opět kvalitní soupeř. My jsme se v první půli do žádné vážnější šance nedostali. Vzadu poctivě bránili a v bráně nás opět držel výborně chytající Mischel. A tak půle skončila 0:0.

Druhá půle začala jak první skončila jen s tím rozdílem, že jsme jako první dostali gól. Jeden trochu nešťastný odraz míče ve vápně a soupeř nás už rozebral a bylo to 0:1. Nám nezbývalo než dát gól. To se asi 15 minut před koncem povedlo Jakubovi. Zpracoval si rozehrávku od Mischela, obešel dva tři soupeře a ještě prostřelil brankáře. Jelikož ani jeden tým nebyl spokojený s remízou hrál se zbytek zápasu ve velké tempu a měli jsme i trochu navrch. Do dalších šancí se dostali jmenovitě Lupus, Pepé a Karel, ale další branku už nepadla.

Z naší stany velmi slušně odehrané utkání.

Bagr

Komentář rozhodčího:  
Nejlepší hráč:  

Komentář soupeře:  

Poločas: 0:0
Sestava: Mischel - Lupus, Pepe, Mongol, Bagr, KarelKa, Hezčí Bagr, Bulmen, Jakub
Branky a asistence: Jakub (Mischel) 1:1

Konečná tabulka

1. A.G.Č.V. 5 5-0-0 30:6 10
2. ČP Pankrác 5 2-2-1 18:11 6
3. FC England United 5 3-0-2 22:17 6
4. Senioři Praha "A" 5 2-1-2 12:15 5
5. Tutto Bene 5 1-1-3 18:28 3
6. F.C. Steaua 5 0-0-5 7:30 0


Střelci


4 Hezčí Bagr
1 Bagr, Peki, Bulmen, Lupus, Mongol, Honza Beneš, Mischel, Jakub