Memoriál Milana Javornického 2000


1.2.3.4.5. Střelci 

1. kolo      (So 26.2. 10:00 Zelená liška)


Senioři Praha "A" - Hodkovičky

11

 

0

Soupeřův vstup do hanspaulských vod nebyl příliš šťastný, neboť na blátivém terénu dostal celkem slušný příděl. Nás tato výhra samozřejmě těší, i když na druhou stranu musíme přiznat, že jsme dosud s tak slabým týmem nehráli (bez urážky). V utkání se z gólu nejvícekrát radoval Radek Maxima, když zahazoval tutovky a proměňoval ty nejnemožnější šance, jako například gól z rohu, kdy si míč do branky hodil sám gólman. Jediný kdo neskóroval jsem byl jakožto brankář já, i když jsem šel na posledních několik minut do pole.Za zmínku však stojí dvojnásobný Bagrův úspěch.
Poločas: 6:0.
Sestava: Soused - Bagr, Bulmen, Konda, Vašek, Radek, Honza
Branky: 5x Radek, 2x Bagr, Bulmen, Konda, Honza, Vašek 

2. kolo      (So 4.3. 8:45 Zelená liška)


Morová rána - Senioři Praha "A"

5

 

1

První prohra na sebe nenechala dlouho čekat. Sobota ráno, sníh, vítr, teplota na nule, no prostě ideální počasí pro fotbal. Soupeř chtěl usmlouvat remízu, ale někteří naši hráči (viď Džony) pod vidinou vítězství to odmítli. Vystřízlivění přišlo rychle, tedy bohužel až na mne, kdy jsem ještě v alkoholovém opojení z předchozího večera viděl míč dvakrát, ale hlavně neviděl branku. No prostě, do pletiva bych gól nedostal, za to do branky ano ;-))) I přesto byl soupeř mnohem lepší a pohyblivější. Naším jediným úspěchem tak byla Honzova střela.
Poločas: 2:1.
Sestava: Soused - Bulmen, Konda, Radek, Honza, Milan, Džony, Milan L., Petr L.
Branky: Honza (2:1) 

3. kolo      (Ne  5.3. 13:45 Zelená liška)


Chodov - Senioři Praha "A"

0

 

6 (kont.)

Soupeř se k utkání nedostavil.
Sestava:
Branky: 

4. kolo      (So 11.3. 8:45 Zelená liška)


Chroustova lokomotiva - Senioři Praha "A"

0

 

9

Tak brzy jsme problémy se scházením se opravdu nečekali. Přišli jsme v pěti, což mne dost namíchlo. Co se dá dělat. Když se ale přesto vyhraje, těší to dvojnásob. Na blátivém terénu proti nám nastoupila parta sotva patnáctiletých kluků, které jsme přes jejich techniku přehráli jasně naší tvrdostí. Škoda jen, že jsme neproměnili ještě další šance.
Poločas: 0:3.
Sestava: Soused - Konda, Radek, Milan L., Petr L.
Branky: 5x Milan, 2x Radek, 2x Petr 

5. kolo      (So 18.3. 11:15 Zelená liška)


San Spořilov - Senioři Praha "A"

4

 

2

K utkání na rozbahněném terénu jsme nastupovali s vědomím, že jedině výhra o pět branek nás posune dále. Jinými slovy po pár minutách nám bylo jasné, že postup se konat nebude. Soupeř hrál velmi dobře a narozdíl od nás své šance proměňoval. Nutno podotknout, že měli také mnohem lépe fungující obranu. Přesto jsme zase nehráli tak špatně. I Honza Strnad tentokrát tolik nesóloval. Prosadil se opět zatímní střelec roku Radek Maxima. Také potěšila dobrá forma Džonyho, který dokonce přišel střízlivý!!
Poločas: 3:1
Sestava: Soused - Bagr, Konda, Džony, Milan L., Honza, Radek
Branky: Radek (2:1), Džony (4:2)

 

Střelci


8 Radek
5 Milan
2 Bagr, Petr, Honza
1 Džony, Bulmen, Konda, Vašek