Memoriál Milana Javornického 2002


1.2.3.< Střelci 

1. kolo      (So 2.3. 11:15 Liškova)


Alténa ST - FC Spirit bar

7

 

4

Tak tohle se nám tedy nepovedlo. První poločas jsme sehráli zcela dle představ a soupeři se tak podařilo vstřelit pouze jednu branku. Z naší strany toho bylo naopak víc. Nejprve Milan prostřelil jejich gólmana a když soupeř srovnal, odpověděl tentokrát krásným sólem přes celé hřiště Džony (na to se dalo jen koukat :-). Když do poločasu zvýšil na 3:1 hlavou(!) Bulmen, největší muž na hřišti, vypadalo to dobře.
Hned po změně stran první chyba v obraně a sníženo. Na rozdíl dvou branek upravil zase hlavou(!!) Bulmen, neuvěřitelné :-) Bohužel, to bylo z naší strany vše. Pak už jsme dle Milana začali po hřišti pobíhat, "jak zmatené lesní včely" a obrana byla opravdu tragická. Alténa tak celkem snadno srovnala asi 10 min před koncem. Pak už jim nic nebránilo strhnout vítězství na svou stranu a za pár minut nám zasadit hned tři údery. Prostě jsme si to podělali sami. Nicméně jako rozehrání před sezónou MMJ funguje - druhý den se půlka z nás nemohla hýbat!
Poločas: 1:3.
Sestava: Soused - Michal R., Bulmen, Konda, Tomáš, Rosťa, Milan, Džony, Radek
Branky: Milan (0:1), Bulmen (1:2), Džony (1:3), Bulmen (2:4)

 

2. kolo      (So 9.3. 11:15 Zelená Liška)


FC Spirit bar - Devils of Zderaz

4

 

0


Poločas:
Sestava: Bagr - Bagr ml., Konda, Džony, Milan, Rosťa + Alesh, Tomáš Danda
Branky: Džony, Milan 2x 

3. kolo      (So  16.3. 11:15 Zelená Liška)


FC Spirit Bar - Terasy KFC "A"

0

 

2

Touto prohrou jsme skončili letošní účinkování v MMJ. I když jsme v útoku měli Milana s Martinem, tak právě v této fázi jsme selhali. Prakticky celý první poločas jsme neměli šanci. Soupeř se ujal vedení 2 min. před koncem poločasu. V tom druhém mohli několikrát skórovat Bagři, ale občas nepochopitelně nedali. Terasy navíc bránily v 5 lidech. Jinak jsme celkem nehráli špatně, ale chce to dávat góly.
Poločas: 0:1.
Sestava: Soused - Konda, Bagr, Bagr ml., Milan, Rosťa, Martin V.
Branky:

 

Střelci


3 Džony, Milan
2 Bulmen