Memoriál Milana Javornického 2003


1.2.3.4.čtvrtfinále Střelci


 

1. kolo      (So 1.3. 13:45 Zelená liška)


FC Spirit bar "A" - Tutto bene

4

 

0

Je to tady! První utkání máme za sebou. Už jsme se nemohli dočkat a navíc výhra. Je holt vidět, jak jsme se v zimě pilně připravovali :-).
Na "trávník" jsme vyběhli ve zbrusu nových tmavěmodrých dresech, které nám opravdu sluší! Již asi po minutě se poprvé trefil Konda, když jeho první pokus brankář jen vyrazil před sebe. Za deset minut to již bylo 2:0. Po dlouhé době se zase střelecky totiž blýskl Vašek.
Další průběh zápasu byl víceméně monotónní: Soupeř občas hrozil a Radek často zahazoval! I když ... přecejenom se mu podařilo skórovat. Dal branku na 3:0 a bylo rozhodnuto. Pak pohrdl svým premiérovým gólem Rostík.
Vrcholem vydařeného zápasu byla akce později dorazivšího Džonyho. Ještě na naší půlce sebral míč a již ho nikomu nepůjčil. Ze čtyřech soupeřů si udělal doslova slalomové tyčky a přihlížející obecenstvo jen mohlo nádherné a gólem zakončené akci zatleskat!!!
Prostě se to vydařilo. A když jsme pak ještě v nedaleké hospodě shlédli porážku Sparty, bylo to odpoledne opravdu vydařené!
Poločas: 2:0.
Sestava: Soused - Konda, Bagr, Džony, Vašek, Radek + Alesh (Senioři "B") + Rosťa, Mirek Z. (oba Spirit "B")
Branky a asistence: Konda (Radek) 1:0, Vašek (Konda) 2:0, Radek (Bagr) 3:0, Džony 4:0


 

2. kolo      (So 8.3. 11:15 Zelená Liška)


Strážci pomeranče - FC Spirit bar "A"

0

 

3

Opět blátivý terén, opět slabý soupeř. Opět výhra s nulou. Jenže tentokrát špatný výkon. Hra vůbec nefungovala, jak by měla. A důvodů lze najít několik. Například to, že hlavní opory - Džony a Konda, přišli v podnapilém stavu. Druhej Bagr to samé, a tak celé utkání sóloval. Starší Bagr se jako obránce tlačil neustále dopředu, sice hrál dobře, ale gól vstřelit bylo nad jeho síly. Tentokrát se ani nedalo rozehrát vzadu, protože tam byl nový člen Fanda a ten si opravdu asi s míčem moc nepotykal.
Tak to by asi byly příčiny hrozné hry z naší strany. Být proti nám těžší soupeř, tak asi dostaneme co proto. Však ono se to už ukáže za týden.
Jako zatím jednoznačná pozitiva z utkání mohu uznačit bezesporu dobrý výkon (jako již tradičně) Honzy Vlčka a pak také Bulmena. K tomu nesmím zapomenout na naši novou posilu: Petra Fouse, který nám ve všem připomíná Milana - tedy herně :-).
A Radek? No prostě typický výkon, dokážete si to představit :-).
Poločas: 0:1.
Sestava: Soused - Konda, Bagr, Bagr ml., Džony, Radek, Honza V., Bulmen, Petr F. + Fanda + Rosťa (Spirit "B")
Branky a asistence: Honza V. (Džony) 0:1, Radek (Soused) 0:2, Džony (Petr) 0:3


 

3. kolo      (So 15.3. 10:00 Zelená Liška)


FC Spirit bar "A" - S.N.F. "A"

6

 

0 (kont.)


Poločas:
Sestava:
Branky a asistence: 

4. kolo      (Ne 16.3. 11:15 Zelená Liška)


Sen Černý most - FC Spirit bar "A"

1

 

2

Dnešní soupeř byl o poznání lepší, než ti předchozí. Tentokrát se proti nám postavil tým zkušených třicátníků, kteří již zvládali přihrávky :-). Mimo to bylo fakt krásné počasí. Jak Džony poznamenal: "Je krásně, akorát na špeka!"
V první půli byl obrázek hry následující: My tlačili a soupeř vyrážel do brejků. Nicméně ani jedné straně se nepodařilo skórovat, byť nás jednou zachránila tyč.
Po změně stran jsme přečkali úvodní tlak (břevno) a začali Sen trochu víc tlačit. Branku jsme vstřelili až 10 minut před koncem, když Honzovi před branku krásně nacentroval výborně hrající Bulmen. Neuplynula ani minuta a bylo srovnáno. Konda ve vápně dostatečně razantně neodzbrojil protihráče a odražený balón skončil v naší síti. Když už to vypadalo na remízu, přišlo "vyvrcholení". Petr vystřelil tak z deseti metrů pod břevno, brankář nejprve na hrudi jako zpracoval a poté míč přes něj přepadl do sítě. Petr navíc zaznamenal svůj premiérový gól!!!
Poločas: 0:0.
Sestava: Soused - Konda, Bagr, Vašek, Petr F., Honza V., Bulmen, Džony, Radek
Branky a asistence: Honza V. (Bulmen) 0:1, Petr F. (Konda) 1:2 

čtvrtfinále      (Út 25.3. 16:45 Zelená Liška)


FC Spirit bar "A" - Folprecht

0

 

4

Hrálo se sice 2x15 minut, ale za takhle milosrdnou prohru můžeme být ještě rádi. Soupeř byl asi tím nejlepším, co jsme za sedm let v hanspaulských vodách potkali.
Prakticky od úvodu utkání nás Folprecht zatlačil na vlastní polovinu a ostřeloval branku. Kupodivu jsme stihli inkasovat až na konci poločasu, kdy Fandovi na půlce hřiště "ušel" hráč a přečíslení dvou hráčů soupeř využil.
Po změně stran se situace nezměnila. Já odolával spršce střel a my se nemohli dostat ani za půlku. V posledních pěti minutách nás Folprecht třemi zásahy dorazil.
Poločas: 0:1.
Sestava: Soused - Bulmen, Bagr, Bagr ml., Džony, Fanda, Radek, Petr F.
Branky a asistence: 

Střelci


2 Radek, Džony, Honza V.
1 Konda, Vašek, Petr F.