Podzimní liga 2002
Podzim 2001


1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. Tabulka a střelci 

1.kolo (So 7.9. 10:00 Hagibor 1)


KK Keckafogo - FC Spirit Bar

1

 

0

Řečeno slovy Bagra, již od patnácté minuty jsme věděli, že to takhle dopadne. Po úvodním drtivém tlaku prakticky celý první poločas jsme totiž nedokázali vstřelit ani jednu branku.
Do soupeře jsme se od úvodu pustili, ale tlak byl bezzubý. Buď šanci brankář kryl nebo jsme těsně minuli branku. Vyloženou gólovku jsme si však nepřipravili.
Po změně stran se hra opakovala, šancí však ubylo. S přibývajícím časem začal z brejků hrozit i soupeř. A po sérii chyb v obraně se mu také podařilo pět minut před koncem skórovat. Takový vstup do sezóny jsme si tedy nepředstavovali. Impotentní útok nás sužuje již delší dobu!
Poločas: 0:0.
Sestava: Soused - Bagr, Konda, Bulmen, Honza V., Milan, Martin V., Radek
Branky: 

2.kolo (So 14.9. 10:00 Hagibor 3)


FC Spirit Bar - Sakostra

0

 

1

Co napsat? Hrajeme celkem dobře, ale nejsme schopni proměňovat šance anebo si je i obtížně připravujeme. Obrana celý zápas pracuje dobře, ale nevyvaruje se jedné krizové hrubky, jakou tentokrát (vlastně i minule :-) předvedlo duo Bagr - Bulmen.
To je na hovno takováhle práce, to si musíte dopředu rozmyslet ... :-)))
Poločas: 0:0.
Sestava: Soused - Bagr, Bagr ml., Bulmen, Konda, Honza V., Milan, Radek
Branky: 

3.kolo (So 21.9. 10:00 Hagibor 3)


AC Nisa - FC Spirit Bar

1

 

1

Po většinu zápasu jsme asi byli lepším týmem, vyhrát se nám přesto nepodařilo.
Jedinou branku jsme obdrželi již po čtvrthodině hry. Sice to bylo z úhlu, ale ten pacholek to bohužel trefil milimetrově. Od té doby jsme šancemi disponovali zejména my. Tu největší nemohl spálit někdo jiný než Radek. Míč letící prakticky 10 cm od brankové čáry po zemi dokázal vykopnout kolmo nahoru, ten opsal elipsu pár centimetrů nad brankou a stejně kolmo spadl dolů. Něco neuvěřitelného. Něco takového může dokázat jen Radek (nebo Honza V. :-). Rozhodnout mohl pár minut před koncem Milan. Jeho střelu však obránce rukou vyrazil z branky. Nepochopitelně dostal pouze žlutou! Milan ale penaltu nedal, protože je vůl a proti lehce obéznímu brankáři míří nastřed.
Poločas: 1:1.
Sestava: Soused - Bagr, Bagr ml., Bulmen, Honza V., Milan, Radek, Tomáš Z.
Branky: Radek (1:1). 

4.kolo (So 28.9. 10:00 Hagibor 3)


FC Spirit Bar - No Madam! "A"

6

 

1

Nepřišel Milan a byl z toho super výkon :-)! V ostře sledovaném duelu (přišel i Falta a Filip Kirchberger) jsme porazili No madam především proměňováním šancí v první půli a také samozřejmě fungující obranou s brankářem.
Už ve druhé minutě po rychlém brejku skóroval Radek, gól to byl jako obvykle "výstavní". Po střele Džonyho zůstal Radek u tyče sám, ale na gól potřeboval dvě střely. Jednu do gólmana a jednu umulousanou nad něj. Za pár minut, i když soupeř tlačil, to bylo již 2:0. Tomáš z dálky vystřelil, gólman to vyrazil a Honza z úhlu dorazil :-). Třetí gól do přestávky přidal malý Bagr. Opět nádherný gól. Trefil tyč, od té do brankáře a míč za čáru.
Po změně stran se do nás No Madam zakousli. Nicméně chyby v obraně znamenaly naše další úspěchy. Čtvrtý dal po Džonyho přihrávce od rohového praporku Bulmen. Při Vaškově ruce soupeř zahrával penaltu. Ale chytl jsem jí. Hurá! Bagr ml. zvýšil na 5:0, jak to už si nepamatuji, ale myslím, že to opět byla haluz. Na 6:0 téměř identickým gólem upravil Bulmen. Čisté konto jsme ale nakonec neuhájili, neboť Vláďa Liška trefil asi tři minuty před koncem vingl. Škoda.
Poločas: 3:0.
Sestava: Soused - Bagr ml., Konda, Honza V., Tomáš Z., Vašek, Džony, Bulmen, Radek
Branky: Radek (1:0), Honza V. (2:0), Bagr ml. (3:0), Bulmen (4:0), Bagr ml. (5:0), Bulmen (6:0) 

5.kolo (So 5.10. 10:00 Přezletice)


SK RSC Přezletice - FC Spirit Bar

3

 

0

Na bahnitém a naprosto příšerném terénu byli domácí přecejenom o chlup lepší. I když se po většinu utkání zdálo, že je to právě díky výhodě vlastního hřiště, na které jsou zvyklí.
V první půli jsme inkasovali asi po patnácti minutách, kdy po zaváhání obrany prostřelil útočník (pozdější střelec všech branek) Kondu i mne. Šance na vyrovnání se naskytla za chvíli. Milan krásně kopl "přímák", Bagr však na brankové čáře bravurně zastoupil gólmana Přezletic :-). Do přestávky nás domácí pokořili ještě jednou.
Po změně stran jsme měli jasnou územní převahu, bohužel jsme byli opět zcela impotentní a neschopní. Třetí hřebíček Přezletice přidali chvíli před koncem.
Fuj, už tam nikdy nechci hrát. Hřiště hrůza :-))
Poločas: 2:0.
Sestava: Soused - Tomáš Z., Milan, Konda, Bagr, Bagr ml., Radek, Bulmen
Branky: 

6.kolo (So 12.10. 10:00 Karlín 3)


Beer Boys - FC Spirit bar

4

 

1

Poslední tým tabulky, který ještě nebodoval. Takže výsledek naprosto jasný. Prostě, proti těm, co jsou na chvostu nám to nikdy nešlo a ani teď to nešlo.
Hrozné utkání po všech stránkách. Po chybách obrany a jedné mé soupeř rychle vedl 3:0. Milan sice ještě v prvním poločase snížil, ale po změně stran jsme předvedli neuvěřitelné zahazování šancí.
Poločas: 3:1.
Sestava: Soused - Konda, Milan, Bagr, Bagr ml., Bulmen, Radek, Honza V.
Branky: Milan (3:1) 

7.kolo (So 19.10. 10:00 Karlín 3)


FC Spirit bar - Stars beer

1

 

2

Že tohle utkání nebude lehké, bylo jasné nám všem. Se Starama jsme už několikrát hráli a poslední utkání bylo dost vyhrocené. O výhru jsme totiž na jaře přišli v posledních pěti minutách. Kdo by čekal, že to tak bude i nyní, měl pravdu. Za to děkujeme "fair-play hře" Starů a "úžasným" rozhodčím z Lynxu!! (Však počkejte.)
První půle vyrovnaná, na šance jsme asi vedli my. Zajímavé věci se děly ale po změně stran. V 45. minutě Džony z přímáku zajistil vedení. Staři vytáhli pět minut před koncem z branky vola Skramuského a ten šel do útoku. Po pár minutách bylo srovnáno. Rukou asi dva metry od těla si zpracoval míč a dal góla. Kupodivu všech na hřišti i v okolí rozhodčí branku uznal!!! Pomezní na to nic, právě telefonoval! Tato událost nás natolik rozhodila, že vítěznou branku jsme jim skoro věnovali :-(.
Poločas:
0:0.
Sestava: Soused - Honza V., Bagr, Bagr ml, Konda, Radek
Branky: Džony (1:0) 

8.kolo (Ne 8.9. 16:15 Hagibor 2)


FK Triolymp - FC Spirit Bar

0

 

3

Prvních pár minut utkání vypadalo, že soupeře bude technicky zdatnější a my budeme bojovat o remízu. Za chvíli se však ukázalo, že opak je pravdou. Triolymp totiž celé utkání bezzubě útočil a my naopak z přečíslení dávali branky.
Jako první skóroval Martin, jehož přítomnost na hřišti v posledních zápasech je opravdu znát. Obránce vyrazil míč dál před sebe a Martin střelou k tyči nedal brankáři šanci. Do přestávky ještě zvýšil Radek, když Milan rozehrával roh. Milan: "Viděl jsem, že Radek se dívá jinam, tak jsem ho trefil!" :-).
Po změně stran Triolymp přecejenom přidal více na důrazu, nicméně obrana vedená tím vlasatým uchylem tentokrát pracovala bezchybně. Zvýšit náskok mohl Radek (pardon Honza, nějak se mi pletou :-))), ale míč z prázdné branky téměř vykopl. Na přecejenom konečných 3:0 v náš prospěch upravil Milan, kterému při úniku nahrál Martin, zatímco se soupeři dohadovali z rozhodčím, zda míč byl, nebo nebyl v zámezí nedaleko naší branky.
Poločas: 0:2.
Sestava: Soused - Bagr, Konda, Bagr ml., Honza V., Martin V., Milan, Radek
Branky: Martin V. (0:1), Radek (0:2), Milan (0:3) 

9.kolo (So 23.11. 08:45 Podvinný mlýn 1)


FC Spirit Bar - Emperators

2

 

3

Pro nás existenční zápas. Hráli jsme ho jako odložený až někde v p....! Bohužel se nevyvedl a to zejména mě. Dostal jsem dva blbé góly mezi nohy. Jeden o kaluž a druhý s tečí. To je ale jedno, stejně jsme prohráli. I když na druhý poločas posílil naši ofenzivu Martin Veverka, k otočení skóre to nestačilo. Sedmá liga tak byla spečetěna.

Poločas:
0:2.
Sestava: Soused - Bagr, Bagr ml., Bulmen, Rosťa, Džony, Tomáš Z., Martin V., Konda, Vašek, Radek
Branky: Martin V. (1:2), Konda (2:3)


 

10.kolo (So 16.11. 10:00 Karlín 3)


Hell's boys - FC Spirit Bar

3

 

0

V tomto utkání jsme si moc nadějí nedělali. Přesto obraz hry vypadal zcela vyrovnaně. O výsledku však rozhodly dva momenty. Asi v patnácté minutě Bagr zahrál ve vápně rukou a soupeř se z penalty nemýlil. Po změně stran jsme bohužel inkasovali druhou branku, když jsem nedůrazně držel míč a jeden z protihráčů mi ho z ruky vykopl. Do konce utkání jsme skórovat ale nedokázali a Hell's boys přidali ještě jednu branku.
Poločas:
1:0.
Sestava: Soused - Honza V., Konda, Martin V., Džony, Milan, Bulmen, Bagr, Bagr ml., Radek
Branky: 

11.kolo (So 7.12. 8:45 Karlín 2)


FC Spirit Bar - Kbelské vosy

5

 

4

To bylo utkání! To jsem fakt ještě neviděl. Ještě se nám totiž nestalo, aby soupeř přišel pod větším alkoholovým vlivem jak my. No, minimámálně stejně byli.
Vedení na body v duelu jsme se však ujali my. První triumf získal Konda, který mi obsahem svého žaludku přizdobil vápno!!! Ale pak se už začalo hrát. Vosy se na hřišti vysloveně potáceli a my si mohli v útoku dělat co chceme. Bohužel impotence je naší silnou stránkou. Vypadalo to, jak kdyby v útoku běhali minimálně tři Radkové vedle sebe. Největší gólovky zahodil zejména Vašek a pak i Džony a Milan. Vrcholem nemohoucnosti byl Milanův "tah na brán", kdy tváří v tvář brankáři zakopl úplně sám :-)) První branku tak dal až Konda, jemuž gólman hostí v brance vysloveně uhnul a snad mu i řekl "prosím". Do poločasu se ještě trefil Bagr a Milan. Vašek taky, ale do kanálu a my tak přišli o náš Adidas! :-((
Po přestávce soupeř vystřídal brankáře a rázem se hra otočila. My na to kašlali a Vosy otočili na 4:3. Během pěti minut konce utkání však Milan a Džony rozhodli o naší divoké výhře 5:4. Byla to hrůza! Za zmínku stojí ještě otužilý Honza Vlček, který hrál jen v trenkách a triku a bez vlasů za teploty -4 stupně!

Poločas: 3:1.
Sestava: Soused - Bagr, Honza V., Konda, Milan, Džony, Vašek
Branky: Konda (1:0), Bagr (2:1), Milan (3:1), Džony (4:4), Milan (5:4) 

Průběžná tabulka

1. SK RSC Přezletice 11 8-2-1 43:15 18
2. Hell's boys 11 7-3-1 29:10 17
3. Emperators 11 6-1-4 40:25 13
4. FK Triolymp 11 6-1-4 24:29 13
5. Kbelské vosy 11 5-3-3 26:22 13
6. AC Nisa 11 5-3-3 29:27 13
7. No madam! "A" 11 4-2-5 28:27 10
8. KK Keckafogo 11 5-0-6 23:24 10
9. Stars Beer 11 3-2-6 15:24 8
10. FC Spirit Bar 11 3-1-7 19:23 7
11. Sakostra 11 3-0-8 12:31 6
12. Beer Boys 11 2-0-9 18:49 -2Odečtené body: 6 - Beer boys


Střelci


4 Milan
3 Radek
2 Bulmen, Bagr ml., Martin V., Džony
1 Honza V., Konda, Bagr