Podzimní liga 2003
Jaro 2003


1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. Tabulka a střelci 

1.kolo (So 6.9. 10:00 Karlín 1)


Kapr tým 86 "B" - FC Spirit Bar "A"

1

 

1

Tak jsem se právě dozvěděl, že bych měl splodit komentář a to zrovna, když jsme s Džonym byli v nejlepším.
No jak bych začal. Fotbal, teda kopaná, vypadal jako na začátku každé sezóny. Někdo prokouřené plíce, někdo prochlastané játra, a tak to taky na hřišti vypadalo. Hráli jsme jak teploty a mohli jsme v pohodičce prohrát 5:0, ale nestalo se tak. Soused, který byl ještě opilý po páteční akci, se vždycky omylem připletl do střely a nestačil těm střelám uhýbat, proto se dá říct, že celkem zachytal, ale všichni víme, že nestačil uhýbat. Ale skočeme se Sousedem a přejděme k ostatním poběhlicím po hřišti.
Zmatené pobíhání po hřišti a hýkání radostí, když někdo dostane balón, nikdy zápas ještě nevyhrálo. První gól jsem dostali po schrumáži, kdy u nás ve vápně byl jejich jediný útočník a stačil si nás všechny položit na zem (rozuměj mě, Bulmena a Souseda, ostatní si nepamatuju) a nádherně trefil branku. Musím říct nádherně, protože vždycky když někdo trefí bránu tak mám radost, protože od našeho týmu to bohužel není tak často vidět. Pak jsme se dlouho lopotili a troufám si říci, že ještě hůře než před inkasovaným gólem. Naštěstí pro nás máme v mužstvu bojovného Džonyho, který po chybě jejich obránce vybojoval balon, samozřejmě, že nedal gól, ale odrazilo se to k ostrostřelci Radkovi, který se nakonec trefil do odkryté branky.
Nuda, nuda, šeď, šeď, tak jdou popsat naše další akce. Jediná která stála za to byla Mongolova, který prošel přes celé hřiště, kdy se mu vyhli dva obránci a zařídil 100% gólovou šanci pro malýho Bagra, ale holt z metru do prázdný se nestřílí, asi mu bylo líto, že má tak velkou šanci a oni neměli, tak přestřelil.
Jediný světlý okamžik tohoto dne byla následná pařba u Bagrů na chatě, kde se vše vyvedlo jak má.. Musíme chlapi sehnat nějakou ligu chlastání, tam by jsme možná byli ve vyšší lize než tady v sedmý. Možná je to trochu zmatený, ale fakt si toho po tý chalstačce moc nepamatuju. Jak říkal Lupus Lupus, tak nechápe jak může člověk zapomenout něco kdy byl střízlivý a pak se teprve ožral. Hehe
Konda

Poločas: 1.0.
Sestava: Soused - Bagr, Bulmen, Konda, Honza V., Bagr ml, Džony, Radek, Mongol
Branky a asistence: Radek (Džony) 1:1 

2.kolo (So 13.9. 10:00 Karlín 1)


FC Spirit Bar "A" - Ministerstvo obrany

0

 

3

Tak jsem chtěl použít super komentář od rozhodčího, ale protože vedoucí ligy onemocněl, tak už se mi nedostal do ruky. Tudíž se zkusím popsat průběh "fotbalového" utkání sám.
První půle docela pohoda. Hráli jsme to svoje nic a soupeř se toho tak nějak držel. Gólovky jsme měli asi jednom tři (Bagr ml., Radek, Džony) a prd z toho. Do druhé půle jsme šli s tím, že bychom mohli herní projev zlepšit.
Bohužel už za pár minut soupeř vedl 1:0, když jsem neudržel míč. No a když to za deset min. bylo už 3:0, začali jsme konečně něco hrát. Z toho pramenily dvě tyče - BUlmenova a Džonyho. Nicméně stále se na nás dívat nedalo. Hrůza děs. Kdo by hledal za celé utkání přihrávku, našel by tak jednu. Kdo by si myslel, že když už jsme před brankou, dáme gól, je vůl a blázen.
Hrajeme přesně v našem duchu - jako teplý!!!
Poločas: 0:0.
Sestava: Soused - Bagr ml., Bagr, Bulmen, Džony, Soused ml., Konda, Radek, Mongol, Honza V.
Branky a asistence: 

3.kolo (So 20.9. 10:00 Karlín 1)


CC Praga Calcio - FC Spirit Bar "A"

0

 

1

Jelikož jsem nemohl hrát, sledoval jsem poprvé naši hru jaksi z venku. Musím říct, že je to hrůza :), Prvních deset minut jsme si ani nepřihráli, což se soupeři líbilo a docela si s námi pohrával. Naštěstí většinu času hrál vzadu Vlčák, který hasil největší průsery. Soused tentokrát tým podržel, protože nevpustil ani jeden gól (čemuž do dneška nevěřím). Soupeřova hra se i nadále opírala o tvrdou hru dvou stoperů, kteří měli více svalů a sádla, než rozumu a techniky. Po zhruba čtvrt hodině jsme konečně začali osobní obranu, která na soupeřovi útočníky velmi platilo. Zhruba ve čtvrtině zápasu jsme poznali, že rozhodčí kamarádí s největším vymaštěncem ze soupeřových řad. Poté co hráč číslo 16 inzultoval Vlčáka a rozhočí napomenul „oba“ a vyhrožoval kartami, bylo nám jasné odkud vítr fouká. Musí se, ale nechat, že rozhodčí nepískal vyloženě špatně a opravdu se snažil. Leč zákroky zmíněné 16ky i nadále přehlížel. Hra by se dala opět nazvat spíše kopanou než fotbalem. Hodně dobře se prosazoval mladší Bagr, který připravoval hlavně v druhé polovině dobré pozice pro střelbu. Střelby se většinou ujímal Radeček, při kterém tentokrát bůh střelby nestál :) , takže vše lítalo hodně přes a mimo. Nakonec jsme po snad deseti spálených gólovkách dali v 52 minutě gól ze standardní situace. Kdy Vlčák ze zcela nepochopitelného úhlu kopal před branku, kde nastřelil Bagra, který tím pádem skóroval. Posledním dvacet minut (vím časově to neodpovídá, ale rozhodčí tvrdil něco jiného) jsme měli ještě pár šancí, ale dostali jsme se i pod tlak a jen taktak jsme nedostali vyrovnávací gól. I kvůli tomu rozhodčí neustále prodlužoval až slunce skoro zapadalo :) Pák nakonec zazněl závěrečný hvizd a my poprvé v sezóně vyhráli :)
Soupeř: Praga Calcio CC se ukázali jako zcela neschopni hrát fér, nebyli schopni přiznat ani evidentní teč brankaře a podobně. Dále mizerně simulovali, což byl většinou tak špatný výkon, že to nepískal ani jejich vlastní rozhodčí. :)
Nejlepší výkon: obrana - Vlčák, útok - Bagr ml.
Petr Faus
A tady je "pár" fotek.


Poločas: 0:0.
Sestava: Soused - Bagr, Konda, Honza V., Bagr ml., Soused ml., Džony, Radek
Branky a asistence: Bagr (Honza V.) 0:1 

4.kolo (So 27.9. 10:00 Karlín 1)


FC Spirit Bar "A" - CF Ramutant

0

 

0

No, to byla zase jeglace! Představte si situaci, kdy přicházíte na Karlín zhruba deset minut před začátkem zápasu. Je vám blbje ze fčerejška, cesta z tramvaje vám přijde dlouhá a nemůžete dejchat, páč ste překouřený jak prasata. A v tomhle stavu uvidíte soupeře. Mladý vysportovaný maníci, který (jak mi řekl Bagr, kterej přišel eště vo deset minut dřív než já) se už patnáct minut rozkopávaj. To mě tak překvapilo, že sem si musel vzít pivko na posilněnou.Dvě minuty před začátkem utkání se začínáme scházet (což nás taky překvapilo a tak jsem nezůstal s pivem sám). Rozhodčí byl natolik tolerantní, že nás po převlíknutí nechal i kopnout do balonu a mohlo se začít.
Nevim co se nám stalo, ale hned na začátku jsme měli něco jako gólofku, jenom Džony nějakym způsobem zaváhal. Potom se hra uklidnila a my si začali hrát to svoje oblíbený. Pustit si takticky soupeře na svojí půlku hřiště a nechat se ukopat z rohů. To baví hlavně Souseda a tak provedl následující. Soupeř kopal roh, Soused si parádně naběhl a pěstma srazil balón před sebe, kde mu stál u tyče Bagr. Ten to dostal do zad a jak se votáčel, tak si dal málem vlastence. Tenhle trýček se Sousedovi natolik zalíbil, že si ho pak střihnul eště jednou. Další vzrušující věcí, která se udála byla ta, když soupeř centroval před bránu, kde skákal s jednim z mutantů Dědek. Z ničeho nic vzduchem proletěl Soused s mohutným mám!!!!! a balón minul. No teda minul… nějakym omylem ho to asi trefilo, takže to asi vyrazil, nicméně jistej zákrok vypadá jinak.Zhruba po deseti minutách soupeřova tlaku se ty klučinové uklidnili. Nevim čim to bylo… asi tim, že neměli nikoho na střídání.
No do konce půle se nic nestalo až na to, že sme měli pár šancí, který ale skončili jako vždy. Nejhorší na tom je, že stejný hovno se dělo i po přestávce.
Na závěr bych se rád poklonil Remutantům za příkladnej přístup k fotbalu, za dobrej výkon rozhodčího a za špatnej výkon Souseda ve sprchách.
Komu ale smekám jak pro tenhle tak i pro většinu ostatních zápasů je Džony. Je pravda, že gól už nedal ani nepamatuju, ale je to asi jedinej hráč z našeho týmu, kterej maká jak šroub a jeho procento vodfláknutejch balónů je daleko nižší, než u ostatních.
Spřátelským pozdravem: „HUP NA G. !!!“ se s váma lůčá Lupus Lupus.


Poločas: 0:0.
Sestava: Soused - Konda, Honza V., Bagr, Džony, Radek, Soused ml., Vašek, Mongol
Branky a asistence: 

5.kolo (So 4.10. 10:00 Karlín 1)


Sparta Pankrác "B" - FC Spirit Bar "A"

1

 

6

V první čtvrt hodině jsme se celkově docela dobře postavily ke hře. Jen Radeček se i přes svůj fyzicky neuvěřitelný výkon hrozně trápil. Z mého pohledu, hlavně díky Bullmanově dobré práci na pozici záložníka, jsme dokázali přecházet do protiútoku v přečíslení což po chvíly začalo přinášet ovoce. Soupeř po odpadnutí jednoho hráče pro potíže se zády nasadil „nehrajícího trenéra“ a tak dál mohli střídat. I tak bylo vidět, že soupeř nestíhá tempo naší hry. Zároveň mizerný výkon jejich bránkaře je odsoudil k tragické prohře. V polovině jsme vedli 4:0. Ve druhé půlce jsme již ztratili „chuť hrát“ a tak soupeř pomalu začal vystrkovat růžky (rozuměj: vystrkovat obrovského útočníka Freda :) ) Což vyústilo v jedinou branku soupeře. I přes náš zhoršený výkon v druhé polovině se nám podařilo ještě vstřelit dvě branky a zápas byl ukončen 6:1.
Nejhezčí okamžiky: Vlčákova branka přes celé hřiště, Mongolova branka s blafákem a vůbec celkové Mongolovo napadání soupeře na jeho polovině se ukázalo jako velmi plodné.

Soupeř: Kluci se snažili, a i přes vysoké skóre nefaulovali a až na pár strkanit zápas proběhl v klidu a konečně se dalo mluvit o fotbalu než o kopané.

Nejlepší výkon: Branka: Soused Obrana: Vlčák, Konda Útok: Mongol, Bullman, Radeček, Bagr.ml, Bagr (pořadí jmen neodpovídá míře výkonu. Všichni hráli super)

Petr Faus

Poločas: 0:4
Sestava: Soused - Bulmen, Konda, Bagr, Bagr ml., Radek, Honza V., Mongol
Branky a asistence: Bagr ml. (Honza) 0:1, Radek (Bagr) 0:2, Honza (Soused) 0:3, Radek (Mongol) 0:4, Mongol 1:5, Bagr (Honza) 1:6 

6.kolo (So 11.10. 10:00 Karlín 1)


FC Spirit Bar "A" - Ukradený širáci

1

 

1


Poločas: 0:1.
Sestava: Soused - Konda, Bulmen, Honza, Petr F., Džony, Mongol, Vašek, Bagr ml.
Branky a asistence: Džony (Honza V.) 1:1 

7.kolo (So 18.10. 10:00 Karlín 1)


FC Šrot - FC Spirit bar "A"

1

 

1

Banik piča!
Už mrzlo a nás bylo jako zmrzlejch sraček. Takže 11. Udělaly se dvě pětky a obě hrály po celý zápas skoro na piču!
Už po několika minutách jsme se nečekaně dostali do vedení, když malej Bagr házel aut a Šroťák si ho tam hlavou hezky zavěsil. Do přestávky jsme ještě měli nějaké ty šance, ale prd z toho.
Po změně stran se hrálo prakticky na jednu branku. A to na tu naši. Ještě byla klika, že Šrotové byli v útoku dost neschopní. Zejména jejich hrotová "desítka" sólovala tak, že nebyl problém ji odstavit. Když už bylo asi pět minut do konce, soupeř otevřel hru i bránu. My z toho však těžit nedokázali. Když už běžel malej Bagr s Honzou sami dva na gólmana, tak to prvně jmenovaný tahal tak dlouho, až musel nahrát Honzovi do nemožného gólu a byla z toho jen tyč.
Zbývala asi minuta do konce a zhruba na půlce Radeček fauloval. Strhla se strkanice a sám postižený dostal dvakrát lehce na šišku. Nicméně idiot rozhodčí jen čuměl a čuměl. Nevím na co čekal. Možná na to, jestli se nepobijeme a on pak nechá rozehrát. To vlastně taky nechal. Ale směrem k nám a my byly zrovna tou dobou sotva ve 4 na hřišti. Centr na hranici vápna, Džonymu utekl a nádherná hlavička do protilehlého vinglu. Je to v hajzlu.
Nutno podotknout, že v rámci strkanice se horlivě snažily i obě Bagrové, prostě - atmosfera jak na Bazalech, piča! :-)
Za remízu si určitě můžeme sami, druhý poločas jsme se nechali zbytečně zatlačit. Jediní, kdo hráli dobře byl snad Mongol s Bulmenem. Naopak utkání se dost nevyvedlo bratrovi a také Džonymu, který při obranné činnosti ztrácel často míče.

Soused

Poločas: 0:1.
Sestava: Soused - Konda, Bagr, Bulmen, Honza V., Radek, Soused ml., Džony, Bagr ml., Vašek, Mongol
Branky a asistence: 

8.kolo (So 1.11. 10:00 Karlín 1)


FC Spirit Bar "A" - AC Bozi Terron "B"

0

 

2

Jak začít? Nedá se jinak ne? hrůza,hrůza a zase hrůza.Teda jedna výjimka potvrzující pravidlo byla. Soused se nám rozchytal do životní formy a je velká škoda že mi ostatní hrajeme na piču. Jak se nás sejde na zápase hodně začne zmatek , viz Džonyho pobývání v obraně. Té se toho ale nedá moc vytknout , protože chyby začínaly v útoku a útočníci ( včetně mě ) se nevraceli jak by bylo potřeba. Dříve jsme mohli žehrat na nepromění šance a Sousedovu neschopnost , ale to už neplatí. Šanci jsme v zápase neměli a o Sousedovi jsem už psal. Šance nejsou, protože nejdou rychlé balony dopředu. Teda podle mě. Jestli s tím někdo nesouhlasí, tak v sobotu diskuze. Jen ne ručně. To už jsem letos zažil a nic moc. K výkonu rozhodčího nic nemám. Nebyl moc slyšet , ale nikoho nezařízl. Možná nějakou chybu sem tam udělal, ale rozdělil je "spravedlivě" na obě strany. Zápas vypadal na plichtu, ale při?la ztráta a bylo hotovo. S odstupem času asi spravedlivá prohra, protože na vítězství se hraje jinak.
Nejlepší hráči: Soused - 1*,Vlček (v obraně prostě precizní ) , útok v obranné činosti 5!, v útočné ještě trochu hůře. Nedá mi to a vrátím se k účasti na posledních dvou zápasech. Bylo nás sice dost, ale jestli se to nenaučíme využívat tak nám to bude na hovno. Já bych jako nejschůdnějšé řešení viděl rozdělit se na obranu, zálohu a útok. Nedocházelo by tak k situacím, kdy Džony je v obraně a Bagr st. v útoku. A hlavně by to předcházelo zmatkům při střídání. Možná by prospělo i určení zakladní pětky, podle současné formy. Snad jsme dost soudní a když to někomu nepůjde, tak se nechá vystřídat. Doufám, že v sobotu se k tomu vyjádříte a něco vymyslíme. To je asi vše. Na hřišti se totiž vlastně nic víc ke komentování neudálo.
Radek

Poločas: 0:0.
Sestava: Soused - Džony, Bulmen, Bagr ml., Konda, Bagr, Soused ml., Honza V., Radek, Mongol, Petr F.
Branky a asistence: 

9.kolo (So 8.11. 10:00 Karlín 1)


Banana Chiquíta - FC Spirit bar "A"

3

 

4

Takže jsem zaúkolován napsat něco ne moc sprostého o našem zápase. Moc toho nebude, když nemůžu sprostě nadávat, ale pokusím se. Celý zápas jsem se na tu frašku díval z lavičky, protože mi nedovolilo zdraví nastoupit. Přišlo nás stejně dostatek a tak i přesto, že se Vašek neomluvil a nepřišel byli tři lidi na střídání. Když už jsem u střídání, tak se musím zmínit, že před zápasem jste si určili, kdo se bude točit ve vobraně. Byli jste tři: Lupus, Fausťák a starej Bagr. Proč teda občas zůstal na hřišti jen jeden z těchto tří? He? Prostě je to nezodpovědnost a basta! Soupeř vypadal mladě a nadějně, ale do zápasu nastupoval s tím, že sestoupí do 8 ligy a tak mohl jedině krást body týmům které myslí na postup nebo na udržení. A to jsme byli my. Hned v úvodu utkání malej Bagr pokakal balón na lajně a soupeř šel ve dvou na jednoho obránce a statickou tyčku v brance. Teda alespoň v 50% zápasu. Z toho ještě gól nepadl, ale balon se odrazil k dalšímu nabíhajícímu protihráči a s jemnou tečí byla vstřelena první branka zápasu. Lupus, hvězda zápasu dal tímto první gól do hatricku, který vsítil. Naštěstí pak Lupus proběhl celé hřiště a zavěsil pod brankáře, tak trochu odčinil tu teč, kterou se předvedl na začátku zápasu. Naštěstí se tento den probudil střelec Radeček a dvěmi góly pomohl ke konečnému vítězství 4:3, ale ty další dva góly v naší síti byly kuriózní. Druhý jsme dostali po vyraženém balonu od Souseda, který to přes veškerou smůlu v zápasu odehrál přesně na nohu protihráče a ten skoro ze třetiny hřiště zamířil přesně do odkryté branky. Nevím, co tam obránci dělali, ale stalo se. Avšak to nebyl nejhezčí gól zápasu, ten přišel až v pořadí jako třetí a to byla lahůdka. Soupeř se postavil k přímému kopu znovu přibližně ve třetině hřiště a kopl to přímo vzduchem na bránu, kde by se měl vyskytovat brankář… Ten ale podcenil balón a nechal se přelobovat. Jak nezvyklá situace v malém fotbale. Hehe. Musím ale podotknout, že jinak chytal soused standard. Co to slovo znamená si všichni přeberte sami.. Musím se ještě vyjádřit k výbornému výkonu starého Bagra a Lupuse. Dále hrál celkem kvalitně Bulman, ale tyto tři výkony zase zastínili příšerným výkonem Mongol a malej Soused. Mongole, ty tvoje patičky jsou sice hezké, ale byl z nich tuhý výkal. Takže příšťe radši na jistotu a přihrávat spoluhráčům a ne protihráčům. Ostatní hráli svůj standard i když od malého Bagra bych čekal taky více. Co dodat? Snad jen to, že jsme si touto výhrou snad zajistili udržení v sedmé lize a teď můžem jenom překvapit a jít na postup, ale ten už moc nehrozí..

Djedek

Poločas: 2:2
Sestava: Soused - Bagr, Bagr ml, Bulmen, Honza V., Radek, Petr F., Soused ml., Mongol
Branky a asistence: Radek (1:1), Honza (1:2), Radek (2:3), Honza (2:4)10.kolo (So 22.11. 15:00 Kyje)


Bobři W.C. - FC Spirit bar "A"

4

 

1

Jsme prostě machři. To jsme se zase předvedli.
Už skoro tma, rozhodčí nikde a soupeř nadržený na malém kyjském hřišti. Začalo se o 20 min později a hned svižně. Asi po pěti minutách to bylo 0:2. První střela - vyrazil jsem míč před sebe, kde se vzal, tu se vzal osamocený útočník a gól. Druhá střela - prošla skrumáží před brankou, bohužel děda jí smolně tečnul. Třetí střela, čtvrtá, ... ! No a tak nějak to šlo furt dál. My se do šance v první části utkání prakticky nedostali. Soupeř těžil z vyzrálosti a hlavně schopnosti zpracovat přihrávku (+ tedy k tomu nějací ti "černoši").
Myslím, že by stálo za to se mrknout do slovníku na termín
"přihrávka" = přihrání míče od jednoho hráče k druhému.
"dobrá přihrávka" = přihrávka míří do prostoru těsně před druhým hráčem.
"zpracování přihrávy" = nový držitel míče ho v jedné pikosekundě neztratí.
Určitě se shodneme, že na všechny tři definice můžeme zplna hrdla zakřičet: "To neumíme!".
Nicméně, kolem poločasu se hra přece jenom vyrovnala a my dokázali i tvořit chvíli hru. Po změně stran ovšem zase přišel brejk dva na jednoho (Starého jako obvykle) a bylo to 3:0.
Parádička byl gól na 4:0, to si z nás doslova udělali malé čuráčky :-). Přihrávka z leva doprava, zpět a zase zpět a bylo. Nicméně, dočkali jsme se čestného úspěchu, kdy po několika slibných šancích už ani Radek nemohl netrefit.
Soused

Poločas: 2:0.
Sestava: Soused - Konda, Honza V., Džony, Soused ml., Mongol, Radek
Branky a asistence: Radek (Džony) 4:111.kolo (So 6.12. 10:00 Karlín 1)


FC Spirit bar "A" - Dynamit Vršovice

2

 

0

Tak jsme zase po dlouhé době podali docela solidní výkon. Sice v zápase o nic nešlo, přesto jsme se snažili a odměnou za to byla výhra v podobě 2:0.
Nebudu se moc rozepisovat, od toho tady je komentář pana Vlčka a navíc si moc nepamatuji, neboť se mi ty hovada snažili vymazat paměť hned po utkání :-). No, první gól padl nečekaně. Tedy přesně řečeno nečekaný střelec a nečekaný způsob. Nejvyšší muž na hřišti - Bulmen - skóroval po Fausťákově autu hlavou a brankář překvapivě neměl šanci! Měli jsme z toho všichni upřímnou radost, vždyť Bulmen čekal na další zářez dost dlouho.
Po změně stran jsme nejprve pár šancí zazdili, pak i soupeř a nakonec se trefil Honza, když ve dvojici přelstil gólmana efektním sjetím míče po noze. Vůbec Honza tento zápas dělal super "tríčky" (jak on říká). Nicméně nechme mluvit přímo jeho. Já skončil s devíti panáky po alkohol trophy namol a to mi stačilo.
Soused

Pamatuju si akorát to, že sem dvakrát netrefil balon, z toho jednou úmyslně... a potom že Radeček netrefil balon a proto sme mohli dát gol... jo a potom si pamatuju eště dvě frajeřinky, který předved náš brankář..., kterej nicméně zrovna tohle dopoledne podal fcelku dobrej výkon... a vodpoledne vlastně taky... !
Lupus

Poločas: 1:0.
Sestava: Soused - Konda, Bagr, Bulmen, Honza V., Džony, Soused ml., Petr F., Radek
Branky a asistence: Bulmen (Petr F.) 1:0, Honza V. (Radek) 2:0 

Konečná tabulka

<
1. Kapr tým 86 "B" 11 8-1-2 29:13 17
2. Dynamit Vršovice 11 6-3-2 23:21 15
3. Ministerstvo obrany 11 5-4-2 24:17 14
4. CF Ramutant 11 5-4-2 18:16 14
5. FC Šrot 11 4-4-3 28:19 12
6. FC Spirit Bar "A" 11 4-4-3 17:16 12
7. W.C. Bobři11 4-3-4 30:29 11
8. AC Bozi Terron "B" 11 4-2-5 21:21 10
9. Ukradený širáci 11 3-3-5 23:27 9
10. CC Praga Calcio 11 2-4-5 31:39 8
11. Sparta Pankrác "B" 11 1-2-8 18:33 4
12. Banana Chiquíta 11 2-2-7 25:36 -4Odečtené body: Banana Chiquíta - 10


Střelci


6 Radek
4 Honza
2 Bagr
1 Mongol, Bagr ml., Džony, Bulmen, vlastní