1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. Tabulka a střelci

Blue flame - Senioři Praha "A"

2

2

To byl zase zápas …
Bohužel jsme nastoupili bez naší největší opory Amura. Nicméně na naši „výbornou“ hru to nemělo vliv. První půli jako bychom se teprve rozkoukávali, až po změně stran jsme přece jenom místy soupeře přehrávali.
Kdybych měl napsat, jak jsme dostali první branku, tak asi takhle: Centr do vápna, já si vyběhl, míč však ještě před vápnem odhlavičkovával malý Bagr. Bohužel došlo k dvěma omylům. Já si nezařval a Bagr hlavičkoval dozadu ?. No nic, jdeme dál. Jako správní halulzáři jsme nemohli přece vyrovnat z normální akce. A tak poté, co Honzík hodil aut, Mongol míč štrejchnul svým sličným bokem a poté nějak nebo něčím strčil do obránce a míč byl v síti.
V druhé půli jsme se snažili více centrovat do vápna z výkopů, ale vysocí a krásní zadáci Oriflamu měli míče pod kontrolou. Na 2:1 z jejich pohledu padl gól po akci, kdy se nám zlehka nevrátil útok a já se nedomluvil s Honzíkem Vlčíkem. Kdo by čekal, že vyrovnáme normálně, mýlil by se. Milan si postavil míč do místa, kde by měl být rohový praporek a vystřelil do chumlu ve vápně. Nějako to tam prolítlo a tak bylo srovnáno. Pak ještě malej Bagr měl na noze vedoucí gól, nicméně po pětivteřinovém přemýšlení co s míčem se rozhodl, že ho raději narve do gólmana. Toť vše.

1

Bohužel dostal na starost zápis o utkání nejhorší spisovatel, který kdy žil a tak ani raději dále nečtěte! Sešlo se nás jak prasátek v ohrádce a tak jsme se ani dneska neuhnali. Neuháněli jsme ani za výsledkem, který je spravedlivý pro obě strany. Je vidět nad tímto komentářem..
Mno, z celého zápasu jdou vyzdvihnout tři momentky. Za prvé Soused chytil míč do košíku, asi dneska nenašel (naštěstí) žádné houby, za druhé Honza posral obsazení hráče, ale jak superman se vrátil a zamezil tak jasnému gólu a za třetí Mongol vypíchl míč obránci a chladnokrevně zavěsil. Soupeř měl pár šancí, My jsme měli pár šancí, ale impotence na obou stranách byla veliká. Jak je vidno i podle výsledku. Už nevim co bych psal.. Džony chybíš nám a už se na tebe těšíme, hlavně na tvůj zadeček.. Vimr dal gól neplatí, protože za nás žádný nehraje. A ať žije Limotrophy! Přece se nebudeme neustále jenom opíjet, že Románku! To je to krátký, ale So Sad snad něco doplní jistě výstižným slovem. Možná dvěma nebo i celou větou? A co takhle souvětím? Zvládne to? A co na to Jan Tleskač?
Vršováci i Senioři vyrobili za utkání jednu hrubou chybu. Oba týmy jí využily, a tak utkání skončilo 1:1. Nemohl jsem si nevšimnout, že lapač Seniorů chytal míče do ruky, což jsem naposledy viděl v době, když byl ještě Djedek kostelníkem v kostele u Svatého Jakuba.
Vidím světýlko. Někdo sem jde. Kdo to je? Nevidím dolů dobře, svítilna mu málo svítí a on …. je to Em.

Djedek + dodatek Jan Tleskač

Poločas: 0:0.
Sestava: Soused - Bagr, Honza V., Konda, Bulmen, Mongol, Amur, Radek, Milan Pl., Soused ml.
Branky a asistence: Mongol 1:0

3.kolo (So 25.9. 10:00 Karlín 3)

FC 1869 - Senioři Praha "A"

4

4

Několik slov úvodem:
Původně jsem chtěl napsat místo komentáře oslavnou báseň či kratší povídku, ale nakonec vše pojmu zcela vážně, protože bych rád také zažil pocit vítěze a k tomu je potřeba vyhrávat. Tedy jedeme vážně a seriózně.

Vše začalo tím, že jsem neměl ranní erekci. To vždy značí nesnadný průběh blížícího se utkání. Hráli jsme proti FC 1869, což jsou fajnoví klucí, a tak mě dělba bodů až tolik nemrzí. Utkaní začalo z naší strany trapně, protože když necháte Mongola stát za lajnou nemůžete čekat zázraky. První gól byla krásná střela asi z patnácti metrů. Šla po zemi, rychlost měla 3 km/h, ale my máme v bráně inženýrka a tak to bylo po pár minutách 1:0. No pak 2:0, protože jste všichni hovna. Ale pak jsem přišel já všem nakopal prdel a Džony dal dva góly. Jupí 2:2. Ale protože jste nejenom hovna, ale navíc kokoti, tak nám v poslední minutě prvního poločasu dal soupeř další gól a můžou za to všichni co nenakopali Sousedovi před utkáním anus a neřekli mu, že má chytat a né si honit ptáka, když je míč ve vápně.
No druhý poločas začal zase trapně, protože Soused dostal góla co se nedá popsat. Asi má Soused mezi nohama bič boží, protože jinak by nedostal takou neuvěřitelnou mrdku ( rozuměj gól ). Jenomže pak jsme začali hrát. Džony dodělal hetrajs a Bagr mladší přidal dalšího fíka. Byli jsme kombinační bohové ( především Mongol ). Bojovali o míče atd. Už mě to nebaví, prostě 4:4 a hotovo. Jo a Džony dal z půlky břevno, a pak se vysral na Souseda, kterýho nechal ve sprše s bandou najebanců a tradá domů a do hospody.

Několik slov závěrem:
Soused se omluvil a navíc to děláme pro zábavu, proto vás mám všechny rád, a přestože jsem měl nedávno doktorův prst v prdeli příjdů i příště.
No a Soused tedy z tý chaty přijede.......

Mongol

Poločas: 3:2.
Sestava: Soused - Bagr, Bulmen, Honza V., Džony, Bagr ml., Radek, Mongol, Milan Pl.
Branky a asistence: Džony (Milan Pl.) 2:1, Džony (Bagr ml.) 2:2, Bagr ml. 3:2, Džony (Milan) 4:2

4.kolo (So 2.10. 10:00 Pankrác 1)

Senioři Praha "A" - Paradise 91

3

4

Fotbal je sice krásná hra, ale když ho hrajete proti kre…. a idi… tak vás to ani nemůže bavit. Ne že by všichni soupeři byli takový ale pár se jich tam našlo. V takovém případě začnete uvažovat, že začnete dělat sport ve kterém je klid a dají se vydělat prachy jako je třeba golf nebo box. Tolik úvodem.
Vyměnili jsme na jeden zápas naše karlínské hřiště za Pankrác a bohužel se nám nedařilo. Už jen to, že sem nás trefilo jen sedm svědčí o mnohém. Z před zápasového rozcvičování stojí za zmínku moment, kdy se Radek trefil do šibenice hned z první poté co mu nahrál Milan. Možná se vám zdá, že to není důležité, ale uvidíte později.
Musím říct, že jsme zápas začali dost vlažně a první gól dostali hned na začátku poté co jsme soupeře nechali nahrát si před prázdnou branku. Takové góly jsme si nechali dát v první půli hned tři, jako třeba ten kdy míč prošel metr od lajny přes celé brankoviště a ani Soused, který se po něm vrhnul na něj nedosáhl což překvapilo Mongola tak že nechal soupeře dát gól do prázdné branky. I když na ten první jsme ještě odpověděli po Milanově výkopu se tentokrát hlavou trefil do správné branky ml. Bagr. Ke konci poločasu jsme mohli inkasovat ještě jednou poté co se Soused vydal chytat míč před pokutovým územím, ale soupeř mě naštěstí? v prázdné brance trefil do kou… tak se nic nedělo. Takto rozchytání sem hned na začátku druhé půle vystřídal Sousede, který si zlomil koleno nebo prdel. Bohužel to nestačilo a hned první střelu jsem pustil. To by se dalo označit za zlomový moment v utkání poté jsme začali více běhat napadat soupeře a střílet na branku. Naše zlepšená hra přinesla ovoce, Radek se po druhé trefil do šibenice, chvíli na to se trefil i Milan. Bohužel jsme se ve zbývajících minutách již netrefily a tak poprvé v sezóně prohráli.
Na závěr něco k rozhodčím, to že se občas stane že rozhodčí nic nepíská to už jsme si zvykli, ale že by za ně rozhodoval poskok ze soupeřovy lavičky to sem viděl poprvé. O jejich kvalitě vypovídá i moment poté co rozhodčí zapískal faul vedl dialog z druhým rozhodčím. Já sem pískal, tys něco pískal, co sem pískal, ale já nic nepískal, co se to děje. Bohužel pro nás jinak by soupeř nemohl dohrávat v plném počtu!
P.S. nakonec se ukázalo, že Soused nic zlomeného nemá a příště příde zas mužeme se těšit. P.P.S. viděl sem člověka co má delší, blonďatější a hustější vlasy než Konda.