Podzimní liga 2005
Podzim 2005


1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. Tabulka a střelci1.kolo (So 3.9. 10:00 Karlín 1)


Modrý balet - Senioři Praha "A"

3

 

2


Hráli jsme kličkovanou ... Hráli jsme prostě první zápas sezony a ke všemu nás přišlo jako much na hovno. Takže to by tak bylo úvodem. Potom jsme naběhli na hřiště.
Hned od začátku jsme nastoupili v nejsilnější sestavě a bylo jen otázkou času, kdy otevřeme prdele (rozuměj skóre). No a to by člověk neřekl, střelcem byl Djedek. Pěkně k tyči. Poté však naše hra přestala mít jakýkoliv řád a hráli jsme systémem nahoru dolu, místo toho, abychom použili lávičkův prešovský beton. Takže brzy došlo na vyrovnání a dokonce do poločasu Modrý balet po brazilsku vedl 2:1.
Po změně stran jsme opět zapnuli na vyšší obrátky. Výsledkem byl Bagrem úžasně nastřelený Amur do hrudi, z čehož vznikla přihrávka Milanovi, který srovnal. Bohužel ve hře dozadu jsme tentokrát nebyli silní, a tak se konala nakonec prohra 2:3.

Soused

Komentář rozhodčího: bez komentáře :-(

Poločas: 2:1.
Sestava: Soused - Bagr, Bulmen, Lupus, Djedek, Milan Pl., Bagr ml., Radek, Amur, Džony, Mongol, Vašek
Branky a asistence: Djedek (Milan) 0:1, Milan (Amur) 2:22.kolo (So 10.9. 08:45 Karlín 1)


Senioři Praha "A" - No Madam! "A"

0

 

2


Můj poslední komentář:

komentáře už mě přestaly bavit. Takže jen krátce Zbončák je hovado a...jo aha to je jiný zápas. No, takhle. Já si docela hezky v sobotu ráno zaběhal. Bylo nás o jednoho méně než před týdnem, takže opravdu vytížení na 100%. No Madam vyhráli, protože jsme hráli špatně, ale to je fuk. Nehrajeme pro prachy nebo zábavu, ale já osobně proto, abych se pomuchal s malým Bagrem ve sprše. Jo a teď jsem si vzpomněl, že Soused chytal dneska fakt dobře. No to je asi tak všechno, mě to opravdu nebaví. A hlavně, nevystřelili jsme na branku, takže sorry, ale fakt není o čem...no takže jediné co se stalo převratného je to, že máme nového diktátora, který se valí radši někde na chatě. Tak čau.

Mongol

Komentář rozhodčího:

Poločas: 0:0.
Sestava: Soused - Bagr, Bulmen, Lupus - Bagr ml., Vašek, Radek - Bú. Soused, Mongol, Džony, Amur
Branky a asistence:3.kolo (So 24.9. 10:00 Nové Kbely)


PC Santa Tranta "C" - Senioři Praha "A"

2

 

1


Sobota ráno, 9:04 a překvapivě poslední na dvoře jsem byl už očekáván nastoupenou dvojicí alkáčů v autě. Soused firemní akce a Mongol zase určitě nějaký hadry. Tudíž jsem do auta nastupoval pln nejistoty v brankářském a útočném sektoru. Sjeli jsme se před zápasem nečekaně brzo a to i přesto, že jsme hráli v prdelákově (nějaký Kbely čičo). Začali jsme tedy bagem a právě tady možná začíná překvapivý výkon Mongola v zápase, protože byl v bagu neustále uprostřed a tudíž se rozběhal.. Proč překvapivý? Protože jeho standardní výkon se rovná chodící kachně s káčátkama za sebou. Mno, ale o Mongolovi dost. Horší to bylo s rozcvičkou pana brankáře, že… Před zápasem žádné protažení, žádnej výklus, rybyčky, chytání a podobně. Prostě se v obavě ze zvracení nerozcvičil a byl to asi rozhodující moment celého utkání. Před výkopem ještě rychlá porada ode mne a Džonyho o střídání a mohlo se začít. Jak začít. Soused se nerozcvičil ani v prvním poločase, protože na něj nešla jediná střela, zato my co jsme promarnili. Škoda mluvit. Snad každý měl nějakou šanci a největší asi Amur, který ale z otočky těsně minul. Překvapivě nám vycházelo střídání a hra byla pohledná, prostě dalo se na to koukat a tudíž jsme po bezbrankovém poločase nabuzeni šli do druhého. A jak je dobrým zvykem, tak prakticky z první šance gól. Napřed jsem neodvrátil centr dopředu, ale poté, co míč směřoval do partií, kde se nedá skoro vzít, tak jsem to patičkou strhnul do autu. Soupeř neváhal a nerozehrál na blízko, kde jsem operoval, ale hodil aut před branku do VÁPNA, kde nevím proč si dávali Soused s Džonym přednost před zahráním balónu, ale u Džonyho to chápu.. (to slovo vápno je schválně napsáno velkým písmem) No a proto stál na konci vápna soupeřův hráč a k jeho úžasu stačilo dát míč do prázdné brány. Mam dojem, že to byla jejich první šance.. Ale pozor, senioři zbraně nesložili a tlačili jsme se do útoku, kde to soupeř zachraňoval jen díky jejich neúměrně dlouhým nohám (nohy 170cm a celé tělo 205cm) a klikou, ale občas i zákeřným faulem, po kterém jsme srovnali skóre. Milan se štěstím našel na levé straně volného Vlčáka, který udělal kliku jednomu obránci a levačkou (prý už ničím jiným střílet nebude) to narval přesně do vinglu. Ještě po zápase jsem slyšel nadávat toho pavoučka, že mu trvalo týden utkát tu krásnou pavučinu a prý s ní chtěl jet na závody. Nám ale remíza po slušném výkonu a jednoznačně lepším než soupeřův nestačila a tak jsme se tlačili do útoku nadále. Bohužel naše produktivita je bídná a tudíž jsme neproměnili žádnou šanci. Naopak soupeř po autu našel hlavu svého spoluhráče (v mém oku 250cm vysokého), kterého opravdu nešlo přetlačit, snažil jsem se co to šlo, ale bohužel se dostal k hlavičce ve vápně a jeho střela šla do tyč, do druhé tyče a před prázdnou branku, kam bohužel doběhl první soupeř a tudíž jsme dneska odcházeli poraženi opět o gól.
Je to škoda, ale musím pochválit všechny za pěkný fotbal a předvedený výkon. Nescházela kombinace, i přesné přihrávky a konečně se u lidí do fotbalu zapojila i hlava. Sice jsme bez bodu, ale pokud budem hrát nadále podobně jak dnes, tak dle slov i ostatních se budem těšit na fotbal i přes prohry.
Mrzí mě věc, která se stala Petrovi, který zůstal ležet na „trávníku“ a z důvěryhodných zdrojů bude mít na noze sádru celý měsíc a nesmí se pohybovat. Takže mu přeji, ať se noha vyléčí a přijde si opět co nejdříve zahrát!

Djedek

Komentář rozhodčího:

Poločas: 0:0.
Sestava: Soused - Bagr, Bulmen, Lupus, Djedek - Milan Pl., Džony - Bagr ml., Amur, Mongol, Bú. Soused
Branky a asistence: Lupus 1:14.kolo (So 1.10. 10:00 Karlín 3)


Ukradený širáci - Senioři Praha "A"

3

 

1


Tragédie o 2 dějstvích Napsal Amur z Amurosu

Dějství první:
Odehrává se na straně kolosea blíže ke krčmě.
Sluneční bůh Apollón vlídně shlíží z nebes.

Pod dohledem všemohoucích Olympských bohů se sešlo k boji pouhých 7 gladiátorů zastupujících ostrov Seni-Or, oproti mohutné přesile zlodějských barbarů z Širákova. Poprvé v novém roce se sešlo nemnoho bojujících na naší straně, a bylo to znát na předvedeném výkonu – bohyně strategie Athéna tentokráte při nás bohužel nestála. Boj začal v celkem rychlém tempu, míč střídal strany jak pohár ambrosie při Diově narozeninové oslavě, ale z naší strany ne a ne přijít ten správný míč, správná přihrávka, správný centr či výkop. Ve 13. minutě poprvé udeřili soupeři, kdy po selhání komunikace mezi obranáři a bohem Diem došlo k rozvlnění naší sítě po podivně kopnutém rohu a podivně volném útočníkovi u podivně postavené tyče naší brány. To by ale ještě nemělo nic znamenat, jeden zásah není smrtelný, jak praví bůh války Áres, pakliže není dobře mířen na patu, jak by mohl Achilles vyprávět. Zbytek prvního dějství se neodehrálo celkem nic zajímavého, kromě občasných výletů na soupeřovu stranu za účelem jen bezedné provokace bez kladného úspěchu. Celkově byl poločas jakoby unavený, způsobený možná jen jedním střídajícím zápasníkem, a potenciálními kurdějemi dvou gladiátorů.

Dějství druhé:
Odehrává se na druhé straně kolosea čelem ke krčmě.
Sluneční bůh Apollón vlídně shlíží z nebes, ale je to hovno platné.
Zeus se jen uchechtává, místo aby seslal nějakou Můzu na pomoc.

Do druhého dějství jsme nastoupili s jedním hráčem navíc, takže na střídání byli najednou dva. Pakliže by si člověk či Bůh myslel, že to nějak oživí hru, tak to by byl na velkém omylu. Hra se nesla ve stejném duchu, šup sem, šup tam, světlé chvilky sice byly, ale nic z toho. Celkově to vypadalo na nedostatek vůle k vítězství, a to je strategicky špatně. V 50. minutě přišel druhý gól soupeřů, který byl dle mého názoru poněkud teplý, ale gól je gól. Toto nás trochu nadzvedlo, a začali jsme více běhat a snažit se. Po krásně hozeném autu Mongola přišlo neuvěřitelné naběhnutí Milana (z mého pohledu to bylo jako kdyby mu Hefaistos zapálil koudel u zadní časti těla, čímž Milan dosáhl přímo božské rychlosti a nedotknutelnosti soupeřových obránců) a zakončení do soupeřovy brány. Bohužel víceméně v poslední minutě přišla rána z milosti, kdy jsme dostali 3. gól do úplně odkryté brány a porážka byla dokonána. Jen díky výjimečné shovívavosti Césara nebyli jsme všichni popraveni po prohrané bitvě.

Celkové zhodnocení:
Dle mého názoru bez vůle vyhrát se skoro nedá vyhrát, takový jsem měl pocit. Strategie nastolená kapitánem Dědkem a Johnym se mi jeví jako super, bohužel se nás nesešlo tolik, aby se dala efektivně využít. Hrát jenom na jedno střídání, kdy jeden střídající jsem já, který stále fyzicky nejsem schopen vydržet na hříšti déle než 10 minut, se bohužel ukazuje jako špatné. Doufám, že od příště se už budeme scházet v hojnějším počtu. Myslím si, že na vyhrávání máme, jenom to chce více se soustředit a šlapat jak drak. Trocha štěstí by taky neuškodila, že Die. Nejlepšími hráči dle mého názoru byli Johny a Milan, oba do toho šli s nasazením, Johny běhal a tvořil hru, Milan běhal a skóroval. Myslím, že Soused chytal tentokráte skoro výborně, a tak jako dneska by měl začít chodit víc do míčů, které jdou přímo do vápna, protože to by měla být jeho doména. Takže příště snad i z pomocí bohů vyhrajeme. Hlavně DON’T PANIC – nic není ztraceno, a věty typu „přetrpíme šestku, a zahrajeme si v sedmičce“ by se neměly vůbec vypouštět z úst.

Amur

Komentář rozhodčího:

Poločas: 1:0.
Sestava: Soused - Djedek, Bulmen - Milan Pl., Džony - Mongol, Vašek, Amur
Branky a asistence: Milan Pl. (Mongol) 2:15.kolo (So 8.10. 10:00 Karlín 1)


Senioři Praha "A" - Slovan Amatéři

0

 

2


Tentokrát se hrálo o něco dále od krčmy.
Ovšem nic se nezměnilo na tom, že Senioři dou do prdele čim dál tim víc. Už ani nevim, jak zápas probíhal – někdy na začátku jsme dostali klasicky teplej gól, kdy soupeř zcela osamocen v našem vápně neměl problém prostřelit Souseda. Poté soupeř mohl přidat další góly, ale měli prostě kejdu. V tomto duchu probíhal prakticky celej mač, kdy my jsme na branku vystřelili dohromady asi jednou, na druhou stranu soupeř připomínal trénink juniorů brazilské repre – držení balónu asi tak 90%, parádiček v podobě přehazování balónu vzduchem přes obránce, atd… Na konci Slovan potvrdil jasnou převahu a uzavřel výsledek na 0:2.
Celý zápas jsem sledoval z lavičky a musim říct, že bych ho raději neviděl. Několikrát jsem přemejšlel o tom, jak ven z těchto sraček a několik věcí je jasných – jestli nezačnem na hřišti mezi sebou komunikovat, tak to můžem rovnou zabalit a začít znova v 8. lize. Tragičtější pohled na naší obranu jsem prostě neviděl – 3 obránci čumí kamsi k obloze, kde se vznáší balón a za nimi si soupeř připravuje ideální střeleckou pozici. A nikdo na nikoho nezařve, natož slova jako – „ty levou, já pravou, přihraj to, poď si pro míč, atd…“.
A to mluvim jenom o obraně, útok u nás prakticky neexistuje. Taková přihrávka směrem dozadu je u nás unikátem. Nabíhání a uvolňování bez míče jakbysmet.
Ikdyž o tom diskutujem vlastně pořád, že se s tim musí něco dělat, na hřišti jakoby šlo pořád o hovno. Fyzička je jedna věc a nasazení druhá. Sorry, ale nikdo mě nepřesvědčil, že chce vyhrát.

Džony

Komentář rozhodčího:

Poločas: 0:1.
Sestava: Soused - Djedek, Bulmen, Bagr - Milan - Bú. Soused, Amur
Branky a asistence:6.kolo (So 15.10. 10:00 Karlín 1)


FC Spirit bar "B" - Senioři Praha "A"

3

 

2


Tak jsme se sešli za slunečného počasí na bratrovražedném zápase se Spiritem - trošku zima , ale grog zahřál. Nevím jak bych začal, ale asi tím , že nejlepší hráč - Bú. nenastoupil (chcípota) a místo mě nastoupil náš nový hráč, Djedkův bratránek Jiří, vivat! Bylo vidět, že moje číslo mu slušelo a předvedl super výkon, což jsme od něho očekávali.
Tak tedy k zápasu: první, kdo se postavil do brány byl Bulmen – vynikající výkon, Soused nastoupil až za 10 minut - hrozný výkon, stane se, ale proč zrovna dnes. Proč jsem do prdele neukryl líp Sousedovy kopačky, ach jo, měli bychom každý tři piva zdarma (stejně to z tebe vytlučem Sousede – samí kapříci).
První gól jsem neviděl, protože jsem běžel pro Sousedovy kopačky do auta – Amure musel bejt parádní, gratuluji k prvnímu střelenému gólu. Další góly v naší síti bych nejradši nekomentoval a asi ani nebudu, ale k pozitivu nesmím zapomenout na vyrovnávací Bulmenův bulmenskéj gól na 2:2. Bohužel štěstí se na naší stranu neobrátilo hup sousedova rybička a gól 3:2 pro Spirit ach jo.
Co k tomu dodat chlapy nevadí na záchranu pořád máme !!!
Kýbl předkožek

Bú. Soused

Komentář rozhodčího:

Poločas: 1:1.
Sestava: Soused - Bagr, Djedek, Bulmen, Lupus - Džony, Milan Pl., Bú. Soused, Jirka, Amur, Mongol
Branky a asistence: Amu 0:1, Bulmen (Jirka) 2:27.kolo (So 22.10. 10:00 Karlín 3)


Senioři Praha "A" - FC Tycho de Brahe "B"

1

 

3


Tak se nás tam dneska zase sešlo jako much nad hov... Atmosféra dobrá všichni vypadali střízlivě ačkoli to tak nebylo. Zahájilo se svižným tempem které málem po jedné vydařené akci mohlo skončit gólem.
Myslím, že se nám dařilo, protože jsme po dlouhé době nenakopávali, ale kombinovali po zemi, kde se moc dařilo naší nové posile, která si dokázala pěkně narazit a zatáhnout míč k bráně soupeře.
Naneštěstí jak už je v této sezóně pro nás charakteristické se soupeř ujal vedení po akci kdy nás soupeř přečíslil poté co Bagr vyrazil proti hráči a ten si ho hravě obešel po straně a tak Radkovi co běžel s hráčem na druhé straně nezbylo nic jiného než mu zkřížit cestu. Ten samozřejmě přihrál tomu opuštěnému hráči před bránu který to pěkně trefil naštěstí do Souseda a ten to vyrazil před sebe kam si nádherně naběhl Bagr a z metru do v běhu z voleje propálil. Bohužel na 0:1.
Protože soupeř nic nepřiznal a navíc nehrál příliš čistě tak to hodně lidí nasralo což vedlo k vyrovnávacímu gólu který nastal po pěkném obléhání brány soupeře, kdy to tam nasraný Vlčák propálil. 1:1. Navrhuji tedy vždy před zápasem zešikanovat a zflustrovat Vlčáka před každým zápasem, aby jsem ho pořádně nasrali a on tak byl gólově produktivní. Doporučuji podobné věci: Hele Honzo soupeř říkal, že tvůj vořech je hnusnej a že ho ve sprše vošukaj... no fakt říkali to!!!
Jak už je zvykem si před koncem začněme uvědomovat, že ho tam ještě můžeme dostat a tak se bezhlavě pouštíme dopředu, aby to měl soupeř lehčí a tak nám předvedli pěknou akci kterou zakončili bohužel moc pěkným gólem. 1:2. Nezbylo než se vrhnout dopředu a alespoň vyrovnat což proti soupeři s průměrem 9 branek na zápas byl smělý plán který však nevyšel a tak soupeř před koncem zvýšil svůj náskok na 1:3 opět po pěkné akci.
Srovnal bych nás se Spartou, nedaří se, ale poslední zápas i když s prohrou se mi kombinačně moc líbil. Bohužel zpět to asi bude přes sedmou ligu.

Bagr ml.

Komentář rozhodčího:

Poločas: .
Sestava: Soused - Bagr, Bulmen, Djedek, Lupus - Milan, Radek, Jirka - Džony, Amur, Mongol, Vašek
Branky a asistence: Lupus 1:18.kolo (So 5.11. 10:00 Karlín 1)


Blue Devils - Senioři Praha "A"

2

 

0


V rámci předzápasové přípravy se šla naše základní sestava podívat ve čtvrtek na pohárové utkání Slavie Praha – nějací Bulhaři. Musím zde napsat, že jsme viděl hezkej fotbal, spoustu gólů a výhru domácích. Bohužel jsme se moc nepoučili, a tak náš sobotní zápas dopadl tak jak dopadl.
V sobotu ráno nás čekal v Karlíně další zápas na život a na smrt, v našem případě o naději na záchranu, nebo poslední HŘEBÍK do naší šestiligové účasti. Jak bývá v posledních zápasech běžné, sešla se nás docela horda, a to nepočítám marody a drahé polovičky. Hned od prvních minut zápasu bylo jasné, že to nebude nic jednoduchého a že zápas bude bolet. Soupeři hráli hodně bojovně, ale i přesto všechno jsme jim dovolili jen jednou vystřelit na Souseda. Jen ke konci poločasu získal převahu díky sérii autů a rohů. Bohužel i my jsme ohrozili soupeřovu branku jen dlouhými centry a auty, se kterými si soupeřův brankář hravě poradil.
I když druhá půle začala poněkud rozpačitě podařilo se nám připravit si největší šanci zápasu. Nejprve se do pokutového území neohroženě vřítil Mongol. Jeho střelu sice brankář zablokoval, ale to už se Mongol hrnul k dorážce do prázdné branky, a tak soupeřovu brankáři nezbylo nic jiného než zatáhnout za záchranou brzdu, respektive Mongola za dres a to tak viditelně, že rozhodčí nezaváhal a odpískal penaltu. O tom že nehrajeme v úplné pohodě vypovídá fakt, že k tomu kopat penaltu se ze sestavy, která byla momentálně na hřišti (Bagr, Konda, Milan, Mongol, Radek a Soused), nikdo neměl. Nakonec se k ní postavil Radek. Nejprve si prohlídl všechny 4 rohy branky (to aby náhodou nějakej netrefil) a pak to poslal co nejdál od nich, to znamená doprostřed branky. Malou útěchou může být fakt, že brankář pak skákal chvíli po patách, protože to bylo vše co jsme s této situace vytěžili jelikož se Konda k odraženému míči neprotlačil.
Jak by řekl Venca Titlebach „nedáš dostaneš“ Soupeř z následující akce skóroval. Soused pustil střelu po zemi od brankové čáry, která krásně zapadla k protilehlé tyči naší branky. Jak tvrdil nečekal jí, protože kryl přední tyčku. Bohužel to vypadalo jako by se za ní schovával, a tak zbylo právě tolik místa, aby míč prošel do naší sítě.
Po této situaci začal fotbal stále více připomínat zápas ve volném stylu. Překvapivě byl v této situaci nejvíce vidět (slyšet) Amur, který ještě nabuzen ze čtvrteční pohárového zápasu Slavie řádil jako Zorro Mstitel a nenechal jediný soupeřův faul bez odezvy, neúnavně nadával soupeři, spílal rozhodčímu, který neviděl vše a něco přešel bez odpískání. Toto Amurovo počínání umlčel až Vlčák, který rázným odkopem Trefil Amura přímo do obličeje. Ale jak říkal doktor, Amur na to oko již vidí a zuby, ty dorostou. Touto ranou Honza vybil všechnu svou negativní energii, a tak již soupeřovu branku neohrozil. Na závěr jsme tradičně znovu inkasovali v čase 59:59 neudělal Johny kličku dvou napadajícím protihráčům a ti pak nadvakrát překonali Souseda.
Nakonec ještě několik slov k soupeři, který se prezentoval hodně nesportovní hrou. To že někoho sejmou se dá přejít, ale to, že se nejsou schopni se po tom omluvit (až na výjimku (jednu)), že schválně zakopávají míče, nejsou schopni přiznat jediný míč co kopnout za čáru a neustále se o všem hádají nesvědčí o jejich in……….
Abych nekončil v tomto duchu, tak na závěr několik pozitivních věcí. I když jsme zatím stále všechny zápasy prohráli neopouští nás dobrá nálada. Fandit a povzbuzovat chodí i ti co jsou momentálně zraněni, i když si nejsem jistej jestli všichni ti co přišli fandili skutečně nám.
P.S. Stále ještě existují kluby co jsou na tom hůř než mi a to hrají dokonce 1. Gambrinus Ligu

Bagr

Komentář rozhodčího:

Poločas: 0:0.
Sestava: Soused - Lupus, Djedek, Bulmen, Bagr - Džony, Jirka, Milan - Mongol, Radek, Bú. Soused, Amur
Branky a asistence:9.kolo (So 12.11. 10:00 Karlín 2)


Senioři Praha "A" - Břevnov Rovers

6

 

0 kont.


Komentář rozhodčího:

Poločas: .
Sestava:
Branky a asistence:10.kolo (So 19.11. 10:00 Karlín 1)


Inter Ohradní - Senioři Praha "A"

6

 

1


Ani nevím, co k utkání napsat. Prostě, soupeř byl výrazně lepší a my jsme opět chybovali. V první půli jsme z pěti obdržených branek přihráli soupeři na čtyři. Ten toho využil a když z 1:0 během 10 minut utekl na 5:0, bylo prakticky po zápase.
Nicméně od půlky ještě pěkně srovnal Legát, když mu Djedek po rohu přiťukl do vápna míč.
Po změně stran se Inter přeci jen soustředil více na hru dozadu a my tak měli více prostoru ke "kombinaci". I přes velké množství šancí jsme však už gól nedali a naopak ještě jednou inkasovali.

Soused

Komentář rozhodčího:

Poločas: 5:1.
Sestava: Soused - Bagr, Djedek, Lupus, Bulmen - Milan Pl., Džony - Radek, Bú. Soused, Amur
Branky a asistence: Džony (Djedek) 5:111.kolo (So 3.12. 11:15 Hagibor 3)


Senioři Praha "A" - K.F.C. Praha

6

 

0 (kont.)


Kokoti z K.F.C. nedorazili, a tak jsme si alespoň zahráli na krále střelců. Za zmínku stojí fakt, že za necelou hodinu Radek nedal ani jednu penaltu :-)).

Soused

Komentář rozhodčího:

Poločas: .
Sestava:
Branky a asistence:


Komentář rozhodčího:

Poločas: .
Sestava:
Branky a asistence:

Konečná tabulka

1. FC Spirit bar "B" 11 10-1-0 44:8 21
2. Inter Ohradní 11 10-0-1 62:12 20
3. FC Tycho de Brahe "B" 11 7-2-2 55:27 16
4. Slovan Amatéři 11 5-3-3 20:12 13
5. Blue devils 11 5-3-3 26:19 13
6. Ukradený širáci 11 5-1-5 22:21 11
7. Modrý balet 11 4-1-6 17:46 9
8. No madam! "A" 11 4-1-6 17:26 9
9. K.F.C. Praha 11 4-2-5 23:28 8
10. PC Santa Tranta "C" 11 3-0-8 19:35 6
11. Senioři Praha "A" 11 2-0-9 20:26 4
12. Břevnov Rovers 11 0-0-11 0:66 0Odečtené body: Břevnov Rovers - vyloučeni, KFC Praha - 2 body


Střelci


2 Milan, Lupus
1 Djedek, Amur, Bulmen, Džony