Podzimní liga 2006
Podzim 2006


1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. Tabulka a střelci1.kolo (So 9.9. 10:00 Pankrác 1)


Senioři Praha "A" - FK Alej "B"

4

 

2


Natěšeni na dnešní zápas jsme se sešli již půl hodiny před zápasem a Bulmen dokonce přines nový míč. Bez obou Sousedů, kteří se ještě váleli na pláži v Chorvatsku jsme tak nastoupili k prvnímu utkání v této sezóně. Začali jsme velmi aktivně výborně jsme se pohybovali a napadali soupeřovu rozehrávku. Díky tomu jsme taky dali první gól. Jirka a Mongol výborně napadali soupeřovi obránce, kterým se nepodařilo odkopnout míč, kterého se zmocnil Mongol a poslal nás do vedení. Za chviličku mohl Johny přidat druhý gól, ale místo toho aby se z brankové čáry trefil do prázdné branky míč nepochopitelně vykopl. Náš druhý gól padl z rychlé akce. Konda výborně zabojoval v obraně přihrál Jirkovi, který si položil soupeřova brankáře a hokejovou kličkou do bekhendu zvýšil na 2:0. Předvedl se i Bulmen v naší brance. Ani se neobtěžoval míče chytat. a střeli co na něj šli rovnou odkopával.
Pak přišla má velká chvíle. Podařilo se mi rozehrát rohový kop tak výborně, že soupeřovu brankáři nezbylo nic jiného než si ho vrazit do vlastní branky 3:0. Jak se později ukázalo byl to rozhodující moment zápasu. Měli jsme další šance, ale do poločasu jsem již žádnou neproměnili.
Druhý poločas jsme začali stejně aktivně jako skončili v tom prvním. Asi po pěti minutách přišla další velká chvíle soupeřova brankáře. Milan jen odkopával míč na polovině hřiště. Ten letěl sice směrem na branku, ale nejspíš by skončil nad břevnem. Soupeřovu brankáři se ho ale naštěstí podařilo vyrazit tak šikovně, že skončil v jeho síti 4:0. Pak jsme bohužel přestali trochu hrát kupili hrubky v obraně a soupeř se dostával do šancí a za chvíli to bylo 4:1. Na střelu k tyči z hranice vápna nemohl Bulmen dosáhnout. Po dalším zaváhání v naší obraně to bylo 4:2. Ze dvou metrů jsme dostali další gól. Ten viděli úplně všichni kromě našeho brankáře, který se snažil s hlavou dlaních stát malým a ještě menším. Je fakt, že člověk má za život dvoje troje zuby a přijít o ty druhé před třicítkou nemá cenu. Takže 4:2 a devět minut do konce. Trochu jsme se báli o výsledek, ale naštěstí se už nestalo pokud nepočítám jeden Wreslingový výstup, který měl Lupus s jedním ze soupeřových útočníků.
Na oslavu výhry pak následovala tradiční sprcha a pár piv.

© Bagr

Komentář rozhodčího: V pohledném a oboustranně slušném utkání nakonec zvítězil přeci jen o něco rychlejší a techničtější tým Senioři Praha "A". (Nejl. hráč: Kára.)

Poločas: 3:0.
Sestava: Bulmen (8.3) - Djedek (7.3), Milan (7.1), Lupus (7.0), Džony (6.9), Jirka (7.1), Radek (6.9), Bagr (7.1), Mongol (7.1)
Branky a asistence: Mongol 1:0, Jirka (Djedek) 2:0, Bagr 3:0, Milan (Djedek) 4:0


2.kolo (So 16.9. 10:00 Pankrác 1) - 11:15 a 12:30 (Bulmen, Peki)


Senioři Praha "A" - Devils of Zderaz

1

 

2


Tak bohužel, první prohra přišla hned z kraje sezony. Nicméně hned úvodem musím přiznat, že soupeř byl určitě fotbalovější a byť by po druhé půli slušela spíše remíza, vyhrál zaslouženě.
První poločas jsme hráli stylem na zajištěnou obranu a bránili i ve více osobách. Do šancí jsme se tak dostávali maximálně ze standardních situací a z Milanových výkopů od branky. Při jednom z autů jsme se mohli ujmout vedení, kdyby Peki ve vápně měl buď větší pupek nebo péro. Škoda, musíme doufat, že alespoň na tom prvním zapracuje. Obraz hry byl takový, že jsme více méně nechávali tedy soupeře tvořit hru. Výsledek se dostavil asi v dvacáté minutě, kdy si na rohový kop naběhl z půlky hráč a střelou ke vzdálenější tyči prostřelil vše, co mu stálo v cestě.
Po změně stran to chvíli vypadalo na stejný obrázek hry. Soupeř pár minut tlačil, měl i pár šancí, ale výsledkem byla akorát moje nastřelená držka, neboť Bulmen s Bagrem se k sobě málo ve zdi měli. Pak přišla taktická změna s vysunutým Milanem. Přece jenom přibyly nějaké ty šance (např. hezčí Bagr málem hlavičkoval zcela opuštěn do branky), ale naopak jsme opět inkasovali my. Když byl Milan docela nekompromisně sražen ve vápně, rozhodčí bohužel (jako celý zápas) nereagoval. Zatímco jsme se věnovali této situaci, soupeř nakopl míč a jejich "číro" běželo vstříc naší brance a po zásahu ála Poborský zvýšilo na 2:0.
Za pět minut jsme ale snížili, Djedek nasadil jesle jednomu z hráčů a Milan z levé strany vápna nedal brankáři šanci. Zbývajících patnáct minut se většinou odehrávalo na půlce ďáblů, bohužel i přes veškerou snahu se nám už vyrovnat nepodařilo.

So sad

Komentář rozhodčího: Oba týmy byly přemotivované. Hra velmi razantní. Po domluvě se uklidnily. (Nejl. hráč: Plánička.)
Poločas: .
Sestava: Soused (6.2) - Djedek (6.0), Milan (8.6), Bulmen (5.7), Bagr (5.4), Bagr ml. (5.6), Peki (5.1), Džony (6.0)
Branky a asistence: Milan (Djedek) 1:2


3.kolo (So 23.9. 10:00 Pankrác 1) - 11:15 a 12:30 (Milan, Soused)


Senioři Praha "A" - PK Huňáč

2

 

2

Komentář o pěti větách.
První věta - sešli jsme se v sobotu na fotbale.
Druhá věta - zápas jsme odehráli celý, tzn. 60 minut.
Třetí věta - fotbal z naší strany nebyl dobrý.
Čtvrtá věta - měli jsme vyhrát.
Pátá věta - nevyhráli jsme, ale remizovali 2:2

Džony

Komentář rozhodčího: Velmi vyrovnané utkání. Remíza odpovídá průběhu zápasu. Do šancí se hráči obou mužstev dostávali zejména po standardních situacích a autech. Hrálo se velmi slušně. (Nejl. hráč: Legátl)
Poločas: 1:0.
Sestava: Soused (5.8) - Lupus (6.4), Bagr (4.3), Bulmen (6.2), Milan (7.1), Džony (5.6), Mongol (4.3)
Branky a asistence: Bulmen (Lupus) 1:0, Milan (Bagr) 2:2


4.kolo (So 7.10. 10:00 Pankrác 1)


Senioři Praha "A" - Hustec

2

 

2


Tak jsme se opět sešli na Pankráci, ale už při příjezdu bylo něco jiného. Bylo tam narváno a hrálo se na 4 hřištích, proč? Nešlo ani skoro zaparkovat! Důvod je prostý, v Karlíně totiž končí hanspaulka. Odřízli tam proud a tak se hraje kde se dá...
Sešli jsme se v celkem velkém počtu a přivítali hned nového člena, starého známého otce mé neteře! Už od začátku zápasu bylo jasné, že budeme tahat za kratší konec. Jak jednoduchý může fotbal být. Soupeř si krásně narážel na jeden dotek a dostával se pravidelně za naší záložní řadu a často i za obránce. A když se pak záložníci nevrací, tak je to těžké. Někdy jsme se ubránili i se štěstím a také se Sousedovou dobrou formou... Co se ale nestalo: Mongol si vzal balón při autovém vhazování a hodil ho přes celou šíři hřiště na Džonyho, který parádně trefil z voleje a brankář se nestačil divit. V dalších fázích se spíše hrálo ve středu hřiště, kdy jsme si nevypracovali prakticky žádnou šanci, až na Džonyho oblouček do vinglu, ale byl to Sousedův vingl... Jenže za chvíli Vlčák před brankou nestihl odkopnout vyraženou střelu a soupeř, přestože mu Vlčák ukopl nohu, trestal. O půli se šlo do kabin s nerozhodným výsledkem.
Ve druhé půli soupeř přitlačil a bylo to jen často zásluhou štěstí, že jsme neinkasovali. Musím říct, že první část druhé půle byla strašlivá především od záložníků, ze kterých se vracel je Radek. Džony s Bulmenem byli asi na vycházce a ze střídačky jsem koukal, jak se valí 4 hráči soupeře na naše dva obránce. Honza s Tomášem tam skákali, jak kdyby měli v kopačkách uhlíky. Přesto jsme se ubránili a přišlo zlepšení. Hlavně v pohybu. Přesto jsme ale inkasovali a to ze šance nešance. Bagr měl asi zvedlé rypadla nahoru a nechal se prostřelit a protože Soused viděl „hovno“, jak sám říká, tak to pustil... Po inkasovaném gólu jsme potřebovali vyrovnat, ale přesto to chvilku trvalo, než jsme se konečně dostali do našeho tlaku a najednou to šlo... Soupeř taky nevěděl kam skočit a markantní zlepšení výkonu Džonyho a Mongola vyústilo ve vyrovnávací gól. Radek krásně přiťukl úplně volnému Mongolovi, který už byl sám před brankářem a rozhodl o dělbě bodů. Musím říct, že pár minut před koncem jsme mohli prohrát, ale také vyhrát. V jedné šanci si tam klekl Soused a hrál si s balónem na zemi, na střídačce byste se krve nedořezali, ale i přesto, že nezasedl balón, tak vše zvládl a chvíli na to mohl rozhodnout Radek, který by korunoval svůj výborný výkon. Bulmen mu zadovkou přiťukl balón do běhu a běžel od půle sám na brankáře, ale i jejich gólman se vyznamenal a parádně vyběhl. Čekal snad někdo, že dá Radek gól? Co? Já teda ne :-). Remíza má pro nás cenu zlata, protože jsme přeci jenom po většinu zápasu tahali za kratší konec provázku...
Poučení? Méně bumbat a více běhat, že Milane.. Kdepak jsi byl?

Djedek

Komentář rozhodčího: Oba teamy nastoupily v silném počtu, takže hrály "na 2 pětky"= ve velmi svižném tempu. Vedení se ujali SP "A" pěknou střelou "z voleje" po vhozeném autu. Hustec však do poločasu stačil vyrovnat, když tvrdou přízemní střelu gólman vyrazil pouze před sebe a Blažek pohotově dorazil. Hustec hrající celou dobu lépe kombinačně a s větším nasazením šel do vedení po chytré střele ze střední vzdálenosti. SP "A" se však před koncem podařilo vyrovnat a remízu již udrželi. (Nejl. hráč: Kopecký.)

Poločas: 1:1.
Sestava: Soused (6.3) - Tomáš (6.1), Bagr (5.1), Bulmen (5.3), Djedek (6.4), Lupus (5.8), Radek (6.4), Džony (5.3), Peki (5.0), Mongol (6.3)
Branky a asistence: Džony (Mongol) 1:0, Mongol (Radek) 2:2


5.kolo (So 14.10. 10:00 Pankrác 1)


Senioři Praha "A" - 1.FC Krušovická

6

 

0 (kont.)


Než se dostanu k tomu podstatnému tak několik slov na úvod. V sobotu ráno nás bylo na Pankráci jak psů. Ještě že já jsem měl chřipku, a tudíž nehrál, a Radek se nedostavil jinak by jsme se na hřiště ani nevešli. Samotný zápas se od začátku nehrál v takovém tempu jako ten minulý. Moc šancí se nenarodilo. V úvodu jsme byli přece jen o něco aktivnější. Hlavně Jirka se dostal do dvou šancí po přihrávkách Johnyho a Souseda, ale pokaždé jeho střela skončila těsně vedle tyče. Pak se ale začal prosazovat soupeř po jednom z přetažených rohů vrátil protihráč míč před naši branku. Sousedovi se ani jeden centr nepodařilo vyrazit, Vlčák se nechal přeskočit a soupeř hlavou do branky dal gól. Za chvíli to bylo už 0:2. Další roh Bulmen ve vápně jako statista a branka moc velká na to aby se dala netrefit. Tak nějak skončil poločas. O něm následovala v našem táboře válečná porada, nějaká ta cigareta a šli jsme znova hrát.
Druhej poločas byl z naší strany horší než první. Nepodařilo se nám ohrozit soupeřovu branku. Naši protivníci začali podnikat protiútoky do naší otevřené obrany a na hřišti se začalo čím dál více jiskřit a hra se přiostřovala.
Asi 7 minut před koncem jsme se pak odhodlali k diplomatickému kroku a požádali rozhodčího o kontrolu registraček. Už před zápasem se k nám dostala z několika na sobě nezávislých zdrojů, že ne všichni soupeřovy hráči nastoupili k zápasu v souladu s pravidly.
proč jsem tedy požádali o jejich kontrolu.
a) Prohrávali jsem (ať si kdo chce co říká byl to hlavní důvod)
b) Soupeř nás sral
c) Body potřebujeme

Z naší strany nebyla kontrola registračních průkazů problém (posledního černocha jsme měli někdy v minulém století). Soupeř reagoval dost podrážděně a u totožnosti některých hráčů se vyskytly jisté pochybnosti. Na hřišti se to ale nevyřešilo a tak se čeká na rozhodnutí nějaké komise či co.
Po deseti minutách jsem se pak vrátili ke hře. Utkání se dohrálo, v klidu žádné excesy se nevyskytly. Bylo to takové divné, pár lidí už ani nemělo chuť do hry. Po konečném hvizdu jsme si jen nepodali ruce, padlo ještě pár urážek a konec.

©Bagr

Komentář rozhodčího: Ve vyrovanném tempu hraný zápas. V závěru zbytečně nervózní. Konfrontace ve 2.poločase na žádost Seniorů. Foto hráče Náleza neodpovídá dle kap. Seniorů Legáta fotografii na reg.kartě. Průkaz totožnosti nebyl předložen. Kap. Krušovická 1.FC-Žaloudek nesouhlasí. (Nejl. hráč: J. Kára.)

Poločas: 0:2.
Sestava: Soused (4.9) - Bulmen (4.5), Lupus (4.5), Djedek (6.0), Milan (6.5), Bagr ml. (4.9), Peki (5.1), Tomáš D. (5.2), Džony (5.6), Mongol (5.2), Jirka (5.8)
Branky a asistence:


6.kolo (So 21.10. 11:15 Tempo)


Senioři Praha "A" - FC Manny

5

 

6Ani v neskrytějších představách se nám asi o takovémto utkání nesnilo :-(. Nicméně, hezky popořádku.
Sotva jsme se na umělce na tempu stihli rozkoukat, už jsme vedli 1:0, malej Bagr našel Džonyho a ten nekompromisně z vápna proměnil. První tři minuty to vypadalo, že soupeře přejeme raz dva... Ale už čtvrtá ukázala, že ne. Asi nejlepší hráč Manny utekl a střelou z dálky mě prověřil. Ovšem míč, který jsem vyrazil mne přeloboval a bylo srovnáno. Nádhera.
Za další dvě minuty už soupeř vedl. Opět rána zpoza vápna bodlem nad mou hlavu, neboť jsem byl níže a nečekal takovou "podlost". My jsme se však nevzdali a do poločasu otočili na 4:2. Nejprve po hezké individuální akci srovnal výborně hrající Mongol a pak Džony vrátil malému Bagrovi přihrávku. Na 4:2 pak upravil Milan gólem přímo z rohu, když bránící hráč si zahrál na Milana před cca deseti lety a střelu do branky dorazil.
Nicméně nikdo z nás netušil, co ještě může přijít a taky to přišlo. Zničehož nic asi deset minut po změně stran opět ten střelec vypálil, já podcenil velikost branky a bylo to 4:3. Uklidnění do našich řad přineslo Lupusovo zvýšení na 5:3 poté co mu Džony hrbem prodloužil kopaný roh a Lupus se z voleje nemýlil.
Když už to vypadalo, že výsledek udržíme, tak pět minut před koncem se kolem Milana obtočil útočník soupeře a přes něj mi nasadil jesličky - 5:4. Hodiny jsme tlačili co to šlo, ale bylo to houby platné. Někdo z Manny poslal centr a u tyče kde se vzal, tu se vzal úplně volný hráč, který pohodlně doklepl na 5:5. Kalich hořkosti jsem si však vypil dodna, když asi minutu na to jsem u lajny honil ... hráče, ten samozřejmě nepočkal, hodil míč z autu do hry a i přes veskerou snahu jsem míč již vytlačit z branky po dalším doťuknutí toho samého volného hráče, nedokázal :-(.
Shrnutí: Toto hřiště je mi snad souzené. Když jsem zde loni dal branku, psal Džony: "kdo neviděl, neuvěří". Teď sem jeho věta sedí znovu: "kdo neviděl, neuvěří."! Na piču!
P.S.: Včera z týmu nechlastal Mongol a já. Povšimněte si podle známek, na koho tato abstinence má lepší vliv ;-).

Soused

Komentář rozhodčího: Dramatický zápas, zajímavá přestřelka. Senioři Praha udržovali po většinu zápasu vedení, FC Manny třemi góly v závěrečné desetiminutovce strhlo vítězství na svou stranu. (Nejl. hráč: Holubec.)

Poločas: 4:2.
Sestava: Soused (2.1) - Bagr ml. (6.4), Bagr (5.7), Džony (6.9), Lupus (6.6), Milan (6.7), Mongol (8.1), Peki (5.6), Radek (6.1)
Branky a asistence: Džony (Bagr ml.) 1:0, Mongol 2:2, Bagr ml. (Džony) 3:2, Milan (4:2), Lupus (Džony) 5:3


7.kolo (So 28.10. 10:00 Pankrác 1)


Senioři Praha "A" - CF Dynamo Mystique

5

 

1


Zápich z nutkání

Mno... musim říct, že sem byl v sobotu dost unavenej. Byl sem se totiž mrknout na dva fotbaly a vydržet čumět na dva zápasy je fakt makačka.
První zápas byl fakt dobrej. Už na začátku sem měl jasno v tom, že budu fandit jakejmsi "Seniorům". Zápas jim začal docela krušně, když ještě než se rozkoukali, tak mohli v první minutě prohrávat dva nula, nicméně potom se srovnali a začli hrát fotbal. V podstatě si pamatuju jenom pár fragmentů, ale mám potřebu se k nim vyjádřit:

1. obrana hrála to co potřebovala... Milan přežehlil co mu přišlo pod nohy a výborně posouval míč z naší poloviny na polovinu soupeře; přes Dědoucha neprošlo ani hovno a dařili se mu i riskantní kličky na postu posledního

2. záloha běhala!!! ... starej Bagr odehrál slušnej zápas, běhal dopředu, zodpovědně se vracel a v zadu nekazil, stejně tak Peki. Býčí muž hrál maličko zataženýho středa, takže se tolik nedostal ke střele, ale jeho pomoc obraně byla jasně patrná. Mladej Bagr odvážně rozrážel útoky soupeře a hra dopředu byla vyloženě Bagří. Nikdy nebudu schopnej pochopit jak to ty kluci dovedou, ale tahle rodina dovede přeběhnout celý hřiště s balónem, na kterým se postupně kupěj soupeři, který nejsou schopný jim balón ukopnout. Abnormálně šťastnej zápas to byl pro Johnyho. Náš Teplouch i kdyby kop do hovna, tak v něm byla 100%-ně zlatá hrouda. Bylo až neuvěřitelný s jakou lehkostí se dostával do gólovek a co bylo eště neuvěřitelnější... on je proměňoval.

3. Útok... my to máme hozený tak, že vlastně máme jenom jednoho čistýho útočníka, kterym je Mongol. Obyčejně hraje... obyčejně. To co předváděl dneska... to bylo neuvěřitelný!!! On bojoval, běhal, dřel, makal, !!!zpracovával!!!, přihrával, střílel. Tenhle zápas byl v jeho podání prostě neuvěřitelnej koncert.

4. Brána... Soused se moc nenadřel, spíš mohl mít dobrej pocit z předvedený hry.

Mno... prostě tenhle první zápas byl výbornej a vyhráli sme ho 5:0.

Ten den sem byl nucenej po malý přestávce shlídnout eště jeden zápas. Už na začátku sem měl jasno v tom, že budu fandit jakejmsi "Seniorům". Zápas jim začal docela krušně když ještě než se rozkoukali.... jenže voni se do konce zápasu nerozkoukali. Obrana hrála nedůrazně, záloha se nehejbala a útok nebyl, neexistovala přihrávka. Jedinej, kdo si pořádně zahrál byl Soused. Byl to takovej normální výkon, úplně jako bych hrál s nima... Moji milí Senioři měli štěstí, že soupeř byl v zakončování nedůraznej a odevzdanej a dal jenom jednoho fíka.

No a abych nekončil ten zápis tak chmurně, tak vám s radostí oznamuju, že příští zápas taky nehraju....

S posravem

Lupus

Komentář rozhodčího: Dynamo působilo lepším týmem, ale vyhořeli v koncovce. Hosté naopak trestali chyby obrany domácích hlavně v první půli vedené svým kapitánem. (Nejl. hráč: J. Legát.)

Poločas: 5:0.
Sestava: Soused (7.7) - Djedek (7.6), Milan (7.4), Bagr (6.3), Bagr ml. (6.5), Bulmen (6.2), Džony (9.0), Tomáš (6.8), Peki (6.1), Mongol (7.0)
Branky a asistence: Džony (Mongol) 1:0, Džony 2:0, Mongol (Džony) 3:0, Džony (Milan) 4:0, Tomáš 5:0


8.kolo (So 4.11. 08:45 Tempo)


Senioři Praha "A" - Prague united

1

 

3


Tak jsem zase jednou přišel na fotbal! Krom toho, že byla kosa jaxwiňě a já si zapomněl kopačky, dorazila většina týmu ( samozřejmě až na mě) úplně nakaši. V předvečer sobotního rána byly zřejmě hvězdy nakloněny tím správným směrem, a tak Milan, Džony, Bulmen, Peky a další, připomínali spíš alkoholiky profesionály než fotbalisty amatéry. Netřeba zdůrazňovat, že se to promítlo na herním projevu našeho celku a konec konců i na samotném výsledku. Oproti Džonym původně plánované taktice: „vlítnout na ně a nenechat je vůbec zahrát“, jsme se prvních deset minut jenom koukali, co že se to na umělé trávě třetí generace vůbec děje. Byť byla naše strategie do důsledku promyšlená a do největších detailů propracovaná ( aby taky ne, když na ní s Milanem pracovali takřka do svítání ), neslavila zpočátku příliš mnoho úspěchů. Soupeř vycházel ze zajištěné obrany, v níž neměl mnoho problémů eliminovat naše chaotické útoky a bezproblémů přecházel v nebezpečné brejky. Z jednoho z nich ( už nevim v jaký minutě ) jsme inkasovali poprvé. Našemu ofenzivnímu snažení nešla v žádném přpadě upřít vůle útočit. Ta se ale bohužel dvakrát nesnoubila s koordinací pohybů výše jmenovaných ( mě nevyjímaje ), a tak zůstalo vždy jen u spíše teoretického ohrožení soupeřovy svatyně. Pak jsme někdy dostali na 0:2. Nezabránil tomu ani s chutí chytající Soused, kterej byl určitě jedno z těch příjemnějších překvapení na place. Nicméně nezopakoval svůj meisterstich, kterej proti Prague United umí ( mám namysli dát gól přes celý ), a tak jsme šli do druhý půle s dvougólovým mankem. Poztiva první půle byly snad jen záblesky fotbalových akcí v podání Mongolových průniků a Tomášovy jedovky. V druhý půli, sned díky čerstvému, mrazivému vzduch, který napomáhá rychlehšímu střízlivění, jsme hru vyrovnali a naše hra zašala hvílemi připomínat i hru zvanou fotbal. Po jedné akci, kdy se z delíria probravší Džony neunáhlil s přihrávkou a poslal mě tím pádem do brejku, jsem nechal promluvit svou civilní obuv, s jejíž pomocí a velkým štěstím jsem poslal o d vě tyče míč konečně do brány – 1:2. To nám svitla naděje na zvrat a my začali hrát. Stupňující tlak, kterému narozdíl od první půle nechyběly ani šance jsme ale nedokázali přetavit v gól, a tak přišel trest v podobě soupeřova třetího gólu. Jelikož přišel chvíli před koncem, na odpověď už jsme se nezmohli, a tak výsledkem 1:3 zápas i skončil. Takže abych to shrnul: Kdykoli přijdu na zápas, tak to poserem i se soupeřem, kterej je v tabulce pod náma a naopak když nepřijdu, rozstřílíme prvnáho rozdílem třídy. Z toho mi ny mysli logicky tane otázka, zda jsem pro tým Seniorů skutečně přínosem a zda by ode mne nebylo rozumnějí se věnovat zálibě jakékoli, ale jiné.No nic, aspoň mě potěšilo, že mě Lups hodil autem až před barák.Doufám, že to nebylo motivováno touhou mě konečně odvest v prdel, abych se na fotbale už nikdy neukázal.Stejně díky Honzíku.

Sportu zdar a Seniorům zvlášť: Jirka

Komentář rozhodčího: Toto utkání nemělo kvalitu 6. ligy, ale určitě vyšší. Rozhodl větší počet proměněných šancí týmu United a hlavně bezchybný výkon jejich brankáře. (Nejl. hráč: J. Kára)

Poločas: 0:2.
Sestava: Soused (6.9) - Milan (4.0), Tomáš (5.1), Peki (4.4), Mongol (6.2), Džony (5.4), Djedek (5.2), Bagr (5.0), Bagr ml. (4.8), Bulmen (4.8), Lupus (5.7), Jirka (7.5), Radek (5.6)
Branky a asistence: Jirka (Džony) 1:2


9.kolo (So 11.11. 10:00 Pankrác 1)


Senioři Praha "A" - R. hvjezda Modřany

2

 

1


Dnes jsme mohli opět bojovat na našem milovaném Pankráci, kde začíná kolabovat parkovací situace a člověk, aby házel auto na dvě kola. Naštěstí jsem zaparkoval a mohl využít i naší super soukromou šatnu. Když už o ní konečně vím. Tolik na úvod.

Nastoupili jsme s obavami, že nás bude málo na střídání, ale těsně před začátkem zápasu přišli dva Bagři, kteří si asi byly nabrousit rypadla a jak bude vidno, tak se to zdržení asi vyplatilo. Nastoupili jsme s vědomím, že vyhrajeme, alespoň tak jsme se před zápasem shodli v kabině s kápem. Ale netušil jsem, jaký to budou nervy. První půli jsme měli více ze hry na rozdíl od soupeře, který měl tak jednu šanci, kterou lapil náš skvěle chytající čapájev. Stále mě mrzí, že jsem neviděl jeho vystoupení na Tempu..:-) Ale jak to u nás bohužel bývá, tak si asi myslíme, že šance budou dál a tak je můžeme zahazovat, že Peki! Do druhé půle jsme udělali čachry machry a poslali do útoku Milana, který hru vpředu notně oživil. Zkoušel atakovat soupeře důsledněji než do té doby hrající útočníci a vytvořil tak náš počáteční tlak. Soupeř nevěděl kam dříve skočit a tak z toho tlaku vznikl aut. Bagr, který každý druhý aut hodí tak nějak s jednou nohou ve vzduchu a s rukama křížem, hodil aut přímo před branku na hlavu svého bratra a tvrz byla dobita. Ani jeden ještě teď neví jak ho tam dostali. A když jsem na střídačce říkal před dalším Bagrovým autem, že to vypadá na další „stejný“ gól, ale že je moc daleko a nedohodí to. Tak Bagr přesně dle mých slov to opět hodil na svého bratra, jenže nedohodil. Co to ale čert nechtěl, tři hráči se balónu ani nedotkli a balón přece jenom skončil u Petra. Ten si ho tak nějak postrčil a zkroutil rypadlo pod sebe do vrtulky, která vystřelila neuvěřitelnou střelu přesně do brány pod padajícím gólmanem. Na střídačce jsme se jen modlili, aby se tam ten balon došoural. A došoural. Za stavu 2:0 jsme se sice snažili hrát stále stejně, ale soupeř s vědomím, že s tím musí něco udělat, začal kličkovat a občas ani tři naši útočníci neobrali o balon jednoho jejich hráče. Ach jo. Tak se někdy potom soupeř dostal k rohu. Naštěstí jsme na tyči měli dobře postaveného Mongola, který přihrávku z rohu krásně tečoval kolem Souseda přesně na náběh jednoho ze soupeřů! Za stavu 2:1 jsme měli další hromadu šancí, ale bohužel se nám nic nepovedlo dát. Naštěstí ani inkasovat.

V naší milované a soukromé šatně jsme se sešli hned potom, co jsme si objednali pivka. Bo ten číšník byl tak říkajíc trochu divnej. Klepavka v ruce a neudržel pípu tak, aby neustále proudilo pivo proudem. To si ho tam vzal i Bulman na paškál a na špičkách si natočil přes pult jedňoura! A taky by to chtělo trocha teplé vody. A aby taky tekla. Mongol s Petrem tam vymýšleli psí kusy, aby tekla a furt řvali, ať nepouštím kohoutek, že jim pak neteče ve sprše… Prostě proud jak prase. Tak jsem jako prase odešel. A dál nevím co se tam dělo, protože jsem tam zanechal všechny v debatním kroužku, který museli stáhnout na dva metry. Dál přes kouř nebylo vidět. A tolik asi na závěr.

Djedek

Komentář rozhodčího: Bylo to technické utkání, bez zbytečných faulů. Dva slepené góly rozhodly o vítězství. (Nejl. hráč: M. Plánička)

Poločas: 0:0.
Sestava: Soused (7.1) - Milan (7.7), Djedek (7.0), Lupus (6.6), Bulmen (5.9), Bagr (6.6), Bagr ml. (7.9), Džony (7.0), Mongol (6.1), Peki (6.2)
Branky a asistence: Bagr ml. (Bagr) 1:0, Bagr ml. (Bagr) 2:0


10.kolo (So 25.11. 10:00 Pankrác 2)


Senioři Praha "A" - UNI - Lužiny

0

 

1


cukr, rum, lógr, cukr, rum lógr, cukr, rum, lógr, cukr, rum, lógr, cukr, rum lógr, cukr, rum, lógr, cukr, rum, lógr, cukr, rum lógr, cukr, rum, lógr, cukr, rum, lógr, cukr, rum lógr, cukr, rum, lógr, cukr, rum, lógr, cukr, rum lógr, cukr, rum, lógr, cukr, rum, lógr, cukr, rum lógr, cukr, rum, lógr, cukr, rum, lógr, cukr, rum lógr, cukr, rum, lógr, cukr, rum, lógr, cukr, rum lógr, cukr, rum, lógr, cukr, rum, lógr, cukr, rum lógr, cukr, rum, lógr, cukr, rum, lógr, cukr, rum lógr, cukr, rum, lógr, cukr, rum, lógr, cukr, rum lógr, cukr, rum, lógr, cukr, rum, lógr, cukr, rum lógr, cukr, rum, lógr……….mám……….gól……… cukr, rum, lógr, cukr, rum lógr, cukr, rum, lógr, cukr, rum, lógr, cukr, rum lógr, cukr, rum, lógr, cukr, rum, lógr, cukr, rum lógr, cukr, rum, lógr, cukr, rum, lógr, cukr, rum lógr, cukr, rum, lógr, cukr, rum, lógr, cukr, rum lógr, cukr, rum, lógr, cukr, rum, lógr, cukr, rum lógr, cukr, rum, lógr, cukr, rum, lógr, cukr, rum lógr, cukr, rum, lógr, cukr, rum, lógr, cukr, rum lógr, cukr, rum, lógr, cukr, rum, lógr, cukr, rum lógr, cukr, rum, lógr, cukr, rum, lógr, cukr, rum lógr, cukr, rum, lógr………..to byl komentář pro zasvěcené…..

….a nyní k zápasu. Bylo nás pět. Sousedova Prdel, Djedek, Planina, Džony a Mongol…což jsem já. Chvilku potom, co se rozeběhly naše ztuhlé kosti, dorazili ještě Bagři, z nichž ten hezčí měl asi 10 promile. Když se mnou rozehrával druhou půli, cítil jsem se jak na exkurzi lihovaru. No a jestli se ptáte, jak jsme hráli, tak se ani neptejte, protože když jste se na ten zápas vykašlali dojít osobně, tak co je vám potom, že?

…..já měl dvě pěkné šance. Jednu moji brazilskou parádu ala Pelé vyškrábl brankář před vápnem. Odpískalo se to, ale karta nižádná (?). Vůbec rozhodčí byl takový rozespalý a soupeř hlučný, takže to bylo trochu vypjaté, ale jinak dobrý. Na druhou moji šanci v druhé půli mi krásně nahrál Džony, ale jejich brankář byl opět 100%. Byl to opravdu dobrý gólman. Soused také nebyl špatný, ale jednou si pěkně míč podběhl, křikl “mám” a dostal flastr. Soupeř nás porazil naší vlastní zbraní, přetaženými míči. Škoda, že jsme toho nepředvedli víc. Džony měl ze začátku zápasu asi tři šance a hezčí Bagr na konci také jednu, ale prostě 0. No a Djedek se futr válel po zemi.

O sprše psát už nebudu. S jedním Bagrem jsem si zařádil a druhému v šatně sebral dres…a doma čichal jeho pot.

Mongomír

Komentář rozhodčího: V dozadu odpovědně vedeném utkání rozhodla jediná chyba gólmana a obrany při autovém vhazování, kdy se hlavou prosadil zcela volný Pekník. Když nejvážnější šance Seniorů skončila na tyči, zvítězili Lužiny 1:0. (Nejl. hráč: M. Plánička)

Poločas: 0:0.
Sestava: Soused (5.8) - Bagr (5.3), Djedek (6.1), Milan (6.7), Bagr ml. (5.7), Džony (6.0), Mongol (6.0)
Branky a asistence:


11.kolo (So 2.12. 10:00 Děkanka) - 11:15 a 12:30 (Lupus, Milan)


Senioři Praha "A" - 1.FC - KFC

2

 

1


Komentář rozhodčího: Herně to bylo vyrovnané utkání s minimem šancí na obou stranách. Dle mého názoru by utkání slušela remíza, avšak tu zřejmě odmítl kapitán KFC Podroužek, který těsně před koncem neproměnil "samostatný nájezd". (Nejl. hráč: M. Plánička)

Poločas: 1:1.
Sestava: Soused (8.6) - Milan (7.9), Bagr (7.1), Lupus (7.5), Tomáš (7.4), Djedek (7.6), Radek (6.9), Džony (7.9), Peki (7.9), Bagr ml. (7.1)
Branky a asistence: Milan (Džony) 1:0, Milan 2:1


Průběžná tabulka

1. FK Alej "B" 12 8-1-2 33:22 17
2. CF Dynamo Mystique 11 7-2-2 37:21 16
3. PK Huňáč 11 5-2-4 22:13 12
4. Prague united 11 5-2-4 28:21 12
5. Senioři Praha "A" 11 5-2-4 30:21 12
6. Hustec 11 3-5-3 27:28 11
7. 1.FC - KFC 11 4-2-5 37:32 10
8. UNI - Lužiny 11 3-4-4 18:28 10
9. FC Manny 11 4-2-5 38:43 10
10. Devils of Zderaz 11 3-4-4 17:22 10
11. 1.FC Krušovická 11 4-3-4 22:22 -1
12. R. hvjezda Modřany 1 0-1-10 19:52 -9

Odečtené body: 12 - 1.FC Krušovická, 10 - R. hvjezda Modřany

Střelci


6 Milan
5 Džony
4 Mongol
3 Bagr ml.
2 Jirka
1 Bagr, Bulmen, Lupus, Tomáš