Jarní liga 2009
Podzim 2008


1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. Tabulka a střelci1.kolo (So 6.9. 10:00 Pankrác 1) - Po 1.9. 17:00, 18:15, Pankrác 3 (Džony, Radek)


Senioři Praha "A" - Integrita Jinonice

3

 

2


Vstup do nové sezony v sedmé lize se nám vydařil a my vyhráli po bojovném výkonu. Ale popořádku.
V pátek byla Bulmenova svatba a netřeba více dodávat, aby každý věděl, v jakém jsme byli stavu. Začalo to Djedkovým vystoupením z auta a následně "vystoupením" obsahu jeho žaludku na zem ;-).
To jsme však ještě netušili, že vrcholem bude příchod hezčího Bagra. Problém mu dělalo nejen jít rovně, ale také se převléct. Nebýt pletiva na Pankráci, o které se celou dobu všemožně opíral a přidržoval, tak by se tam převlékal asi celý zápas :-). Teď ale k utkání.
Soupeři byli mladí, běhaví a docela techničtí ... a hlavně měli s sebou fanynky ;-). V prvních minutách utkání těžili zejména z našeho chaosu, neboť obranná dvojice Djedek a Milan nemohla být na hřišti furt, a tak občas docházelo k chybám. Nicméně za celý zápas se nestalo, aby soupeř šel do brejku! Takže obrannou hru chválím :-).
V prvním poločase jsme si nějakou větší šanci nevypracovali, čemuž se nedá ani divit. Naopak soupeř jich pár měl a z jedné i skóroval přsesnou střelou k tyči.
Po změně stran jsme se začali trochu víc snažit a nějaké ty šance se objevili. Pekiho hlavička například. Zejména Bagr a Amur se snažili vepředu bojovat o míče. I když byl soupeře techničtější, nedělalo vážnější problém ho o míč obrat, neboť si s tím moc hráli. Navíc k jejich silné stránce určitě nepatřily přihrávky ani střelba. No a když to shrnu, tak je jasný, že jsme něco dali ;-). Po ruce na hraně vápna si brankář soupeře postavil zeď, ale tak blbě a ještě se za ní schoval, že Milan mohl krásnou střelou srovnat skóre. Do konce utkání bylo asi patnáct minut a remíza by byla dobrá. Jenže nikdo nečekal, že za pár minut přidáme ještě dvě branky. Nejprve brankář neudržel Bagrův tečovaný roh a Mongol nás poslal do vedení. A hned za chvíli po ose Mongol - Djedek - Amur přišel krásný gól do téměř opuštěné branky z Amurovy hlavy (pan střelec se rozjíždí!).
Teď měl přijít na řadu beton, jenže nějak se nedařil. Soupeř nastřelil břevno a minutu před koncem i snížil. Djedek chtěl odkopnout míč, jenže se trefil do své druhé nohy a míč tak putoval za jeho i moje záda, kde již nebylo problémem pro útočníka hostů zavěsit.
Minutu jsme ale už ubránili a dva body jsou naše!


Protože bylo krásně, tak jsme na Pankráci někteří strávili celý den až do tmy ;-). Poznejte čí je toto krásné spocené tělo :-).
Malej Bagr se natáhl a spal.
Kdyby jste si chtěli tipnout, kdo byl první nahej, tak myslím, že volba je jasná ;-). J.L..
Sluníčko pálilo a pálilo - Peki.

Soused

Komentář rozhodčího: Překvapivé vítězství Seniorů, nad fotbalovějším týmem Integrity. (Nejl. hráč: Soused)


Komentář soupeře:

Poločas: 0:1.
Sestava: Soused - Djedek, Milan, Bagr, Hezčí Bagr, Mongol, Peki, Amur
Branky a asistence: Milan 1:1, Mongol (Bagr) 2:1, Amur (Djedek) 3:12.kolo (So 13.9. 10:00 Pankrác 1) - Pá 19.9. 16:30, 17:45, Pankrác 1 (Djedek, Mongol)


F
Senioři Praha "A" - Neúspěch Strouhalák

1

 

1


Toto je nevyžádaný komentář, ale nějak sem měl potřebu to napsat. Doufám, že někdo jiný to třeba shrne víc fotbalově.
xxx
Je skoro týden po zápasu a já sedím v kanceláři. Venku je hnusně. Je zvláštní teď psát komentář k zápasu z minulého týdne, protože si z toho moc fotbalového nepamatuju. Co zůstalo, je pachuť v ústech, ale chuť škváry to není. Já hraju fotbal pro radost, a chci, aby to tak bylo napořád. To co se dělo na hřišti pro mě zůstává záhadou. Nebudu to rozvádět, ale nechápu, co z toho tihle naši soupeři mají – potřebují si kompenzovat nějaké komplexy, nebo jsou jenom tak jednoduchý lidi, že jim víc rozum nedokáže povolit? Proč máme poslouchat na hřišti amatérského fotbalu ve skoro nejnižší třídě, koho všeho nám soupeř šuká? To je ubohost nejvyšší míry…hodná možná tak Řepky nebo Materazziho. Nejhorší je, že člověk má chuť na to reagovat, má chuť možná i jednu někomu vrazit, ale to nejde, za to to opravdu nestojí, holt to musí skousnout a radši nechat být. A komentáře po podivných faulech typu „k fotbalu ruce patří“ a „jste nikdy nehráli fotbal nebo co” byly opravdu úsměvné. Moje zbytečně odřená kolena se ještě teď popadají za břicho. Doufám, že už nikdy s tímhle soupeřem hrát nebudeme, ani s nikým podobným, úplně to znechutí požitek z fotbalu, aspoň mě tedy určitě.
Fotbalově celkem dobrý výkon, smůla na obou stranách, nedostatek kombinace na naší straně, hlavně těsně před zakončením.

Znechucený Amur

Na zápas jsme se sotva sešli, ale přesto jsme odehráli dobré utkání proti technicky kvalitnímu týmu, který postoupil z osmé ligy bez jediné ztráty bodu. Proto asi nebyli zvyklí prohrávat, což se projevilo o jejich labilní psychyce a tak trochu asi "zvyků" z velkého fotbalu. Neustále hráli spíše rukama a pusou než nohama a mozkem, což raději dále nebudu rozvádět. Přesto se hrálo v parádním tempu a se šancemi na obou stranách. Soupeř měl v první půli více ze hry a častěji míč na kopačkách. Přeci jen bylo vidět, že už do balónu někdy kopli. Ve druhé půli jsme se pěknou hlavičkou po autu ujali vedení a v následujících 3 minutách jsme měli dvě tutovky, kdy jsme mohli rozhodnout. Místo toho přišel soupeřův tlak a po závaru před brankou přeci jen srovnali na konečných 1:1. Už si nepamatuju kdo jak od nás hrál, ale výkon to byl vcelku dobrý. Doufám jen, že budou ubývat takovéhle týmy, Očividně namachrovaný. Fotbal přeci jen chodíme hrát hlavně pro zábavu a ne proto aby jsme od soupeře slyšeli nadávky a ubohé průpovídky. Fotbalu zdar a bumbání zvláště!

Djedek


Komentář rozhodčího: Nevim už si to nepamatuju. (Rozhodčí se taky ukázal jako pěknej kokot. - Soused)


Komentář soupeře:

Poločas: 0:0.
Sestava: Bulmen - Djedek, Milan, Džony, Hezčí Bagr, Mongol, Amur, Peki
Branky a asistence: Hezčí Bagr (Milan) 1:03.kolo (So 27.9. 10:00 Pankrác 1)


Senioři Praha "A" - Sebulba Utd.

3

 

2

Tak jsme včera vyhráli 4:1 na Letné a nevím proč bych měl psát o ožralých, obézních a tlustých prasatech, jejichž rypáky dřou škváru, aby ve finále vyhráli nedůležité utkání 3:2. Nicméně je to slušnost a povinnost. Tedy naliji si sklenku vodky a píši…

Nejlepší hráč utkání byl bezesporu Bulmen. Vychytal čisté konto a jen díky zákulisním praktikám managementu týmu mu byli upřené body do Alkohol trophy. Rád bych napsal, že druhý nejlepší hráč utkání byl Radek, ale nemohu. Byl jsem od tohoto střelce požádán, abych napsal, že byl nejlepší. Takže už máme dva nejlepší hráče. Další adept na nejlepšího hráče utkání je hezčí Bagr, neb dal vítězný gól utkání a to je skutek vcelku záslužný, kdyby ho sprostě neukradl autorovi tohoto článku. Naopak nejhorší hráč utkání byl rozhodně Lupus. V rozhodující chvíli si sice správně zakřičel, že háže aut na moji hlavu, ale vlastní neschopností nahrál Bagrovi a vyhráli jsme.

Toliko k utkání a nyní několik slov k zamyšlení…

Nebylo by lepší hrát na umělé trávě? Vzhledem ke kvalitě terénu, větší fotbalovosti, lepšímu ovzduší a krásnějšímu fotbalu, bych toto důrazně prosazoval na léto a případnou 6.ligu. Já osobně bych další sezónu na škváře nehrál a opustil bych tým minimálně na hostování, než Pakrác lehne pod Bagrem a nikoliv Bagr na Pankráci.

S pozdravem všem slušným hráčům tohoto utkání se loučí

Ivan Quirenz

Mongol

Komentář rozhodčího: Do poločasu vyrovnané utkání a paradoxně vyloučení brankáře Seniorů, tým vyhecovalo k velmi dobrému výkonu. Ač ve čtyřech v poli rozhodli utkání rychlými protiútoky. (Nejl. hráč: Radek)


Komentář soupeře:

Poločas: 0:0.
Sestava: Bulmen (Bagr od 29. min) - Bagr, Lupus, Hezčí Bagr, Djedek, Milan, Džony, Radek, Mongol, Peki, Amur
Branky a asistence: Radek (Džony) 1:0, Radek (Milan) 2:0, Hezčí Bagr (Lupus) 3:04.kolo (So 4.10. 10:00 Pankrác 1)


Senioři Praha "A" - UNI - Lužiny

3

 

0
Radek

Komentář rozhodčího: Zajímavé utkání, plné gólových příležitostí. Oba týmy hrály čistou hru bez faulů. (Nejl. hráč: Hezčí Bagr)


Komentář soupeře:

Poločas: 0:0.
Sestava: Soused - Djedek, Milan, Lupus, Bagr, Hezčí Bagr, Mongol, Džony, Amur
Branky a asistence: Amur (Milan) 1:0, Hezčí Bagr (Džony) 2:0, Hezčí Bagr 3:05.kolo (So 11.10. 10:00 Pankrác 1) - Ne 12.10. 17:00, 18:15, Hrabákova 3 (Amur, Peki)


Senioři Praha "A" - SK RSC Přezletice

3

 

1


Bylo mhlavé sobotní ráno...
... a hned v páté minutě jsme s Milanem opět potvrdili, že my dva si nahrávat před bránou nemůžeme. Milana totiž napadla myšlenka, že by mi přihrál zpět a to se mu nějak vymklo z mozku, tedy z nohy a přihrál krtkovi uprostřed mezi námi. Toho využil briskně soupeř a vstíli úvodní gól zápasu. Za první půli mohu říct jen to, že ještě soupeř po dorážce dal tyč, rozčilující se hráč s přezdívkou Piškot (zatím ještě v klidu), poděkoval Milanovi za to, jak krásně ho obral o míč a pět minut před koncem jsme dali náhoďáka. No, náhoďáka, dyť na to hrajem, nemůžeme čekat gól jen ze hry :-). Prostě Djedek hodil aut, oni to nějak lízli a bylo to v síti. Naše první střela mezi tyče! Tedy ne naše.

Hmla ustoupila a my nastoupili. Respektive jsme čekali, že ve druhé půli, jak už to bývá zvykem, dáme nějakou tu branku navíc. A opravdu, po ose Amur Djedek přišly přihrávky a Djedek sám nehlídán z hranice vápna skóroval a my se tak ujali vedení. Pak se však doposud poklidné utkání změnilo v nervózní. Obyvatelé vesnice na severním okraji Prahy totiž jaksi neunesli, že přes relativní převahu nevedou a došlo k řečem. Například když 150 kilový Djedek "zajel" (strčil zadkem) do již zmíněného Piškota, ten se na něj obořil a začal mu vyhrožovat. Do toho se vložil Amur (doufám, že naposledy) a začal Djedka bránit. Diskuze na nic, ale tou se to odstartovalo. Pak už za zmínku z tohoto ranku stojí: dva Amurovi skluzy, nasazování ramen hráčem o výše metr padesát na Bulmena, skluz á la Řepka na Mongola, který roloval jak zajíc, Radkovo obtěžování gólmana při přímáku a samozřejmě nějaké ty kecy. Co čert nechtěl, dali jsme opět teplouška (pardon teplouše, pardon, teplej gól). Milan házel aut, gólman ho vyrazil Bagrovi na hruď, od té se to odrazilo do ksichtu Bagra a pak do brány :-). Takže 3:1 a začali jsme bránit výhru. A za tohle chci tým pochválit ... mimo jedné střely se ke mě nic nedostalo a to hlavně proto, že soupeř už byl nervózní a my jsme je nenechávali rozehrát, neustále jsme přistupovali k hráčům. Super. Zápas skončil a pak nám Piškůtek přišel ukázat bebínka, nevím tedy proč. Ano, uznávám, na stehně měl dva špunty s krvavými fleky, ale pokud si dobře vzpomene, tak k nim přišel, když na něm stál někdo z chumlu, když se mi válel ve vápně a hrál házenou. Další věty, které k nám byly směrovány byly asi v duchu: "čuráci zasraný, zabiju vás". Věřím, že tenhle komentář přečte i někdo z Přezletic a případně se za jednání tohoto hráče omluví. Je to naprosto zbytečný, hráli jsme oboustranně stejně, rozhodčí nic nepískal a šlo jen o to unést prohru. Pan Piškot ji však neunesl a mrzí mě to o to víc, že je fakt fotbalista.

Soused

Komentář rozhodčího: Vyrovnané utkání. V prvním poločase se Přezletice prosadily dvakrát, ovšem pouze jednou do soupeřovy branky. Druhou půli rozhodl šťastný gól. Senioři již v pohodě bránili a z brejku přidali ještě pojistku. (Nejl. hráč: Soused)


Komentář soupeře:

Poločas: .
Sestava: Soused - Djedek, Milan, Lupus, Bulmen, Bagr, Mongol, Radek, Amur
Branky a asistence: Djedek 1:1, Djedek (Amur) 2:1, Bagr (Milan) 3:16.kolo (So 18.10. 10:00 Pankrác 1)


Senioři Praha "A" - Dynamit Vršovice

3

 

0


Slunce svítí, přece chladné ráno, 6 lidí na hřišti, jdeme na to.
Vzhledem k sestavě bylo jasné, že v zadu se bude točit Milan, Djedek a Radek a vpředu hlavně Amur s mladším Bagrem. Prvních deset minut to byla taková oťukávaná a nikdo jsme nic nepředvedli. My jsme hlavně šetřili síly. Pak se to trochu rozhýbalo, z čehož vypramenilo několik šancí na obou stranách. Nejprve za vápnem někdo vypálil, Djedkovi to olízlo koule a mě to praštilo do nosu :-)). Za pár minut, kdy mi přestali slzet oči, utekl po lajně hráč, ale jeho střelu jsem zblokoval na roh. Nutno podotknout, že dvě šance, co měl nyní soupeř, byly do stavu 2:0 pro nás jediné. Takže jsme pokračovali ve své hře 1 na 1. A důsledně bránili a čekali, až to přijde. A světe div se, ono to přišlo už v první půli!!! Radek přihrál, no utekl s míčem na středu, ustál souboj o míč a přihrál tedy Amurovi do vápna, který si v brankovišti pohrál s gólmanem, položil ho k tyči a zasunul do prázdné branky.
V druhé půli se obraz hry nezměnil. Nechali jsme soupeře hrát a zkoušeli to na brejky. Hlavně jsme pořád přistupovali včas k hráčům. Dvakrát se vytáhl dopředu Djedek a připravil Radkovi a Amurovi dvě gólovky, ale bohužel. Branka naštěstí ale padla. Milan trefil tyč, Bagr natáhl nohu a bylo to 2:0. Deset minut před koncem přišla třetí a poslední šance Vršovic, když Djedkovi utekl jejich nejlepší hráč po lajně a trefil vzdálenější tyč. A to bylo z jejich strany vše. My přidali ještě třetí branku, když Amur s Radkem běželi dva na jednoho. Amur sice na Radka křičel, ať mu to hodí před bránu, ale ten sám vystřelil a kupodivu z toho byl gól :-).
Závěrem bych chtěl pochválit všech pět lidí za téměř bezchybnou taktickou hru v poli. Šetřili síly, navzájem se zaskakovali a hlavně nenechávali soupeře rozehrát. Naopak bych pokáral Džonyho, že nám řekl až v pátek, že nepřijde a Mongola, který se na to prostě vysral.

Soused

Komentář rozhodčího: Vyrovnané utkání, ve kterém měli více štěstí hostující Senioři a zaslouženě zvítězili. (Nejl. hráč: Djedek)


Komentář soupeře:

Poločas: 1:0.
Sestava: Soused - Milan, Djedek, Hezčí Bagr, Radek, Amur
Branky a asistence: Amur (Radek) 1:0, Hezčí Bagr (Milan) 2:0, Radek (Amur) 3:07.kolo (So 1.11. 10:00 Pankrác 1)


Senioři Praha "A" - Torpedo Cannabis

1

 

1


Studené sychravé ráno. Od brány k bráně vidět nebylo a přesto jsme šli hrát fotbal. První minuty zápasu jednoznačně patřily Tomášovi. Nastoupil, po minutě si zmrvil nohu, a odstoupil. Chviličku jí na lavičce rozhejbával, nastoupil, hrál minutu, zmrvil si nohu, a odstoupil. Atd. atd.
Musím říci, že soupeř byl v první půli lepší (vlastně i v druhý), ale větší šance jsme měli my. Nejdříve Bulmen poslal míč někam mimo branku, ale všichni překvapeně koukali jak míč skončil na břevně. Mojí a Radkovu střelu k tyči vytáhnul soupeřův brankář na roh. Jednu vážnou šanci soupeře pak na závěr půle chytil výborně Soused. Takže půle 0:0.
Druhá půle začala stejně jako první Tomáš nastoupil, tentokrát s ortézou, udělal pár pohybů a zmrvil si nohu. První šanci jsme měli opět mi, ale pak se stále více do šancí dostával soupeř až jednu proměnil 0:1. Soupeř se nás pak pokusil dorazit, ale góla jsme dali my. Konda ještě na naší půlce zakop o nohu co mu zůstala v cestě a na trestňák jsme vyslali Tomáše. Ten si nohu tentokrát nezmrvil, ale dal přes půlku hřiště gól. Před koncem mohl rozhodnout Radek, ale Mongolova střela mimo branku ho bohužel trefila do špatný nohy a protože všechny zbylé šance soupeře chytil Soused skončilo utkání 1:1.
P.S. Já si zmrvil kotník

Bagr

Komentář rozhodčího: Velmi pohledný zápas, hraný v rychlém tempu. Zasloužená remíza. (Nejl. hráč.: Soused)


Komentář soupeře:

Poločas: 0:0.
Sestava: Soused - Djedek, Milan, Tomáš, Bagr, Radek, Bulmen, Mongol
Branky a asistence: Tomáš 1:18.kolo (So 8.11. 10:00 Pankrác 1)


Senioři Praha "A" - FC 64! Kobylisy

1

 

3

Chčije a chčije, celý zápas a nám to štěstí nenachcalo. Musím pochválit, že hřiště bylo dobře připraveno a tak jsme za trvalého deště nastoupili k zápasu celkem dobře, šance jedna za druhou na obou stranách. Oba brankáři se zaskvěli, ale přeci jen Bulman jednou zahrál jejich gólmanovi na housle a vedli jsme. V první půli jsme měli ještě pár tutovek (opravdu tutovek), ale i soupeř měl pár zajímavých šancí. Ve druhé půli jsme sice běhali a snažili se, ale soupeř, kde hráli velice dobře 2-3 lidi, kteří se nebáli a uměli obejít jeden na jednoho, se tím pádem často dostávali do přečíslení. Bohužel jsme se nezajišťovali, a tak začali tlačit a podařilo se jim vyrovnat. Od té chvíle byl asi soupeř opravdu lepší. To ale nemění nic na tom, že jim chytal v bráně asi Vaniak a vychytal opravdu nemožné. Asi rozladění z toho, že to tam prostě nepadá mě po jejich hezké akci utekl útočník a bez problémů dal gól. Ale po naší zbytečné ztrátě balonu ve středu hřiště. Pak už jsme hráli dost vabank a my začali být opravdu zoufalí z jejich golmana. Soupeř už jen přidal další gol po rohu, když Milan nevyběhl proti balonu.
Když bych měl shrnout výkon, tak nikdo nehrál vyjímečně špatně, když nepočítám v první půli Milana, který jen střízlivěl. Ve druhé už to byl bohužel jen standardní výkon. Nikdo nezářil, ale ani nepropadl. Bohužel to dneska nestačilo a soupeř zvítězil zaslouženě.

Djedek

Komentář rozhodčího:


Komentář soupeře:

Poločas: 1:0.
Sestava: Soused - Milan, Bagr, Djedek, Lupus, Mongol, Radek, Bulmen, Peki
Branky a asistence: Bulmen (Radek) 1:09.kolo (So 22.11. 10:00 Pankrác 1)


Senioři Praha "A" - 1.NC GoGo

0

 

2


Nehráli jsme úplně špatně, to ne. Ale prostě soupeř byl lepší a nám to tam nepadalo.
Na krásném zasněženém a zmrzlém hřišti jsme nastoupili obalení čím to šlo. Někteří si vystačili tukem, některé hřál ještě včerejší chlast, ostatní museli být oblečení.
V první půli se nic extra nedělo, většinou oba týmy nakopávaly a doufaly co z toho bude. U naší branky se skvěle bránilo, a tak došlo jen na jednu šanci, kterou jsem zlikvidoval. Naopak na druhé straně se ve dvou skrumážíš prosadil Peki. Bohužel levá i pravá tyč nám nedopřály vést :(.
Po změně stran soupeře přeci jen více začal makat a po deseti minutách se i ujal vedení. Někde u rohového praporku jsme ztratili balón, potom přišla střela zhruba dva metry za vápnem ... jenže Djedek stál nešikovně přesně v půli cesty lety balónu, takže svým zadečkem jen lehce tečoval a o tyč do branky. Já si jen sáhl ... tedy na balón, né na ten zadeček.
Pak jsme zapnuli, gól měl na hlavě Lupus, šanci i Radek a zase Peki a Milan, ale prostě nic. Naopak GoGo opět skórovalo z brejku. Do konce utkání se nic nedělo.
Závěrem je třeba pochválit Milana, který přišel střízlivý a hrál velmi dobře a pak Pekiho, který tentokrát často i bránil a ono mu to šlo. A tak slova výtky padají na jediného podroušeného na hřišti a to Mongola. Ale ten se dal na léčení a příští duel bude střízlivý :).
Mimochodem, duelu byl účasten manžel mé sestřenice Jaroslav a s Mongolem, Milanem a Pekim pak zůstal u lahve rumu na Pankráci. Prostě spřátelit se s třemi bratry v lihu bylo snadné :).

Soused

Komentář rozhodčího: Utkání začalo za chumelenice a skončilo v krásném počasí. Terén toho příliš nedovoloval. V první půli měli senioři trochu smůly, neboť dvakrát nastřelili tyč. Po změně stran hráči NC Go Go seřídili mířidla a dvěma brankami zápas rozhodli. Hráno v duchu fair play. (Nejl. hráč: Djedek)


Komentář soupeře:

Poločas: 0:0.
Sestava: Soused - Bagr, Radek, Milan, Lupus, Djedek, Mongol, Amur, Pei
Branky a asistence:10.kolo (So 29.11. 10:00 Pankrác 1)


Senioři Praha "A" - FC Green Shock

4

 

0


Vyhráli jsme 4:0, protože jsem dal vítězný gól. Hráli jsem dobře i v obraně, protože jsem bránil ze všech nejlíp. Dobře jsem ji chvíli organizoval a jako jediný zachoval klid v rozehrávce. Měl jsem nejlepší start na balón a perfektní výskok. Určitě nejlepší ze všech. Ostatní góly jsem nedal, protože jsem nejlepší a musel jsem pozičně bránit protihráče. Byl jsem nejrychlejší ze všech. V druhý půli mohl být rychlejší ještě jeden hráč, ale na mě neměl, protože jsem nejlepší. Byl to hezký zápas, v němž jsem byl jasně nejlepší ze všech. Byl jsem nejlepší i o přestávce, kdy všichni jeden čučeli na svoje špinavé nohy. Nemohl jsem chytat, ale stejně jsem byl nejlepší brankář na hřišti. Když jsem jednou vystřídal, rázem na hřišti byla nuda, protože ten nejlepší byl na lavičce. Jsem nejlepší naprosto ze všech, tak už to doufám chápete vy trapáci!

Mongol

Komentář rozhodčího: Utkání dobré úrovně, rozhodlo proměňování šancí. Ve druhém poločase se hrálo spíš na branku Seniorů, ale vzhledem ke smůle, střelecké nemohoucnosti a excelentnímu výkonu brankáře, který co nechytil rukama, to chytil hlavou, to nemělo žádný efekt. Senioři pak trestali z brejků a v rozmezí dvou minut bylo hotovo. (Nejl. hráč: Soused)


Komentář soupeře:

Poločas: 2:0.
Sestava: Soused - Bagr, Milan, Radek, Bulmen, Mongol, Hezčí Bagr
Branky a asistence: Mongo (Bagr) 1:0, Milan (Hezčí Bagr) 2:0, Hezčí Bagr (Milan) 3:0, Hezčí Bagr (Bulmen) 4:0


11.kolo (So 13.12. 11:15 Zákostelní)


Senioři Praha "A" - THC 1993 Hashlerka

2

 

1


Tak poslední zápas je před námi. Teplota a oblačnost je přesný opak mexického podnebí. Prostě je hnusná zima a je zataženo. Začíná se zápas pravdy a když už první otužilci běhají za míčem náhradníci se šourají z vyhřátých šaten. Ještě, že na lavičce jsou dvě stařecké termosky s teplým sladkým čajem :O)
Povrch je pěkně kluzký po noční sněhové nadílce. Navíc s bilancí snad žádné ligové výhry na tomto hřišti.
Začíná se poměrně běhavě to bude tím, že jsem se mohli dosyta vyspinkat a nikoho netrápí promile v žilách.
Jak už to na tomto povrchu bývá tak míče umí pěkně odskakovat a odrážet se a podle toho vypadá i zápas - jsou zde náznaky šancí a střel na obou stranách. Oťukávání pokračuje do doby než se po pěkné narážečce s djedkem dostává ke střele Milan a míč letí do sítě. 1:0 Tento stav nám vyhovuje a hrajeme s vědomím, že by soupeř musel dát dva fíky aby postupoval místo nás.
Co se ale neděje jak se hra přelévá tak se soupeř dostal do blízkosti branky a po pěkné Milanově teči k tyči je to 1:1. Naštěstí Milan dovršil hatrick a to tím, že k bráně soupeře poslal hlavičku o rychlosti padajícího pírka a obránce to chtěl celkem pěkně prsíčkama ztlumit a hodit to z nich brankáři do náruče.
Ale ten to samozřejmě vůbec nečekal, takže i když byla rychlost ztlumena ještě na polovinu míč se poroučel do sítě. Soupeři mají prostě smysl pro fair-play a tak nám ten vlastňák vrátili.
Ke konci už soupeři moc nemohli protože měli jen jednoho na střídání a tak jsme to už pěkně udrželi až do konce. Musím pochválit celý tým protože naše hra vypadala tak nějak kompaktně a i Díra chytala docela pěkně.

Hezčí Bagr

Komentář rozhodčího:


Komentář soupeře:

Poločas: 2:1.
Sestava: Soused - Milan, Djedek, Radek, Bagr, Bulmen, Mongol, Hezčí Bagr, Peki
Branky a asistence: Milan (Djedek) 1:0, vlastní (Milan) 2:1


Průběžná tabulka

1. 1.NC GoGo 11 8-2-1 36:18 18
2. Senioři Praha "A" 11 7-2-2 24:13 16
3. Integrita Jinonice 11 8-0-3 46:19 16
4. Neúspěch Strouhalák 11 7-1-3 52:35 14
5. UNI - Lužiny 11 6-0-5 35:26 12
6. FC 64! Kobylisy 10 5-2-3 37:26 12
7. THC 1993 Hashlerka "A" 11 5-2-4 20:19 12
8. SK RSC Přezletice 11 4-3-4 16:18 11
9. Sebulba Utd. 11 4-0-7 25:31 8
10. Torpedo Cannabis 10 2-2-6 19:40 6
11. Dynamit Vršovice 11 0-0-11 16:58 0
12. FC Green Shock 11 2-0-9 25:47 -2

Odečtené body: 6 - FC Green Shock

Střelci


7 Hezčí Bagr
3 Amur, Radek, Milan
2 Djedek, Bulmen, Mongol
1 Bagr, Tomáš