Podzimní liga 2009
Podzim 2009


1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. Tabulka a střelci1.kolo (SO 5.9. 10:00 Pankrác 1)


Senioři Praha "A" - FC Příkopy

3

 

2

Komentář k našemu prvnímu zápasu v podzimní sezóně bude stručný. Vyhráli jsme 3:2 a vítěznou branku jsem vstřelil já. Soused byl v bráně,v poli pak i nová posila - slečna Naďa Švandová, která na podzim nahrazuje v zahraničí hostujícího Džonyho. Zatím ho skvěle nahrazuje ve sprše, v rumech a v ranních příchodech rovnou z knajpy. Jinak je na Pankráci vše při starém. Je to naše poslední sezóna na škváře, takže to každý slaví po svém. Soused například vandalismem reklamních tabulí Staropramenu...

Mongol

A jako bonus krátké video z tělocvičného prvku Nadi. Dovoluji si upozornit na krásný zvuk úderu hlavy o zem :)). stojka

Komentář rozhodčího: Domácí doplatili na nedostatek hráčů. Zráněný Sochor musel hrát i přes své zranění, přesto dokázal dvakrát skórovat a v závěrečných minutách málem vyrovnal, když nastřelil tyč.

Komentář soupeře:

Poločas: 2:1.
Sestava: Soused - Bagr, Bulmen, Milan, Hezčí Bagr, Peki, Djedek, Mongol, Amur, Naďa
Branky a asistence: Amur (Milan) 1:0, Bulmen (Djedek) 2:0, Mongol (Bagr) 3:02.kolo (SO 12.9. 10:00 Pankrác 1)


Senioři Praha "A" - K.F.C. Praha

1

 

0

Druhé utkání bylo taktéž pěkné. Už jenom že se nás sešlo 11. Vyhráli jsme 1:0 po chybě brankáře, a to nikoliv našeho, jenž zachytal vemi slušně. No co napsat dál? Asi nic... Snad jen, že se všichni máme rádi a jsme kamarádi (kamarádky).

Mongol

Já bych jen doplnil, že jsme měli celou dobu více ze hry a dokonce i šance. Ovšem když už to vypadalo na gól, tak se tam objevila ruka nebo noha gólmana. Asi nejefektnější zákrok předvedl po výkopu Radka, kdy z voleje pálil Bulmen nahoru, ale gólman tam měl ruku. Rozhodující branka padla, když soupeřící obránce hodil brankáři aut a ten než to zpracoval, dostal od Milana jesle. A bylo. Proto my toto nepraktikujeme :)).

Soused

Komentář rozhodčího:

Komentář soupeře:

Poločas: .
Sestava: Soused - Bagr, Bulmen, Milan, Hezčí Bagr, Peki, Djedek, Mongol, Amur, Radek Naďa
Branky a asistence: Milan 1:03.kolo (SO 19.9. 10:00 Pankrác 1)


Senioři Praha "A" - Lužinýýý Boys

0

 

2

Psát komentář k zápasu, kterej se odehrál 2 týdny zpátky, je teda mazec. Já si nestěžuju, jenom konstatuju...Já jsem ten zápas prostě vytěsnil z hlavy...skoro ani nevim, kolik jsme to vlastně prohráli...takže se pokusim napsat komentář, kterak by to třeba bejt mohlo......
Bylo nás 4. Respektive nás bylo 5, ale v poli nás bylo jenom 4. Aspoň na začátku...ale jak poznamenal tuhle Milan, kdyby se hrálo jen 5 minut, tak pohoda...takovej tlak, ten si skoro nevypracujeme ani v 5. Ale pak se to posralo. Přišel Paroubek. Člověk se snaží hrát, nemůže střídat, a von příjde ten zmrd. Hned jak se objevil, všechno šlo do prdele, včetně ropočtu našeho týmu, který není schopen ani pokrýt náklady na Alcohol Trophy. Samozřejmě, že to prase bradavičnatý mohlo za první gól..se nedivim Bullmanovi v bráně, že když mu ten kokot zaclání, tak prostě nemůže zabránit gólu ani od chudáka polochromého hráče. Pak se Paroubek někam pohnul a zase to chvíli šlo...Pak se do toho ten idiot zase zamíchal, a byl z toho druhý gól...ta samá písnička...kam se prostě Paroubek nasere, tam to celý zesere, a ještě se tváří, že jako on nic, on je vlastně pevnej charakter...Pak přišla Naďa s dvacetiminutovým zpožděním, samozřejmě kvůli Paroubkovi, komu jinému, a bylo o něco líp…Paroubek slintal, blábolil něco o svém sexy mozku, a přestal trochu zaclánět…Pak se projevil až když málem přizabil Bullmana v bráně…čůrák zasranej, chudák Bullman je od té doby nepoužitelný…prozatím…Od chvíle, kdy přišla Naďa, už to bylo celkem v pohodě…kdyby nám bylo 5 v poli od začátku, myslim, že zápas by se odvíjel jinak, protože pak už se soupeři neprosadili…což my teda koneckonců taky ne…pozitivní bylo, že přišel Lupus…s ním je prostě radost hrát i na něj koukat..ne jako na toho zkurvysyna Paroubka. Myslim, že se to dá shrnout jednoznačně…kdyby jsme se sešli. tak bysme neprohráli. Jediným pozitivem pak byla hromadná sprcha..jenže pak zas přišel Paroubek a posral i tu sprchu.. co na to říct…no vlastně, jestli někdo z týmu bude volit Paroubka, tak ho osobně stáhnu z kůže….

Amur

Komentář rozhodčího: V zápase plném nepřesností zvítězil hostující tým díky dobrému nástupu do utkání, kdy v první čtvrthodince vstřelil dvě branky. (Nejl. hráč: Bulmen)

Komentář soupeře:

Poločas: 0:2.
Sestava: Bulmen - Lupus, Amur, Hezčí Bagr, Naďa, Milan
Branky a asistence:4.kolo (SO 3.10. 8:45 Tempo)


Senioři Praha "A" - Prague united

2

 

3Harmonogram zápasu dne 3.10. v 8:45.

08:15 příjezd Bagra a Souseda
08:17 Bagr vytahuje slivovici
08:25 příjezd Hezčího Bagra a v zápětí Djedka
08:30 objevuje se dobře naladěný Amur
08:30 přichází dobře vylitý Mongol a těsně před ním Milan
08:31 Mongol ochutnává slivovici 08:45 jsme komplet na hřišti i s Radkem
08:47 Hezčí Bagr střílí z levé strany gól na druhou stranu branky, než stál její ochránce
09:03 dostáváme branku poté, co Soused špatně vypočítal trajektorii padajícího míče
09:15 začíná přestávka
09:20 končí přestávka
09:21 Soused odkopává míč a opět na tomto hřišti málem skóruje, gólman vyráží na roh
09:22 dostáváme dalšího fíka, tentokrát z rohu na opačné straně a po náběhu volného hráče
09:36 a druhý míč v naší síti, situace identická s tou předchozí
09:40 Milan má dvě gólovky, ale brankář vytáhl nestutečné zákroky na lajně a tak se nic nestalo
09:47 Hezčí Bagr nás vrací do hry po přihrávce z rohu od Milana
09:50 rozhodčí rozhodl, že nastaví minutu
09:51 konec, prohra 2:3
09:55 vcházíme do místní restaurace a objednáváme horkou hrušku, horké jablko, dvě limonády a pět piv - Radek už odešel
10:45 Soused rozlévá limonádu, těsně míjí Mongolův mobil
10:50 domluven nohejbal na zítra
10:55 Soused odchází
15:45 vylitej Mongol posílá první z řady mmsek z hospody, kde sedí s Milanem
15:50 volá Milan a shání se po lístcích na film Michael Jackson - This is it!
16:20 Soused jde na film Brüno a tím dnešek končí


Soused

Komentář rozhodčího: Na poměry sedmé ligy utkání vysoké úrovně. Hosté hrající bez možnosti střídání překvapivě stíhali vysoké tempo, bez známek únavy. Díky dvěma báječně sehraným rohům zaslouženě vyhráli. (Nejl. hráč: Hezčí Bagr)

Komentář soupeře:

Poločas: 1:1.
Sestava:
Soused - Milan, Djedek, Bagr, Hezčí Bagr, Radek, Mongol, Amur Branky a asistence: Hezčí Bagr (Djedek) 1:0, Hezčí Bagr (Milan) 2:35.kolo (SO 10.10. 10:00 Pankrác 1) NE 11.10. Pražačka 3 13:45, 15:00 Amur, Mongol


Senioři Praha "A" - 1. FC Samson Žižkov

2

 

0

Protože jsem se unavil psaním předchozího komentáře, tak jen stručně.
Vyhráli jsme zaslouženě, soupeř byl z kategorie slabších.
Jsme másla, tolik prostoru, co jsme dostali, tolik šancí, co jsme měli a upocené dva góly. Útok prostě tentokrát moc nepodržel.
Obrana fungovala skvěle. Díky.
Amur dal dva góly!
Přišel Lupus
Mongol byl zase vylitej.

Soused

Komentář rozhodčího: Ve slušném a vyrovnaném utkání zvítězil tým, který měl více šancí.

Komentář soupeře:

Poločas: 1:0.
Sestava: Soused - Djedek, Milan, Lupus, Amur, Hezčí Bagr, Mongol, Bagr
Branky a asistence: Amur 1:0, Amur (Milan) 2:06.kolo (SO 17.10. 10:00 Pankrác 1)


Senioři Praha "A" - Torpedo Praclub

1

 

1

Pro: Soused and Godzilla´s company

Věc: Zápich z nutkání

Vážení,
dne 17.10.2009 jsem byl nucen se účastnit fotbalového utkání, v průběhu kterého jsme:

1x gól obdrželi
1x gól vsítili
1x si nechali zašlápnout Mongola
Xx si nechali vyprovokovat ožralu Bagr ml.
Xx si nechali nadávat od Mr. Hypo (rozuměj - kapitán soupeře) Xx jsme slyšeli od spoluhráčů Mr. Hypo, že je to debil

Podrobnější statistika k zápasu bohužel schází.

Dále bych rád upozornil na skutečnost, že mě SoSad stáhnul o prachy a donutil napsat zápis.

S přátelským pozdravem

Vámi milovaný

Lupus

Komentář rozhodčího: Zpočátku vyrovnaný zápas v dobrém tempu i nasazení. Ve druhé půli měli trochu navrch Senioři, ale gólmana Torpeda se jim nepodařilo překonat. V závěru přibylo i trochu nervozity, která pramenila z nerozhodného stavu, ale vše v mezích normy, koneckonců i emoce patří k fotbalu. (Nejl. hráč: Bagr)

Komentář soupeře:

Poločas: 1:1.
Sestava: Soused - Lupus, Bagr, Milan, Radek, Peki, Mongol, Hezčí Bagr, Amur
Branky a asistence: Bagr (Milan) 1:07.kolo (SO 24.10. 10:00 Pankrác 1)


Senioři Praha "A" - Stars Beer

1

 

1

Tož jsme takhle jednou v pátek měli někteří z nás třídní sraz a v sobotu ráno někteří z nich pokračovali fotbalovým zápasem.. Někdo přišel střízlivý stejně jako odcházel a někdo si z fotbalu pamatuje jen trochu, podobně jak z konce večera. Soupeře jsme vůbec poprvé potkali ještě na Vyšehradském hřišti, kde jsme za ně s Vitasem dokonce nastupovali, ale tohoto dne byli jaksi nervózní.. Možná také proto, že až na nějaké skoro šance si toho moc nevypracovali a my jsme byli lepším týmem. Dnes po dlouhém zranění hrál opět Tomáš a poprvé v lize i Plech, který byl rozhodčím dokonce vyhlášen nejlepším hráčem. Než jsem stačil vylézt ze šatny, tak už se hrálo. Když jsem poprvé nastoupil na hřiště, tak mě jejich útočníci třikrát přejeli jak mouchu a to byl signál dneska do obrany nelézt..:-) V obraně mě zastoupil Radek a Tomáš a vše tam brousil Milánek. Obrana šlapala dobře a důrazně. Náš gól padl po autu, kdy mi to Milan hodil parádně do běhu na hlavu. Já to trknul na bránu krásně k tyči, ale jejich Saxána u nich v bráně vyrazila nepovelenou dlouhou rukou. Naštěstí jen k volnému Bulmanovi, který z metru poslal míč do sítě. Protože jsme hromadu dalších šancí nedali, tak to dopadlo jako dycky. Dlouho nemohli přes výborného Souseda (opravdu se mi to píše těžce) dát branku, ale nakonec se jim to tři minuty před koncem povedlo. To když z jejich poloviny vyběhl obránce, Plech ho nestíhal a z 15 metrů poslal nechytatelnou střelu skoro do chudáčka pavoučka. Více si z toho nepamatuju a i za tohle jsem rád. Snad jen, že rozhodčí má vždycky pravdu a nemá smysl se s ním hádat. Ale kdo to v opilosti nikdy nedělal...:-).

P.S.: Jo a Peki má narežený žebro, takže mu skončila sezóna..
P.P.S.: Jo a přijede Džony, asi 14 listopadu.
P.P.P.S.: Jo a pozdravuje Vás Kárka.
P.P.P.P.S.: Jo a včera když jsem už měl zabaleno, tak mi naštěstí Soused, na můj dotaz zda nás bude dost, napsal, že dneska není fotbal (rozumněj: psáno o týden později).
P.P.P.P.P.S.: Jo a svrběj mě nohy, dal bych fočus, ale už je po večerníčku, tak půjdu spát. Dobrou noc strýčku Fido!

Djedek

Komentář rozhodčího: Velmi vyrovnané utkání. Senioři dominovali v první půli, ale v závěru utkání vyrovnal Skramuský. Stars beer si vypracovali plno šancí, které ale neproměnili. (Nejl. hráč: Plech)

Komentář soupeře:

Poločas: 1:0.
Sestava: Soused - Djedek, Bulmen, Milan, Radek, Peki, Amur, Tomáš, Plech
Branky a asistence: Bulmen (Djedek) 1:08.kolo (SO 7.11. 10:00 Pankrác 1)


Senioři Praha "A" - Torpedo Cannabis

2

 

0

Na Pankráckém hřišti se nás v sobotu ráno sešla celá hromada. Chyběli jen Peki, který byl v práci a navíc má i naražený žebro, Lupus co má naopak psa a Naďa, která vyspávala rozlučku v práci.
Z lavičky nás povzbuzoval Mongol, který je chabrus na plíce a má něco s prstíčkem na noze tak alespoň půjčil dres Johnymu, který na tento zápas přiletěl až z Londýna, kde je na stáži a snaží se tam odkoukat jak se hraje na ostrovech fotbal, abychom naši hru posunuli zas o něco víš. Od začátku bylo vidět, že nás nečeká žádný lehký zápas. Soupeř byl běhavej a technickej. Naštěstí nás bylo na střídání dost, zatímco soupeř měl na lavičce pouze jednoho člověka, což pak ke konci zápasu bylo znát.
Hned na začátku byl vidět rozhodčí, který v náš prospěch asi už ve třetí minutě odpískal penaltu za hru rukou v pokutovém území. Tenhle přestupek snad viděl jenom on, tak jsme se divili všichni, ale protože soupeř ani moc neprotestoval, chopil se míče Tomáš a s jistotou proměnil. Rozhodčí byl na ty ruce nějak zatíženej, protože stejnou penaltu písknul i v dalším zápase. Zbytek poločasu se střídaly gólovky na obou stranách. Zatímco ty soupeře pochytal Soused, my ty naše zahazovali. Hlavně pak Hezčí Bagr, po Djedkově autu hlavičkoval těsně mimo, a Amur zase po Radkově výkopu trefil tyč.
Druhá půle byla podobná té první. Náš druhý gól padl po Amurově nepovedené střele, kterou do brány tečoval opět Tomáš. Ten mohl dát i hattrick. Ke konci zápasu měl za sebou v jedné minutě asi tři gólové šance, ale žádnou neproměnil a místo toho se zranil a ze hřiště musel být odkutálen. Takže výhra 2:0, hlavně díky naší obraně, kde se zápas nejvíce povedl Radkovi.

P.S. následovala tradiční oslava v místí nálevně, ale o tom se musí rozepsat někdo jinej.

Bagr

Komentář rozhodčího:

Komentář soupeře:

Poločas: 1:0.
Sestava: Soused - Radek, Milan, Bagr, Hezčí Bagr, Djedek, Tomáš, Plech, Amur, Džony, Bulmen
Branky a asistence: Tomáš 1:0, Tomáš (Amur) 2:09.kolo (SO 21.11. 10:00 Pankrác 1)


Senioři Praha "A" - TJ Akvaristika

0

 

0

Cerna ruka radi

Na zacatku sveho kometare bych chtel predeslat, ze sem se sobecky rozhodl nepouzivat diakritiku. Doufam, ze to nikomu nevadi, a jestli jo, tak stejne s tim nemuze nic delat, samozrejme za predpokladu, ze se Soused nezblaznil a nedoplnil hacky, carky rucne. To by potom tenhle odstavec, a vlastne i nasledujici, nemel vubec smysl.

Nazev teto tristni kapitoly v nasem fotbalovem zivote se da vylozit dvema zpusoby.
1. Cerna ruka radi, dava rady. Nevim teda komu by mela davat rady, at uz od srdce, nebo z prdele, ale proc by cerna ruka nemohla poradit, no ne? Mozna by se to nekdy hodilo...
2. Cerna ruka radi, jako ze dela bordel, jako rarach. To by asi sedelo na nas posledni zapas vice...

Sesli jsme se v priznivem poctu, 3 lidi na stridani. Aspon ze zacatku to tak vypadalo, ale v prubehu zapasu se ukazalo, ze z nejakeho duvodu se nikomu moc vlastne ani stridat nechce. Jindy to byva celkem v pohode, ale tentokrate ne. Ze by to bylo tim, ze byla fotbalova pauza? Nebo tim, ze se proste hralo na hovno, nikdo nebehal, nebyl unaven, nebo proste vsichni meli sobeckou naladu? Necham na ctenari, at si to prebere po svem....
Zjistil sem jednu vec - kdyby byl nas tym slozen jen ze samych Milanu Planicku a Radku Maximu, tak bysme uz asi byli nekde v Premier League. Zajimava predstava...by me zajimalo, jestli by Johny zaplatil 100 liber za to, aby se na nas mohl v Londyne kouknout....
Zapas byl celkove vtipnej...sama cerna ruka, co radila nebo radila...rozhodcimu to nejak nedochazelo, ze by to obcas mohl i pisknout...a kdyz uz pisknul, tak rovnou penaltu...jeste ze Souseduv upreny pohled tak znejistel kopajiciho hrace, ze se z toho tak osypal, ze nedal. Vtipny je, ze kdyz se chystal kopat, tak sem vedel, ze ji proste neda...Aspon malinko zadostiucineni...nicmene tech cernych ruk tam bylo tolik, ze se to ani nedalo udrzet v hlave, kolik jich bylo. A pro hnidopichy - ano, znam nove pravidlo o piskani hrani rukou, ale ne uplne vzdy to byl ten pripad, zvlast kdyz sem to videl pomerne z dobre pozice z postrani cary, protoze tam sem stravil poradnou porci casu...

Sance byly, a i dobre sance byly, ale bohuzel nic z toho. Kdyz byl cas prihrat, nebylo komu, kdyz cas nebyl, tak stejne nebylo komu. Co se prihralo, to se skoro vzdycky zkurvilo, nezpracovalo, zahodilo... pohyb, chtelo by to pohyb...nahravky do pohybu...do mist, kde by clovek mel bejt, ale ono se tezko nahrava, kdyz ten clovek vlastne neni tam, kde by mohl bejt...no jo, klasika, jak jinak...a kdyz uz by prihrat slo, tak se neprihralo jaksi samo ono to neslo radsi vystrelim ze ano treba to tam padne...
je pravda, ze strilet by se mohlo vice...pristi zapas budu sobec, nikoho nepustim do hriste a budu jenom strilet...tak, mate se na co tesit.

Kdyz se ohlednu za sebe, jak fyzicky, tak casove, obrana byla genialni...milan a radek jsou proste genialni...pres ne neprojde ani arsene lupin...radost se divat...jistota jak od ING. Libily se mi Dedkovy vypady smerem dopredu..taky super...libila se mi Hezciho Bagra zarputila hra...tentokrat jsem mel spoustu casu na ty vsechny libe veci koukat, protoze sem byl vlastne porad na lajne....

Trosku jsem si pral, aby posledni standartni situace v poslednich sekundach zapasu dopadla priznive..docela jsem tomu i veril, kdyz jsem zpomalene koukal na to, jak milan genialne prihrava na pripraveneho Bulmana, Bulman zakrucuje nohu v kotniku jak to umi jenom on, vysila jedovatou strelu a miji branu, ktera mela 56% odkryto...o pikosekundu pozdeji rozhodcovska pistalka, ktera snad zaznela skoro poprve (krom penalty, jednoho faulu, a konce prvniho polocasu), ukoncuje zapas.

Citat pro dnesni den:
"Se na to vyseru, priste to kopnu bodlem"
Bulman, 21.11.2009, bezprostredne po ukonceni zapasu

Amur

Komentář rozhodčího: Podprůměrné utkání. Kvalita odpovídala 7.lize. Hosté neproměnili ve 35.minutě penaltu. (Nejl. hráč: Radek)

Komentář soupeře: V sobotu 21.11. jsme se na Pankráci utkali s týmem Senioři "A". My i soupeř jsme měli před tímto zápasem šanci postoupit do šesté ligy a dle toho vypadal úvod zápasu. Hrálo se takticky s vynikající defenzívou na obouch stranách, tak že moc šancí nebylo. Zhruba v 15minutě měli Senioři tutovou šanci, ale naštěstí pro nás, jejich hráč trefil jenom břevno, i když jsi myslím, že kdyby to šlo níž, tak by to též gólem neskončilo, jelikož bych to dostal přímo na obličej. Poté to akci se zápas trochu rozjel a začali se objevovat šance na obouch stranách. Bylo znát, že my i soupeř chce vyhrát, ale zároveň jsme věděli, že to bude zápas o jednom gólu, tak nikdo nechtěl zbytečně riskovat a útočilo se maximálně ve třech hráčích, akorát při stardatních situacích se hrálo na polovině soupeře ve čtyřech. Půle skončila 0:0.
Do druhé půle přece jenom náš tým nastoupil více ofenzivněji a začali jsme jsi vytvářet i více šancí. Po jednom závaru před soupeřově brankou rozhodčí odpískal penaltu v náš prospěch, kterou snad viděl jen on sám. Vyhrát takovým gólem by bylo velmi nespravedlivé, ale i takové věci se ve fotbale stávají a ruku na srdce, kdo by se sním hádal, když máme kopat my, že nebyla. :-) Jelikož náš nejlepší střelec, byl zrovna na střídačce, tak jsem ho nechal vystřídat a poslal na pokutový kop. On sám hned řikal, že být neměla a že jí radši nedá. Mysleli jsme jsi, že si dělá prdel, ale on trefil tyčku. Jen on sám ví, zda jí chtěl či nechtěl dát. Jak už jsem dříve psal, jelikož byla vymyšlená, tak nás to vůbec nemrzelo, že jí nedal. Soupeře to přeci jenom trochu rozhodilo a konec zápasu byl spíše v naši režii. Bohužel se nám gól ze hry dát nepodařilo, soupeři naštěstí taky ne, tak zápas skončil 0:0. Už do tak zamotané skupiny jsme jsi připsali další bod a naděje v postup dále žije. Já jsem vychytal druhou nulu po sobě.

Poločas: 0:0.
Sestava: Soused - Milan, Radek, Bagr, Hezčí Bagr, Djedek, Bulmen, Amur, Plech
Branky a asistence:10.kolo (SO 28.11. 10:00 Pankrác 1)


Senioři Praha "A" - Hilton Prague

3

 

2

Vítejte zpátky ve světě diakritiky, vstřelených branek, modrých prstů a dalších vymožeností.

Terén, který tentokrát připravil tandem Milan a Vašek stál za to. rovinka, jak když střelí, nalajnované čáry, prostě nádhera. Když jsme zjistili, že nedorazí Milan a máme jednoho na střídání, hořekovali jsme, ale šli jsme na to.
Naštěstí chvíli po začátku utkání se objevil Amur a taky Hezčí Bagr a hned bylo veselo. První šanci si vypracoval Bagr, když ho tuším Djedek poslal do šance, ale Bagr pálil jen do gólmana. Pak zahrozili hoteliéři, ale zakončit se jim nepodařilo, neb jim míč uskakoval a když vystřelili, dalo se to nějak chytit. Nicméně do půle jsme vedli. Amur našel Bagra a ten se ve své druhé šanci nemýlil a trefil přesně mezi nohy gólmana.

Po změně stran se začalo jiskřit, hodně tomu pomohli ti dva sněhuláci na lajnách, ale to je asi trendem, tak si zvykneme. Po deseti minutách bylo vyrovnáno. Soupeř dvakrát vystřelil, ve skrumáži se míč odrazil zpátky k útočníkovi na lajně, ten si hezky počkal až udělám krok od tyčky a nádherně mě zostudil. Hilton vycítil šance a tlačil. Naštěstí měli, tedy neměli brankáře. Ten několikrát nejistě vyhodil, či rozehrál a jeden takový míč ukořistil Plech, obehrál ho a dal vedoucí branku. Vedení jsme mohli pojistit, ale Amur ve spolupráci s nevím kým trefil ve vyložené šanci jen tyčku. Teď nevím tedy jestli to bylo takhle v tenhle moment, ale v tenhle zápas to určitě bylo a to stačí :).
Ale nedali jsme a tak jsme dostali. Radek nějak nestihl nejmenšího a nejrychlejšího soupeře, ten utekl po lajně, naběhl do mě ve snaze vykoledovat si penaltu, ale to stejně nepotřeboval, protože dal gól :(. Výhru jsme na svoji stranu však urvali my. Djedek hodil aut, brankář zařval "mám" a Amur pohodlně skóroval do prázdné branky. Vedení jsme ještě mohli potvrdit, to by ale Hezčí Bagr musel stát 10 cm před brankovou čarou a ne 30 cm. Mít k dispozici 10 vteřin a ne 3 vteřiny. Nesměl by foukat vítr, musely by být umyté kopačky atd., atd. Protože tomu tak nebylo, tak branku netrefil a gól nepadl.

Ještě bych podotknul, že celou událost fotil Peki, tak snad budou fotky.

Závěrem snad už jen vybrat tři stary (stáry, hvězdy, stáří, ...) utkání a tři lúsery (loosery, ztracence, smolaře, ...) utkání.
Hvězda číslo 1: Djedek - aneb vše fungovalo jak má a k dobrému pohybu po hřišti přidal i výborný aut na Amura, jenž rozhodl o výhře.
Hvězda číslo 2: Amur - dal gól a na jeden přihrál, co víc chtít? ... no Amur ví. Hvězda číslo 3: Plech - premiérová trefa v našem dresu

Smolař číslo 1: Hezčí Bagr - o tom co nedal se bude při táborových ohních mezi starými indiánkami vyprávět z generace na generaci
Smolař číslo 2: Soused - nechal se nachytat na švestkách a dostal jesle
Smolař číslo 3: Amur - no Amur ví ... a ta tyčka možná ještě teď neví

Jmenované hvězdy získávají podíl na a-trophy, příště se tedy hlašte buď o kolečko salámu, nebo 4cl (jedeme dle EU) piva.
Jmenovaní smolaři jim je donesou. A to s1 předá h3, s2 h1, s3 h2 atd...

Soused

Komentář rozhodčího:

Komentář soupeře:

Poločas: 1:0.
Sestava: Soused - Djedek, Bagr, Tomáš, Plech, Amur, Hezčí Bagr, Bulmen, Radek
Branky a asistence: Bagr (Amur) 1:0, Plech 2:1, Amur (Djedek) 3:211.kolo (SO 12.12. 10:00 Běchovice)NE 13.12. Hanspaulka 15:00, 16:00 Soused, Plech, Naďa


Senioři Praha "A" - Hoptajch Team

3

 

2

Hrál jsem dobře. (Djedek)
Bagr hrál jak prase, protože jednomu rozbil ret. (Bagr)
Soused udělal krásnou roznožku a chytil jistý gól. (Mongol)
Stejně to bylo celý zaplacený, hlavně sprchou. (Naďa) Plech po zápase vyšlápl hovno. (Naďa)
Byl jsem tady, Pantomas. (Plech)
Vyhráli jsme, protože jsme dali víc branek než Hoptajch a to není obvyklé. (Soused) Jsem nejlepší (Hezčí Bagr)

všichni

Komentář rozhodčího: Vyrovnaný zápas se šťastnějším koncem pro domácí Seniory. (Nejl. hráč: Tomáš)

Komentář soupeře:

Poločas: 2:1.
Sestava: Soused - Radek, Bagr, Bulmen, Djedek, Tomáš, Hezčí Bagr, Plech, Mongol, Amur, Naďa
Branky a asistence: Bulmen (Radek) 1:0, Hezčí Bagr (Radek), Tomáš (Bulmen)Průběžná tabulka

1. Hoptajch team 11 9-0-2 61:26 18
2. Stars Beer 11 8-1-2 42:15 17
3. Senioři Praha "A" 11 7-3-1 24:11 17
4. Torpedo Cannabis 11 7-1-3 38:21 15
5. Torpedo Praclub 11 7-1-3 42:20 15
6. Prague united 11 5-2-4 37:29 12
7. TJ Akvaristika 11 5-2-4 32:20 12
8. K.F.C. Praha 11 4-2-5 27:30 10
9. Hilton Prague 11 4-1-6 30:44 9
10. FC Příkopy 11 2-1-8 23:29 4
11. 1.FC Samson Žižkov 11 1-0-10 11:52 2
12. Lužinýýý Boys 11 0-0-11 0:66 0

Odečtené body: vyloučeni - Lužinýýý Boys, -1 - FC Příkopy

Střelci


4 Amur 3 Hezčí Bagr, Bulmen, Tomáš 2 Bagr 1 Milan, Mongol, Plech