Podzimní liga 2011
Podzim 2011

1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. Tabulka a střelci1.kolo (PO 12.9. 18:30 Hrabákova 3) - 15.9. 18:30, 19:45 Hrabákova 2 - Džony, Hezčí Bagr


Senioři Praha "A" - FC Bulets

2

 

0


Včerejší start do nové sezóny se povedl na výbornou - vyhráli jsme. A jak ;-). Mongol oslavil svůj dvoustý zápas tím, že v první minutě dvakrát skóroval a bylo hotovo :-).
Sešlo se nás deset, takže o fyzičku strach nebyl, i když se proti nám postavil houf mladých kluků, kteří s Hanspaulkou právě začínali. Se slzou v oku jsme zavzpomínali jaké to bylo před 15 roky, když jsme byli ve stejné situaci. Také jsme byli mladí, nadšení, běhaví, bez zkušeností - a přesně tak vypadal soupeř a dopadl přesně jako my tenkrát. Přišel soupeř se zkušenostmi a ...
Hned v první minutě utekl po lajně Mischel až k rohu a poslal kolmou přihrávku do vápna na nehlídaného Mongola, který nedal brankáři šanci. Za chvíli jsme házeli auty a zjistili, že si obrana soupeře s nimi neví rady a to včetně gólmana. Tak to Lupus hodil rovnou do branky, kde si to brankář sám stečoval do branky, ale prý se toho doktl i Mongol, takže to byl jeho gól ;-). Potom jsme do přestávky měli spoustu šancí, ať už Amur před brankou, Bagr z otočky atd. atd. Bohužel jsme již neskórovali. Na naši branku šlo minimum střel, všichni blokovali střely a nedopřávali útočníkům šanci ke střele. Prošla jediná a ta byla zasednuta :-).
Po změně stran vypadala situace stejně. Hra se víceméně odehrávala na polovině soupeře, my trefovali gólmana, nebo břevna a nic z toho nebylo. Posledních patnáct minut to však vypadalo, že už docházejí síly a hra už neměla takový řád jako v první půli. Z ojedinělé akce pak mě deset minut před koncem šanci dvěma střelami soupeř, ale naštěstí vývoj utkání nezkomplikoval. No a pak už jsme to nějak dohráli vstříc k první podzimní výhře.

Soused

Komentář rozhodčího: Zápas sice trvá 60 minut, ale tady se mohlo už po dvou do šaten. To se podruhé trefil Holubec a domácí, jako kdyby na hřišti ani nebyli. I když se postupem času probrali a hru celkem srovnali, hosté byli stále aktivnější a lepší.
Nejlepší hráč:

Komentář soupeře:  

Poločas:
Sestava: Soused - Bulmen, Radek, Lupus, Bagr - Mischel, Džony, Amur, Mongol, Hezčí Bagr
Branky a asistence: Mongol (Mischel) 1:0, Mongol (Lupus) 2:02.kolo (PO 19.9. 18:30 Hrabákova 3)


Senioři Praha "A" - Demínka

1

 

0


Včera pondělí bylo, včera byl hezký den... dali jsme góla, vyhráli zase, splnil se nám maličký sen. Demínka, zní to jako kmínka, mňam. Müschel dal góla, když si balóna gólman do gólu hodil. Míče létaly tam a sem, sem a tam, tam a sem, sem a tam. Držení míče, pozdržení míče, zadržení míče, nadržení míče - Senioři 60% - Demínka 40%.
Vemínka, semínka, demínka, djedkova kolínka, kmínka, vyhráli jsme!
I Djedek pak přišel.

Soused

Komentář rozhodčího: Vyrovnané utkání rozhodla jediná náhodná branka.
Nejlepší hráč:

Komentář soupeře:  

Poločas:
Sestava: Soused - Bagr, Radek, Lupus, Bulmen - Džony, Peki, Hezčí Bagr, Mischel, Mongol, Amur
Branky a asistence: Mischel 1:03.kolo (PO 26.9. 17:00 Hanspaulka)


Senioři Praha "A" - Zelení Študáci

4

 

2


Rozhodl jsem se zmínit se o výrazných postavách včerejšího zápasu.

Muž zápasu: Mischel
První gól zápasu přihrával Mongolovi, když zatáhl míč k rohu, přihrál před branku a Mongol skóroval. Druhou branku vstřelil po spolupráci s Amurem sám a třetí také, tentokrát nahrával Lupus. Jedna z nich byla z neskutečného úhlu, ale padla tam. Mimo to se mu podařil z přímáku nádherný vingl a tak vůbec :-).

Muž zápasu: Mongol
Mongol tentokrát při absenci kovaných obranců měl roli právě obránce. Nicméně dopředu se vydával často a díky tomu jsme velmi brzy i vedli, když krásně skóroval. Potom měl také dost šancí, jednou gólmanovi vypadl míč Mongolovi přímo na nohu, ale střela jen olízla tyč. No a pak taky Mongol předvedl ošklivý skluz, fuj, fuj, fuj.

Muž zápasu: Lupus
Přišel tak ve 20. minutě, to už jsme vedli 2:0, pak nahrál Mischelovi na gól. Po přestávce během pěti minut dokázal sám snížit na 3:2 ;-))).


Muž zápasu: Amur
Amur nahrál na druhý gól, bojoval, ale se i rozčiloval - v jeden moment do něj naběhl nevybíravě jeden obránce, vyrazil mu dech a ještě tvrdil, že to faul nebyl. No, asi by to naštvalo každého.

Muž zápasu: Hezčí Bagr
Bojoval, přihrával, hezky střílel z dálky, ale nic tam nepadlo, jednou mu brácha hodil aut na záda :-).

Muž zápasu: Peki
Peki dnes nastoupil v obraně společně s Bagrem a Mongolem. Běhal po celém hřišti, nekompromisně ukopával soupeřům míče a dokonce společně s Amurem zařídili gól na 4:2. Jak to bylo, ani nevím, nějak do toho kopali a kopali, až si ho tam soupeři dali sami.

Muž zápasu: Bagr
Bránil, dnes jediný rozený obránce. Přesto se dostal i do šancí, zejména ke konci zápasu si vyrobil menší střelnici ve vápně soupeře, ale nic tam nepadlo.

Muž zápasu: Soused
Na posledním místě jsem proto, protože jsem chtěl být hned vedle následujícího řádku.

Muž zápasu: Lupusovy kouličky
Hrály od 20. minuty, s velkým nasazením a daly góla, sice do vlastní sítě, ale stál za to :-)).

Soused

Komentář rozhodčího: Vyhrálo lepší mužstvo.
Nejlepší hráč:

Komentář soupeře:  

Poločas: 3:0
Sestava: Soused - Peki, Bagr, Mongol, Lupus - Mischel, Amur, Hezčí Bagr
Branky a asistence: Mongol (Mischel) 1:0, Mischel (Amur) 2:0, Mischel (Lupus) 3:0, vlastní (Peki) 4:24.kolo (PO 3.10. 18:30 Hrabákova 2) - 5.10. 18:30, 19:45 Hrabákova 1 - ?, ?


Senioři Praha "A" - GFC

3

 

0


K hře - čím dál tím víc se mi líbí. Čím dál tím víc připomíná fotbal. Nenecháváme se povětšinou zbláznit do lítání nahoru dolu, hrajeme si pěkně to svoje a jde nám to. Dáváme i seniorský, i fotbalový góly. Obrana byla chvilkama trošku v plamenech, ale je to zaprvé tim, že nemáme ujasněno, jestli si budeme hlídat prostor nebo hráče, a zadruhé tim, že jsme měli chvilkama o bránícího hráče v poli méně.

K hráčům:
So Used - několikrát vytáhl obrsně trn z paty, předvedl několik reflexivních zákroků, byl "ve vzduchu" jistej, patřilo mu vápno - super
Peki - z důvodu nižšího počtu obránců v posledních zápasech byl stažen do obrany a sem tam s nim naprosto spokojenej, asi si ho tam nechám :-):-)
Bagr St. - odvedl svoji obranářskou klasiku
Radeček - krom jistoty vzadu byl taky poměrně účinnej dopředu...
Amur - zase nalítal kilometry dopředu i dozadu a svedl několik ostřejších soubojů
Mongol - tenhle chlapec se mi líbí čim dál tim víc, je platnej v zakončení (což teda zrovna v tomhle zápase neukázal), ale taky se docela pěkně zapojuje do kombinací a co je superdůležitý, skvěle se vrací a pomáhá obraně
Džony - klasika... nejlepší na míči, rychlej bez míče, tvrdej v obraně... zase předvedl, jak moc platnej je...
Bagr Ml. - taky parádní výkon, navíc korunovanej gólem, a taky skvělá práce dozadu
Lupus + Plech - snad se nám kluci do příště trochu víc rozehrajou...


Howgh...

Lupus

Komentář rozhodčího: Domácí lépe proměňovali své šance a skvěle dokázali bránit útoky hostů.
Nejlepší hráč: Amur

Komentář soupeře:  

Poločas: 1:0
Sestava: Soused - Peki, Bagr, Radek, Lupus - Mongol, Amur, Peki, Džony, Hezčí Bagr, Plech
Branky a asistence: Lupus 1:0, Amur (Radek) 2:0, Hezčí Bagr (Peki) 3:05.kolo (PO 10.10. 18:30 Hrabákova 3)


Senioři Praha "A" - Le Jardin

2

 

1


Soupeř k zápasu nastoupil bez gólmana a jeho náhradník bez rukavic - čímž se poměr sil v v brankovišti srovnal ;-). Úkol v úvodu utkání byl jasný, využít této situace a vstřelit vedoucí branku. V útoku tak prvních deset minut nastoupilo trio Mongol - Mischel - Džony. Výsledkem snažení jich a i další trojice bylo: dvě břevna, jedny koule, jedna zadnice a dvakrát tělo. Prostě to tam nepadlo. První půli jsme prakticky měli míč jen my, ale vstřelit branku jsme nedokázali... soupeř hrozil z brejků a z autů, ale jejich finální přihrávka vždy nevyšla, nebo se ukopli.
Ještě před změnou stran jsme se konečně dočkali. Peki hodil aut, Amur přihrál do vápna Hezčímu Bagrovi, který stál zády k brance a na zádech měl obránce :-). Z otočky pak v pohodě skóroval.
Za deset minut bylo bohužel srovnáno... po pravé straně se řítil útočník a Peki zatáhl za záchrannou brzdu, no, je fakt, že útočník upadl asi až za čtvrt hodiny, ale ta osoba, co stála na lajně (rozhodčím bych ho nenazval nikdy), to pískla. Přišel přímák, rozehrávka, nepokrytý hráč, střela, gól. Škoda. Naštěstí jsme měli alkoholem posilněného Bulmena, který před zápasem lehce potrénoval šajtli zvanou rohovou. A ta vyšla i při zápase! Nádherně to poslal asi půl metru před prázdnou branku, kde Mongol snadno skóroval.
Díky kluci, včera jste to vydřeli, bylo to velmi velmi náročné.

Soused

Komentář rozhodčího: Zasloužená výhra hostů.
Nejlepší hráč: Hezčí Bagr.

Komentář soupeře:  

Poločas: 1:0
Sestava: Soused - Bagr, Peki, Bulmen - Hezčí Bagr, Džony, Mongol, Mischel, Plech, Amur
Branky a asistence: Hezčí Bagr (Amur) 1:0, Mongol (Bulmen) 2:16.kolo (PO 17.10. 18:30 Hrabákova 2)


Senioři Praha "A" - Rumburaci

2

 

1


Hlavní momenty zápasu:

1. Hezčí Bagr zatáhl míč k rohovému praporku, tam zasekl a poslal přihrávku do vápna Amurovi na paty. Naštěstí u druhé tyčky stál Džony a otevřel skóre.
2. Bulmen odkopával míč z naší poloviny, ten se snášel k brance hostů, gólman se domníval, že jde mimo, stáhl ruce a byl z toho nádherný vingl.
3. Po změně stran Soused před vápnem špatně odkopl míč, trefil Radka do krku. Vzápětí Soused zasáhl míč při odražené střele rukou mimo vápno a obdržel žlutou kartu.
4. Z následného přímého kopu jsme inkasovali.
5. Dalších 20 minut nás soupeř zle tlačil, ale ubránili jsme to, bojovali jsme!
6. Nebyl Mongol a vyhráli jsme.

Velmi sympatický soupeř, hráli technicky a čistě. Asi nejlepší za sezonu.

Soused

Komentář rozhodčího: Zápas rozhodla špatná koncovka hostů.
Nejlepší hráč: Bulmen

Komentář soupeře:  

Poločas: 2:0
Sestava: Soused - Bagr, Bulmen, Radek, Peki, Lupus - Plech, Hezčí Bagr, Amur, Džony, Mischel
Branky a asistence: Džony (Hezčí Bagr) 1:0, Bulmen 2:07.kolo (PO 24.10. 19:00 Štěrboholy 2)


Senioři Praha "A" - 1. FC Saens "B"

1

 

1


Úvod:
Tma zahalila rozsáhlé hřiště v pražských Štěrboholech, zatímco mátožné postavy Mongola, Souseda a Pekiho postupně marně hledaly sami sebe, aby se mohly chytit za údy. V krátkém čase se k nim přidali Hezčí Bagr, Lupus a Džony. Někteří z chlapců už pomalu našli ve svých teplých dlaních ručičky kamarádů, ale strach ze tmy, zimy a nejistoty přetrvával. Až poté společně se světlem přikráčel na zvlhlou umělou trávu Amur. Konečně jistota, konečně světlo, konečně Amur, konečně fotbal, konečně život!
První poločas:
Prohráli jsme ho 1:0.

První poločas bych charaterizoval „Černý muž pod bičem otrokáře žil“, v tomto případě Seniory. Dorazil jsem pár minut před koncem poločasu a viděl Souseda jak horko těžko brání naši bránu před střelami soupeře. Někdy mu pomohli obránci, někdy tyč. Teda ještě že tam ta tyč byla jinak bych se ani nepřevlík a jel hned do nemocnice s otřesem mozku. Nakonec ale šťěstí Souseda opustilo. Sice se mu podařilo bravůrním rozklekem vyrazit míč aniž by si natrhnul koule, ale na následnou dorážku už neměl šanci dosáhnout a ani blokujcí Lupus nebyl úspěšný.
Pak už jsem mohl konečně nastupit a hra se trochu uklidnila.
Do druhé poločasu vstoupil soupeř s taktikou to nějak dohrát a sem tam zakopnout míč. Nám se podařilo hru trochu vyrovnat. A díky výkopům a autům se nám podařilo dostat k několika střelám na branku. Soupeř už nebyl díky poctivé obraně celého týmu tak nebezpečný. Asi v desátý minutě stáhnul soupeř ve vápě bráchu k zemi a rozhodčí správně nařídil pokutový kop a Johny se nemýlil. Zavřel oči a propálil brnkáře. Já vím, že říkal, že zamířil trefil to jak chtěl a nedal soupeřovu brankáři šanci, což je pravda, ale nechtěl jsem to sem psát aby si to někdo nepřečetl. Soupeř na penaltu poslal jednoho svého obránce, to aby si prý jejich brankář nepohoršil statistiky. Nakonec se už zápas dohrál docela v poklidu, soupeř měl už jen jednu větší šanci, ale tu z brankové čáry vykopl Johny. Od nás se Peki, Amur, Mongol i Hezčí Bagr dostali k několika střelám, které při troče fantazie mohly propadnout do branky, ale nakonec jsme s remízou 1:1 byli spokojeni.

Mongol a Bagr

Komentář rozhodčího: Pohledné utkání se zaslouženou remízou.
Nejlepší hráč:

Komentář soupeře:  

Poločas: 0:1
Sestava: Soused - Peki, Lupus, Džony - Hezčí Bagr, Amur, Mongol, Bagr
Branky a asistence: Džony (p.k.) 1:18.kolo (PO 31.10. 18:30 Hrabákova 2)


Senioři Praha "A" - Viktoria Bítovská

2

 

2


Surrealistická balada o Remíze

Nad hřištěm se vznáší výkal
Čeká
Poněkud starší těleso se sešlo skoro se všemi svými údy
Bez nemoci
Bez Tyfuse
I šedovlasý kmet, toho času povýšen na trenéra
S Asistentem dřímajícím Kosu
--- klepeme kosu.

Nad hřištěm se vznáší výkal
Čeká
Nepřítel popotáhl
posmrkl
popoběhl
potrénoval.
Píšťalka sudího se zachmuřila a vydala tón
Počátek
Mongolova pata si nahlas ulevila
„už zase musím hrát?!“
Nad hřištěm si výkal povzdechl – toho budete litovat
Budete litovat paty
Nahoru dolů do strany z leva z prava do prava nahoru pod i nad vedle
Zmatek na hřišti
Soused v permanenci
Bez permanentky
A pak hrůza kolem obešla
vydávající se za prodavačku ze Zverimexu.
Situace standardní
Postavení standardní
Gól standardní
Výkal nad hřištěm se pousmál
A vytáhl lulku
Obdivuje sousedovo atletické pokrčení
Anglicky mluvící kolega Mr. Shit
by to nazval Lunge.

0:1 je jako ovád na rameni plavce

Zmatky vetší
Nahoru dolů do strany z leva z prava do prava nahoru pod i nad vedle
Samé ruce
Všichni hrajou rukama
Hraje se fotbal rukama?
Bude se v budoucnosti fotbal hrát jenom rukama?
p. Výkal a Mr Shit ví
Ale nepoví

Snaha střídá
Bezmoc
Hráči střídají
Bezmoc
Hrácí nestřídají
Bezmoc
Jediná Bezmoc
Má navrch
Společně s přítelkyní Frustrací

Nad hřištěm se vznáší výkal
Čeká
Co bude kdo bude kdo dá kdo zachrání málo času
Do poločasu
A hle
Bagr Johny
Koukám jak blázen
Rychlost přihrávka stranou pád otočka mazec na zemi nohou ne rukou
Gól
Brankář rychle zkontroloval platnost rybářského lístku
Vydaného místní rybářskou organizací Prahy 5
Aby mohl zalovit v síti

1:1 je jako motýl jemně lechtající oční víčka

Intermission – temnota

Nad hřištěm se vznáší výkal
Čeká
Má dost času vrhat obdivné pohledy
S večeří na něj nikdo nečeká
Hele
Radek to je rychlost
To jsou nohy
Dvě a obě
Bagr vpředu to je tělo na tělo tělem hraje
Bagr vzadu to je tělo na tělo tělem hraje brání
Lupus to jsou ruce autový ruce daleký ruce daleký auty
Johny to je střela střely na hřišti všude komanduje křičí kleje
Peki Peki prsty pryč
Když balón pryč
Ze hřiště pryč
Mongol padáčky ze strany na stranu rychlost nevídaná
Plech s mužným vousem vlajícím vousem
Krása nesmírná
Mischel, hele Mischel, hvězda na trávě hvězda na koleni
Dnes ale ne a ne a ne a ne už dost dej góla
Čekám, co se bude dole dít


Nedůsledná obrana
Po straně úprk po lajně skoro za Sousedem
Přihrávka šup a je to v prdeli gól gól
vyklepu si lulku a nacpu znova tohle ješte bude prdel jsem výkal
A mám navrch

1:2 je jako dva ovádi soupeřicí o jedno plavcovo rameno

Nad hřištěm se vznáší výkal
Čeká
naděje tu je vždy že ano
Neumírá
Alespoň zatím
Nahoru dolů do strany z leva z prava do prava nahoru pod i nad vedle
Spousta výpadů a ztrát a nakopaných míčů
Ztracených míčů
Nepřesných přihrávek
Peki a Amur už jen sledují
Jeden zraněn
Druhý zraněn
Vědomím vlastní neschopnosti
S vědomím vlastní neschopnosti
Přichází poruchy erekce
Zasmál se výkal
How do you do? Mr Shit elegantně vkročil do představy o erekci
Výkal má erekci stále dobrou


Konec se blíží
V dálce se zjevuje Hemingway na člunu s Hranou v ruce
a obrovskou rybou v podpaždí
Zvoní
Komu asi zvoní

Žlutí se žlutí
Třikrát - jak pampelišky na rozkvetlé louce
Žlutá sprostota se trestá žlutou spravedlností

Konec se blíží
A je tu standardní situace
Jako opsaná z bakalářské práce studenta Mgr. R. S.
>Řešení obranných standardních situací týmu 1. Gambrinus ligy<
na Katedře sportovních her Masarykovy univerzity
Mongol zahrává
Padáček
Letí kolem mě
Polechtám míč svojí přítomností
Jsem výkal a mám navrch
Jsem výkal a dávám gól
I když ho dal Mongol

2:2 to je jako Allegro di molto e con brio část Beethovenovy Patetické sonáty

Amur (c)

Komentář v původním grafickém znění ke stažení: zde.

Komentář rozhodčího: Velice kvalitní utkání, ve kterém byli domácí blízko k výhře, ale díky hrubce jejich gólmana v samém závěru skončil zápas remízou.
Nejlepší hráč: Mongol

Komentář soupeře:  

Poločas: 1:1
Sestava: Soused - Peki, Radek, Bagr, Lupus - Amur, Džony, Hezčí Bagr, Mongol, Mischel, Plech
Branky a asistence: Džony (Hezčí Bagr) 1:1, Mongol 2:29.kolo (PO 7.11. 18:30 Hrabákova 2)


Senioři Praha "A" - Tuscarora 03

3

 

3


V úvodu utkání jsme zhruba v desáté minutě proměnili rohový kop. Bulmenovi se tento zápas rohy dařily a připravoval z nich spoustu šancí. Tentokrát ji zužitkoval naběhnuvší Lupus. Vedli jsme!
Za pár minut bylo srovnáno... soupeř házel aut, přehodil dvojici Džony a útočník soupeře a Soused míč prsty tečoval do vlastní sítě. Strašná chyba :(. Bylo vyrovnáno!
Poté najednou soupeř ožil a zatímco prvních 15 minut jsme byli lepší, nyní to bylo obráceně. Chvíli před poločasem se Tuscarora dostala do vedení. Roh, odražený míč, náběh před vápno, střela k tyči a u tyče bránící Amur, který se i v leže snažil zastavit míč, tak ten však pod ním proskotačil do sítě, škoda. Vedl soupeř!
Do druhé půle jsme nastoupili s chutí, že to dáme, že aspoň tu remízu a vyplatilo se. Za chvíli bylo srovnáno. Bulmen vystřelil, míč ve vápně nějak poskakoval a Džony to dorazil. Bylo vyrovnáno!
Pak byly i další šance, Radka vychytal z úhlu gólman, Džony přestřelil branku... hodně šancí jsme měli i z rohů, ale hlavy asi máme šišaté, či co :). Jenže najednou přišel brejk na druhé straně, k jednomu útočníkovi se stáhli Lupus a Bulmen a druhého nechali za zády. Ten dostal míč, udělal dva tři kroky a najednou byl před vápnem úplně sám. Zase jsme prohrávali!
Bod za remízu přišel asi pět minut před koncem. Ve vápně se to nějak semlelo a najednou měl soupeřův obránce míč v náručí :)). Rozhodčí se odhodlal písknout penaltu a bylo to. Džony opět zachoval chladnou hlavu a srovnal na konečných 3:3. Bylo vyrovnáno!
V poslední minutě jsme dokonce mohli urvat výhru. Bulmen byl sám metr před gólmanem, který ležel na zemi... jenže nejprve stál zády a pak než srovnal míč, tak mu do toho gólman šáhl. Škoda, branka byla jinak prázdná. Ale i tak jsme vděční za remízu...

Soused

Komentář rozhodčího: Vyrovnané utkání, které skončilo zaslouženou remízou. V závěru se na hřišti lehce jiskřilo.
Nejlepší hráč: Džony

Komentář soupeře:  

Poločas: 1:2
Sestava: Soused - Radek, Lupus, Peki - Bulmen, Džony, Amur, Mongol
Branky a asistence: Lupus (Bulmen) 1:0, Džony (Bulmen) 2:2, Džony (p.k.) 3:310.kolo (PO 21.11. 18:15 Novoborská)


Senioři Praha "A" - Admira 97

3

 

3


Hráli jsme až na Novoborské na hřišti druhé generace a bylo dost hrozné. Skoro beton, písek, ploty a tak vůbec. Každopádně jsme to zvládli a to je hlavní.
Hned v úvodu utkání několikrát zahrozil soupeř rychlými brejky a poté i sehrávkami před vápnem. Naštěstí vždy mířili vedle, ale šancí měli dost. Bohužel během druhé desetiminutovky se jim to již povedlo, trefit branku tedy, a vedli zaslouženě 2:0. Nejprve nás přečíslili přihrávkami a jeden útočníků se ocitl za zády naší obrany a poté po nepovedené přihrávce jsme ztratili míč a situace se opakovala. My jsme měli dvě šance, tedy spíše Bagr, jednou hlavou a jednou ... no, kdyby nějakou částí těla míč trefil, tak napíšu čím :). Prostě první půle byla hrozná, nestříleli jsme, všude jsme byli pozdě, nepřihrávali si. Takže 0:2 ještě dobrý výsledek.
To po přestávce to bylo jiné... obraz hry se naprosto změnil. Začali jsme tlačit, soupeř nestíhal a jedna šance střídala druhou. Skoro to vypadalo, že se lekli vedení a spíše jen bránili. K tomu také "takticky" střídali, aby zdržovali hru. Nicméně po patnácti minutách bylo srovnáno. Nejprve Mongol obral hráče v rohu o míč a nahrál před branku Bulmenovi. Poté jsme kopali roh, nebo házeli aut, nevím... ale Lupus byl tam, kde byl a vstřelil vyrovnávací gól po Mischelově přihrávce. Bylo srovnáno. Bojovali jsme jako jeden muž ;-) a snažili se o výhru. Avšak v týmu byl takový - no, snad Trojsko kůň, z mongolského chovu - a ten se rozhodl, že by to byla nuda. Po sérii kliček proti dvěma útočníkům v našem vápně o míč přišel a soupeř pohodlně skóroval. Do konce bylo deset minut. Pět minut před koncem jsme se ale dočkali druhého vyrovnání a mohli tak slavit postup! Mongol se ukopl a míč byl opět u Bulmena a ten nás svým druhým gólem v tomto utkání poslal do sedmé ligy! Díky všem. Byla to výborná sezona, hráli jste skvěle!

Soused

Komentář rozhodčího: Z obou stran utkání dobré kvality. Hosté nakonec chvilku před koncem zaslouženě vyrovnali.
Nejlepší hráč:

Komentář soupeře:  

Poločas: 0:2
Sestava: Soused - Bagr, Peki, Radek, Lupus - Bulmen, Mongol, Džony, Mischel
Branky a asistence: Bulmen (Mongol) 1:2, Lupus (Mischel) 2:2, Bulmen (Mongol) 3:311.kolo (PO 5.12. 19:45 Hrabákova 1)


Senioři Praha "A" - FC Arseanal

6

 

1


Na poslední zápas sezony jsme se začali připravovat již v pátek odpoledne v hospodě Pod Slavínem. Bojové předsevzetí některých, že dorazí v pondělí dvě hodiny před zápasem nějak nevydrželo a jak Mongol, tak Peki přišli až na zápas. Pár z nás vyladilo formu jedním až dvěma kozlíky a hurá na hřiště. Nějak nás udivilo, že soupeřů je jak much, ale jelikož jsme se připravovali na jiném hřišti vše se rychle vysvětlilo.
Hned od začátku bylo na hřišti znát, že zápas by pro nás neměl být problém. Skóre jako první otevřel Hezčí Bagr po přihrávce Džonyho a vedli jsme 1:0.
Druhý gol dal Mongol. Bulmenův roh prodloužil patičkou Mischel a Mongolovo střela pod břevno znamenala vedení 2:0.
Ke konci poločasu si Lupus vzal slabší chvilku podcenil odkop míče a soupeř z ojedinělé akce snížil. Pěkným lobem přehodil Souseda a bylo to 2:1. V podstatě to byla jedna z mála střel za zápas, nicméně další soupeřův pokus ještě v první půli skončil na tyčce. Ve druhé půli přidal druhý gól v zapase Hezčí Bagr a bylo jasné, že soupeř se už na nic nezmůže. Zápas se pak v našem podání zvrtnul do honby bodů do alkohol trophy. Další naše góly přidali Bulmen, Mischel a Lupus.
Konečně jsme si zahráli fotbal, soupeř ukázal proč je poslední ve skupině.
Zápas jsme pak probrali v restauraci Maják.


Bagr

Komentář rozhodčího:  
Nejlepší hráč:

Komentář soupeře:  

Poločas: 2:1
Sestava: Soused - Peki, Lupus, Bulmen, Bagr - Džony, Mischel, Hezčí Bagr, Mongol
Branky a asistence: Hezčí Bagr (Džony) 1:0, Mongol (Mischel) 2:0, Hezčí Bagr (Mischel) 3:1, Bulmen (Hezčí Bagr) 4:1, Mischel (Džony) 5:1, Lupus (Bagr) 6:1Konečná tabulka

>
1. 1.FC Saens "B" 11 9-2-0 40:8 20
2. Senioři Praha "A" 11 7-4-0 29:14 18
3. Rumburaci 10 6-1-3 37:20 13
4. Zelení študáci 11 5-3-3 28:18 13
5. Admira 97 11 5-3-3 40:24 13
6. Le Jardin 11 3-5-3 24:22 11
7. FC Bullets 11 4-2-5 24:47 10
8. Demínka 11 4-1-6 36:28 9
9. Tuscarora 03 11 3-3-5 26:23 9
10. Viktoria Bítovská 11 5-2-4 31:23 2
11. GFC 11 1-0-10 25:60 2
12. FC Arseanal 11 1-0-10 14:64 2

Odečtené body:

Střelci


6 Mongol
5 Džony
4 Mischel, Bulmen, Lupus, Hezčí Bagr
1 Amur, vlastní