1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. Tabulka a střelci Tabulka na PSMF

1.kolo (PO 2.9. 19:00 Hrabákova 3)

Senioři Praha "A" - VH Gambrinus

3

9

Již od příchodu na hřiště bylo zřejmé, že nebudeme hrát ani první ani druhé housle... a taky to tak dopadlo. Sice jsme po přestávce srovnali na 3:3, ale to bylo vše... soupeř pak přišel na to, že lepší je v brance mě přehodit než prostřelovat a hlavně jsme už nemohli :). Jinak z naší strany celkem pěkný otevřený zápas, šance jsme měli.

Soused

Komentář rozhodčího: Domácí od začátku udávali tempo zápasu, pouze na začátku druhého poločasu polevili a dovolili soupeři vyrovnat. V poslední čtvrthodině však hosté přestali stíhat a domácí proměnili prakticky každý útok v gól.

Komentář k pondělní jedenáctce:
Moc krásné utkání. Poté, co přišel Karel, jsme měli dokonce jednoho hráče na střídání, a protože máme všichni naběháno, tak jsem chvílemi protihráče doslova uběhali. Většinou sice bez balónu, ale donutili jsme jej k mnoha zpětným přihrávkám, což oni nás jen málokdy. A těch vyložených šancí: Karel sám před brankářem, ale nevyšlo to, Lupus sám před brankářem, ale nevyšlo to, Hezčí Bagr po kombinacích jen o vlásek neskóroval, Mongol z dálky jen o pár metrů míjel… Do toho pevná obrana, která pravda občas zkazila přihrávku, ale to se stane i v Bundeslize.
Navíc ve středu pole jsme odebírali míč naprosto čistě a tuším, že dokonce dvakrát. Vše tedy naznačovalo, že to bude jasné vítězství Seniorů, možná vzhledem k obrovské smůle v zakončení, což ovšem nebylo dáno naší nekvalitou, maximálně remízový zápas. Jak se říká, typický 0:0.
Kdyby ovšem při prvním gólů Soused trestuhodně nepodklouzl a jednou si nepostavil špatně zeď. Těch dalších devět gólů, tušíte správně, bylo z hecu. Ale Souseda tímto neproklínáme, dokonce několikrát správně vykopl a vyhodil míč. Jak píši, smůla, byl to typický remízový zápas.

2

Po dlouhé době mi zase připadla ta čest napsat komentář k posledníku utkání. Tak to bylo tak.

Dostavil jsem se na hřiště pln optimismu, že se moc neutahám protože nás bude dost, ale nakonec jsem se dozvěděl, že se sejdeme tak akorát v šesti. Dorazila i posila pan Chládek, který se rozhodl, že nás naučí hrát fotbal a že musíme začít od základu. A tak místo toho abychom před utkáním kopali na Sousede a snažili se ho trefit do koulí nebo do hlavy jak obvykle probíhá naše před zápasové počínání, učili jsme se přihrávat na dva metry po zemi.

To se nám asi po deseti minutách začalo dařit a jelikož se dostavil i soupeř mohlo se začít. Naštěstí se ukázalo, že po dlouhé době jsme narazili na soupeře, se kterým jsme schopni hrát. I když ze začátku měl míč na kopačkách spíš soupeř k žádné větší šanci jsme ho nepustili a sami jsme měli nějaké šance.

Nakonec jsme je začali i proměňovat. Na 1:0 dával Hezčí Bagr a to když po Mongolově autu špičkou kopačky procpal míč do branky. Na 2:0 dával Chládek střelou na zadní tyč, když se k němu dostal míč po ose Mongol – Hezčí Bagr. Na 3:0 jsem těsně před koncem poločasu zvyšoval já, když mi chládek poslal míč před branku, kde jsem měl nikým neobtěžován dost času na zakončení.

Krátce po půli jsme přidali ještě jeden gól. Po dlouhém výkopu zabojoval Hezčí Bagr u zadní lajny a hlavou poslal míč před bránu, kde se sice chvíli motal pod nohama Mongolovi, ale i tak zvýšil na 4:0.

Pak zase o zápis do utkání přihlásil Chlad, kterému se zdálo že toho dopředu předvedl už dost a tak si v našem vápně zahrál na házenkáře a Sousedovi pak soupeř z penalty nedal šanci. Na konečných 4:2 snížil soupeř ještě v závěru zápasu po autu, ale už jsme další komplikace nepřipustili a naši první výhru uhájili.

Soupeř si pak už jen ztěžoval že s týmem, který měl po dvou zápasech skóre 3:20 čekali jednodušší pořízení.

Bagr

Komentář rozhodčího: Utkání hráno v pomalém tempu, hosté tak nenápadně doskočili až na čtyřbrankový rozdíl.
Nejlepší hráč:

Poločas: 3:0
Sestava: Soused - Bagr, Hezčí Bagr, Lupus, Mongol, Chlad
Hezčí Bagr (Mongol) 1:0, Chlad (Hezčí Bagr) 2:0, Bagr (Chlad) 3:0, Mongol (Hezčí Bagr) 4:0

4.kolo (PO 30.9. 19:00 Hrabákova 2)

Senioři Praha "A" - Literpool United

2

4

Už si toho moc nepamatuji, jenom, že to byl nádherný večer a když jsem usínal, tak jsem si dělal dobře. A pak si ještě vybavuji druhý gól, kdy jsme s Lupusem z metru asi jedenáctkrát napálili brankáře, až jsem to procedil já a konečně si mohl svého kapitána poplácat po zadečku. Víc nevím, už je to déle než měsíc…