1.kolo (PO 2.9. 20:30 MOTO4)

Senioři Praha "A" - FC Ruchadlo Praha

3

2

První zápas nové sezony, všichni natěšení. Do poslední chvíle jsme mohutně posilovali a tak nás bylo na první zápas 11.
Zápas nahoru dolu, i když jsme měli asi optickou převahu. Prní gól dal soupeř, míč se nějak motal ve vápně až Proužek trefil odkopem Michala a bylo to 0:1. Před poločasem byl faulován Mongol a Chlad nařízenou penaltu proměnil. Poločas 1:1.
Úvod druhé půle a hned gól opět v naší síti. Proužek byl myslí ještě na lavičce a tak ho nákop od půlky překvapil. 1:2. Závěr zápasu patřil, ale nám. Nová posila (prozatím Michal II.) Trefil tyč a Standa nadvakrát dostal míč, který se motal soupeřovu brankáři pod nohama dostal do sítě. Na 3:2 opět dával Chlad poté co mu Mongol sehrál z rohu.

Bagr

Komentář rozhodčího: Vyrovnané utkání zvládli lépe hosté.
Nejlepší hráč: Proužek

Komentář soupeře:

Poločas: 1:1
Sestava: Proužek - Bagr, Peki, Mongol, Michal, Chlad, Ondra, Hezčí Bagr, Jarda, Standa, Michal II.

3

Naším druhým zápasem na podzim skončilo také mohutné posilování kádru a nastal snad definitivní konec velkého přechodu, v němž se Senioři museli během několika měsíců vyrovnat s odchody legend, jakými byli, jsou a budou Lupus, Bulmen, Mischel či Tomáš. Jen epizodně proběhla angažmá Milana Lávičky, Goga, Pepého. A takový Vitas se stačil jen registrovat a vůbec nenastoupit. Teď je nás tedy jako apoštolů, až na mě jsou všichni stoprocentně zdraví, a protože je nás, jak tomu na začátku sezóny bývá zvykem dostatek, nepotřebujeme zatím využívat ani služeb Karla z béčka. V den nedožitých narozenin Petra Čepka a Pavla Bobka a dožitých narozenin Standy Hložka a Davida Copperfielda jsme na hřišti bez hospody v doprovodu kapek letního deště vykouzlili výhru nad týmem, s nímž bychom bez našeho posílení měli daleko větší problémy než v den svaté Ludmily leta páně 2019. Možná to je patrné již ze zápisu střelců, kdo nás zásadně posunul k výhře. Svoji premiéru v tričku, které brzy nahradí oficiální seniorský dres, ozdobil dvěma přesnými střelami Filip a dvakrát pálil nekompromisně do sítě i Michal II, jenž si připsal svůj druhý start za legendární klub se smrtkou ve znaku. Zvyšující kvalitu našeho týmu také potvrzuje zkvalitnění fanouškovské obce. Remcající staříky nahradily půvabné slečny, onoho večera v počtu tří plus jedné zakuklené v břiše, čímž gratuluji Proužkovi k přesnému zásahu. Závěrem ještě udělím jednu radu po vzoru extraultrafitandslim plnoštíhlé Haliny Pawlovské, a sice: „Budete-li někdy na Plamínkové hráti, hospodu si zajistěte s předstihem, neb se vám může státi, že skončíte jako my v daleké prdeli s Březňákem.“