Podzim 2020

Tabulka a střelci
Tabulka na PSMF1.kolo (PO 31.8. 18:00 HRAB1)


Senioři Praha "A" - Zelení študáci

5

 

1


Tak opět po dlouhé pauze normální zápas hanspaulky. Jak to u nás bývá zvykem tak nás opět dorazilo nepočítaně. Prakticky celý kádr. Snad to vydrží. Na úvod nás čekal již tradiční soupeř, proti kterému se nám spíš daří než nedaří. Soupeř začal bez střídání, zatímco mi točili 5 lidí a bylo to asi znát. Naši drobnou převahu přeměnil v první gól Majk. Za chvilku to bylo 2:0 soupeř s tresňáku trefil jen zeď, míč se odrazil k Majkovi a Mongol po jeho přihrávce zvýšil na 2:0. Další góly co padli po půli viděli i věrní fanoušci Bulmen a Lupus. Nejdříve závar po rohu a špatně odkopnutý míč vrátil do sítě Ondra. Pak narážečka Bagr – Peki – Bagr a 4:0 a nakonec se podruhé v zápase trefil Ondra po asistenci Hezčího Bagr. Bohužel jsme neudrželi čisté konto a soupeř ke konci korigoval jedním gólem.

Bagr

Komentář rozhodčího: Početní převahu na střídačce dokázali Senioři využít i na hřišti. Zaslouženě vyhráli.
Nejlepší hráč: Michal II

Poločas: 2:0
Sestava: Mischel – Bagr©, Peki, Mongol, Proužek, Standa, Jarda, Michal, Hezčí Bagr, Ondra. Chlad, Michal II
Branky a asistence: Michal II (Hezčí Bagr) 1:0, Mongol (Michal II) 2:0, Ondra 3:0, Bagr (Peki) 4:0, Ondra (Hezčí Bagr) 5:0

2.kolo (PO 7.9. 18:00 HRAB1)


Senioři Praha "A" - Zenit Buštěhrad

6 (5)

 

0 kont. (2)


Jelikož stále platí, že psát umějí z týmu jen Bagr a Mongol, tak už se podobně jako Alkohol Trophy ztrácí další tradice, kdy jsme všichni čekali na komentář vždy od jiného hráče. Škoda, ale těžko naučíte někoho psát v seniorském věku. K samotnému zápasu, co si tak pamatuji po patnácti dnech, jsme nastoupili ve stejných dresech jako soupeř, který nám naštěstí vyšel vstříc a dal si je naruby. Nyní už mohu napsat, že se Chlad pochlapil a rozlišovací dresy už tak máme také k dispozici. Jinak výsledek utkání hovoří za vše. Jednoduše jsme byli lepší. První gól poslal z autu Standa na hlavu Hezčímu Bagrovi, druhý gól jsem si poté, co jsem si položil na prdel tři hráče, šoupnul levačkou pod brankáře sám a třetí přidal důrazný Proužek, kterému sice někdo od nás nahrál, ale nikdo už si nevzpomněl kdo. Soupeř se pak sice zvedl, dal nám dva góly, ale v druhém poločase už jsme zase měli vše pod kontrolou. Čtvrtý gól si vybojoval Majk sám a bůra dokončil Standa hlavou do prázdné brány, když jsem rychle a přesně hodil aut. No a pak už si jenom pamatuji, že žlutou kartu dostal Peki za logický faul, kdy mu někdo utíkal. No a nakonec jsme otáčeli slivovice a vše dopadlo krásně.

Mongol

Komentář rozhodčího: Vyrovnané utkání rozhodla větší zkušenost hostů.
Nejlepší hráč: Hezčí Bagr

Poločas: 3:2
Sestava: Mischel, Mongol, Hezčí Bagr, Peki, Chlad, Proužek, Standa, Jarda, Michal II
Branky a asistence: Hezčí Bagr (Standa) 1:0, Mongol (Standa) 2:0, Proužek 3:0, Michal II 4:2, Standa (Mongol) 5:2

3.kolo (PO 14.9. 18:00 HRAB2)


Senioři Praha "A" - Boží bojovníci

1

 

1
 

Komentář rozhodčího: Remíza.
Nejlepší hráč: Mischel

Poločas: 0:0
Sestava: Mischel - Hezčí Bagr, Proužek, Michal, Chlad, Standa, Jarda, Ondra, Michal II
Branky a asistence: Michal II

4.kolo (PO 21.9. 18:00 HRAB1)


Senioři Praha "A" - Celý Chodov tančí

1

 

4


Začalo to krásně. Chlad přinesl rozlišovací dresy, nový míč, novou pumpičku, bylo teplo, pivo teklo, sešlo se nás dost a hospoda nemusela upravovat otvírací dobu. Jen ten soupeř. Byl prostě lepší. A to tak, že by mohl protančit do sedmičky a tím se nám definitivně vytratit z dohledu. Sice nám chyběl v bráně Mischel, ale Standa pochytal co mohl a kromě prvního smolného gólu nám těžko mohl pomoct více. Navíc i výhozy měly svoji kvalitu. Ovšem soupeř ji měl ještě větší a to ve všech aspektech. Od remcání až po žongly. Mimochodem hráč s číslem 69 byl jeden z nejlepších hráčů, proti kterým jsem kdy hrál. Takže těžko se rozepisovat dál. Nedokázali jsme využít ani legendární Czaplárovu poločasovou past, a tak jediným úspěchem byl četný gól v posledních minutách, kdy brankář neznaje pravidla chytil míč za vápnem a my tak měli standardku asi metr od lajny z vápna. Do brány se naštosovala zeď, ale ani ta nepomohla. Překvapilo mě, že se nikdo neujal rozehrání, tak jsem si vzal míč a jednoduše to narval do zdi, kde jsem někoho skolil na zem a následně při odrazu tak využil volné místo po odpadlém. Závěrem pak už přidám jen klasický povzdech, kdy přestože nás bylo do hřiště deset, tak pochybuji, že jsme si všichni zahráli půlhodinku. Dvojice obránců stále nechápe, že si chceme hlavně všichni stejně zahrát. Mimochodem se samotná obrana v zápase moc nevytáhla a gól jsme dali, když to vzadu jistil ten nejzkušenější Bagr.

Mongol

Komentář rozhodčího: Zasloužená výhra domácích.
Nejlepší hráč: Chlad

Poločas: 0:2
Sestava: Bagr © - Standa - Hezčí Bagr, Mongol, Peki, Chlad, Proužek, Michal, Jarda, Ondra, Majk
Branky a asistence: Mongol 4:1

5.kolo (PO 5.10. 18:00 HRAB1)


Senioři Praha "A" - England United FC

2

 

3


Jeden z těch zápasů, kdy to pivo po fotbale až tolik nechutná. Sice zavřete hospodu, válíte se pak na zemi a koupíte si plechovku do metra, ale k úplné spokojenosti něco schází. Přitom to začalo dost dobře. Soupeř hratelný, počasí ideální a Bulmen i přes zákaz nadohled. Navíc jsme během první čtvrthodiny dali dva góly. Nejprve uklidil k tyči nechytatelně bodlem Hezčí Bagr odražený míč, a krátce na to Ondra po přímém volném kopu dvakrát prostřelil co se dalo za pomoci asistence od Michala. Pak jsme však začali hrát chaoticky, zmatkovat, běhat tam, kde to nemá smysl a soupeř zaslouženě do poločasu snížil. Něco mi o poločase říkalo, že by to nemuselo dopadnout dobře, o což jsem se po chvíli zasadil chybičkou, když jsem se snažil hrát konstruktivně u našeho rohu, ale míč se odrazil na volného protihráče před bránu. Přesto jsme pořád vypadali snad i opticky lépe a měli i nějaké šance. Majk například z nepřímého volného kopu nechal vyniknout brankáře hostí Sousedovským zasednutím míče. Peki zase levačkou protáhl gólmana překvapivě umístěnou střelou a ke konci ve vápně hrozil svým objemem Bagr, ale finální rozuzlení přišlo několik minut před koncem, kdy soupeř hodil aut na volného nabíhajícího hráče pěkně po Lupusovsku, a ten pak nebráněn zavěsil. Jednoduše se nám zápas nepovedl. Vědu bych z toho nedělal, ale hezké pokoukáníčko to také nebylo. A samozřejmě o případném postupu už asi nemá cenu diskutovat, ačkoliv lepší stejně bude postoupit na jaře na naše velké výročí, kdy oslavíme čtvrtstoletí.

Mongol

Komentář rozhodčího: Vyrovnané utkání nakonec vyhrál tým hostů.
Nejlepší hráč: Ondra

Poločas: 2:1
Sestava: Standa - Bagr, Hezčí Bagr, Mongol, Peki, Chlad, Michal, Ondra, Michal II.
Branky a asistence: Hezčí Bagr 1:0, Ondra (Michal) 2:0

6.kolo (PO 12.10. 18:00 HRAB2)


Senioři Praha "A" - Galantní jeleni

3

 

3


Po dvouměsíční pauze jsem se zase sešli. Navíc kromě Proužka kompletní, takže vzhledem k minimálnímu střídání v obraně jsem si zase všichni „zahráli“. V prvním poločase byla herní pauza více než znát. Nijak zvlášť kvalitní první dotek, nepřesnosti především v zakončení, pomalejší reakce, to a mnohé jiné znamenalo, že ač jsme si i vytvářeli šance, tak jsem gól nedali. Nejblíže jsem byl ke skórování asi já, kdy jsem orazítkoval břevno. Soupeř si nějaké šance také vytvořil, ale paradoxně se ujala nijak prudká, ale přesná střela asi z deseti metrů. Když dvě minuty po začátku druhé půle jeden soupeř dokázal nelidské, a sice odstavil v našem vápně Hezčího Bagra, a přidal druhý gól, nevypadalo to s námi příliš dobře. Nicméně jsem konečně zapnuli a po chvíli si Hezčí Bagr odčinil chybičku při inkasovaném gólu a klasicky tečí temenem snížil. Zhruba v polovině druhé půle pak Mischel nakopnul na naší půlce míč tak precizně, že zapadl přesně do šibenice a obrat se blížil. Následně jsem po sólíčku nedokázal prostřelit gólmana a podobně vyložené šance narůstali. Ujal se až aut Chlada na volného Ondru, který bez problémů hlavou zamířil opět do šibenice. Soupeř chyboval, ale nikdo nedokázal dát zřejmě rozhodující gól. Ani kapitán Bagr sám před gólmanem. Takže se stalo to, co už mnohokráte. Poslední minuta a zbytečný faul na půlce Hezčího bagra, rozehrání, chaos a absolutně volný soupeř ve vápně. V poslední vteřině tedy 3:3. Ale hlavně že jsme se sešli a kopli si do mičudy.

Mongol

Komentář rozhodčího:
Nejlepší hráč:

Poločas: 0:1
Sestava: Bagr © - Mischel - Hezčí Bagr, Mongol, Peki, Chlad, Michal, Standa, Jarda, Ondra, Michal II
Branky a asistence: Hezčí Bagr 2:1 (Majk), Mischel 2:2, Ondra (Chlad) 2:3

7.kolo (PO 31.5. 18:15 HRAB1)


Senioři Praha "A" - Gastro Porno AC

2

 

3


Tak jsme se zase po měsících sešli a čutli jsme si do míče. A bylo hezky a moc nám to nešlo. Nicméně nám to samozřejmě nevadilo. Jsme tak nějak zvyklí se dívat na lepší soupeře a tentokrát se zase bylo na co dívat. Hlavně tedy jeden chlapec, co sice snědl před výkopem prošlé uzené, ale na hřišti byl naprosto čerstvý a hlavně nejlepší, tj. dal nám všechny góly a to si myslím, že nás ještě šetřil. My jsme byli zcela suverénní v kategorii běhů s míčem do autu. Ale abychom nebyli za úplný kašpary, dokázali jsme i dvakrát skórovat. Poprvé jsem přes celé hřiště našel volného Ondru, který nekompromisně zavěsil a podruhé jsem se trefil hlavou v poslední minutě, kdy mě nádherným obloučkem z rohu našel Bagřík. No a v poslední vteřině pak narval Chlad do držky Bagra a to bylo vše. Senioři jsou zpět.

Mongol

Komentář rozhodčího: Vyrovnaný zápas, kombinačně hezké utkání.
Nejlepší hráč: Michal II

Poločas: 0:2
Sestava: Bagr © - Mischel - Mongol, Chlad, Proužek, Michal, Jarda, Ondra, Michal II
Branky a asistence: Ondra 1:2 (Mongol), Mongol (Bagr)

8.kolo (PO 7.6. 18:00 HRAB2)


Senioři Praha "A" - PFC Kodymka B

4

 

3


Senioři Praha vyhráli zápas. Skoro bych více nechtěl dodávat, aby vyznělo to hlavní. Asistence gólů si také moc nepamatuji. Góly ano, já ho šoupnul mezi nohy, Majk k tyči, Ondra z poloviny hřiště a Standa poté, co jsme našemu oblíbenému soupeři dali čuchnout dorážel střelu, která se odrazila od tyče. No a vzadu to samozřejmě všechno kazil Chlad. :-)

Mongol

Komentář rozhodčího: Poklidné utkání, takřka bez faulů. Vyhráli hosté.
Nejlepší hráč: Ondra

Poločas: 1:1
Sestava: Mongol © - Mischel – Hezčí Bagr, Peki, Chlad, Michal, Standa, Jarda, Ondra, Michal II
Branky a asistence: Mongol 0:1, Michal II (Hezčí Bagr) 1:2, Ondra (Michal) 1:3, Standa 3:4

9.kolo (PO 9.11. 18:00 HRAB1)


Senioři Praha "A" - Swag Martin Fenin

1

 

5


Tak jsme si všichni hrábli na dno sil. Tolik popadaných seniorů zraněním, únavou, vyčerpáním, zakopnutím o vlastní nohy, to jsem ještě neviděl. Vedro a kvalita soupeře, a také jeden senior na střídačce, zapříčinilo, že to byl extra náročný zápas. Co víc napsat? Všechno co se odehrálo na hřišti přebil fakt, že se pravděpodobně v příštím zápase rozloučí s kariérou největší ze Seniorů. Bagr nad Bagry. BAGR – srdíčko! To chce flašku.

Mongoal

Komentář rozhodčího: Hosté po zásluze vyhráli.
Nejlepší hráč: Michal II

Poločas: 0:3
Sestava: Bagr © - Mischel – Mongol, Chlad, Standa, Ondra, Michal II
Branky a asistence: Michal II

10.kolo (PO 23.11. 17:45 MIKU2)


Poslední zápas v sezoně co se protáhla na rok a půl byl příhodný. Sešla se nás jen zbylá troska týmu. Soupeř aby si vůbec zahrál hrál také celý zápas ve čtyřech. Čekání na 1700 obdržený gól trvalo jen chvilku a tak byl jeden z cílu večera brzo splňen. Poločas 0:4. Ten druhý jsme začali ve třech, protože se někdo zdržel když musel jít pro pivo a tak to bylo 0:5. Soupeř trochu zvolnil, my se dočkali taky svého gólu v pořadí již 1600. A jelikož ani rozhodčí se nechtěl trápit tak fouknul konce a pár minut dřív.
Senioři Praha "A" - VSK MFF UK Praha A

1

 

5
Bagr

Komentář rozhodčího: Pokllidné utkání. Vyhráli domácí.
Nejlepší hráč: Michal II

Poločas: 0:4
Sestava: Mischel - Bagr, Mongol, Standa, Michal II
Branky a asistence: Michal II (Mischel) 1:5

Průběžná tabulka

1. Celý Chodov tančí 10 9-1-0 51:13 19
2. Swag Martin Fenin 10 7-3-0 52:20 17
3. Gastro Porno AC 10 5-3-2 40:24 13
4. VSK MFF UK Praha A 10 6-1-3 40:21 13
5. Galantní jeleni 10 6-2-2 34:16 12
6. England United FC 10 5-1-4 32:24 11
7. Senioři Praha "A" 10 3-2-5 26:28 8
8. PFC Kodymka B 10 3-1-6 24:29 7
9. Zelení študáci 10 2-0-8 17:53 4
9. Boží bojovníci 10 1-2-7 18:46 4
11. Zenit Buštěhrad 10 0-0-10 0:60 0


Střelci


7 Ondra
6 Michal II
5 Mongol
3 Hezčí Bagr
2 Standa
1 Bagr, Proužek, Mischel