1.kolo (So 5.9. 16:15 Karlín 2)

AFC Gepard - Senioři Praha

1

9

První utkání a hned jednoznačná výhra. Soupeř se prakticky na nic nezmohl, naopak nám se střelecky velmi dařilo. Vytoužené desítky jsme se bohužel opět nedočkali.
Po vyřazení Gepardu bylo utkání zkontumováno 6:0 v náš prospěch.
Branky: Džony 3x, Milan Plánička 2x, Radek, Konda, Bulmen, Láďa

2.kolo (Ne 11.10. 11:15 Solidarita 2)

Senioři Praha  - 1.FC Homogen

2

1

I přes značnou opilost a bez střídání jsme zápas zvládli vcelku dobře. Soupeř nehrál špatně a hlavně fair-play.
Branky: Džony, Petr Balouš

3.kolo (Ne 20.9. 13:45 Karlín 2)

Jabadabadoo -  Senioři Praha

0

1

Vyrovnané utkání se spoustou šancí na obou stranách. Z vítězství jsme se nakonec radovali my.
Branky: Milan Plánička

4.kolo (Ne 27.9. 8:45 Karlín 2)

SK Jinonice -  Senioři Praha

3

0

První podzimní prohra a to zasloužená. Soupeř byl důraznější a rychlejší. Mohli jsme prohrát i vyšším rozdílem.
Branky:

5.kolo (So 3.10. 13:45 Karlín 2)

Kojots united -  Senioři Praha

4

6

Brankostroj na obou stranách umožnili jak brankáři tak i rozhodčí, který nic nepískal.
Branky: Džony 2x, Milan Plánička + Filip, David 2x(oba B.R.)

6.kolo (So 10.10. 13:45 Karlín 5)

Senioři Praha -  Sporting Luka

1

2

Trochu lepší soupeř vedl dvěma rychlými góly a nám už se podařilo pouze snížit.
Branky: Džony

7.kolo (So 17.10. 13:45 Kyje)

AC Motor -  Senioři Praha

1

1

Dva rozdílné poločasy nám zmařily výhru. V prvním jsme se hledali a hned inkasovali. Naopak ve druhém poločase jsme soupeře zatlačili, ale z mnoha příležitostí využili jen jedinou.
Branky: Radek

8.kolo (So 24.10. 15:00 Karlín 5)

Senioři Praha -  Olymp. výběr "B"

2

7

Z našeho dvoubrankového vedení nezbylo nic. Ještě do půle soupeř vyrovnal a my už jsme se nemohli vzchopit. Při vedení dva nula jsme asi usnuli a hlavně nevyužili další tři 100% příležitosti. Potom už nás soupeř k ničemu nepustil. Naštěstí byl vyloučen a my tím získali prohrané dva body.
Branky: Bulmen, Bagr

9.kolo (So 31.10. 13:45 Olšanská)

AC Pendula Bona -  Senioři Praha

5

2

Na tento zápas nás přišlo opravdu málo a tak jsme celou dobu hráli jen se čtyřmi hráči v poli. Ještě o přestávce i přes početní převahu soupeře jsme vedli 2:1, ale věděli jsme že nevydržíme celý zápas a tak to také dopadlo.
Branky: Džony, Bulmen

10.kolo (So 7.11. 13:45 Karlín 4)

3V
-  Senioři Praha

6

0 (kont.)

Už minulé utkání předpovídalo, že se nesejdeme, a tak nám byl tedy tentokrát zápas zkontumován.
Branky:

11.kolo (So 14.11. 15:00 Pankrác 1)

Senioři Praha -  Fanta club

3

1

Fantě šlo o záchranu, ale my jsme dohrávali poklidný zápas. Soupeř se prakticky k ničemu nedostal a jediný gól nám vstřelil z rohu po naší teči.
Branky: Radek 2x, Milan Plánička