Pohár ligy 2002


1. 2. 3. Střelci 

1. kolo      (So 8.6. 13:45 Karlín 6)


FC Spirit Bar - Pinkertons

6

 

1

Tak tohle utkání se nám opravdu vyvedlo. Sice se jednalo spíše o koupele v kalužích, ale soupeř byl z řady těch slabších, takže jsme hráli, to co jsme potřebovali.
První branku skoro v úvodu Bagr, když prostřelil z křídla brankáře takovou pomalou střelou. Za chvíli to bylo již 2:0, Milan zachytil mnou vyražený míč a pod padajícím gólmanem se nemýlil. Na 3:0 dával opět Milan z pokutového kopu po ruce soupeře. Pak Pinkertoni snížili na 3:1, ale to bylo z jejich strany vše. Do přestávky ještě hlavou skóroval Konda, když ho Milan krásně našel přihrávkou přes celé hřiště!
Po změně stran upravil Bulmen na 5:1 krásnou patičkou, kterou nikdo nečekal. Tedy obzvlášť ne potom, co dostal v prvním poločase čtyři jesle během minuty :-) Do konce utkání se nic výrazného nedělo, až na poslední dvě minuty. Do branky si to šel zkusit Konda a já naopak zamířil do útoku. Po chvíli jsme získali roh, Bagr ho kopnul a po mé hlavičce soupeř zabránil míči v cestě do sítě rukou. Nařízenou penaltu jsem proměnil a mohl si tak připsat svůj první oficiální střelecký úspěch!
Poločas: 4:1.
Sestava: Soused - Bulmen, Konda, Bagr, Bagr ml., Rosťa, Honza V., Milan
Branky: Bagr (1:0), Milan (2:0, 3:0), Konda (4:1), Bulmen (5:1), Soused (6:1) 

2. kolo      (Ne 16.6. 12:30 Pankrác 2)


PNP Zodyhyd - FC Spirit Bar

0

 

6 (kont.) 

3. kolo      (Ne 29.9. 13:45 Nové Kbely)


FC Spirit bar - Růžoví delfínci

0

 

2

Nastoupili jsme proti soupeři za krásného slunečného počasí ve Kbelích. Bylo nás akorát sedm, i když Džony to vzal "zkratkou" přes Kyje :-). Delfínci bohužel byli výrazně lepší, i když to bylo částečně způsobeno tím, že na hrotu jsme měli pouze Džonyho a nikdo jiný z našich útočníků nedorazil.
Celý první poločas jsme se víceméně bránili a soupeř neproměnil celou řadu šancí. Zhruba tak něco kolem patnácti!!!
Po změně stran jim to tam konečně padlo. Po závaru ve vápně se míč bohužel nešťastně odrazil a bylo to 0:1. Za chvíli soupeř zvýšil na 0:2 a neustále obléhal naši branku. K jejich smůle jsem měl svůj den a počet zákroků za utkání se tak pomalu blížil k třicítce. No, bylo to prostě něco. Výsledkem našeho asi pětiminutového tlaku v druhé půli bylo pouze břevno.
Poločas: 0:0.
Sestava: Soused - Bagr ml., Konda, Bulmen, Džony, Honza V., Vašek
Branky:

 

Střelci


2 Milan
1 Bagr, Konda, Bulmen, Soused