1. kolo      (Ne 11.5. 15:00 Hrdlořezy 1)

FC Spirit Bar - Dynamo R.U.M.

4

2

Haló, haló, první zápas poháru ligy je za náma a kupodivu završený výhrou! Sice jsem nehrál, jelikož mě zachvátila nemoc a Bagrova kopačka mi porouchala čelist, ale jelikož nepřišel rozhodčí, tak jsem ten zápas alespoň odpískal. Jelikož Dynamo R.U.M. hrálo hovno, nadalo se prohrát - i když my dokážeme prohrát s jakýmkoliv svinstvem :-)))).
První kloudnou akci zápasu završil Vašek gólem po nádherném vysunutí mladšího Bagra - 1:0. Potom se však Dědkovi zželelo Souseda a mrdnul mu tam góla - 1:1. Ještě že máme kouzelného mladšího Bagra - střílet góly do vinglu umí málokdo 2:1. Ke konci poločasu se Soused zamyslel, asi mu přišlo nefér, že soupeř zase prohrává a nádherně proskočil střelu od půlící čáry - 2:2 konec poločasu. (To byla ale ta Dědkova trefa!! První branka totiž padla po rohu přes Petra! pozn. red.)
Druhá půle vypadala poněkud lépe - Bagr přidal další 2 parádní góly ( ještě 3 body a zlejeme Bagra myslivcem ), no a kupodivu ani Soused ani Dědek nepředvedli další parádičky a tak zápas skončil 4:2. Nakonec ještě musím vyzdvihnout výkon Petra Fause - bylo vidět, že otevřel oči :-)))