Pohár ligy 2003


1. 2. Střelci


 

1. kolo      (Ne 11.5. 15:00 Hrdlořezy 1)


FC Spirit Bar - Dynamo R.U.M.

4

 

2

Haló, haló, první zápas poháru ligy je za náma a kupodivu završený výhrou! Sice jsem nehrál, jelikož mě zachvátila nemoc a Bagrova kopačka mi porouchala čelist, ale jelikož nepřišel rozhodčí, tak jsem ten zápas alespoň odpískal. Jelikož Dynamo R.U.M. hrálo hovno, nadalo se prohrát - i když my dokážeme prohrát s jakýmkoliv svinstvem :-)))).
První kloudnou akci zápasu završil Vašek gólem po nádherném vysunutí mladšího Bagra - 1:0. Potom se však Dědkovi zželelo Souseda a mrdnul mu tam góla - 1:1. Ještě že máme kouzelného mladšího Bagra - střílet góly do vinglu umí málokdo 2:1. Ke konci poločasu se Soused zamyslel, asi mu přišlo nefér, že soupeř zase prohrává a nádherně proskočil střelu od půlící čáry - 2:2 konec poločasu. (To byla ale ta Dědkova trefa!! První branka totiž padla po rohu přes Petra! pozn. red.)
Druhá půle vypadala poněkud lépe - Bagr přidal další 2 parádní góly ( ještě 3 body a zlejeme Bagra myslivcem ), no a kupodivu ani Soused ani Dědek nepředvedli další parádičky a tak zápas skončil 4:2. Nakonec ještě musím vyzdvihnout výkon Petra Fause - bylo vidět, že otevřel oči :-)))
Komentář napsal pan Legát Jan

Poločas: 2:2.
Sestava: Soused - Bulmen, Konda, Bagr ml., Petr F., Honza V., Vašek
Branky: Bagr ml. (Bulmen), Vašek (Bagr ml.) 2:1, Bagr ml. (Soused) 3:2, Bagr ml. (Konda) 4:2 

2. kolo      (So 7.6. 18:45 Karlín 1)


FC Oranjes - FC Spirit Bar

6

 

0

Po dopolední porážce Řezníka jsme čekali na večerní duel s Oranjes. Že to nebude sranda, to jsme čekali. Nicméně soupeř hrající pouze ve čtyřech v poli nás pohodlně porazil.
Promile v našem týmu by se asi na prstech jedné ruky spočítat nedaly, a tak jsme hráli jen pro radost. Tu nám však svou docela ne fair play hrou kazili Oranjes, kteří, byť vedli jasně, nehráli zrovna fér. Náš výkon snad ani rozebírat nebudu. Džony, poté co předevedl pár ekvilibiristických piruet se šel raději dále posilňovat pivem :-), já za stavu 0:2 pustil do branky Bagra atd. Chudák Bulmen, který si asi přišel zahrát fotbal.
Poločas: 2:0.
Sestava: Soused (Bagr) - Bagr, Bulmen, Konda, Bagr ml., Petr F., Džony, Honza V.
Branky:

 

Střelci


3 Bagr ml.
1 Vašek